Alice Lloyd GeorgeWspółpracownik

Alice Lloyd George jest inwestorem na wczesnym etapie z siedzibą w Nowym Jorku i gospodarzemFlux, seria rozmów podcastów z liderami technologii pionierskich.

Więcej postów tego autora

W najnowszym odcinkuFlux podcastSiadam z Matthew Cauble, współzałożycielemKin Euphorics, funkcjonalna firma produkująca napoje, której celem jest zmniejszenie stresu i zwiększenie błogości. Matthew był wcześniej współzałożycielem wspieranego przez YC startupu Soylent. Dzieli się opowieściami z pierwszych dni istnienia firmy i opisuje, w jaki sposób zrobili jedną z największych osi w historii YC, od budowy radiotelefonów definiowanych programowo po koktajle zastępujące posiłki.

Matthew wyjaśnia, dlaczego Soylent rezonował i wchodzimy w najnowsze zainteresowanie współzałożyciela Roba Rhineharta zainteresowaniem osadnictwem kosmicznym i przemysłem Marswydarzenie, które gościł w Mojave. Matthew wyjaśnia, dlaczego zainteresował się zdrowiem, jak wykorzystuje wnioski wyciągnięte z Soylent do budowy produktu Kin i dlaczego uważa, że ​​silne firmy często wyglądają jak nowe ruchy społeczne. Wchodzimy w formułę napoju, która zawiera nootropowe i adaptogeny, i co to znaczy zakwestionować rytuał tak starożytny jak alkohol.

Fragment naszej rozmowy opublikowano poniżej. Pełna transkrypcja naMedium.

ALG:Matt jest współzałożyciel i prezes

Kin Euphorics

, firma z siedzibą w Nowym Jorku. Witamy.

MC: Dziękuję. Świetnie jest tu być.

ALG: Więc właściwie nie znam tony o twoim pochodzeniu przed tym, co teraz robisz. Byłeś jednym z założycieli i dyrektorem generalnym Soylent, prawda?

MC: Zgadza się.

Teraz Soylent sprzedaje również batony zastępujące stały posiłek

ALG: Nie wiem, jak bardzo nasi słuchacze wiedzą o Soylent. Załóżmy, że nie za dużo. Było kilka artykułów, kiedy pojawiła się Soylent, które mówiły takie rzeczy, jak: „To jest koniec jedzenia

”[the New Yorker] lub nazwał to„ sprzeczną firmą zastępującą żywność ”. I odniósł ogromny sukces, sprzedając posiłki do picia początkowo załamani przez pracowników doliny krzemowej. Teraz rynek jest znacznie większy. Przeszedłeś z cieczy do ciał stałych. Wielu kupujących i konsumentów początkowo myślało o maksymalizacji wydajności jako jednym z powodów, dla których wybrali ten produkt. Sprawdziłem liczby i istnieje silna społeczność – około 35, 000 Aktywni ludzie z Reddit w społeczności Soylent, co jest niesamowite. I jest to teraz produkt ogólnopolski. Jest dostępny nie tylko w kanałach e-commerce, w których zacząłeś, ale także w sklepach, takich jak 7-Eleven i Walmart.

MC: To jest w Walmart. To najlepsza rzecz.

ALG: To szalone.

MC: Sen.

ALG: I to nie zaczęło się jako firma produkująca żywność lub suplementy. Zaczynaliście jako wieże telefonów komórkowych?

MC: Sieci bezprzewodowe.

ALG: Wydaje się, że jest to duży krok i interesująca podróż dla firmy.

MC: Paul Graham powiedział to był największym punktem zwrotnym w historii YC. Więc kiedy Rob i ja byliśmy na studiach, on pracował nad budowaniem tych radiotelefonów zdefiniowanych programowo –

ALG: Spotkałeś się na studiach.

MC: Spotkaliśmy się student pierwszego roku studiów.

ALG: Gdzie poszedłeś

MC: Poszliśmy do Georgia Tech. Rob pochodzi z Atlanty. Jestem właściwie z Arizony. Ale mój dziadek i wujek poszli do Georgia Tech. Wiedziałem, że chcę opuścić Zachodnie Wybrzeże i że chcę iść gdzie indziej. A Georgia Tech to niesamowita szkoła do tego, czego się uczyłem.

ALG: Niesamowita szkoła techniczna.

MC: To wspaniale. Tak. Chciałem opracować zestaw umiejętności inżynieryjnych. Chciałem poznać ludzi, którzy pracowali w technologii. Nie chciałem być w dużym mieście, ale chciałem być gdzieś w mieście. Georgia Tech jest w centrum Atlanty. To jest absolutnie piękne. Rob i ja poznaliśmy się na pierwszym roku. Byliśmy w tej samej wspólnocie. Jeśli kiedykolwiek spotkałeś Roba, jest on jednym z najśmieszniejszych ludzi, który ma najlepsze pomysły na to, co robić późno w nocy.

