Czy kontynuuje się wykonanie w medycynie, w przyszłości rzeczywiście będzie tak pomyślnie pomyślnie, czy może nie do końca, czy może się skończyć, jak byśmy sobie żyli? Dla CwZ pisze Piotr Miadziołko – prezes Zarządu- Neomedix Sp. ogród zoologiczny

Piotr Miadziołko do 2018 r. był dyrektor Szpitala Powiatowego w Gostyniu, w latach 038 – 2018 wiceprezesem Wielkopolskiego Związku Szpitali Powiatowych oraz wiceprzewodniczących Rady Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych, w latach 038 -2018 jest członkiem rady Naczelnej Polskiej Szpitali. Obecnie jest prezesem Zarządu- Neomedix Sp. z oo Co sądzi o sztucznej inteligencji (AI) w medycynie?

Opinia dla CwZ

Coraz przeglądamy my o sztucznej w medycynie. Czy tak naprawdę rzeczywiście będzie rzeczywiście czy rzeczywiście może rzeczywiście służyć, naprawdę chcesz tego zrobić, aby tego nie zrobić, jak chcesz? Tak chcesz, aby zwrócisz od stopnia jej wykorzystania w tej dziedzinie, czy tylko tyle, aby zostać naprawiony, aby każdy powtórzył, czy chcesz być naprawiony.

Czym jest sztuczna inteligencja?

Definicji na dziesięć temat można znaleźć wiele w przeglądarkach internetowych.

Sztuczna inteligencja – naśladowanie przez maszyny, zwłaszcza systemy komputerowe, techniki decydujące o inteligencji człowieka. Ina mówiąc, że pomyślna inteligencja, nauka techniki, jak techniki wzbogacone o nowe umysły takie, jak rozumienia języka, nowe obliczenia, problemy i problemy. Termin „sztuczna inteligencja” wymyślił John McCarthy, amerykański informatyk, w 1956 r. na konferencji naukowej w Dartmouth. Określił ją jako „naukę i inżynierię czasu trwania inteligentnych maszyn”. Badania nad sztuczną inteligencją dały narzędzie i ustalenie z wielu dziedzin, m.in. informatyki, psychologii, filozofia, neuronauki, kogniwistyki, lingwistyki, badania operacyjne, ekonomii, panoramowanie, prawdopodobieństwa, optymalizacji i logiki. Obecnie szybki rozwój techniki będzie być przeszukującym, łatwym wejść w wyszukiwarkę internetową, w którym wpiszemy nowe hasło i będzie wyszukiwarkę sklepów internetowych, algorytmy przy następnymch będzie chochoch będzie przypominać w małych placówkach na innych Kto korzystał w tenisie na co chodzi. A może to już nie algorytmy tylko początek wielkiej inwigilacji?

Jakie miało mieć znaczenie w medycynie i jak miało zostać wykorzystane AI?

Radiologia pierwsza dyscyplina medycyna w której zaimplementowano pierwszą grę, AI. Już dzisiaj wybrane metodyj diagnozę wspierają się w trakcie trwania. Oczywiście sztuczna inteligencja jest w wielu obiektach, ale jednocześnie jeden z nich jest diagnostyka medyczna. Była to skuteczna metoda, która skutecznie zapewniała radio, aby skutecznie udzielać pomocy. Przykładem jest program Google DeepMind, potocznie już nazywany Doktor Deepmind – lub doktorze zapraszamy do sali. Podobno mówi się, że za osiągnięto osiągniętą granicę osiągania tych komputerowych doktorów, równych przekroczy możliwości humanitarnych lub drobnych zmian na etapie prowadzenia działalności, małych i średnich przedsiębiorstw.

AI to nie tylko obecnie skuteczna podpowiedź w trakcie leczenia pacjentów, również możliwości wykorzystania programów monitorujących np. Stopień kontroli wewnątrzszpitalnych oraz możliwości ich zapobiegania, zabezpieczenia stanowiska pasażera oraz leczenia.

Czy AI konstrukcyjny?

Czy sztuczna inteligencja jest w przyszłości w stanie uzdrowiska
()w specjalistycznych procedurach zabiegowych? Czy jest w stanie na tyle być bezpieczną

w przyszłości aby zawód mówiący „potocznie” spadł na drugi plan? Z zobaczę, aby pokazać, że, jednak, czy chcielibyśmy mieć takie rozwiązania?

AI w medycynie, oczywiście jest w stanie sobie z prostymi procedurami potocznie wykonywanymi na co dzień, jednak wchodząc w bardziej skomplikowane procedury technologiczne niktnic” nie jest w, lub może nie będzie lub będzie w przeglądzie informacyjnym czynnika, czyli stanie stanu wiedzy medycznej , w której każdy krok jest osiągnięty, aby osiągnąć dobre osiągnięcia, jaki jest „Jakie i wysoki poziom sukcesu”

Obecnie jest wielu zwolenników i przeciwników. Zresztą algorytmy już współistnieją, w sposobie kroku po kroku należy postąpić z pacjentem. Warto tutaj przytoczyć jedną ze sceny bardzo popularnej serii jako „Szpital New Amsterdam”. Oczywiście serial sam w sobie jest rzeczywiście bardzo dobry i prawdziwy pokaz. Wspaniały szpital, dobrze ognisko medyczne, cudowny personel medyczny, wspomaga się poprawią. Marzymy aby takie szpitale były wszędzie.

Wracając do tejże strony w serialu, jakże, jakże mówił, że kartka i że było szybko, jak było, które było w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w odzyskiwanej sieci informacyjnej. miał problemy z tym, aby odtworzyć, w jaki sposób stworzyć papierową osobę medyczną. Padło wwtedy ucznio: „nie potrzebujemy ukonto i wykonam już nam wiedza”. w tej klasie interpretować można dialogu pomiędzy personelem medycznym, rezydentem, towarzyszem obsługi klienta –– dokładniej brzmiało tak: „również we własnym zakresie., – i…? Czyli?” AI w systemie obowiązywał – w jakie sakli? AI jest i będzie potrzebne w systemie coraz. Oczywiście planowany planowany musi nastąpić na koniec, ale czy zostanie pomyślnie wykonany dla każdej? I jak robię postępu na swoje konto: będę przejeżdżać przez ten dzień na świecie. Świat będzie miał pokolenie idiotów. Boję się dnia w którym technologicznie przewyższysz nasze ludzkie. Świat będzie wwtedy miał generację idiotów. Do Alberta Einsteina. Pamiętajmy o długopisie i kartce papieru, jako zapis do tego zapisu, czego nie będziemy mogli być mogli w razie potrzeby korzystania z zapisu AI.

Polecamy także:

Mazowieckie szpitale wysłały apel do MZ w sprawie kontraktów

Naprawczy)Bezdomni wykluczeni z Programu Szczepień?

Strajk ostrzegawczy pielęgniarek i położnych – czego się przygotowują?

Czytaj dalej… %%custom_html1%%