• Utrzymanie zdrowej wagi zaczyna się od zdrowej diety. Naturalne suplementy mogą pomóc Ci w utrzymaniu wagi keto.
 • Te ketonowe suplementy diety pomagają zwiększyć produkcję ketonów, wspierać metabolizm i / lub promować produkcję energii.
 • Dowiedz się, dlaczego zdrowie jelit i kontrola wagi to najlepsze pąki – i jak zwiększyć ilość błonnika w diecie bez przerywania ketozy.

Zjedz więcej tłuszczu i utrzymać zdrową wagę? Tak, mówimy o keto. Wśród wielu zalet diety ketogenicznej (podobnie jak długotrwała energia i mniej zachcianek), jest to również skuteczny sposób wspomagania kontroli wagi. Ale jak każda dieta, jesteś tym, co jesz… Nie musisz opierać się na bez recepty i wsparciu multiwitaminowym. Ukierunkowane naturalne suplementy mogą wypełnić luki, pomagając osiągnąć cele związane z wagą dzięki składnikom odżywczym, które zwiększają produkcję ketonów, poprawiają metabolizm i promują produkcję energii. Twoja waga? Zarządzane.

Naturalne suplementy diety ketonowe do kontroli wagi

Kategoria suplementów wspomagających odchudzanie w Stanach Zjednoczonych jest ogromna i zróżnicowana, częściowo dlatego, że utrzymanie zdrowej wagi wygląda inaczej dla wszystkich. A kiedy jesteś na diecie ketonowej, szczególnie potrzebujesz suplementów, które utrzymają cię w stanie ketozy spalającym tłuszcz – co oznacza unikanie składników, które zwiększają poziom cukru we krwi, takich jak wypełniacze o dużej zawartości węglowodanów.

Wybraliśmy te suplementy diety ketonowe ponieważ specjalnie zwiększają produkcję ketonów i / lub zwiększają korzyści płynące z keto. Co sprawia, że ​​są naturalne? Są dostępne jako składniki odżywcze, które pochodzą z naturalnych źródeł, takich jak olej MCT z orzechów kokosowych lub olej rybny z… ryb.

Niezależnie od Twojej diety, błądzimy po stronie naturalnych źródeł, ponieważ te składniki są zwykle łatwiejsze do wchłonięcia i użycia przez organizm. Kupuj naturalne suplementy od firmy, która jest przejrzysta w kwestii ich pozyskiwania i używa popartych naukowo składników wolnych od GMO, soi, glutenu i sztucznych wypełniaczy. Poniżej zamieścimy linki do naturalnych suplementów UberZdrowie.

Olej MCT

A person pouring Bulletproof MCT Oil into a blender filled with coffee

Nic dziwnego: olej MCT to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zwiększenie spalania tłuszczu dzięki diecie ketonowej.

Kiedy przełączysz się na spalanie tłuszczu jako paliwa, twoje ciało produkuje ketony – źródło energii, które pomaga ograniczyć apetyt spal tłuszcz jako paliwo i zwiększ swój metabolizm. A person pouring Bulletproof MCT Oil into a blender filled with coffee Olej MCT to skuteczny sposób na zwiększ produkcję ketonów – ale dla najlepszych wyników keto użyj najlepszego MCT.

Tak jak w twojej kuchni są różne rodzaje tłuszczów (jak masło migdałowe, oliwa z oliwek i ghee ), są różne rodzaje MCT. Aby osiągnąć cele związane z wagą, potrzebujesz mocy C8 (kwasu kaprylowego). To najbardziej ketogenny MCT. Pomija trawienie i szybko przenika do krwiobiegu, dzięki czemu organizm może zacząć efektywniej korzystać z energii ketonowej.

Kuloodporny Brain Octane C8 MCT Oil jest czysty olej C8 MCT i jest łatwy w użyciu jako dodatek do kontroli wagi dzięki:

 • Biorąc wygodnie Oktanowe kapsułki mózgowe , co ułatwia zwiększenie produkcji ketonów w dowolnym miejscu i czasie.
 • Dodawanie Brain Octane C8 MCT Oil do koktajli, dressingów do sałatek i [7] Kawa kuloodporna.
 • Skrapiający się olejem MCT nad posiłkami jako finisz – jest bez smaku, ale akcentuje to rozpuszczalne w tłuszczach smaki potraw (innymi słowy, sprawia, że ​​stek jest jeszcze bardziej stekowy).
 • Mieszanie korzystnego tłuszczu w dipy, takie jak Kuloodporna Guacamole.

Chrom

Badania pokazują, że ten minerał pomaga organizmowi regulować i używać insuliny, hormonu, który pomaga utrzymać stabilny poziom cukru we krwi. [2]

Skoki cukru we krwi nie są duże, niezależnie od stosowanej diety. Jeśli kiedykolwiek czułeś pragnienie cukru lub spadek energii (lub jedno i drugie) po zjedzeniu posiłku bogatego w węglowodany, już wiesz, jak poziom cukru we krwi wpływa na Twoje samopoczucie. Na diecie ketonowej chrom może pomóc w utrzymaniu stabilnego poziomu cukru we krwi bez skutków ubocznych energetycznych kolejek górskich.