ALG: Pamiętasz, kiedy pierwszy raz spotkałeś Roba?

Rob Rhinehart)

MC: Pierwszym obrazem Roba jest to, że ma na sobie spodnie, które nie dotykają jego kostek. Ale miał ogromną pewność siebie. Rob jest dość wysokim facetem i właśnie wychodził ze szkoły średniej.

ALG: Więc nie celowo przycięte spodnie.

MC: Wcale nie. Nie sądzę, żeby ktokolwiek z nas spodziewał się nosić spodnie tego dnia i zdarzyło się, że był to tylko dzień, w którym musieliśmy się ubrać, więc wszyscy coś razem zrzucili. Ale Rob ma po prostu wspaniałą obecność i pewność siebie, a także jest dowcipną i mądrą osobą. Uwielbiam to w nim. Więc dogadywaliśmy się od pierwszego dnia i mieliśmy wiele przygód na studiach. Kiedy dotarliśmy do końca, zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy założyć firmy i podjąć ryzyko poza szkołą. Widząc, że tak naprawdę nie potrzebujemy żadnych pieniędzy i nie ponosimy dużej odpowiedzialności, marzyliśmy o zbudowaniu czegoś, co zmieni świat. Właśnie wtedy dostaliśmy się do Y Combinator i przeprowadziliśmy się do Kalifornii, aby pracować w tych sieciach bezprzewodowych przy użyciu radiotelefonów zdefiniowanych programowo.

ALG: Jak zdecydowałeś się zbudować sieci bezprzewodowe, jaka była rozmowa?)

MC: Rob o tym myślał. Brał lekcję sieci. Brał udział w kursie przedsiębiorczości społecznej. Wziąłem tę samą klasę przedsiębiorczości społecznej. Myśleliśmy o tym, co możemy wnieść do reszty świata. Nie tylko obsługujemy klientów w Stanach Zjednoczonych, ale także miejsca w Afryce i Ameryce Południowej. Kraje rozwijające się, które stają się bogate. Internet jest tym, czym jest. Każdy chce internetu. Rob chciał zbudować sieć, z której ludzie mogliby korzystać w Afryce i na obszarach wiejskich. Widzieliśmy także okazję do zbudowania kolejnego AT&T przy użyciu technologii następnej fali.

ALG: Mam na myśli, gdy spojrzysz na NPS dla istniejących dostawców, AT i Ts, są dość niskie wyniki. Tam jest miejsce. Ale wymaga sporo nakładów inwestycyjnych.

MC: Szalony CAPEX. Pomysł polegał na użyciu sieci bezprzewodowej, aby uzyskać dużo tego CAPEX. Nastąpił rozwój sieci telewizyjnych, które pojawiły się w trybie offline, otwierając nam tak ogromną przestrzeń, abyśmy mogli przesyłać informacje przez fale radiowe, które kiedyś były używane w ABC i NBC w ciągu dnia, które mogły być teraz wykorzystywane do uzyskiwania dostępu do Internetu. I zamiast konfigurować twardą infrastrukturę sieciową, moglibyśmy skonfigurować radia i anteny w różnych domach, mieszkaniach i firmach.

ALG: Więc Paul Graham pokochał ten pomysł i powiedział, że przyszedł do YC?

MC: Myślę, że byli zaskoczeni tym, jak zuchwałe są te 22 latkowie byli z tym pomysłem. Kiedy poszliśmy na rozmowę, zazwyczaj YC jest szybka, bardzo naciska. Zostali jednak wyluzowani i po prostu zaskoczeni koncepcją budowy radia zdefiniowanego programowo w celu stworzenia sieci bezprzewodowej. Chcieli, żeby tak się stało. Zainwestowali w nas, ponieważ po prostu uważali, że to najbardziej szalony pomysł, jaki słyszeli.

ALG: Więc to wtedy? Lato?

MC: 2012). Zaczęliśmy w Y Combinator May 1712. Mieszkaliśmy w Dolinie Krzemowej. Mieliśmy ten stary zniszczony dom. Basen zamienił się w basen glonów. Jeden z naszych współlokatorów studiował biografię na Harvardzie i żartowaliśmy sobie z tego, jak te glony powinny być wykorzystane do czegoś, że powinniśmy to zmienić w coś. Ale co moglibyśmy z tym zrobić. I podczas gdy pracowaliśmy 24 godziny dziennie w tej sieci i nauka –

ALG: Czy moglibyśmy użyć go do zasilania oprogramowania zdefiniowane radio w jakiś sposób?

