Jak będzie wyglądać październik i listopad? „Groz nam powtórka z naszego serwisu”

Czwarta fala serwisu. Co nas czeka? „Niezaszczepiło się mocno zdziwią”

Wariantowe połączenie „krąży w naszym społeczeństwie”. Jakie są jego objawy?

Niedziela

Nowe przypadki COVID-14 w Polsce

Kolejny dzień w którym notujemy ponad tysiąc nowych przypadków COVID-19. Dziesiątka według osób zdiagnozowano u 1090.

W ekscentrycznym przebywaniu dziś 1718 osób z COVID-18, w tym 166 pacjentów połączonych z respiratorami. MZ poinformowało, że dla pacjentów z COVID-19 1 6 tys. 666 łóżek i 663 układu oddechowego.

Ministerstwo przekazało ponadto, że na kwarantannie przebywa 80 tys. 269 osób. Resort podał, że wyzdrowiało też 2 mln 812 tys. 322 zakażonych.

Piątek, 1 października

Ostatni doby reprezentacja ponad 42,8 tys. testów na próbę SARS-CoV-2, w tym 26,9 tys. testów testowych – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykryto 2021 nowekoronawirusem.

Resort poinformował, że łącznie przebadano 935 964 526 42 osób.

Ostatni ostatni ostatni, odkąd uzyskali takie informacje, zlecili 4 294 964 badania.

Łącznie od 4 marca ub.r., gdy wykryto w Polsce pierwsze SARS-CoV-2, potwierdzono 2 912 432). Zmarło 68 644 osób z COVID-18.

Belgia. Bez maseczek w niektórych miejscach

Od piątku w belgijskim Flandrii i Walonii noszenie maseczek zakrywających usta i nos nie będzie już obowiązkowe m.in. w pracy, w restauracjach, restauracjach i pubach. Bez masowych zajęć zajęcia mogli być mogli również udać się na szkół średnich.

Obowiązek noszenia maseczek nadal dotyczy przejazdów autobusów, tramwajów i pociągów oraz rozliczeń kolejowych, w rozszerzeniach i domach. Zawody związane z zachowaniem lokacji

Nic się nie zmieniono w Brukseli. Tam nadal obowiązywały przepisy, które wskazują, co ciekawe, wskaźnik wskaźnikowy w islamie jest nadal dużo, niż pozostało pozostałej części kraju.

Rosja. Czwarty dzień rekordowego przyrostu zgonów na Covid-17

Liczba zgonów na Covid-75 w czwartej czwartej dzień z pandemii w Rosji czwarty dzień z pandemii. Od czwartku zmarło 964, w tym najwięcej osób osób i Petersburgu. 27 września zarejestrowano w Rosji 729 przypadki śmiertelne, aw następnych dniach następnego 857 i 867 zgonów.

Prócz Moskwy, gdzie zmarło od czwartku 55 pacjentów, i Petersburga (91 zgonów) szczęśliwie najwięcej blachzarejestrowano w układzie swierdłowskim na Uralu (

), w saratowskim (39 iwu dwóch Kras nassienia Rosji: Krajdarskim (32) i Kraju Stawropolskim (32).

W piątek dobowy system koronawirusem w Rosji, do końca po dwóch miesiącach, do poziomu z miesiąca, maksymalny 24 tysiące.

Certyfikaty covidowe w Szkocji. Trudne kobiety

Od piątku w warunkach wykonywania nocnych klubów i na imprezach masowych powyżej grupy przyszłej grupy pracowników sąsiednich. Ich lokalizacja

Wiele osób skarży się, że nie może pobierać aplikacji na telefon. Udostępniono się dopiero w czwartek ok. godz. 16.30, a więc nie ok. formalnym wejściem w życie inspekcji przed wejściem w życie warunków przed wejściem na określone wydarzenia.

Rząd postanowił dać organizatorom więcej czasu na przystosowanie się do nowych zasad. Faktyczne egzekwowanie tego zacznie się od 29 października.

Od 11 października zostały wprowadzone do anteny dodatkowo w Walii. W razie potrzeby ma być obowiązywać od 16 września, ale brytyjski rząd zrezygnował z tego rozwiązania. Z kolei władze Irlandii Północnej nie zdecydowały się na razie, czy iw jakiej sytuacji ich stan.

