Dzisiaj właśnie, w ramach jego promocji NeuroGum (100 úvorable informacje zwrotne w ostatnim 12 miesięcy)przez oznacza, że ​​Amazon zapewnia12- Pakiet (108 wszystkich sztuk) jego Nootropic Energy Gum dla$ 2995 dostarczone Regularnie $ 39 lub więcej, dzisiejsza oferta to nowa, prawie zawsze najniższa Amazon, 12% zniżki i najlepsze, co możemy odkryć. Na stronie NeuroGum 12 – paczka zaczyna się od $ 35 jednak odkryjesz również, że to nie jest normalna guma. Obejmuje on „zastrzeżoną kofeinę nootropową L teanina z mózgowym wyzwalaczem B6 i B witaminy ”w celu zwiększenia koncentracji i poznania. Korzysta ze składników GRAS „premium” bez cukru, aspartamu i glutenuKonsumenci Amazon też go lubią, po tym jak zostawili go z 4 gwiazdki od ponad 250 oceny. Więcej informacji wymienionych poniżej.

Teraz wyraźnie płacisz premię za gumę naukową powyżej i na pewno możesz żuć za znacznie mniej niż $ 30 To 180 – torba za sztukę sprawi, że będziesz miętowy za miesiąceza nieco ponad6 USD Dostawa dostarczona, na przykład. Ale musisz uzupełnić ją kawą, aby uzyskać taki sam efekt jak NeuroGum.

NeuroGum Nootropic Energy Gum:

    • PRZEJRZYSTOŚĆ ENERGETYCZNA: Formuła szybkiego uwalniania NeuroGum zawiera idealną równowagę nootropów stworzonych do zaoferowania jesteś schludny i dobrze zrównoważony doładowania.
    • SZYBKIE EFEKTY: Nasz opatentowany system kompresji na zimno w pełni wykorzystuje możliwości dostarczania i biodostępności aktywne składniki. Zdobądź energię 5 razy znacznie szybciej niż picie kawy lub napojów energetycznych.

aby dostać się w strefę bez roztrzaskania cukru lub drżenia energetycznego.