NUTROPIK ™ przez pH Labs® wprowadza wyłącznie w lokalizacjach NUTRISHOP® w całym kraju.

HENDERSON, Nev. , luty. 19, 2020 / PRNewswire / – NUTRISHOP®, ogólnokrajowa franczyza zajmująca się sprzedażą detaliczną produktów odżywczych, wellness i suplementów, ogłosiła dziś przybycie NUTROPIK ™ przez pH Labs® w sklepach NUTRISHOP® w całym kraju i online w www.NutrishopUSA.com .

NUTROPIK ™ łączy silne, opatentowane nootropowe składniki w kompleksową, synergiczną formułę. Nootropowe to substancje / składniki, które pomagają wspierać funkcje poznawcze i zdrowie mózgu. Są one szeroko badane pod kątem ich potencjału w zakresie wspierania wielu funkcji poznawczych, w tym koncentracji, pamięci, przetwarzania informacji i innych. W rzeczywistości rynek nootropów eksploduje, a wycenione szacunki sięgają od 1,3 mld USD w 2017 r. Do 5,9 mld USD do 2024 r., Zgodnie z raportem opublikowanym przez Zion Market Research.

„Ta branża stale się rozwija. Jesteśmy na bieżąco z najlepszymi w branży składnikami i produktami, dzięki czemu nasi klienci mogą żyć zdrowiej i lepsze życie. Ciągle szukamy następnej najlepszej rzeczy, ponieważ chcemy pomóc im w osiągnięciu celów związanych z kondycją i zdrowiem ”, mówi NUTRISHOP® CEO i założyciel Bryon McLendon . „NUTROPIK ™ wspiera funkcje poznawcze i zdrowie mózgu. Kto w dzisiejszej kulturze go-go-go nie chce tej dodatkowej„ przewagi ”?”

NUTROPIK ™

 • NeuroFactor ™ ekstrakt z całej kawy z owoców zawiera najwyższą dostępną moc dla całego koncentratu owoców kawy uzyskanego z Coffea Arabica roślina. W ilości 100 mg / dzień (tyle samo, co w NUTROPIK ™), ten składnik wykazano w badaniach klinicznych, aby wspomóc funkcje poznawcze.

 • VitaCholine® jest głównym źródłem choliny. Cholina jest niezbędnym składnikiem odżywczym, którego badania pokazują, że większość ludzi nie spełnia zalecanego dziennego spożycia. Cholina ogólnie pomaga w utrzymaniu wielu funkcji organizmu, w tym pamięci. VitaCholine® jest wytwarzany przy użyciu najwyższych standardów w celu zapewnienia optymalnych korzyści zdrowotnych.

  AlphaSize® (alias Alpha-GPC) jest uważany za skuteczny składnik odżywczy w mózgu i jest badany i stosowany w warunkach klinicznych na całym świecie.

  NUTROPIK ™, który jest przyjazny dla wegan i jest dostępny w małej butelce, którą można łatwo zmieścić w torebce, plecaku lub torbie gimnastycznej , zawiera również inne uzupełniające się, synergistyczne składniki, w tym Organic Lion’s Mane, Bacopa Monnieri i L-Theanine. Niektóre produkty nootropowe dodają kofeinę dla tego dodatkowego „odczucia”, ale NUTROPIK ™ działa samodzielnie, ponieważ nie zawiera kofeiny. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą kofeiny, a także dla tych, którzy wolą układać ten produkt ze swoją ulubioną zapakowaną w kofeinę przedtreningówką lub potrójną kawą espresso mokka.

  „W dzisiejszych czasach wszyscy są zmęczeni. Każdy ma boczny zgiełk” – powiedział McLendon. „Wszyscy – od studentów, graczy i osób udzielających pierwszej pomocy, po nauczycieli, biznesmenów, entuzjastów fitnessu, mamuśki piłkarskie i nie tylko – mogli skorzystać z nieco lepszego wsparcia poznawczego.”

  NUTROPIK ™ firmy pH Labs® jest dostępny wyłącznie w sklepach NUTRISHOP® w całym kraju

  Informacje o NUTRISHOP® NUTRISHOP® jest zaangażowany w pomoc innym w prowadzeniu sprawnego, szczęśliwego i zdrowego stylu życia. Sklepy NUTRISHOP® oferują klientom gwarancję niskiej ceny na szeroką gamę najnowocześniejszych suplementów diety oraz wyjątkową, zindywidualizowaną obsługę klienta; łatwe do naśladowania plany posiłków, narzędzia oceny składu ciała i rozsądne wskazówki żywieniowe. Model biznesowy NUTRISHOP® koncentruje się przede wszystkim na sklepach należących do franczyzobiorcy i obsługiwanych, które zapewniają konsumentom narzędzia niezbędne do osiągnięcia celów zdrowotnych i sprawnościowych. Dowiedz się więcej na www.NutrishopUSA.com.

  Kontakt z mediami:
  LaRue Gillespie
  PR@Nutrishopusa.com

  Powiązane obrazy

  Cision nutropik-by-ph-labs-Launches.jpg
  NUTROPIK ™ według pH Labs® uruchamia się wyłącznie w NUTRISHOP

  Cision

  Cision

  Wyświetl oryginalną treść, aby pobrać multimedia: http://www.prnewswire.com/news-releases/n utrishop-enterers-nootropic-market-with-nutrient-dense-formula-301007841.html

  ŹRÓDŁO NUTRISHOP

  Czytaj więcej