MC: Tak haha. Czy moglibyśmy zamienić to w energię? Czy możemy po prostu zakodować informacje w glonach i wysłać je ludziom? W rzeczywistości dość szybko zmieniło się mówienie o biologii i biologii syntetycznej oraz żywności. Ponieważ jeden z naszych współlokatorów Dave skończył jako współzałożyciel Soylent.

ALG: Rozumiem. Czy to przypadkiem, że mieszkałeś razem w tym domu?

Rob Rhinehart , Matt Cauble, David Renteln, John Coogan)

MC: Tak było. Więc John i Dave, pozostali dwaj współzałożyciele Soylent, pojawili się pewnego dnia. Byli w innym inkubatorze i potrzebowali po prostu taniego miejsca do życia. Weszli i spojrzeli na to miejsce. Powiedziałem im cenę, a oni powiedzieli, kiedy możemy się wprowadzić? Powiedziałem właśnie teraz. Mówili świetnie, wszystkie nasze rzeczy są na zewnątrz w samochodzie. I przeprowadzili się tego dnia. Wszyscy się dogadywaliśmy, ponieważ mieliśmy właśnie takie nastawienie, zróbmy to, ruszajmy się, podejmuj decyzje i pchaj się do przodu. Uwielbialiśmy rozmawiać o naszych projektach, projektach, które naszym zdaniem były interesujące, a także po prostu spędzać czas. Byliśmy dobrymi przyjaciółmi. Jesteśmy naprawdę przyjaciółmi.

ALG: W którym momencie zdecydujesz się przenieść do Soylent, które, jak sądzę, jest nawiązaniem do powieści Harry’ego Harrisona?

MC: Harry Harrison. Tak. Który to „Make Room Make Room”, a złowieszcza firma spożywcza nazywa się Soylent. Wytwarzają wiele różnych produktów, a jednym z nich jest Soylent Green, który w książce ma być po prostu najbardziej wydajnym źródłem żywności. Został sensacyjny wfilm z Charltonem Hestonemdo zrobienia od ludzi. Prawie każda firma spożywcza mówi o tym, jak „ludzie są kluczowym składnikiem”. Więc Soylent bardzo się tym przejmował, firmy spożywcze skupiają się na ludziach, a Soylent po prostu to zrobił.

Soylent Green”the 1973 thriller z Charltonem Hestonem)

ALG: Rodzaj odniesienia do mrugnięcia.

MC: Wielkie mrugnięcie tak. Właśnie wprowadziliśmy go na szczyt. Dotarliśmy do Soylent, porzucając projekt sieci bezprzewodowej, przeprowadzając się do San Francisco i otwierając się na wszelkie możliwe nowe pomysły. Do tego momentu byliśmy upokorzeni. Ale na szczęście pozostało trochę pieniędzy z początkowej inwestycji Y Combinator. Spędziliśmy czas na rozwijaniu wszystkiego, co mogliśmy i na tym. I Rob zaczął patrzeć na jedzenie. Przeczytał książkę o żywności, żywieniu i biochemii. Zaczął eksperymentować. Stworzył cały ten plan, aby spędzić miesiąc jedząc tylko te surowe składniki odżywcze w gnojowicy.

ALG : Więc to po części postanowiłeś zbudować produkt?

MC: To było dla Roba. Rob zbudował ten produkt.

ALG: Mam ten obraz, jak siedzicie w swoim domu w San Francisco i robicie ściółkę.

MC: Dom to luźny termin, mówimy o mieszkaniu z jedną sypialnią.

ALG: OK. I myślę, że to było wiele powtarzających się, samokontroli, mdłości żołądków? Dużo mówię o rynkach granicznych i pierwszych odbiorcach w podcastu. Jak sprawiłeś, że skoczyłeś do myślenia, że ​​ludzie będą chcieli to kupić?

MC: Latem podczas Y Combinatora odbyliśmy zabawną dyskusję na tematR. Kelly’s „Trapped in the Closet.” Czy wiesz, czym jest „Trapped in the Closet”?

ALG: Nie.

