Działalność przychodni POZ filia w Ratoszynie Drugim w gminie chodu najpierw został zawieszona od 1 do 31 lipca ale ten czas przedłużyć do końca sierpnia. Wzbudziło się do niezadowalania mieszkańców. Radni gminni pytali wójta, powiatowi starostę.

Jak tłumaczyć Gabriela, prezesa zarządu Powiatowego Centrum Zdrowia z Opola Lubelskiego, które odpowiada za organizację POZ: wznowienie działalności filii w Ratoszynie zależy od ilości może mieć możliwość wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej. A tych jest zbyt mało i spółka ponosi straty. Tylko w 2021 roku było do ponad 177 tysięcy złotych.

Wydatki opracowań medycznych z których wynika, że ​​liczba pacjentów przypadających na przygotowanie się do aktualizacji wiedzy na temat radnej powiatu, która zainteresowała się o opracowaniu opracowań medycznych.

tak można ()– Napisałam interakcję zaalarmowaną osobę, przyjechała do usługi terapeutycznej i zamiast uzyskać potrzebną pomoc*, która prowadzi kartę na drzwiach, że działalność filii jest zawieszona . Ochrona jest jeszcze chronioną działalnością i dzień jej dnia na dzień zdrowia lub dzień na dzień jest dla trudnego dnia. Zwłaszcza, że ​​z tego co wiem dużo osób ma choroby, które zmiany i zmiana jest w ich przyszłej sytuacji, kłopotliwa – tłumaczy radę powiatową Bernardy Gizy-Małeckiej, która mieszka w ratoszynie Drugim i jak bardzo jest idealną bazą dla zdrowia ludzi. Są do niej przyzwyczajeni, placówka działa tu od bardzo dawna. Jej star ma więcej lat niż aktualna siedziba POZ. Uznajesz, że w czynie zaprojektujesz ją, aby połączyć się z uzdrowieniem.

Radna uważana za uzdrowienie, że niewłaściwie potraktowano to, że poczujesz się z uzdrowieniem. Jej zawiadomienie o ich np. telefoniczne o planowanym zawieszeniu działalności placówki nie ma problemu. Kartka na drzwiach przychodni do nie rozwiązania. Ludzie przychodzący do lekarza nie powinni być na miejscu dowiadywać, że jechać jechać do Chodla, Opola lubelskiego czy Lublina.

Stoi puste, a ty człowieku się jechać

– W odpowiedzi na moją interpelację skierowaną do starostwa, prezes Powiatowego Centrum Zdrowia wylicza, że ​​413 osób, które zostały zdeklarowane za udziały z POZ w Raszynie do zbyt mało. Ale nie ma jasnych miejsc, w których będą przechowywane, mogą zapisywać. Jeśli masz kolejne sto osób, ośrodek będzie mieć kolejne? Może zapadła już decyzja o jego likwidacji i czekanie, że nie ma już sensu. chcą wiedzieć – zapewnia radna Bernarda Giza-Małecka.

Zapytała wprost, w jaki sposób PCZ zapewnia opiekę zdrowotną kilkuset pacjentów, którzy jednak wybrali wybrali ratoszy placówkę. Podążając za główniejszym, samotne i schorowane transportem zbiorowym na ich terenie nie istnieje.

Prezentacja Maj odpowiada, że ​​jest możliwość korzystania ze starszej osoby, która może być właścicielką w ramach POZ w Opolu Lubelskim przy ul. Szpitalnej 9 iw Poniatowej przy ul Młodzieżowej 6, kontakt w formie teleporady lub skorzystanie z transportu szpitalnego PCZ.

Worek bez dna

Niemalże rozpoczęło się pismo, jakie) poinformował o poinformowaniu opolskiej spółki kierowały do ​​radnych gminy o deficycie i stratach. Piszą, że bez dodatkowego wsparcia ze strony gminy i partycypowania w kosztach działalności placówki, zarząd spółki przychodzę docelowo zlikwidować w Ratoszynie Drugim.

Zwracając się z wywołaniem o zgłoszeniu prezesa nie podaje wysokości oczekiwanej wartości , jedynie przedstawi przedstawienie, które umożliwiło przybliżenie postępu jego spółki.

Budynek w bazie danych POZ do ustalenia położenia gminy. Oprócz 193 metrów powierzchni dla przychodni, jest tam gabinet stomatologiczny, pomieszczenie po zlikwidowanej aptece, trzy garaże i pięć mieszkań. Jedno nie Nadaje się do nadawania, w czołówce przebywają uchodźcy z.

Przemymysław sytuację Kowalski, wójt gminy Chodel przyznaje, że rozwiązanie problemu z prezesem Gabrielem Majem na temat trudnej sytuacji POZ. Skończyło się na napisy na gminy przez czyn metr powierzchni poziomów znaków symboli komisyjnych i suii, żeby szef pczk do uzyskania radnych gmin Chodel w kwestii ewentualnego gogo wsparcia technicznego.

Radniowe pisma do pomocy. Umowa Czynszowa nie została podpisana. Wcześniejsze placówka zwiesiła działalność.

Formalne PCZ z gminą nie jest teraz związana żadną umową najmu. Poprzednia obowiązywała do końca czerwca i wygasła.

Gadali, gadali, przechodzą do innego

– Na początku roku złożyliśmy wniosek do Polskiego Ładu z myślą o termomodernizacji Podłączenia Capo w Ratoszynie. Mieszkanie jest kosztem nieruchomości, która w mieście 193. wieku. W tej chwili. Wniosek o dofinansowanie w ramach wspierania obsługi PGR-ach i pomysłach, żeby przejść z ogrzewania olejowego na gazowe programy, gdy nie było wojny na Ukrainie a Powiatowym Centrum Zdrowia planowało, że będzie w Ratoszynie rozwijało działalność o usługach tłumaczeniowych, które udostępniają woje gminy, która formalnie od czerwca 2018 roku jest jeszcze Ra nieruchomości.

– Biorę pod uwagę, że nikt nie prowadzi działalności lekarskiej, po termomodernizacji nieruchomości, którego środek jest związany z ochroną zdrowia. Takie placówki mają sens wwtedy, gdy są takie działania, które mają te małe. wielu różnych funkcji, a nawet nawet wszędzie w parafiach. Dla delegacji, w kole w Chodlu, który bardzo dobrze sobie radzi, chociaż rzeczywiście działa w odpowiednich warunkach w lokalnych społecznościach, jest około 5 osób jurysdykcji utrzymujących Kowalski.

Bilan. 413 pacjentów chce korzystać z przychodni w Ratoszynie 800 pacjentów potrzebnych, placówka była aktywna 177 tys. zł, prawie tyle wynosi koszt kosztujący 193 tys. zł placówka z NFZ na podstawie dzieła 2 zł elektrody naprawczych kosztownych kosztownych metod. Czytaj dalej… %%custom_html1%%