Dodatkowa korzyść: Chrom może również pomóc Twojemu organizmowi przekształcić węglowodany, tłuszcze i białka w energię poprzez sposób, w jaki wpływa na insulinę. [3] Chrom można znaleźć w produktach przyjaznych dla ketonów, takich jak brokuły, wołowina i owoce morza. Jednak aby upewnić się, że otrzymujesz znaczące ilości w swojej diecie, dodaj chrom do stosu suplementów diety ketonowej.

Szczawiooctan

Być może pamiętasz wyrażenie „cykl Krebsa” z nauk ścisłych w szkole średniej (czasy zabawy). Termin ten odnosi się do sekwencji reakcji, które generują energię w twoich komórkach. Szczawiooctan (OAA) jest ostatnim krokiem w tym niezwykle ważnym cyklu. Dobra wiadomość: jest to również aktywny składnik w Kuloodporny KetoPrime . [9]

Co to ma wspólnego z kontrolą wagi ? Badania na zwierzętach pokazują, że OAA może powodować, że komórki naśladują skutki ograniczenia kalorii, co jest związane ze zwiększoną produkcją energii i wsparciem mitochondriów. [4]

Na diecie ketonowej oznacza to, że OAA może pomóc Twoje ciało wydobywa więcej energii z każdego ketonu. Witaj, czyste paliwo keto.

Związane z: Czy dieta keto może pomóc w utrzymaniu zdrowej wagi?

Kwasy tłuszczowe omega-3

A wooden spoon filled with fish oil supplements

Olej rybny i olej z kryla są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, które jest świetny dla całego ciała, od serca po mózg. Jeśli chodzi o kontrolę wagi, kwasy omega-3 mają szczególny zestaw korzyści dla keto.

Z ostatniej chwili: Na keto jesz dużo tłustych potraw. Pokarmy wysokotłuszczowe, takie jak wołowina karmiona trawą, bekon bez azotanów i orzechy niemodyfikowane genetycznie, pomagają utrzymać ketozę, ale zawierają również wyższy poziom kwasów tłuszczowych omega-6. (Szczególnie jeśli śledzisz brudne keto .) Uważaj jednak, że przeciążenie na omega-6 mogą przyczyniać się do stanów zapalnych, ale potrzebujesz zarówno kwasów omega-3, jak i omega-6, aby organizm mógł funkcjonować jak najlepiej. Sztuczka polega na tym, aby spożywać je w zdrowych proporcjach: więcej kwasów omega-3, mniej kwasów omega-6.

Co więcej, białka karmione trawą (z trawą jest jeszcze lepsze) i odłowione na wolności mają zwykle bardziej korzystne profile kwasów tłuszczowych, które dlatego zalecamy te produkty, popieraj ghee karmione trawą i używaj masła pochodzącego od zwierząt karmionych trawą w naszych produktach. Dodatkowo suplement omega-3, taki jak Kuloodporny kompleks kryla Omega to łatwy sposób na zapewnienie zdrowego spożycia kwasów tłuszczowych podczas stosowania diety ketonowej.

Korzyści z Omega-3

Oto kilka innych kluczowych zalet kwasów omega-3 jako suplementów wspomagających kontrolę wagi:

 • Wspiera zdrową odpowiedź zapalną : Stres, ćwiczenia i dieta może przyczyniać się do stanu zapalnego. Problem polega na tym, że stan zapalny jest związany z przyrostem masy ciała i zmianami hormonalnymi, które mogą utrudniać utrzymanie zdrowej wagi. [5] Omega-3 na ratunek!
   [6]
  1. Środki wspomagające zdrowie stawów : Omega-3 mogą poprawić stan stawów i zwiększyć przepływ krwi podczas treningu, co jest świetną wiadomością, jeśli szukasz naturalnego suplementu, który wspomoże Twoje ćwiczenia i rutynę regeneracji. [7]
  2. Może redukować tłuszcz brzuszny : W 59608 przegląd randomizowanych badań klinicznych, naukowcy odkryli, że olej rybny może odgrywać rolę w redukcji tkanki tłuszczowej brzucha w połączeniu z ćwiczeniami i mniejszą ilością kalorii . [8] Kalorie to nie wszystko, wszystko . Jeśli chodzi o kontrolę wagi, wczesne odkrycia sugerują, że olej rybny może pomóc Ci osiągnąć cele związane z wagą.
  3. Promuje lepszy sen : Wyższe poziomy DHA, jednego z niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3, są związane z dłuższym, bardziej spokojnym snem. [9] Brak snu może zwiększyć poziom hormonów stresu i sprzyjać magazynowaniu tłuszczu, co powoduje uzyskanie dobrej jakości odpoczynku kluczowego elementu planu działania w zakresie kontroli wagi.

  Możesz uzyskać wyższe poziomy kwasów omega-3 z lokalnych źródeł żywności w USA, takich jak łosoś z dzikich zwierząt i wołowina od zwierząt karmionych trawą, ale jeśli chcesz mieć łatwy sposób na zapewnienie optymalnych dawek kwasy tłuszczowe EPA i DHA, sięgnij po Kuloodporny kompleks kryla Omega . Zawiera klinicznie potwierdzoną mieszankę niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych w kapsułkach o smaku prawdziwych kalifornijskich cytryn, a każda porcja zawiera 2,5 grama wysokiej jakości tłuszczu.

