Czy odkrywasz, że coraz trudniej jest skupić się i produktywnie oferować cokolwiek, co rzuca ci życie na co dzień? Czy pijesz kawę i napoje energetyczne jak woda, na próżno próbując nie zasnąć i pracować? Nie jesteś sam. Współczesne życie jest skomplikowane, a wiele osób stara się ustabilizować wszystko. Mamy jednak dla Ciebie dobre wieści. Dzięki genialnej firmie nootropowej TruBrain istnieje teraz lepszy sposób na poprawę funkcji mózgu. To się nazywa Brain Food . Mogą to być po prostu ważne rzeczy, których potrzebujesz, aby zasilać się przez zmęczenie i przerwy, abyś mógł być jak najlepszą wersją siebie.

TruBrain Nootropics

trubrain nootropics
TruBrain

TruBrain został założony kilka lat temu przez poprzedniego kierownika Unilever i zespół neuronaukowców UCLA, którzy chcieli pomóc rutynowym osobom w optymalizacji ich sprawności psychologicznej. Aby osiągnąć ten cel, stworzyli Brain Food , naukowo stworzoną mieszankę substancji nootropowych, która została naukowo udowodniona w celu poprawy płynności mówionej oraz poprawy pamięci i wiedzy.

Choć autorzy blogów i osoby wpływowe omawiają nootropiki lub sprytne narkotyki, jakby były czymś zupełnie nowym, tak naprawdę nie jest. Ludzie od stuleci używają związków nootropowych w celu zwiększenia wydajności psychicznej. Czym różni się to, że naukowcy dzisiaj rozumieją znacznie więcej na temat działania nootropów, i które mają ze sobą synergiczne interakcje.

To wiedza, która pomogła TruBrain stworzyć Brain Food

The Science of Brain Food

Brain Food nie jest magiczny lek. Nie sprawi, że będziesz geniuszem. Jest to suplement diety specjalnie rygorystycznie i metodycznie opracowany w celu uzyskania warunków biologicznych niezbędnych do szczytowej sprawności umysłowej.

Podobnie jak wiele innych suplementów nootropowych, Brain Food składa się z tak zwanego „ everyman stack “kofeiny i l-teaniny, kombinacja, którą ludzie rozważają tysiące lat w rodzaju zielonej herbaty . Kofeina jest naturalnie stymulantem ośrodkowego układu nerwowego, który zwiększa czujność i energię, blokując receptory neurologiczne na senność. Tymczasem L-teanina jest aminokwasem, który wywołuje uczucie spokoju i relaksu, i jest szczególnie skuteczny w łagodzeniu niepokoju i dreszczy z kofeiną. Liczne badania wykazały TruBrain Nootropics Brain Food Drinks raczej jednoznacznie , że kofeina i l-teanina wzięte razem mogą poprawić sprawność psychiczną, czujność, i stan umysłu.

W przeciwieństwie do wielu innych suplementów nootropowych Brain Food na tym się nie kończy. Oprócz kofeiny i l-teaniny dla świadomości i skupienia, zawiera również noopept, syntetyczną cząsteczkę nootropową, która zwiększa krążenie krwi w mózgu i sprawia, że ​​receptory acetylocholiny w mózgu są bardziej podatne na neuroprzekaźnik acetylocholinę. Zwiększone krążenie krwi w mózgu zwiększa neuroplastyczność, która jest zdolnością komórki mózgowej do tworzenia nowych połączeń neuronowych. Im więcej połączeń neuronowych w mózgu, tym wyższa funkcja mózgu. Zwiększony odbiór acetylocholiny sprawia, że ​​interakcja między komórkami nerwowymi jest szybsza i bardziej wydajna.

Oczywiście, zwiększenie neurotransmisji wymaga więcej energii. Właśnie dlatego Brain Food składa się z dużej dawki surowych składników odżywczych, które Twój system uwagi spala na paliwo. Te surowe składniki odżywcze składają się z magnezu, niezbędnego minerału, w którym szacuje się, że 90% osobników ma niedobór; tyrozyna, aminokwas, który odgrywa ważną funkcję w interakcji między komórkami mózgu; karnityna, która pomaga komórkom nerwowym rozkładać glukozę i tłuszcze na paliwo; i cytykolina, która jest prekursorem neuroprzekaźnika acetylocholiny.

Brain Food Drinks

TruBrain Nootropics Brain Food Drinks
TruBrain

Innowacyjna mieszanka nootropów TruBrain , a składniki odżywcze można znaleźć w 1 uncji płynnych ujęć o odświeżającym tropikalnym profilu smakowym. Te strzały są dostępne w ilościach 20, 30 i 60. Otrzymujesz zniżki w wysokości 10, 20 i 30 procent, jeśli subskrybujesz i opłacisz z góry odpowiednio 3, 6 i 12 miesięcy. Nowi klienci również otrzymują dodatkowe 10 procent zniżki na pierwsze zamówienie.

Oczywiście przed złożeniem zamówienia najprawdopodobniej musisz wiedzieć, czy to faktycznie działa. Odpowiedź brzmi: tak. Trudno jest opisać konkretne korzyści, których doświadczysz, ponieważ, podobnie jak płatki śniegu, nie ma dokładnie dwóch mózgów. Próby medyczne z 3. uroczystości i analiza fal mózgowych EEG wykazały, że pokarm mózgowy zwiększa wysokie fale alfa mózgu, które są wskaźnikami większego skupienia, płynności mówionej, pamięci i wiedzy.

Mówiąc wprost, jeśli pragniesz czegoś, co pomoże ci się skupić, uwierz, pamiętaj i stwórz znacznie lepsze powinieneś pomyśleć o wypróbowaniu Brain Food


Fani futuryzmu: Aby opracować ten materiał, grupa niebędąca redakcją współpracowała z partnerem stowarzyszonym. Możemy pobrać niewielką prowizję od przedmiotów zakupionych za pośrednictwem tej strony. Ten post niekoniecznie pokazuje poglądy lub zalecenia redakcji Futurism.com.


Czytaj więcej