MC: To opera hip-hopowa. Jedna z najciekawszych, dzikich rzeczy, które prawdopodobnie zostały kiedykolwiek wydane. Słuchaliśmy pierwszych pięciu odcinków, śmialiśmy się z tego i zobaczyliśmy, że istnieje sposób na opisanie teorii grafów poprzez „uwięziony w szafie”. Ponieważ chodzi o te wszystkie relacje, które ludzie mają, a następnie zdradzają się nawzajem. Więc Rob stworzył to wyjaśnienie teorii grafów w poście na blogu, który dotarł do Hacker News. To się stało 150 pochwalił go i zebrał na swoim blogu grupę obserwujących, dla których nadal rozwijał treści. Następnie wypchnąłpost o Soylent, o swoim doświadczeniu bez jedzenia io tym, jak przeżył cud, w którym miał o wiele więcej energii, był bardzo aktywny, miał dużo pewności siebie, był w stanie studiować i czytać. Wszystkie rzeczy, o których zawsze marzył, że wyrwał się z eksperymentu, który przeprowadził. Myślę, że miał krytyczną publiczność, która to zrozumiała. Mówił do nich. Brzmiało interesująco. Zaczęło być wirusowe w Hacker News i Facebooku prawie natychmiast. Rob przyszedł dzień po opublikowaniu swojego posta na blogu, usiadł i powiedział: „Myślę, że ludzie chcą tego produktu. Wiedział to, ponieważ miał 4000 e-maile lub coś szalonego. Mnóstwo e-maili w skrzynce odbiorczej osób z całego kraju z prośbą o przekazanie im Soylent.

Rob Rhinehart’s 2013post na blogu tutaj

ALG: Jak myślisz, dlaczego wcześniej tego nie zrobiono?

MC: Nie sądzę, żeby ktokolwiek był na tyle odważny, by powiedzieć przestali jeść. Ludzie zbyt intensywnie zastanawiają się, jak sprzedać historię klientowi. Rob miał o tym piękny sposób myślenia – cóż, to zastępuje moje jedzenie. Jadłem jedzenie, a teraz nie jem dobrze. Teraz jem to, co nazywam Soylent.

ALG: Więc to całkiem proste. Nie musimy sprzedawać tego w skomplikowany sposób. Wiemy, że ludzie tego chcą. Zróbmy to i sprzedajmy.

MC: Nawet nie wiemy, że ludzie tego chcą . To jest – wiem, że tego chcę. Wiem, że miałem świetne doświadczenie. Powiem prawdę. A prawda jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz mieć. Więc Rob właśnie widział. Jeśli czytasz ten post na blogu, jest on po prostu ociekający prawdą i emocjami oraz prawdziwym doświadczeniem, z którym ludzie się związali. To jeden z tych pomysłów, którymi są ludzie, też o tym myślałem. Nigdy nie chcę myć naczyń. Nie lubię chodzić do sklepu. Nie lubię myśleć o swoim odżywianiu. Ma to dla mnie całkowity sens.

ALG: Więc tam był pierwszy adoptujący, nie mówię pracoholików, ale ludzie, którzy chcieli skupić się na innych rzeczach i zminimalizować wysiłek lub kalkulację , skąd pochodzi mój następny posiłek?

MC: Zgadza się. Nauczyliśmy się tego jedzenia 80 procent czasu to paliwo. Chodzi o zdolność do pracy, spotkań, produktywnego spędzania czasu z ludźmi. Są też chwile, które są romantyczne z twoją rodziną, z twoimi znaczącymi innymi, dzieląc się historiami nad pożarami. To świetny czas na tradycyjne jedzenie. Ale Soylent to idealne jedzenie, które masz zawsze, gdy jesteś zajęty.

ALG: Zawsze kojarzyłem to z wyjazdem na Marsa. Chociaż może być dość ciężki, o którym można pomyśleć, jako o płynie. Ale jeśli chodzi o to, co wykorzystamy do napędzenia się jako ludzie w drodze na Marsa. Zawsze myślałem, że to jedna z rzeczy stojących za Soylent. Rzeczywiście widziałem Roba na tym wydarzeniu w LA na pustyni prowadzonym przez SynbioBeta. To się nazywałoBetaspace. To było 100 założyciele, ludzie z NASA, SpaceX, którzy zbierali się, aby omówić kolonizację Marsa, lub branże, które mogłyby być teraz opłacalne dzięki dochodom, które można by teraz wygenerować, które mogą również być używane na Marsie. Rob miał duży udział w sponsorowaniu tego –

)

Zakres wydarzenie Betaspace w kwietniu 2019 [LA Times]

MC: To było włączone jego ziemia.

ALG: Rytuał, rytuał niszczenia starej technologii. Wydaje mi się, że Rob dużo teraz patrzy na Marsa. Pomagasz zbudować nową firmę tutaj w Nowym Jorku o nazwie Kin Euphorics. Chciałbym, żebyś wyjaśnił, co to jest. Mamy go również tutaj w studio i nigdy go nie próbowałem.

Butelka Kin – $ 39) na butelkę. Kin spritz – $ 24 za 4 paczki. [Shop]

)

MC: Myślę, że powinniśmy zacząć od nalewania szklanek. Potem możemy o tym porozmawiać.