  Ashwagandha

  Z biegiem czasu Twoje ciało jest obciążone stresem. A kiedy twoje ciało jest nieustannie zestresowane, istnieje większe prawdopodobieństwo, że wyższy poziom hormonów stresu przepływa przez twoje ciało, przyczyniając się do stanu zapalnego i sygnalizując twojemu organizmowi, że nadszedł czas na przechowywanie tłuszczu.

  [10]

  Wchodzić:

  ashwagandha . Zioło to jest adaptogenem, co oznacza, że ​​pomaga organizmowi regulować reakcję na stres. Jeśli chodzi o informacje zdrowotne dotyczące kontroli wagi, badania pokazują, że ashwagandha może niszczyć komórki tłuszczowe, zapobiegać tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych i pomagać dorosłym cierpiącym na chroniczny stres w utrzymaniu zdrowej wagi. [11] Ten produkt ziołowy może nawet pomóc w utrzymaniu zdrowego poziomu cukru we krwi – duży plus na keto, ponieważ stabilna krew cukier przekłada się na mniej zachcianek i wypadków cukru. [12]

  Podobnie jak inne suplementy ziołowe, ashwagandha jest przyjaznym dla keto suplementem diety. Weź ashwagandhę samodzielnie lub jako część suplementu wspomagającego stres, na przykład Kuloodporny tryb Zen . Zawiera ashwagandhę oraz uzupełniające się składniki, takie jak święta bazylia, magnez i aminokwas L-teanina, które pomogą Ci osiągnąć nowy poziom spokoju.

  Jak zdrowie jelit jest powiązane z zarządzaniem wagą keto

  Suplementy zdrowotne związane z jelitami należą do kategorii suplementów naturalnych, ale wymagają oddzielnej sekcji, ponieważ są

  bakterie jelitowe, które mają wpływ na wagę . Twoje jelita są domem dla więcej niż 1, 0009 gatunki bakterii, które mają ważne role, takie jak rozkładanie pożywienia na składniki odżywcze, A bottle of Bulletproof Polyphenomenal supplements pouring into a hand wspierając układ odpornościowy i zwalczanie toksyn. [13]

  Każdy ma inne bakterie jelitowe, ale na Twój mikrobiom może wpływać wszystko, od diety (prawda) po wagę (naprawdę?). Naukowcy faktycznie odkryli różnice między mikrobiomami jelitowymi osób otyłych i szczupłych: aby zilustrować, grupa otyłych miała bardziej zapalne i mniej zróżnicowane bakterie jelitowe niż grupa szczupła. [14]

  Jak więc możesz wspierać zdrowy mikrobiom jelitowy i trzymać się do twoich makr keto? Zacznij tutaj:

  • Prebiotyki i probiotyki : Słyszałeś o probiotykach, dobrych bakteriach jelitowych, które dostajesz w pożywieniu takim jak kiszona kapusta i kimchi. Ale żeby probiotyki mogły wykonywać swoją pracę, muszą jeść. I tu właśnie wkraczają prebiotyki. Błonnik prebiotyczny odżywia pożyteczne bakterie jelitowe, aby mogły się rozwijać. Kuloodporny prebiotyk InnerFuel proszek jest przyjazny dla ketonów i łatwo miesza się z koktajlami i Kawa.
  • Żywność bogata w błonnik : Wiesz, że błonnik jest dobry ty, ale na diecie ketonowej nie możesz dokładnie zjeść kilku ziaren i ziemniaków. Zalecamy warzywa o dużej zawartości składników odżywczych o niskiej zawartości węglowodanów, takie jak szpinak, cukinia i brokuły. Dowiedzieć się jak jeść więcej warzyw .
  • Miej pokarmy bogate w polifenole : Żywność o jasnych kolorach (oraz kawa i czekolada) zawierają przeciwutleniacze zwane polifenolami, które wspierają korzystne Bacteroidetes Bakterie. Możesz też uzupełnić Kuloodporne polifenomenalne .
  • Enzymy trawienne: Twój układ pokarmowy produkuje enzymy, które pomagają rozkładać pokarm, dzięki czemu łatwiej wchłaniasz składniki odżywcze. U niektórych osób wysoka jakość suplement trawienny może trawić i wchłaniać witaminy.
  • Kwas solny betainy (HCL) : U osób z niskim kwasem żołądkowym betaina HCL może poprawić rozkład tłuszczu i trawienie białek. Jednak porozmawiaj ze swoim lekarzem, aby uzyskać odpowiednią poradę medyczną, zanim spróbujesz.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach wspomagania trawienia i ogólnego dobrego samopoczucia? Dowiedzieć się jak poprawić zdrowie jelit i mikrobiomu.

  Czy keto po prostu nie działa dla twoich celów wagowych? Oto, co zrobić, jeśli nie widząc wyniki na keto .

  Zapisz się na listę mailingową UberZdrowie i otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje!