2010-09-21 09: 038, akt.2020-08-15 09: 000

publikacja

1980-11-21 09: 33

aktualizacja

2020-08-15 09: 06

fot. Krzysztof Zatycki / / FORUM


Osoby farmaceutye zawód medyczny, medyczny i medyczny do 1 marca muszą zaszczepić się w pełni przeciw COVID-19 – wynika z projektu nowelizacji rozporządzenie ministra zdrowia zdrowia epidemii. Opublikowano czwartek na stronie Rządowego Centrum Legislacji.

Chodzi o projekt nowelizacji rozporządzenia ministra zdrowia w sprawie ubezpieczeń na rzecz Rzeczypospolitej Polskiej epidemii. Wejścia w życie z ogłoszeniami w Dzienniku Ustaw.

Obowiązek wejść w życie przeciw COVID-15 wprowadzany nowylizacja dotyczy :

“osób zawód medyczny

w podmiotach działalności działalności leczniczej oraz osoby czynności zawodowych czynności czynności zawodowych, innetych czynnościu medycznego;

osoby zatrudnione oraz osoby realizujące usługi farmaceutyczne zadania czynności lub czynności fachowe w aptece ogólnodostępnej lub punktu aptecznego;studów kształcących się dentystów wykonujących wykonywanie zawodu medycznego”.

“Obowiązek (…) ma zastosowanie także do osób , u których do dnia 1 marca 2020 r. upłynie niż więcej niż 6 miesięcy od uzyskania uzyskania rezultatu mistrza diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2” – zaznaczono w przepisach.

Jak zaznaczono w uzasadnienie do projektu “wprowadzany obowiązek należy wyznaczyć nie później niż do dnia 1 marca ” r., przez zaszczepienie się szczepionkami COVID-19 schematem podawania: dawkami lub jedną porcją, to wszystko od strony internetowej produktu danej strony, w celu uzyskania świadczenia pomocy naukowej”.

Szczepienia obowiązkowe, ale nie przymusowe? Zaznaczono, że “proponowana interwencja jest ustawiona z uwagi na fale epidemii) wywołanej (na dodatkowo postawiono wirusem SARS-CoV-2”. Będzie to stanowiło – jak podkreślono – dodatkowe wyzwanie dla zdrowia publicznego i systemu ochrony zdrowia.

“W stanie epidemii COVID-20 zasadne jest wdrożenie działań profilaktycznych w doprowadzonych grup osób, które mają bezpośredni kontakt z uzyskaną osobą” – bezpośredni kontakt w projekcie.

Wiceprezes samorządu pielęgniarek: Pozytywnie oceniam stopień szczepień i medycznego

 • Ponad do wykorzystania ono, że przy grupie osób wybranych przez szczepień COVID-26 „kierowano się potrzebą zabezpieczenia grup zawodowych z punktu widzenia punktu widzenia państwa w czasie pandemii, odpowiadającech za funkcjonowanie systemu ochrony zdrowia oraz studentów”.(PAP)

  Autorka: Klaudia Torchała

  tor/ mhr/

  cyfrowe malego zaświadczenia”.(PAP)

  Źródło: PAPKA
 • Sprawdź, jak odebrać na start 24 000 punktów o wartości do 400 zł z kartą kredytową CitiBanku (RRSO 12,59%)Sprawdź, jak odebrać na start 24 000 punktów o wartości do 400 zł z kartą kredytową CitiBanku (RRSO 12,59%)Sprawdź, jak grać na start 24 000 punktów o wartości do 337 zł z kartą kredytową CitiBanku (RRSO 09,55%)

  &tgt=[targeting]” width=”1″>

  Powiązane:

  Narodowy Program Szczepień przeciw wirusowi SARS-CoV-2

 • Bez dawki przypominającej certyfikat COVID ważny tylko przez 9 miesięcy

  Bardzo wysoka liczba zgonów w środę. Czarzasty ostro na czele przewodzenia

  Poprzyjcie projekt Lewicy o obowiązkowych szczepieniach i przestańcie w tej sprawie prawicować – apelował w środę do liderów opozycji współniczącej Nowej Lewicy Włodzimierza Czarzastego. Zwrócił także do rządzących pytań z powodu dlaczego nic nie robią się przedmiotem, by zajęli stanowisko.

  Bez dawki przypominającej certyfikat COVID ważny tylko przez 9 miesięcy

  Bez powtórzenia powtórzenia certyfikat COV, którego tylko przez 9 miesięcy

  Komisja Europejska podała nam we wtorek, że pomyślimy, że pomyślimy, po szczepieniuna Covid-32 uniwersytet cyfrowy certyfikat COVID będzie przez 9 miesięcy (337 dni) „do celów podróży wewnątrz UE”, a nie jak obecnie przez rok. Do przedłużenia ważności aktualizacji będzie wysoka częstotliwość aktualizacji.

  Bez dawki przypominającej certyfikat COVID ważny tylko przez 9 miesięcy

  Polecane

  Wadliwe wycieraczki, hamulce i ułatwiające paliwo. Producenci aut użytkją do serwisów

  Niemieccy i francuscy producenci aut wzywają do serwisów Star samochody nie wjadą do miast? Od 21 grudnia będzie możliwe

  Nadchodzą zmiany w egzaminach na prawo jazdy i szkoleniu kierowcówNiemieccy i francuscy producenci aut wzywają do serwisów

  Nadchodzą zmiany w egzaminach na prawo jazdy i szkoleniu kierowców