ALG: OK, świetnie. Ponieważ chciałem sprawdzić, czy w trakcie rozmowy mogę poczuć jakieś efekty.

MC: Tak. Przynajmniej będziemy mieć dobrą rozmowę. Dalej, otwórzmy i napijmy się drinków. Przeprowadzić właściwą rozmowę towarzyską. Rozbić lód.

ALG: Nie wiem, czy jest to technicznie dozwolone w studio, ale –

MC: Nie ma w nim alkoholu. Nie potrzebujemy do tego licencji ani niczego. Możemy to obsłużyć gdziekolwiek chcemy. Spróbujesz tego prosto? Spróbujmy od razu i zrób kilka notatek z degustacji.

ALG: Więc wącham wino, czy powinieneś to zrobić .. [sloshes drink] Łał.

MC: O czym ci przypomina.

ALG: Cóż, jestem z Anglii, gdzie mamy dużo ziół i likierów. Wszystko od Ribena, przez sok z limonki, po serdecznik z czarnego bzu. Tak pijemy w domu. Co mi to przypomina? Jest kilka nut ziołowych. Ale jest silny i lekki  w tym samym czasie.

MC: Zgadza się. Zrobiliśmy to, abyś mógł łatwo mieszać to, co chcesz.

ALG: Chcę powiedzieć trochę lukrecji lub przypraw?

MC: Tak, jest tam lukrecja. Udało wam się. Jest inspirowany przez Campari. Kiedy po raz pierwszy zacząłem myśleć o tym problemie z alkoholem, kacami i piciem towarzyskim, byłem we Włoszech i piłem dużo spritzów z Campari.

ALG: Kocham Campari. Chociaż dają ci trochę kaca. Piję to teraz. Zamierzam wmieszać –

MC: Dodajmy tonik do wody. Który chcesz. Chcesz tego. Angostura, chcesz tego?

ALG: Więc wpadłeś na pomysł Kin we Włoszech?

MC: Cóż, tworzę kopię zapasową, zostawiłem Soylent w 2016 i nasz księgowy przedstawili mnie mojej współzałożycielce Jen. W tym czasie pracowała w firmie wellness. Świetnie rozmawialiśmy o tym, dlaczego ludzie, którzy szukają zdrowia i dobrego samopoczucia, nadal piją. Podczas imprezy wellness ludzie nadal serwują wino. Jedną z najprostszych rzeczy, które możesz zrobić, aby być zdrowym, jest po prostu nie pić. Ale to nie do końca prawda, ponieważ ciężko jest prowadzić życie towarzyskie, jeśli się nie pije. Bardzo trudno jest, szczególnie w Nowym Jorku, mieszkać i poznawać ludzi oraz rozwijać swoją karierę, jeśli nie chodzisz do barów i restauracji i nie pijesz przynajmniej wina. Myślałem, że to interesujący problem.

Ilość alkoholu spada w USA [Source: WSJ]

I kontynuowałem podróżowanie, podróżowałem po Ameryce Południowej, pojechałem do Europy. Moim pierwszym zainteresowaniem było leczenie kaca. Gdy zacząłem patrzeć na skutki kaca i co się dzieje, gdy przetwarzamy alkohol, zdałem sobie sprawę, że stał się to dużym problemem. Jak wow, to jest coś, co robimy i nawet o tym nie myślimy. Jest główną przyczyną raka, zabija ludzi każdego roku. Ma wszystkie te wady. Ale jest też ta piękna strona, ten rytuał, to połączenie społeczne, ta strona gromadząca się. Kiedy wróciłem z podróży, zacząłem myśleć o tym, nad czym chciałem pracować dalej. Zadzwoniłem do Jen i powiedziałem: hej, chodźmy naprzód i spróbuj zrobić coś, co obniży alkohol. Lub przynajmniej zastępuje alkohol dla tej korzyści społecznej.

ALG: Wow.

MC: Spędziliśmy około roku pracując nad różnymi formułami. Zastanawialiśmy się, czego ludzie tak naprawdę chcą, kiedy piją. Doszliśmy do wniosku, że ludzie chcą coś poczuć i chcą to poczuć wraz z innymi ludźmi podczas rytuału.

ALG: Ale może być inaczej uczucie niż to, czego obecnie doświadczamy?

MC: Tak. Chcemy wyjść z naszego obecnego trybu, który moim zdaniem jest stresem. Zazwyczaj jesteśmy teraz zestresowani. Chcemy czuć się trochę mniej zestresowani. Chcemy myśleć o czymś innym niż praca. Więc jakie są różne związki, które biorą ludzie, jeśli mają wysoki niepokój, jeśli są niezręczni społecznie, jeśli nie mogą spać, jeśli są letargiczni –

ALG: Nie zrobiłeś tego po prostu chcesz dozować Xanax do jakiegoś miksera?

