Menu napojów bezalkoholowych nadal pojawiają się w barach wraz z ich typowymi wyborami alkoholowymi, podczas gdy inne bary Wakacje Greenpoint , tylko napoje procy bez procentu ABV. Według Sama Thonisa, współwłaściciela Getaway, ta ostatnia fala bezalkoholowa jest z pewnością częścią naszych obecnych obsesji na punkcie dobrego samopoczucia, jednak „w rzeczywistości ciągle byli ludzie, którzy decydują się nie spożywać lub chcą spożywać mniej, i to, co my „W końcu zaspokajamy potrzeby istniejącego rynku”. Wniosek o przyjęcie tego rynku zrodził wiele nowych produktów bezalkoholowych, które oferują coś nieco bardziej wyrafinowanego i wyjątkowego niż limonka seltzer. I niektóre firmy produkujące alkohole bezalkoholowe nawet deklarują, że ich produkty zapewniają unikalne „brzęczenie”, od wahania się po podniesienie poziomu energii – bez konieczności pielęgniarki kac następnego dnia.

Podobnie jak prawidłowy bar domowy z alkoholem, „doskonały bar domowy bez alkoholu jest połączenie niektórych nowiutkich i interesujących produktów, takich jak alkohole, z domowym majsterkowaniem, „według Lorelei Bandrovschi, twórcy bezalkoholowego Brooklynu Posłuchaj Bar Ponieważ bezalkoholowe napoje mieszane to zazwyczaj mieszanka alkoholi, krzewów, soków owocowych, syropów i gorzkich napojów, nie wahaj się eksperymentować. Thonis twierdzi, że wytwarzanie bezalkoholowych napojów mieszanych nie polega na próbach wyprodukowania bezalkoholowego martini lub staromodnego, a bardziej na tworzeniu zupełnie nowych napojów z wykorzystaniem smaków, które obecnie kochasz. Wymienieni poniżej Thonis, Bandrovschi i 3 innych ekspertów mówią nam o swoich ulubionych podstawach dla każdego wózka barowego wolnego od alkoholu

Najlepsze alkohole bezalkoholowe A bottle of Seedlip Garden 108 A bottle of Seedlip Garden 108

Seedlip Destylowane Alkohole Bezalkoholowe, Ogród 108

Każdy specjalista wymienił Seedlip jako istotną część każdego baru bezalkoholowego. Seedlip to brytyjska firma spirytusowa, która kilka lat temu pojawiła się na scenie koktajli bezalkoholowych i można ją teraz odkryć na różnych menu paska .

Three bottles of Seedlip

Seedlip Destylowane alkohole bezalkoholowe Sampler Trio

Oprócz Garden 108, Seedlip produkuje inne duchy, w tym Spice 94 , kolejny ulubieniec Daytona. Z nutami ziela angielskiego, kardamonu i kory wyjaśnia go jako „odzwierciedlający smaki na Manhattanie lub w Negroni”. Thonis również wykorzystuje Seedlip Spice 94 w swoich koktajlach w barze, wraz z jego cytrusowym duchem, Grove42. Jeśli chcesz wypróbować wszystkie trzy oferty Seedlip, ten obecny zestaw będzie działał (i, dla najlepszej osoby, byłby również odpowiedni bardzo świetna osoba prowadząca prezent).

A bottle of Kin Euphorics High Road

Krewni Euphorics High Rhode

Wielu naszych specjalistów również poleciło duchy Kin Euphorics jak te , które muszą być wyposażone w dowolny bar bezalkoholowy w domu. Pomijając korzyści poprawiające nastrój, duch ma wspaniały smak, według naszych specjalistów, którzy również podkreślili, że produkty Kin Euphorics mają wyjątkowe opakowanie (które jest niezbędny, jeśli wózek z barem pełni również funkcję dekoracji).

 A bottle of Kin Euphorics )

Kin Euphorics Dream Light

Bandrovschi jest również wielki fan Kin Euphorics, który lubi ziemistą, lekko pikantną mieszankę Dream Light, która zawiera grzyby Reishi i melatoninę (aktywne składniki, które, jak głosi nazwa marki, mogą zapewnić głębszy sen). Dodaje go z odrobiną mleka owsianego na szlafrok przed snem.

Najlepsze krzewy

) Six bottles of Som Cordial in a variety of flavors

Som Cordials

Jeśli rzeczywiście widziałeś listę krzewów w menu lokalnego baru i zastanawiałeś się, co możesz zamówić, nie jesteś sam. Według Thonisa „krzewy spożywają ocet”, który integruje owoce, cukier ocet , a czasem zioła i przyprawy. Większość barów opracuje własne odmiany, ale dla idealnie zmieszanego krzewu Thonis radzi Som Cordials, który Vacation funkcjonuje w jego menu. Mówi, że krzewy Som „mają ten ocet, który daje mu kopniak, i trochę cukru, który zapewnia przyjemne odczucie w ustach i nieco większą lepkość niż więcej wódek”. Ananasowy Szechuan-Pepper Cordial jest najbardziej popularny wśród jego klientów, jednak ulubionymi produktami Thonisa są Oregon Berry i Cranberry ze względu na ich „bogaty, głęboki smak”. Ponieważ krzewy są zwykle niezwykle skoncentrowane jak syropy, Thonis stwierdza, że ​​należy je mieszać z seltzer w proporcji od jednej do trzech części lub od jednej do czterech części. Podczas gdy możesz mieszać je z duchami takimi jak te powyżej, barmani, o których mówiliśmy, mówią, aby krzewy były punktem centralnym, biorąc pod uwagę, że mają silny smak.

