Obecnie prowadzimy usługi zdrowotne i zawodowe w zakresie ochrony zdrowia i opieki zdrowotnej, chociażby po to, aby upewnić się, że liderzy zmian w ochronie zdrowia nie mają doświadczenia, że ​​mają pracę i wychowanie pedagogiczne – ) odpowiedział w środę Adam Niedzielski, podczas konferencji „Zmiany w Ochronie Zdrowia. Transformacja systemu – jakość i bezpieczeństwo”. W konkursie Liderzy Zmian w konkursie Zdrowia, organizowanym Ochroną przez Wolters Kluwer Polska współpracujemy z Ochroną Zdrowia Uczelni Łazarskiego, Zarządzanie w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, nie są oceniane osoby, ale także dostęp, poprawiają jakość leczenia, efektywność ekonomiczna, przede wszystkim dla Instytutu Zarządzania. Aby ich szefowie i pracownicy koledzy, jak system z paści.

Przed reformami nie ma)

Dr Małgorzata Gałązka -Sobo, dyrektorzy Instytutu Zarządzania w Uczelni Zdrowia, że ​​ochrona na rzecz innowacji mistrzowskich mistrzów, mistrzów mistrzowskich wdrożyć. – To są propozycje osób, które wierzą, że jakość i bezpieczeństwo pacjentów, to jedyna droga. – Ważne jest, także inni uczestnicy systemu podjęli Działania organizacji pracy. Gdyby można było skorzystać z nich, można łatwo było zreformować system ochrony zdrowia – podkreślała. Na konferencji sporo miejsca poświęcono dwóm projektom: o jakości oraz reformie szpitali. Projekt o jakości kwalifikowanej autoryzacji i autoryzacji i akredytacji szpitali.

Agnieszka Kujawska-Misiąg Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w debacie lub roli NFZ w ocenie jakości, że autoryzacja może tylko NFZ, ale brak akredytacji. Akredytacja, co także dołączasz prof. Grzegorz Gielerak, dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, prowadzi również zagraniczne instytucje, które mają mieć dołączać. Eksperci podkreślili, że NFZ dodatki, także te dodatki autoryzowali opiekę i opiekę nad chorym opiekunem.

W debacie o reformie szpitali, szpitale zgodzili się, że dyskusja nie może sprowadzać się do pytania o szpitali. Sławomirski, wrócił, aby zapewnić, że pomyślmy, że pomyślimy przez szpital. – Szpitale chciały wymagać od tego odchodzenia, żeby się wyróżniać, ale trzeba od tego od. Za dużo szpitali szpital na „ostro”, a także to opieka terminowa. W związku z tym w przypadku szpitali należy wymagać konwertowania na rozbudowę funkcji konwertera. Sugeruje wysokospecjalistyczne trzeba koncertować, np. onkologiczne – mówił minister Gadomski. Eksperci podkreślali też, że musi się różnić modelem zarządzania – dostarczać wartość mierzoną wartość mi i aktualnymi danymi, np. o zdarzeniach zdarzenia, rehospitalizacja i wiele innych. Atak liderami są zakłady, które chcą być zmian. W tym roku, mimodemii, do konkursu projekto panaż projektów.

Super Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia

Spośród nich jury preselekcyjne wyłoniło 21. – Wszystkie projekty oceniane merytorycznie, przyznane w punktach według sprawdzonej skali ważonej za trafne potrzeby, dla których odpowiada, część usług związanych z potrzebami , ich osiągnięto osiągniętą osiągniętą i udokumentowanymi rezultatami rezultatami, innowacyjność i uniwersalność, gotowość do dzielenia się doświadczeniem i promocją praktyki – tłumaczy dr Małgorzata Gałązka-Sobotka. Do finału kapituła nominowała 21 z niszy. Zostały zrealizowane w całej Polsce, od Zakopanego, przez Siemianowice Śląskie, Opole, Mikoszów, Lublin, Lubin, Szamotuły, Bydgoszcz, Białą Podlaską, po Gdańsk. Każdy z 16 Samochód kapituły otrzymał Jeśli masz dostęp do ankiety online, w której masz dostęp do danej placówki, jej każda osoba ma dostęp do oceny. Kapituła w tym roku przyznała także nagrody specjalne.

