Pomysł na korzystanie ze stymulatora przedtreningowego jest świetny. Może czujesz się trochę zmęczony lub po prostu to nie jest twój najlepszy dzień na trening. W takich sytuacjach możesz wspomóc się motywacją w płynnej lub sproszkowanej formie.

Niestety, ale większość z tych “energetyzerów” nie spełnia moich oczekiwać i wcale na mnie nie działa. Szum jaki wywołują produkty dostępne w większości sklepów to najczęściej ogromna ilość kofeiny i chemikaliów.

Prawdą jest, że wolę trochę więcej wyrafinowania w stosowanym przeze mnie produkcie energetycznym. Wolę coś, co daje skupienie, energię, motywację, a nawet dodatkową siłę i wytrzymałość; coś w rodzaju, a raczej dokładnie takiego, jak Biotest Power Drive®, który nazywany jest „paliwem rakietowym dla umysłu”

Nootropic

Kiedy powinienem używać Power Drive®?

Power Drive® nie jest rzeczą, którą bierzesz, ponieważ chcesz podbić świat do 17:00, czy planujesz spędzić wieczór na ukończeniu co najmniej sześciu z siedmiu prac Herkulesa.

Zamiast tego większość z nas chce czegoś, co stymuluje, poprawia i przywraca sprawność umysłu i ciała; coś, co zapewnia kontrolowane spalanie, o następujących skutkach:

 • Zwiększona rekrutacja i siła włókien mięśniowych
 • Zwiększone odzyskiwanie nerwowe
 • Zwiększona koncentracja
 • Przyspieszony postęp treningu i przyrost mięśni
 • Zwiększona motywacja i poprawiony nastrój
 • Wyższy i trwały poziom energii
 • Mentalna przewaga podczas zawodów
 • Zwiększona wydajność w nauce lub egzaminach
 • Zmniejszenie lęku społecznego

I to jest dokładnie to, do czego został zaprojektowany Power Drive®.

W jaki sposób Power Drive® robi te wszystkie rzeczy?

Aktywne składniki Power Drive® są znane jako nootropowy – substancje, które wspomagają zdolności poznawcze naszego umysłu, a one często przekładają się na korzyści fizyczne. Aby zakwalifikować się jako nootrop, substancja musi spełniać pięć kryteriów ustalonych przez dr Corneliu E. Giurgeę, człowieka, który wymyślił ten termin.

Drink

 • Musi poprawić pamięć i zdolność uczenia się.
 • Musi zwiększyć skuteczność neuronalnych mechanizmów strzelania (czyli tam, gdzie zaczynają się fizyczne korzyści nootropów).Musi pomóc mózgowi funkcjonować w stresujących lub zakłócających warunkach.
 • Musi chronić mózg przed atakami chemicznymi lub fizycznymi.
 • Musi mieć niewiele efektów ubocznych lub nie mieć ich wcale, być praktycznie nietoksyczny.

Krótki przegląd substancji nootropowych

L-tyrozyna

Ten aminokwas jest znany jako „główny prekursor”, ponieważ jest niezbędny do utworzenia stymulujących neuroprzekaźników dopaminy, noradrenaliny i epinefryny, zwanych łącznie katecholaminami. Naukowiec z MIT, Richard Wurtman, odkrył, że w połączeniu z katalizatorem tyrozyna „zwiększa wydajność, poprawia subiektywny wigor, zmniejsza zmęczenie, zmniejsza subiektywne zamieszanie oraz zmniejsza lęk i napięcie.” Nieco ponad dekadę później dr Jeffrey Stout, wówczas z University of Nebraska, stwierdził, że tyrozyna, podana na godzinę przed ćwiczeniami, zwiększyła szczytowy moment dociskowy na stanowisku 283% podczas zestawu 15 powtórzeń.L-tyrozyna wraz ze wzmocnieniem funkcji poznawczych stymuluje również produkcję hormonów tarczycy T3 i T4 spalających tłuszcz.

Fosfatydylocholina

Magazyn Forbes nazywa ten nootrop „cudownym lekiem” i wcale się nie myli. Magazyn zaintrygował potencjał w spowalnianiu upośledzenia umysłowego i powstrzymywaniu Alzhemera, ponieważ wykazano, że stymuluje wzrost nowych komórek mózgowych i połączeń neuronowych – proces kiedyś uważany za niemożliwy. Fosfatydylocholina prowadzi również do wzrostu innego ważnego neuroprzekaźnika znanego jako acetylocholina, który pomaga kontrolować rekrutację jednostek motorycznych, a także odruchy i czasy reakcji. Rzecz w tym, że mięśnie wykonane są z poszczególnych jednostek motorycznych i jeśli możesz angażować ich więcej, dzięki działaniu acetylocholiny, doświadczasz niemal natychmiastowego wzrostu siły, mocy i wytrzymałości. Na dłuższą metę ta zwiększona zdolność zaciągania większej liczby jednostek motorycznych prawdopodobnie spowoduje zwiększenie masy mięśniowej.

DMAE

Dimetyloaminoetanol, czyli DMAE, jest aminokwasem naturalnie wytwarzanym w mózgu, ale dostarczanie jego dodatkowych ilości poprzez dietę ma pewne interesujące efekty. Podobnie jak fosfatydylocholina, pomaga zwiększyć poziom neuroprzekaźnika acetylocholiny, ale uważa się również, że zwiększa przepływ krwi do mózgu, co skutkuje lepszym poborem tlenu i glukozy, co objawia się poprzez zwiększoną koncentrację i zwiększoną wytrzymałość psychiczną. Ma także pewne unikalne zdolności do poprawiania nastroju, radzenia sobie z niektórymi objawami depresji i zwiększania wyników sportowych. (Może powodować nawet skutki przedłużające życie, ponieważ jedno wczesne badanie wykazało, że myszy przeżyły 50% więcej czasu, gdy otrzymali DMAE.)

Czy Power Drive® powoduje negatywne skutki uboczne?

Power Drive® jest wolny od jakichkolwiek negatywnych skutków ubocznych. Być może paradoksalnie nie wydaje się nawet wpływać negatywnie na wzorce snu. Chociaż podnosi cię to mentalnie, nie jest to rodzaj wzmocnienia energii w ogniu, czasami odczuwanego za pomocą pobudzających kruszców. To tylko sprawia, że ​​mózg działa lepiej we wszystkim, co robi, a jeśli mózg zdecyduje, że czas iść spać, to nie będziesz miał z tym problemu.

Power Drive® również nie uzależnia, przynajmniej nie w sensie klinicznym. Jednak sposób w jaki działa może być “uzależniający”, ponieważ prawdopodobnie będziesz chciał doświadczać coraz więce pozytywnych doświadczeń, które odczuwasz po zaaplikowaniu jednej dawki.

Jak korzystać z Power Drive®?

Power Drive®to pomarańczowy proszek o przyjemnym smaku, który łatwo miesza się z napojem proteinowym lub wodą. Weź 1 miarkę 30 do 60 minut przed treningami, wydarzeniami sportowymi, egzaminami lub innymi ważnymi dla Ciebie sytuacjami, w których chcesz lepiej myśleć lub osiągać lepsze wyniki, a nawet po prostu czuć się czujnym, a nawet pobudzonym.