MC: Haha nr.

ALG: Całość tak czy inaczej w Nowym Jorku.

MC: Tak, dowiadujemy się, że wiele osób ma interakcje z narkotykami. Zacznij robić drinka, który oferuje te efekty, a ludzie natychmiast poinformują Cię, jeśli wezmą coś innego. Dowiedzieliśmy się, że wiele osób w Yorku bierze leki.

ALG: Myślę, że wszyscy biorą leki na podstawie danych, które widziałem. Mogę być jedyną znaną mi osobą, której nie ma na Xanax ani jednej z nich. Porozmawiajmy o składnikach. Jeśli wejdziesz na stronę, mówisz o tym, jak to jest „euforia dla ludzkości”. Zasadniczo jest to duch duchów botanicznych. W oparciu o związki, które tu masz, w tym adaptogeny i nootropowe, mówisz, że możesz doświadczyć „wzrostu” w ciągu może 15 minut picia. Były o 10 minut w. Czekam na ten wzrost. Generalnie jestem podekscytowany, więc i tak mogę wstać.

MC: Mogę powiedzieć. Masz oczekiwania. Placebo będzie dla ciebie prawdziwe.

ALG: Wiem. Jestem podekscytowany. Chcę, żeby to działało. I mówi, że to może potrwać godzinę. Ma „dostosować się do tego, czego nasze ciała potrzebują, aby zrównoważyć naszą hormonalną reakcję na stres, jakim jest osiągnięcie homeostazy”. Chyba chodzi o równowagę komórkową? Jakie jest uzasadnienie tego

MC: Euforia, to słowo faktycznie oznacza powrót do zdrowia. To greckie słowo oznacza wejść w siebie. Wejść w swoje prawdziwe ja. Który jest homeostazą. To uczucie euforii nie tylko daje ci wzrost i daje poczucie przebudzenia i mniej stresu, ale także faktycznie cię leczy. Więc składniki, które tam włożyliśmy – Rodeola jest głównym korzeniem obecnej formuły, która od dawna stosowana jest w ajurwedyjskiej medycynie wschodniej w celu zrównoważenia stresu i poziomu kortyzolu. Więc jeśli twój kortyzol jest zbyt wysoki, obniży go, jeśli jest zbyt niski, faktycznie go podniesie. Myślę, że większość ludzi ma obecnie zbyt wysoki poziom kortyzolu, ponieważ czujemy, że cały czas jesteśmy atakowani. Równoważymy to z innymi składnikami, takimi jak witaminy B, które pomagają uzupełnić neuroprzekaźniki. Wprowadzamy cytykolinę, która zwiększa przepływ tlenu do twoich komórek. Wprowadzamy L-tyrozynę, która jest prekursorem dopaminy. 5-HTP jest prekursorem serotoniny. I hibiskus, który od dawna stosowany jest na Bliskim Wschodzie w celu zwiększenia przepływu krwi i obniżenia ciśnienia krwi. Więc zanim zaczniesz pić alkohol, twój mózg wypala dopaminę w oczekiwaniu na ten lek. Twoje ciało ma takie relaksujące, ramiona opadają, czujesz się zrelaksowany. To, co postanowiliśmy zrobić z Kinem, zostało umieszczone w prekursorach dopaminy. Więc to, co czujesz, zamiast po prostu oczekiwania, w rzeczywistości czujesz się jak pokarm dopaminy, która to zwiększona ilość z samego napoju.

ALG: Wiele z tego wiąże się z neurochemią. Wysłałem dziś rano do mojego przyjaciela, który jest neuronauką, on uwielbia te rzeczy. Zapytałem: „co sądzisz o adaptogenach i nootropach?”. Powiedział: „Cóż, to nie są podstawowe terminy naukowe, są bardziej marketingowe. Ale jeśli ci faceci wymyślą magiczny koktajl mózgowy, chcę od razu zacząć go używać. ”Czuję, że takie jest teraz ogólne podejście ludzi. Jest pewien sceptycyzm, że tak naprawdę działa, ale wszyscy chcą, żeby to działało.

MC: Zgadza się. Jeśli spojrzysz na alkohol, nie może on twierdzić, co robi. Jeśli spojrzysz na cały marketing i czym on jest, jest to czysto sytuacyjne. To czysto aspiracyjne. Mamy podobny problem do rozwiązania. Staramy się wciągnąć ludzi w ten nowy sposób picia z przyjaciółmi. I nie ma zbyt wiele wiedzy na temat nootropów i adaptogenów. To dużo anegdotycznych i dużo empirycznych. Na szczęście w dobie mediów społecznościowych ludzie chętnie rozmawiają o tym otwarcie. Mamy więc te kanały otwarte, aby ludzie mogli do nas zadzwonić i porozmawiać o swoich doświadczeniach.