A Som sample set in a box with additional Som bottles on top of the box

Som Cordials Present Set

Ten zestaw krzewów Som zawiera pięć smaków, które pozwolą Ci odkrywać koktajle bezalkoholowe, jak sugerują nasi eksperci. Składa się z Cranberry i Oregon Berry, wraz z tajską bazylią, mandarynką i imbirem.

Najlepsze gorzkie six dram bottles with graphically designed labels

Dram Apothecary Bitters Zestaw upominkowy

Dram Apothecary to firma z siedzibą w Kolorado, która koncentruje się na mieszankach ziołowych, a ten zestaw jest wyposażony w mini butelki z całej linii gorzkiej, składające się z palo santo , cytrusów, lawendy cytryny, dzikiej szałwii górskiej, „czarnej” (która zawiera nuty czarnego kardamonu i czarnej herbaty) oraz „włosów psa” (która składa się z nut imbiru, kopru włoskiego, cynamonu). ) A row of fee brothers bitters

Charge Brothers Bitters

„Mają szeroką gamę smaków, ale szczególnie lubię grejpfruta i czarnego orzecha włoskiego”, dodaje AK ​​Hada, kierownik w barze z napojami mieszanymi ) Warunki , które są rozumiane dzięki genialnym napojom bez alkoholu. Poziomy są podobne do tych, które można znaleźć w

płyn do płukania jamy ustnej lub ekstrakt waniliowy , jednak jeśli dążysz do 0,0 ABV, zaleca się trzymanie z Dramem.

Najlepsze syropy ) A bottle of Pickett’s spicy ginger-beer concentrated syrup

Hot N ‘Spicy skoncentrowany syrop z imbiru i piwa Picketta

Aby uzyskać jeszcze większą wszechstronność, możesz również wyposażyć się w zakupione w sklepie skoncentrowane syropy. Aby dodać ostrego kopnięcia, Thonis lubi syrop imbirowy Picketta. Z uwagi na fakt, że koncentraty mogą być dość słodkie, zaleca się stosowanie nie więcej niż 2 uncji, więc nie obezwładnia innych aktywnych składników.

Tonik Syrop Jacka Rudy’ego

) ) Three bottles of Jack Rudy syrup, one classic, one elderflower and one extra-bitter

„Mały syrop toniczny Jacka Rudy’ego zawiera nutę trawy cytrynowej i skórki pomarańczowej oraz doskonale nadaje się do baru w domu ”, stwierdza Mustakas. Thonis dba również o wyposażenie Jacka Rudy’ego w Vacation i używa zarówno ponadczasowego syropu tonizującego, jak i syropu tonicznego z czarnego bzu, który nadaje intensywny, kwiatowy pomiar Twoim koktajlom. Piękne szklane butelki będą również wyglądać wyjątkowo ładnie na wózku barowym.

Bougie Spirits Orgeat

Dayton jest także fanem syropów Bougie Spirits, szczególnie jej Orgeat, który to orzechowy syrop migdałowy nasycony aromatami kwiatowymi, który, jak mówi zapewnia ziemską równowagę w połączeniu z tropikalnymi smakami.

Najlepsze miksery

ALO Exposed Aloe-Vera-Juice Drink

ALO Odsłonięty napój z aloesu i soku

Posiadanie różnych mikserów jest oczywiście pomocne przy produkcji bez alkoholu koktajl w domu. Nic dziwnego, że nasi specjaliści radzą mieć takie wymagania jak sok grejpfrutowy, tonik wody i seltzer pod ręką, ale również poinformowali nas o kilku bardziej szczegółowych mikserach, które według nich działają szczególnie dobrze w napojach bezalkoholowych. „Sok z aloesu jest naprawdę przyjemnym składnikiem i innym sposobem na zwiększenie lepkości napoju bezalkoholowego”, mówi Dayton. Korzystając z niego, Dayton mówi, że możesz zostawić kawałki aloesu w napoju, aby dodać teksturę lub dwukrotnie naciskać sok, aby je wyeliminować, w zależności od tego, co wolisz. Podczas gdy batony w portfolio Half Eaten Cookie zwykle używają podstawowego smaku aloesu i miodu w większości swoich napojów, Dayton twierdzi, że ALO używa wielu różnych smaków soku z aloesu do zabawy, w tym trawy pszenicznej, granatu żurawinowego, grejpfruta cytryna i mango.

) cans of yerba mate soda

Materva Yerba-Maté Soda

„Kiedy początkowo zacząłem wychodzić bez picia, tego naturalnie szukałbym w rutynowym barze nurkowym i klubie” – powiedział Bandrovschi. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze zasady polityki

Czytaj więcej