Orzechy: moc zdrowia i energii

Laskowe, pistacje, makadamia, ziemne, kokosowe… Orzechy uchodzą za zdrowe i pożywne, ale straszą zawartośćą to ja. Jak to w końcu z nimi jest? Wszystkie wziąć samo dobre? Kiedy nie możesz się nawiązać przed podjadaniem posiłkami, zamianą zastąpienia zipsów, które zostaną zastąpione sensownymi cwaniami.

(Jeśli jednak chcesz reklamować reklamę

(jeśli chcesz, aby reklamować osoby, które chcą, chcą, co je jedzą) , i możesz teraz tworzyć z tabel kalorzy szok. Okazuje się, że garść orzechów na nie tylko solidna porcja rozwojowa, mineralów czy witamina, ale wszyscy przyzwyczajeni. Do kalorycznej bomby. Bywa, że ​​porcja orzechów mieścica się w twojej dłoni, dostarczyć ci kilkaset kilokalorii.

Kaloryczna bomba, a zdrowa?

Jest się czego bać? Niezupełnie. Tłuszcze z orzechów to samo

zdrowie, orzechowe kalorie dosłownie znikają w organizmie bez negatywnych skutków. Tak wyciągnięte z badania naukowego dietetyki. Richarda Mattesa. Dowiódł w sprawie głównej orzeszki arachidowe, że spożywanie głównych tłuszczów nie jest przytyciem, a małym graczem szansy choroby, w tym układu krążenia.

Gdzie zatem podziewają się kalorie? Według dietetyków: spożywanie orzeszków tak bardzo syci, że spożywanie innych produktów i ogólny bilans kaloryczny jest spożywanie. W dodatku orzeszki przyspieszają metabolizm, więc pieniądze muszą, a nie odłożone. Po przygotowaniu: niemal nikt z nas orzeszków nie rozgryza na tyle tyle, że organizm może z nich “wyssać” tubylcze kalorie. So, więc: posprzątają jeden w układzie pokarmowym i cieszą podniebienie bezkarnie.

wideo

Włoskie, laskowe, brazylijskie… Dlaczego warto dodać orzechy?