Inne szacunki ustawić rynek nootropów na 6 miliardów dolarów do 2024, rozwijając w CAGR 17. 9% od 2016 do 2024 [Source]

ALG: Więc przemysł wellness nadw ciągu ostatnich dwóch lat wzrosła 13 procent

. Teraz jest to

cztery biliony dolarów przemysłuz czego $ 700) miliarda jedzenie i odżywianie. Prawdopodobnie należysz do tej dynamicznie rozwijającej się kategorii. Nootropics dotyczy1,3 miliarda USD teraz i szacowane na 6 miliardów USD według 2024i nawet tego nie udowodniono. Nie ma w tym nic naukowego. Fascynujący jest rozwój tego rynku. Kieruje nim wiele trendów kulturowych i społecznych, bez względu na jakąkolwiek naukę.

MC: Ludzie po prostu chcą żyć dłużej. Ludzie chcą żyć dłużej i być zdrowi. Widzieliśmy skutki niezdrowego wpływu na dużą część populacji i ludzi w naszych rodzinach. Jesteśmy teraz tak wykształceni. Mamy ambicje i chcemy coś robić. Chcemy tworzyć. Mówimy, że Kin polega na jednoczeniu twórców, a jeśli masz mózg, jesteś twórcą. Nootropics oraz zdrowie i dobre samopoczucie na koniec dnia nie tylko poprawiają samopoczucie. Chodzi o czynienie dobra. Robienie rzeczy, które chcesz robić. Mając energię i czas, aby to zrobić. Jeśli możemy być, jak to nazwał twój przyjaciel, „koktajlem mózgowym przyszłości”, jeśli możemy być platformą dla ludzi wychodzących w nocy lub w ciągu dnia. Bądźcie razem i miejcie coś, co daje ten efekt i to uczucie i które napędza więcej tworzenia. Następnie zmieniamy ludzkość. W rzeczywistości popychamy ludzi do przodu.

ALG: To ekscytujące. Możesz zmienić trajektorię. Pijemy alkohol od –

MC: Osiem tysięcy lat.

Odkrycie z dzbanów piwa z późnej epoki kamienia pokazuje, że celowo fermentowane napoje istniały przynajmniej w okresie neolitu 10, 000 Lata temu. Wino wyraźnie pojawiło się w egipskich piktogramach około 4, 000 BC i próbki wina z Grecji pochodzą z tego samego okresu. [Source]

)

ALG: Dość długo. Niewiele się w tym zmieniło.

MC: Nie. To szalone pomyśleć o tym, jak rozwój cywilizacji, rozwój prawa, rozwój rolnictwa – wszystko to zbiega się z odkryciem alkoholu. Rozglądając się, możesz zobaczyć, jak wpływa to na zachowanie. A jeśli zachowanie jest motorem kultury, to jaki wpływ alkohol miał na to, kim jesteśmy dzisiaj

ALG: Fascynujące jest myślenie, że jesteśmy u progu alternatywnych pomysłów, które zaczynają się teraz. Jesteś oczywiście w przestrzeni z jedzeniem i napojami, więc zastanawiałeś się nad nimi od dłuższego czasu. Prawdopodobnie ostatnio widziałeś IPO Beyond Meat. Ustawiają IPO na $ 25 i jest teraz w cenie $ 99 dolarów.To jest 480% zysku od IPO – zwariowany.

MC: I uwielbiam Beyond Meat, tylko na płycie. Uwielbiam także Niemożliwe. Mamy szczęście, że w grę wchodzą tak dużo pieniędzy, odsetek i konkurencji. Wygrywamy pod koniec dnia.

ALG: Tak. Są pierwszymi, którzy przystąpili do pierwszej oferty publicznej i osiągają pułap rynkowy wynoszący 9 miliardów dolarów, który wynosi około 70 % kapitalizacji rynkowej Campbella, która wynosi $ 13) miliarda. A Campbell ma 100 x przychód Beyond Meat.

MC : Ludzie są podekscytowani przyszłością. To jest jak Tesla i samochody. Te firmy, które oferują obietnicę przyszłości, w jaki sposób będziemy żyć na Marsie. Właśnie w to ludzie chcą teraz inwestować. Jest taki stłumiony optymizm, jak możemy się zmienić. Beyond jest świetnym tego przykładem.

ALG: Fascynujące jest to, że za każdym razem – w przypadku Soylent, a teraz w przypadku Kin – zidentyfikowałeś grupy osób, które przyjęły wczesną adopcję. Co widzisz jako podobieństwa, czego nauczyłeś się od mówienia do namiętnego, zaangażowanego, przyszłościowego konsumenta?

