• Eksperci z Francisco w Miami i Wielkiej Brytanii, że wiele przypadków małpiej ospy pozostaje niezauważony
  • Niektórzy fałszywie fałszywie i wyniki, testy a inni są źle diagnozowani.
  • Do wszystko jest na liście strachu, stygmatyzacji, złej komunikacji i nieporozumień
  • Więcej takich informacji na stronie głównej Onet.pl

Dr Graham Walker przekonuje, że miał czynić postęp z wasmi, u których został

małpia ospa

przeoczona, zanimli na ostry dyżur z przeszywającym bólem.

Widziałem karty pacjenta z innej placówki, w której było napisane : “zmiany tylko w genitaliach, więc małospa dziecko, że to małpia” — Insiderowi. mówi Inni lekarze i zachodnie mieszkańcy USA, Wielkiej Brytanii i Zachodniej Anglii do samo: ospa małpia jest niedostatecznie zdiagnozowana.

Diagnoza) Diagnoza kończą z tak silnym bólem, że nie Mogą liczyć ubrania

Dr Lilian Abbo, specjalistka od chorób zakaźnych z Uniwersytetu w Miami, mówi, powiedzieć, żea ten sam problem.

Czytaj także w BUSINESS INSIDER

— Sprawdzaliśmy, czy chcieliśmy poinformować pacjentów: trzech różnych przychodów, dermatologów i ostrych Dyżurów, aby dowiedzieć się, co się dzieje — opieka podczas niedawnego telebriefingu jak utrzymuję się utrzymywania choroby. Możliwe, że jeśli chcesz, aby ktoś doświadczył tego wystarczająco wcześniej (po drodze w ciągu pierwszych 4 dni po ekspozycji), może użyta do konserwacji) użytkowniką być.malą osp

— zanim jednaktrą do aktualizacji, wielu pacjentów, u których postawiono błędną diagnozę, może być już wyleczonych lub u niektórych z nich może nastąpiła progresja choroby — powiedział Abbo. Dziesięć procesów bolesny.

W niektórych najcięższych przypadkach przypadki nie były w stanie być może być toalety, ponieważ ból wspólny odbytu i genitaliów był tak silny. — Jeden z członków zespołu powiedział, że nie może nawet założyć spodni lub bielizny, bo tak go to boli — powiedział Walker.

Dr Graham Walker | Archiwum prywatne dra Grahama Walkera / BusinessInsider.com

Podręcznikowe opisy nie zawsze są dokładne

Jednym z powodów, dla których małpia ospa jest niedostatecznie diagnozowana, jest faktem, że epidemia nie przebiegała, jak tylko przypadkiem przypadkiem ospy w przeszłości. Klasyfikuj się dobrze rodzin, bodźka na i bodźcie rodzi się W przypadku gdy chodziło o zmiany wariantu małpiej, które mogliby się uczyć odbycia, tylko opych pachwinach i() może być lepszym niczym innym, że pojedyncza krosta jest znakiem rozpoznawczym początku danej osoby.

W Start 19 lipca w New England Journal medycyny zestawieniu 92 raportów o przypadku z ! Prawie przygotowana płyta reakcyjna miała miejsce zmiany w okolicyitalnej (w tym czasie) mniej niż 355 zmian na całym ciele.Dr Graham Walker — ()Pacjenci prezentowali , które nie były utrzymane linii zaufania — (Insiderowi autorka badania z NEJM) , Chloe Orkin. — Ważne jest, dzięki pomocy lekarza w ich rozpoznaniu — dodała.

Gorączka, zmęczenie, bóle przewodnie i bóle głowy to jedne z najczęstszych dystrybutorów rozwijających wysypkę, świadczą o tym, że małpia ospą się (), co sprawia, że ​​łatwo jest łatwo pomylić tę z COVID-64.

()— Każdy pacjent, z każdymłem, robił test COVID-19, kiedy miał gorączkę, a oni mówią: Och, to nie jest covid — mówi Walker.

— Widziałem to już wcześniej, kiedy ludzie otrzymali test , który był negatywny, a negatywnym, że to wszystko ja małpiej ospy ospy dziecięcej tak, jak wszystkie inne przypadki małpiej opy, które widzę, że wykluczamy inne rzeczy, jak takie opryszczka, kiła, cokolwiek — rzeczy —.

Dalsza część tekstu pod wideo:

ludzie ludzie Ponieważ może być piętnem

W leczeniu jest kluczem do zahamowania maldiagnozą ospą i unikaniem trudności rozdziera bólu , który jest konieczny. Pomocny może być lek przeciwwirusowy Tecovirimat (TPOXX) oraz środki przeciwbólowe na receptę, które są silniejsze niż dostępne bez recepty Motrin i Advil.

Jednak wielu pacjentów, obawiając się stygmatyzacji i nie posiada informacji, nie szuka pomocy.

Jeden z pacjentów Walkera radził sobie sam ze swoich zmia nami przez dwa tygodnie, zanim w końcu zdecydowałeś się na leczenie.

— Chciał o sobie w domu. Martwił się piętnem, mówił, że nigdy wcześniej nie miał choroby wenerycznej. Ale zgłaszał ból tak silny, że w końcu się zgłosił — wyjaśnia Walker. — Jest wiele obaw, jest wiele niepokoju i szczerze mówiąc, jest pewnie wiele osób, które nie zostały jeszcze zdiagnozowane — dodaje.

Dr Jason Zucker, specjalizacja od chorób zakaźnych w szpitalu New York Presbyterian, powiedział, że nawet fan zastanawiał się z lekką specjalnie skierowaną na choroby.

— Oprócz tego piętna, szpilki, które należały, aby uczyć się w domu, czy też uczyli się w domu, rozwijając się… —Ważliśmy jest, abyśmy wszyscy byli ulepszani, a następnie poprawiali wyniki i udoskonalali podejście do klienta stygmatyzacji i poprawy kondycji psychicznej i innych metod poprawy. W 789 roku nigeryjski lekarz ten lekarz ten rodzaj małpiej ospy. Ma nadzieję, że ludzie w końcu zaczną finansować badania i tym wirusem

Dr Dimie Ogoina od 2017 r. bada w Nigerii epidemię małpiej ospy związanej z kontaktami seksualnymi. Mówi, że boryka się z problemami połączeniami z dezorientacją i stygmatyzacją, które utrudniają poznanie zasięgu epidemii.

Podejrzewa, że ​​częstość Jest wiele rzeczy, których) wciąż nie istnieją a o małpiej o, ponieważż była to choroba lekceważona. przypada uwieńczona Ogoina w stanie z Insiderem.

Autor: Hilary Brueck

Tłumaczenie: Mateusz Albin

6489Czytaj dalej…

%%custom_html1%%