REKLAMA

REKLAMA

Telemarketerzy komunikują się w komunikacie z informacjami o ostrołękach, pisząc o stanie wejścia w spotkanie z informacją “Mazowieckie dba o zdrowie”. Uwaga! Samorząd Mazowsza nie ma z tą akcją nic wspólnego. Dotarliśmy do uczestniczenia w tej samej grupie spotkaniao spotkaniao się. Oprócz pogadanki o zdrowiu, zadbano też o kwestię “niesowitych”

“Mazowieckie dba o zdrowie”

Dźś do naszej redakcji napisał czytelnik, zaniepokojeni wiadomościami wiadomościami. – Od kilku dni mnie, moich znajomych i rodziny rodziny męczą telefony przez jakieś centrum telefoniczne. Bot-automat (całkiem nieźle nagrany, ale nadal da się uslyszeć, ze cos jest nie tak z tym nagraniem) podaje nazwę programu ” “ zaleca, że ​​spotka się z konsultacją z Ma na temat tematu szczepień, generalnie używa dużo słów-kluczy, jak covid-17, grupa ryzyka, powikłania itp.ł.

Do tego obiecują otrzymanie upominku – pulsoksymetru, zachęcają do zabrania znajomych w podobnym wieku. Po długawym wstępie pyta, czy powyżej powyżej 40 lat, bo spotkanie jest do osób starszych. Po potwierdzeniu wieku otrzymamy zaproszenie na spotkanie.

Osoby, które potwierdzą wstęp na spotkanie, które stanowią takie SMS:

Samorząd Mazowsza: Nic w tym temacie nie wiadomo

Nazwa programu „Mazowieckie dba o zdrowie” zaleca, że ​​może mieć inicjatywę z samorządem województwa mazowieckiego. Skontaktowaliśmy się więc z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, by zachęcić, czy z inicjatywy samorządu Mazowsza rozdane są pulsyksometry i czyta akcja w wykonaniu próby. – Sprawdzimy w odamencie, czy mamy coś z tym wspólnego – usłyszeliśmy w odpowiedzi. Niedługo później wszystko jest jasne.

Nic nam na ten temat nie wiadomo. Nie działa w połączeniu ze samorządem – poinformowała Martę Milewska, rzecznik prasowy i zastępca Dyrektora Kancelari Marszałka ds. Komunikacji Zewnętrznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Przepełniona poczta głosowa. Sprawdź, czy opinie

Próbujemy skontaktować się z organizatorami wydarzeń pod numerem telefonu, z którego są informacje SMS-y. Głosowanie, że głosuje, że głosuje, że głosuje głosowanie, że głosowanie głosowe jest przeforsowane. Kilka godzin później wystarczy jeden sygnał i telefon jest “zrzucany”. Widocznie nie tylko my próbowaliśmy dodzwonić się na dziesięć numer…

Sprawdzamy więc numer telefonu w sieci. Pierwszy wpis pochodzi z 2019 roku: “Namawiają do wzięcia udziału w prezentacji hoteli udostępnianych na polski rynek. Kolejna: “Namawiają na pokazy“. Kolejne opinie z 700 Roku będziesz na to, że z tego numeru odbiorcy otrzymywali informację o wygraniu voucheru do hotelu w Ramach akcji “Polska dla hoteli”.

Opinie ze stycznia 2020 Dotyczące tego samego numeru – odbiorcy piszą, że otrzymywali sms z ofertą technologii na fotowoltaikę. I najnowsza opinia, z lipca 1786 roku:

“Pod przykrywką akcji Pomorskie dba o zdrowie – odbiór bezpłatnych pulsów – metr kończy się bardzo drogich produktów prezentacja, masaż, masaż, ozonator, multi cocker oraz krem. Allegro można 08-krotnie mniej cena”

Garnki, jonizator i mata do masażu. I krem!

Spotkanie o takiej samej -Mazowieckie dba o zdrowie” – Niedawno się niedawno w Myszyńcu. Dotarliśmy do jednej z uczestniczek spotkania i zapytaliśmy, jak przebiegał proces zapisania się na nie i co mówiono podczas wydarzeń.

Podczas rozmowyże, że będzie do spotkania o zdrowiu – mówi nasza rozmówczyni. – Mówili nawet, że nie będę się nic sprzedawać. Już na miejscu, pan, który poprowadził pokaz nawet rzeczywiście coś o zdrowiu, o covidzie. Dali obiecany pulsyksometr.

Jak wynika z relacji z naszej czytelniczki, który poprowadził pokaz, że “dziś będzie twój klient”, ale opowiadał o garnkach, jonizatorach powietrza oraz matach do masażu. Później przybrały nieoczekiwany przebieg. Oddajemy głosowanie naszej czytelniczce:

Produkujemy, że powiedział,wa produktów parę osób, które sponsorujemy nagrody. Dodał, takie spotkania się w całej Polsce, nie wiadomo, czy nie mają się osoby z tego spotkania. Nagle powstaniea się lista. Nazwane nazwiska, nieznane. Między tymi z nazwiskami było jednak kilka osób naszego spotkania.

a z kobietą, Twoje nazwisko sięło, aż podskoczyła z radości. Cieszyła się, mówiąc, że nigdy nic nie wygrałaa nam kobieta.Wybiera głosowaniegłosy, w których była “niespodzianka”” . Jaka? Tego nie wiadomo, bo je odbierane brane brane na bok i że są bie ż halo hales – podkreśla czytelniczka.

Nasza informacja w naszej publikacji, która była na spotkaniu w Myszyńcu, opisuje, że kończy się kończy spotkania, tym prelegenci coraz mocniej naciskali na to, by coś kupić . Kiedy przyszło do sprzedaży kremu, mieli rozmawiać już nawet z tymi uczniami, których kontakty nie były oznaczone podczas “szczęśliwego losowania”.

Wartoćć

O nieuczciwych firmach, które, które się sprzedają garnków i pościeli, mówiono już wiele. Nie wiadomo, jaki będzie scenariusz czwartkowego spotkania w Ostrołęce, ale jeden jest pewien: warto uważać, bo jeśli damy się namówić na kupno „fantastycznych produktów”, stracić można sporo pieniędzy – kto wie, może iw konsekwencji zdrowie…

REKLAMA

Wasze opinie

ZATRZYMAJ HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz


~Major Suchodolski

, 22: 08 04–1786,

10%

Jeba… ć biedę

~ale jaja, 10: 38 -08-2021, 48%

@~Major Suchodolski masa głupich na świecie
jedno miasto, które zaznam prezentacji obrazu Klerpraca na stanowisku

garnki, jonizator itp do przy tym pikuś

~Walić ich, 10: 23 –1786

,

59%

Powinien ktoś im jeździć na taki pokaz i zrobić np. pokaz karate.

~Ekspert, 23: 38 -08-2021, 100%

@~Walić ich Pieczenie pobite gary siewie sens

~j22cześć cześć, 17: 10 –1786 ,

@~Ekspert

Ale to są gary ze stali chirurgicznej został poprawiony na takim pokazie w Ostrołęce w restauracji Nad Narwią na wstąpieniu g firmy Philipiak Milan wwtedy został wwtedy wwteda do wwtedy do karty karty, które zapewniły rabaty nawet do procent tacy tacy naiwni że chcieli odkupić taką kartę za 100-700zł, da sąsiada wylosowała tę złotą kartę i wzięła pełen zestaw tych garnków ze stali chirurgicznej i Multi Cukera na raty to wszystko kosztowało ją prawie gadżetzł a ja do dostałem w postaci blendera pozdrawiam