Napoje energetyczne eksplodowały w branży wartej miliardy dolarów w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ klienci z różnych środowisk poszukują sposobów na poprawę swoich zdolności umysłowych. Niestety, ten rynek nie ma zbyt dobrych osiągnięć. Ogromna większość napojów energetycznych i ujęć na rynku jest dla Ciebie dość okropna, składając się z dowolnego miejsca 200 do 400 miligramów kofeiny i 30 do 50 gramów cukru na porcję. Te aktywne składniki cię obudzą, jednak nie poprawią wydajności twojego mózgu. Jasną stroną jest jednak to, żeNeurohacker Collective, jedna z najbardziej szanowanych nazw w branżynootropics, zmieni to. W rzeczywistości wzięli wszystkie najwyższej jakości, naukowo przetestowane składniki wzmacniające mózg, które wcześniej były po prostu łatwo dostępne w tabletkach i umieścili je wQualia Nootropic Energy, pierwszym na świecie prawdziwym sprytnym napoju

Qualia Nootropic Energy Smart Drink

nootropic smart drink
Neurohacker

Z zaledwie czterema gramami cukru i ilością kofeiny, którą dostaniesz wmała filiżanka kawy, każda dwu uncjaQualia Nootropic Energy shotjest zapakowana w 9 nootropów opartych na badaniach, a także trzy dodatkowe składniki, które promować całkowite zdrowie. Razem te składniki oferują schludną, długotrwałą energię dla wyjątkowego skupienia i motywacji.

Ekstrakt szafranu (Crocus sativus)

Szafran jest przyprawą pochodzącą z kwiatów rośliny Crocus sativus. Jest używany jako przyprawa przez co najmniej 4, 000 lat i jest uważana za najdroższą przyprawę na świecie pod względem masy. Szeroka gama badań wskazuje na szeroką gamę różnorodnych korzyści zdrowotnych wynikających z szafranu, wykraczających poza skuteczność psychologiczną. Jeśli jednak chodzi o poznanie, istnieją dowody na to, że szafran wspiera nastrój, chroni w porównaniu z zaburzeniami poznawczymi oraz promuje skupienie i uwagę.

Ekstrakt z nasion Celastrus Paniculatus

Celastrus paniculatus, często nazywany „rośliną wywiadowczą”, to krzew pnący odkryte w himalajskich wyżynach północnych Indii. Od wielu lat jest stosowany jako zioło w medycynie ajurwedyjskiej ze względu na swoje działanie nootropowe i neuroprotekcyjne. Badania wykazały, że ma on zdolność do zwiększania liczby lipidów i fosfolipidów w mózgu, minimalizowania lęku i ochrony neuronów przed toksycznością indukowaną glutaminianem.

L-teanina

L-teanina jest odkrytym analogiem aminokwasowym glutaminianu i glutaminy w zielonej herbacie pochodzącej z rośliny Camellia Sinensis. Badania naukowe wskazują, że L-teanina zwiększa fale mózgowe alfa, co z kolei promuje uwagę i relaksację bez sedacji. Może również modulować uwalnianie dopaminy, poprawiając w ten sposób nastrój.

Alpha GPC

Alfa-glicerofosfocholina, lepiej nazywana alfa GPC, jest związkiem złożonym z choliny i glicerofosforanu, które mają silne działanie neuroprotekcyjne. Okazało się, że Alpha GPC zwiększa stabilność błony nerwowej i jest najbardziej niezawodnym środkiem cholinergicznym przy wzroście poziomu choliny w mózgu.

Coffeeberry

Coffeeberry jest znakiem towarowym i standaryzowanym składnikiem pochodzącym z naturalnych owoców kawy, często nazywanych wiśniami kawowymi. Rośliny kawy wytwarzają owoce otaczające trudne nasiona lub „fasolę”, z której wytwarza się kawę. Wiśnie kawowe zawierają dużo polifenoli i podobnie jak ziarna kawy, podobnie zawierają kofeinę. Liczne badania wskazują na rolę coffeeberry we wspieraniu wydajności poznawczej, funkcji wykonawczej, zmiany zadań, przetwarzania szczegółów, rozumowania i kreatywności.

N-Acetylo-L-tyrozyna

N-acetylo-L-tyrozyna jest acetylowanym rodzajem aminokwasu L-tyrozyna. Ma różne wyniki nootropowe, w tym zwiększoną uwagę, motywację, koncentrację, pamięć i wiedzę. Badania pokazują, że ma on zdolność do zwiększania syntezy noradrenaliny z dopaminy i równoważenia poziomów serotoniny i GABA, zwiększenia biodostępności tyrozyny i zmniejszenia skutków stresu środowiskowego.

Żeń-szeń amerykański (jako Cereboost)

Panax quinquefolius, często rozumiany jako amerykański żeń-szeń, jest rośliną pochodzącą z zalesionych regionów Stanów Zjednoczonych i Kanady. Cereboost jest znakiem towarowym i standaryzowanym wyciągiem z żeń-szenia amerykańskiego, który został faktycznie przebadany medycznie na ludziach. Badania sugerują, że poprawia pamięć roboczą i uwagę, jednocześnie promując pokój, a także wspierając wiedzę i pamięć roboczą. Wykazano również, że wspiera neurogenezę i ma działanie neuroprotekcyjne.

NooLVL

NooLVL jest znakiem towarowym związanym krzemianem argininy wzmocnionym inozytolem. W rzeczywistości wykazano go w badaniach w celu zwiększenia regulacji uwalniania dopaminy, wspomagania sygnalizacji neuroprzekaźnika i wydajności wspomagania w skomplikowanych testach poznawczych wymagających psychologicznej wszechstronności, szybkości przetwarzania i funkcji wykonawczych.

Alpinia Galanga (jako EnXtrA)

Alpinia galanga jest rośliną rodzimą do południowo-wschodniej Azji, a EnXtra jest znakiem towarowym i standaryzowanym wyciągiem z kłącza alpinia galanga. ExXtra faktycznie wykazano w badaniach naukowych na ludziach, aby wspierać uwagę, czujność i pamięć.

Where You Can Próba nowego inteligentnego spożycia Qualii?

Neurohacker

Możeszspróbować Qualia Nootropic Energy, klikając ten linkMożna go znaleźć w dwu uncjowych porcjach o rewitalizującym potrójnym smaku jagodowym. Możesz uzyskać 15% zniżki twój wstępny zakup poprzez uzyskanie kodu kuponu FUTURISM przy kasie, a Neurohacker Collective używa kompletnego 58 – jednodniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli nie zauważysz znacznego polepszenia swoich wyników psychologicznych. Oferują nawet całkowicie bezpłatne narzędzia oceny poznawczej, które pomogą ci naukowo śledzić zmiany wydajności umysłowej.

Jeśli wolisz wykorzystać prawdziwą naukę do poprawy wyników umysłowych zamiast po prostu zalewać mózg z cukrem i kofeiną, musiszspróbować dziś Neurohacker Collective’s Qualia Nootropics Mądry napój energetyczny

Fani futuryzmu: Aby wyprodukować ten materiał, zespół niebędący redakcją współpracował z partnerem stowarzyszonym. Możemy zebrać niewielką prowizję od przedmiotów uzyskanych za pośrednictwem tej strony. Ten post niekoniecznie pokazuje poglądy lub poparcie personelu redakcyjnego Futurism.com.

629038Czytaj więcej