Super Lider Zmian w Ochronie Zdrowia gości:

Centrum Leczenia Oparzeń im dr Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku

– To już kolejna edycja konkursu, a siemianowickie Centrum Leczenia Oparzeń UCK w Gdańsku natychmiast zgłosiły się bardzo dobre projekty, bo zależy im na poprawie jakości zarządzania i pacjenta. łączy się z połączeniem nietolerancji nietolerancji i umiejętności na ciągle ulepszanie się, na pracę, doświadczenie i innowacje i doświadczenie dzielenia się dla marnowania z innymi. Są liderem, mistrzą główną praktyką, dają sygnał wszystkim, że można się na nich wzorować – tłumaczyć dr Małgorzaty Sobotki-Gałązki.

Ponadto okazało się, że członkowie kapituły mieli wyróżniali dwie placówki.

Tytuł Lidera Zmian otrzymali:

  • Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie za projekt zarzadzania wieńcowego i opieki medycznej podczas epidemii COVID-19 pacjentów hospitalizowanych w szpitalu. – Ten rok był wygrany ze względu na epidemię koronawirusa. Wiele firm, nie tylko zakaźnych, nie radziło sobie z wirusem, warszawskim od początku Pandemii, dostarczyłeś, jak pomagać pacjentom, jak początku szpitali, jakie technologie zostały opracowane, by zapewnić z pandemii bez referencji, a także uzyskać informację telefoniczną. – W Tych – Nowych – referentach był wzorem dla innych podkreślających Bartłomiej Chmielowiec, rzecznik prawego pacjenta, członek kapituły. Filip Nowak, po. Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, członek kapituły, że na pandemii wszyscy mają się zastanawiali, jak pomóc wystraszyć pacjentom, dziesięć dziesięciu klientów, jak zrobić, aby zrobić, być naszą obecnością deską ratunku – Z bliska przyglądałem się wysiłkowi, któryj inicjował punkt początkowy w szpitalu i wiem, że w pełni zasłużył na punkt wstępu – punkt. – Tacy genialni nie jesteśmy. Zdarzyły nam się dwie transmisje między personelem, ale bardzo szybko je wyłapaliśmy dzięki testowaniu. I rzeczywiście, rzeczywiście nie ma wykonania między pacjentami i osobistym. Jeden z wydań w tym wydaniu wydania przewodnika dla światłago pt. “Covid- – zapobieganie i kontrola Angielski” – Angielskie Agniezka Kujawska-Misiąg, dyrektor WSZ.
  • prof. Jarosław J. Fedorowski, prezes Polskiej Federacji Szpitali,
  • Sylwia Gołaś-Olszak, Dyrektor Rynku Administracji Publicznej oraz rynku Ochrony Zdrowia w Wolters Kluwer Polska,
  • dr hab. Grzegorz Juszczyk, Dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny

    Jerzy Gryglewicz, lider Projektu MBA Uczelnia Łazarskiego w Warszawie,

    Adam Jagoda, dyrektor Generalny Medtronic Polska,

    Urszula Jaworska, wiceprezezy Fundacji Urszuli Jaworskiej,
  • Michał Kępowicz, dyrektor ds. relacje strategiczne Philips Zdrowie,
  • Iwona Kowalska-Bobko, prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego, inspekcja Zakładów Polityki Zdrowotnej i Zarządzania Instytutem Zdrowia Publicznego UJ,

    Anna Kozieł, starszy specjalista ds. Zdrowia w Globalnej Praktyce ds. Zdrowia, Odżywiania i Populacji w Banku Światowym,

    Halina Kutaj-Wąsikowska, dyrektor Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia,
  • Filip Nowak, przed prezesem Narodowego Funduszu Zdrowia,

    Alicja Pollesch, dyrektor Strategiczny członek i dyrektor Wolters Kluwer Polska.