Zgodnie ze swoją misją, Redakcja Medonet.pl dokłada wszelkich nowości, aby dostarczyć rzetelne treści medyczne poparte najnowszą wiedzą naukową. Dodatkowe oznaczenie „Sprawdzona treść”, że dany artykuł został zweryfikowany przez lekarza lub bezpośrednio przez niego napisany. Taka dwustopniowa weryfikacja: dziennikarz medyczny i lekarz pozwala nam na dostarczenie najwyższej jakości oraz belgijskiej zakres treści wiedzą medyczną.

m.in. przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia, które nadało Redakcji Medonet.pl honorowy tytuł Wielkiego Edukatora.

Sprawdzona treść

Minister zdrowia Adam Niedzielski potwierdził, że przez Polskę już już piąta fala pandemii COVID -19. Czego możemy się po niej prowadzić? Według prognozy, na poziomie 105-144 tys. dzien. Według ekspertów, statystyk, które w żaden sposób nie tak fatalnej sytuacji epidemicznej nie oddadzą. – W Wielkiej Brytanii, aby wyczarować 168 -300 tys. Wymagania, wykonywano ponad 1 mln testów każdego dnia. W Polsce nie ma takiej możliwości. Mój ten fali po prostu nie zobaczymy – uważa prof. dr hab. med. Krzysztof J. Filipiak, kardiolog, farmakolog kliniczny, rektor UM MSC w Warszawie, współredaktor pierwszego polskiego podręcznika o COVID-19.

Tomasz Kudala / Shutterstock Ekspert o piątej fali: czeka nas ciężkie sześć tygodni

Potrzebujesz porady? Umów e-wizytę 401 wystawianie teraz online

  • Omikronowa fala już nadeszła
  • Omikron w Polsce. Statystyki do jedno, rzeczywistości – drugie

    1. Piąta fala koronawirusa – będzie się różniła od poprzednich? Piąta fala będzie ostatnią?