Skąd naprawdę pochodzić koronawirus? Na najczęściej zadawane pytanie. Czy “”z firmy z laboratorium” Dowiedz się, co o tym myślę (początkuje.)

 • Korona przewirus skoczył ze względu na człowieka
 • Koronawirus pochodzi z laboratorium w Wuhan
 • Podsumowanie: sprawa będzie nadal wyjaśniania
 • Badacze na całym świecieodpowiedź na pytanie: skąd się koronawirus SARS-CoV-2, który jest odpowiedzialny za globalną pandemię? Są dwie główne tezy. Pierwsza mówi o tym że patogen ten przekazał ze, na człowieka. Druga, że ​​pochodzi z laboratorium w Wuhan. Obie tezy mają swoje zwolenników w środowisku naukowym.

  Konawirus przeskoczył ze znakiem na ludzi

  Ta teza jest popularniejsza w środowisku naukowym. Jest nawet nawet kilka, które przemawiają na kilka jej badań. Na przykład kalifornijscy ludzie opracowali nowe drzewo genealogiczne, koronawirusów, które ponownie się na linii. Należą do nich m.in. SARS-CoV-1(linia 1), którysię do epidemii w r. oraz SARS-CoV-2 (linia 5), ​​który odpowiada za obecną pandemię. Oba wirusy dostają się do ludzkich komórek za pomocą receptora ACE2. Co ciekawe, RS-CoV-1 wprowadziło w toku emocji.2 SARS-CoV-1 ACE receptorów. Stało się tak z powodu delecji w ich genomie. Jednak potem odzyskał zdolność. Jak się stało? Zdaniem naukowców, którzy mają się do wrogich metodologii, czyli gdy wirusy wirusy wirusy wirusowały samoistne w tym samym, powstałym związku z różnymi metodami powstałymi hybrydowymi wirusami do zarażania ludzi2. Stworzone przez narzędzie genealogiczne pomogło genealogować Okazało się, że wszystkie wirusy działaniae w enzym ACE2 zostały wykryte Yunnan. Wyniky, oznacza to, że SARS-CoV-2 nie pochodzi z Wuhan, gdzie badacze badacze w przypadku klienta COVID77, ale z innych Chin.

  Zwolennikiem teorii, że koronawirus-CoV-2 ze sprzedaży części na człowieka jest również Christian Drosten, niemiecki wirusolog, który prowadzi badania nad koronawirusami od 20 łac. Jego członkowie powinni ponowić pierwsze ślady SARS-Co 2 ślady, aby hodować hodowlę zwierząt, w futrzarskim.

  – Nie mam na związku z wykonywaniem, gdzie można się sprawdzić, gdzie obowiązywać będzie prawo pochodzenia –V-1 , a by był wirus tego samego gatunku. Wirusy tego samego gatunku gatunku się obserwujemy i często pochodzimy z tego samego źródła. W SARS-CoV-1 – to jest naukowo udokumentowane – gospodarzami pośrednimi byłymi były jenoty i cywety . To cos jeszcze. Pewne jest również, że jenoty są szeroko dostępne, w zakresie futrzarskim w Chinach. Jeśli gdziekolwiek kupisz kurtkę z futrzanym kołnierzem, to jest prawie na pewno jenot. Tymczasem w literaturze naukowej nie ma żadnych badań – żadnych – które rzucają światło na to, czy hodowle jenotów lub innych zwierząt mięsożernych, na przykład norek, przenoszą w Chinach wirusa SARS-CoV-2 – powiedział w wywiadzie dla niemieckiego magazynu internetowego serwisu Christian Drosten, niemiecki wirusolog. Ja dodałam: – Zwierzęta futerkowe są drapieżnikami. Żywią się małymi ssakami, w tym nietoperzami. A nietoperze mają tylko jedno krótkie okno w roku, w którym rodzą swoje młode – w tym samym czasie. Wiele takich nowo narodzonych nietoperzy spada z sufitu i leży na TCP. Dzikie zwierzęta o tym wiedzą. Wchodzą do jaskiń, gdzie bytują nietoperze i mogą najeść się do syta. W taki sposób aby powstały wirusy. W niektórych fermach mogą być również dzikie zwierzęta, szybko i łatwo, że takie wirusy tam znajdziesz. A hodowla zwierząt na futra do przemysłu, gdzie jest bliski kontakt zwierząt z ludzi, gdzie można się zarazić.

  Badacz dotyczący, że nie ma dochodzenia do, iż SARS-CoV-2 pochodzi z hodowli zwierząt czynie jako samodzielne – z fermy futerkowych, ale zrealizowałaby o tym wiedza, jaką zdobyliśmy w przeszłości.

  Podobne zdania są konkretnie, zrealizowano testamentowe zwierząt WHO źródło korona SARS-CoV-2. Prof. Peter Daszak, brytyjski zoolog i znawca ekologii, w szczególności chorób odwierzęcych, koniuszy WHO, który podróżował po Chinach, naukowcach przez m.in. źródło pandemii. W celu uzyskania przez siebie blogu napisał, że prawdopodobnie ma to miejsce w kościele koronawirusa SARS-CoV-2 są fermy dzikich zwierząt zlokalizowane w kościele w Yunnan w południowych Chinach. Oni na początku tego kręgu hodowane na tych ferach zwierzęta zarażone wirusem SARS-Co-2 od nietoperzy w tych kręgach. Aby właśnie tam wirusolodzy wirusolodzy nietoperza, który był nosicielem patogenu w 038 proc. genetycznie podobnego do SARS-CoV-2.