MC: Dzięki Soylent Rob idealnie pasował na początkowy rynek, którym byli ludzie mieszkający w San Francisco. Ludzie w technologii. Rob jest inżynierem oprogramowania. Wie, jak mówić językiem oprogramowania i zastosował ten język do jedzenia. To sprawiło, że ludzie, którzy zazwyczaj myśleli o bitach i bajtach, myśleli o swoich kaloriach i białkach. Rob świetnie się spisał, trafiając na ten początkowy rynek. Mogliśmy tam zacząć i dorosnąć. A teraz jest w Walmart. Jest w całym kraju, a ludzie wiedzą, czym jest Soylent.

Kin Euphorics współzałożycielJen Batchelor

W przypadku Kin, właściwie mój współzałożyciel i ja zdaliśmy sobie sprawę, że początkowym rynkiem będą kobiety w miastach, które są zatrudnione, budują kariery, zakładają własne firmy, tworzą własne kanały. Mój współzałożyciel jest idealną twarzą i dyrektorem generalnym tej firmy, ponieważ tak dobrze z nimi rozmawia. Pochodzi z odnowy biologicznej. Pochodzi z pomocy ludziom w leczeniu. Jest także zabawną, żywą osobą. Więc wcześnie zdaliśmy sobie sprawę, że na rynku będzie ta grupa kobiet, do której należy. Myśląc o nowych rynkach, nie sądzę, że jestem osobą, która może nimi przewodzić. Jestem pokorny i szukam osoby, która jest odpowiednią osobą do poprowadzenia grupy, do rozpoczęcia ruchu. Na koniec dnia świetna firma przypomina ruch społeczny. Wygląda bardzo podobnie do MLK lub Gandhi. Firmy są jak nowe ruchy społeczne, których powinieneś szukać.

ALG: Zaczynasz religię.

MC: Można tak powiedzieć.

ALG: Interesujące jest to, że jak dotąd większość twoich wyznawców to kobiety.

MC: Tak, jesteśmy o 67 procent kobiet, w podziale na Nowy York i Los Angeles, na których się skupiliśmy. Ludzie szukający tej nowej alternatywy. Kiedy rozmawiamy z naszymi klientami, mówią: „Szukałem tego od lat i nigdy nie miałem takiej opcji. Jestem bardzo wdzięczna. ”Chcesz usłyszeć opinie klientów o wdzięczności do tego stopnia, że ​​płaczesz. Mamy to w Soylent. Dostajemy to teraz dzięki Kin. Pod koniec dnia budzisz się rano. Prawdziwa osoba, która mówi ci, ile miłości im dajesz. Właśnie to każdy powinien starać się zrobić dobrze.

ALG: Co sądzisz o budowie tej firmy w Nowym Jorku? Dlaczego Nowy Jork?

MC: Nowy Jork jest najbardziej towarzyskim miejscem na ziemi. Ludzie są poza domem przez cały czas.

ALG: Więc gdybyś mógł złamać tu przemysł alkoholowy, życie nocne i zwyczaje towarzyskie i spotykajcie się, a potem możecie to gdzieś złamać

MC: Tak. Mówi się, że jeśli możesz to zrobić tutaj, możesz zrobić to wszędzie. Myślę, że społecznie to bardzo prawda. Nowy Jork to idealne miejsce. Jest mnóstwo mody. Mnóstwo twórców. Mnóstwo sztuki w Nowym Jorku w wielu różnych branżach. Jeśli Kin może być głównym napojem dla ludzi z tych branż twórczych w Nowym Jorku, po prostu rozprzestrzeni się w inne miejsca.

ALG: Czy istnieje przypuszczenie, że ludzie z LA zajmujący się wellness przyjąć to  w każdym razie super szybko?

MC: Nawet nie myślałem o ludziach z Los Angeles. Mają tak wiele opcji. LA ma tak wiele opcji.

ALG: Interesujące jest to, że nie masz CBD w tym.

MC: Próbowaliśmy. W rzeczywistości próbowaliśmy wprowadzić CBD. To po prostu nie ma sensu. Nikt jeszcze nie zorientował się, czym jest CBD. Nikt tak naprawdę nie powiedział, że robi to dla ciebie.

ALG: Nie ma w tym neurochemii.

MC: Nie. Wydaje się, że jest to jakiś środek przeciwzapalny na poziomie Ibuprofenu. Są z tego korzyści, ale jak dotąd ludzie nie mówią o korzyściach. Biorąc to pod uwagę, myślę, że ludzie mieli prawdziwe doświadczenia z CBD i to też jest dla nich świetne.

1568057662944000Czytaj więcej