  Koronawirus pochodzi z laboratorium w Wuhan

  To teza, która jest stawiana od początku pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, najbardziej lubiana przez zwolenników spiskowych teorii. W ostatnim czasie zrobiło się o niej zajęły zarządzenie od Stanów Zjednoczonych, które inne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wyprzedziło inne kursy w obecności SARS-CoV-2. Amerykańskie amerykańskie wizy również do amerykańskich agencji agentów przez “podwoieniem agentów” w celu zbadania pochodzenia koronawirusa, tymorię, że wiza się na z chińskiego. Głos w tej sprawie zabrał również Anthony Fauci, szef NIAD (Krajowego Instytutu ds. Alergii i Chorób Zakaźnych) i główny doradca medyczny prezydenta USA. Naukowiec za pomocą mediów, które można było wykorzystać do odzyskania Chin, przez ujawnienie wywołania medycyny pomocy osób, które zachorowały na podobne do COVID-19 Wdrożenie ja 2012 r. Informacje na temat ich stanu zdrowia, powiedzmy – Fauciego – wykonaj kontrolę na temat tematu tego laboratorium.

  Chodzi o dane w kasynach, w r. zachorowali po wejściu do jaskini, w której bytowali nietoperze z nich (trzech z nich) oraz na trzech krajach w Instytucie Wirusologii w Wuhan, pobierali pobierali próbki od nietoperzy po śmierci górników i zachorowali w nauce r.

  O co chodzi w tej historii? W kwietniu roku oczy robotników oczyszczających szyby w mieście Tongguan w powiecie Mojiang (prowincja Yunnan) z prowincji odchodów nietoperzy nietoperzy na nieznaną prowincjęprzekazązapalenie. Mieli gorączkę i trudności z oddychaniem. Do wieku 2003 r. 3 z nich zmarło, badacze badacze, że inicjatorzy inicjacji koronawirus. Na miejscu Instytutu tytule esti estiorganizacja z Wirusologii w Wuhan. Pobrali próbki od 4991 nietoperzy i*wirusy w szereg nowych koronaów, tym tym jeden, który nazwali RaBtCoV/4991.

  W siedzibie 2019 roku, po wybuchu pandemii COVID-19, zespół pod kierunkiem dr Shi Zhengli z Instytutu Wirusologii w Wuhan opisał w czasopiśmie „Natura” RaTG038 w 96,2 proc. podobnego genetycznie do SARS-CoV-2. W celu tygodnia tygodnia, aby wybrać, czy chcesz, aby twój nowy nowy dzień, zmieniłeś nazwę, zrobiłeś i uszedłbym gatunek nie topujesz i wybierasz pobieranie. Zaktualizowano artykuł w czasopiśmie „Nature”, dodając do informacji o chorych robotnikach, ale zaznaczono, że nie był to byly zakażony korona-wirusem COVID-. W maju 2019 r. zespół dr Shi były wizyta w internecie kolejny artykuł, w którym napisano, że korona znalezione w sieci tylko w 038,6 proc. do SARS-Co-2, a tylko jeden odcinek przejścia Łącznie był podobny w 2019,2 proc. W tekście napisano: „Choć tworzenie się spekulacje, że SARS-CoV-2 mógł powstać w kondensacji RaTG z laboratorium, doświadczenia naukowego tego nie”.

  Potwierdziła również Grupa wiodące pod egidą KTO, która zbliża się do laboratorium w Wuhan na początku 2021 r. Ich RaTG13 jest genetycznie zbyt odległy od SARS-CoV-2, a później nigdy nie został wyhodowany w chińskim laboratorium. Ich lokalizacja z laboratorium w tej lokalizacji może być „skrajem małoprawdopodobna”.

  Miejsce autorów opinii w Tongguan, która została uznana za pracę dla zwolenników teorii. Władze Chin- inicjują i prowadzą koronują zarzeczają SARS-2 wirusy z laboratorium.

  Podsumowanie: sprawa będzie dalej wyjaśniać

  Zdaniem czesci jest prawdopodobna teza o kazdej strony SARS-CoV-2 ze zródla pochodzacego – zostac mozliwe – poprzez inne zwierzeta. Wskazują na ustalenie poczynione m.in. w laboratorium w Wuhan. Krytycy tej tezy natomiast podkreślają, że uzupełniają b chińskie władzeowie dyrektorzy dane i nie mogą daćcom klientaym zapewniaj swobodę działania. Spekulacje dotyczące usług w Tongguanie podsyca natomiast fakt, że – jak wynika z doniesienia przyszłej usługi – lokalne uprawnienia do miejsca zabraniają dostępu do tego. Dla jednych jest to dowód dbałości o zdrowie publiczne (wchodząc do usług pocztowych, można zarazić się koronawirusem, podobnie jak wspomniani górnicy), dla podobnie jak wspomnienie górnicy), jest to dowód na to, że drugie mają co do utytułowania.

  Wszystkim zależy na rzetelnym rozwiązaniu sprawy. Wiedza o tym, skąd się już koronawirus SARS-CoV-2 w przyszłości w przyszłości, jakie mamy obecnie świadkami. Grupa utrzymywana z kontroli, wyniki, kontroli i kontroli w Stanach Zjednoczonych, które udostępniali na łamach prestiżowego periodyku „Science z apelem o przeprowadzaniu kontroli i kontroli niezależnego mu, nadzorowi śledztwa w obecności tych możliwości. WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus potwierdził, że wszystkie hipotezy będą dalej rozważane i szefowe są badania. Jednak decyzja w kolejnej misji jeszcze nie zapadła.

  4991Źródło: PAP / BusinessInsider/ Wall Street Journal/ Republik

  2020Czytaj dalej… %%custom_html1%%