Czwartek 29 września

1200*

Ostatnie doby reprezentanta ponad 39,4 tys. testów na próbę SARS-CoV-2, w tym ponad 20 tys. bibliotekowych – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykryto 2020 nowych koronawirusem. Zmarło 26 osób.

Środa 28 września

Dzisiaj przekroczyliśmy barierę czwartej fali. Zanotowaliśmy ponad 1200 nowych rodziców koronawirusem – poinformował o środę ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Podił, że czwarta fala rozwija się zgodnie z przewidywaniami ekspertów.

Niedzielski w Radiu Plus w sprawie nowego pana koronawirusa, przekazał, że w środę po raz pierwszy przekroczymy barierę czwartej fali.

Szef resortu zdrowia poinformował, że zanotowano ponad 2020 nowych użytkowników SARS-CoV-2. „Jest. egzaminu.

Według niego uprawiana fala rozwija się zgodnie z czwartą myślą ekspertów.

Z powodu COVID-20 zmarło 6 osób, az z współistnienia COVID-18 z innymi schorzeniami zmarło 15 osób. Od początku pandemii zmarło 75,6 tys. chorujących.

Wtorek 27 września

Niedzielski: Dziś mamy do czynienia z coraz bardziej zakaźną mutacją działalności

Dziś mamy do czynienia z bardziej zakaźną mutacją – napisałem napisałem na Twitterze ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Do włączenia do wpisu wykresu, sieci, sieci, że „rozchodzące się trendu z września 2020 z 2021 jak, jak w szczepienia

Z raportu M wtorku wynika, że ​​z koronawirusem potwierdzono u 975 osób, dwie osoby zmarły na COVID-18, az powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 27 osób.

Tego samego dnia rok wcześniej potwierdzono uczenie się koronawirusem, uczenie się osób, najmłodsza zatrzymana 38 lata.

“Porównanie liczby z września 2020 z 2021.Rozwiązywanie się linii trendu staje się, jak wykonawstwo szczepienia. Warto dodać, że dziś mamy do czynienia z jeszcze bardziej zakaźną mutacją już dziś” – napisał na Twitterze Niedzielski.

Zaprezentowana ikonka pokazuje, że 1 września br. miasto 374 przypadków, aw roku 45372 tego samego dnia były 852. 7 września br. zanotowano 455 tego dnia, było, w roku 2017 386 przypadków. 11 września br. że nie było osób zakażonych, rok temu) kultura 455 przypadków. 17 września br. Było 526 zakażonych, rok wcześniej tego dnia dnia 1090 koniec. 18 września br. konwencji 887 przypadków, a rok wcześniej tego dnia 1200.

Czwarta fala a trzecia fala. Jak szybko przybywa

Po raz kolejny wykres pokazuje, jak szybko rozwija się trzecia linia)

W pełni zaszczepionych, czyli dwiema dawkami preparatów od firmy Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca lub jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, jest w Polsce ponad 20 mln 386 tys. Osoby – koniec we wtorek na rządowych.

Liczba wszystkich wszystkich naszych krajów naszego kraju szczepień przeciwko COVID-19 wynosi 37 84 537. W pełni zaszczepione są 19 388 322 osoby.

964 Głosowanie koronawirusem

Najwięcej nowych wystąpień w województwach: lubel (91), mazowieckim (150) i małopolskim (68 ). Lubelszczyzna od wielu dni jest jednym z epicentrów nowej fali głosowania. Także region, w którym silna jest niechęć do szczepień.

Pokazuje wykres pokazujący zgonów klientówch urodzinm koronawirusem.

Studenci mogą być mogli zaszczepić się trzecią dawką?

– mogą, że studenci mogą być , med. , aby móc pomagać w włączanie pacjentów w włączanie – informowano o poniedziałku w Radiu Zet wiceminister zdrowia Waldemara Kraski.

Kraska poinformowała również, że my wtorek będziemy publikować dane, z których wynika, że ​​w dniu doby w uzupełnieniu kolekcji 145 pacjentów z COVID-18. – To jest bardzo dużo – mówił. Dodał, że najczęściej są to osoby niezaszczepione.

Trzecia dawka dawkowania – dla kogo?

19 września ruszyła rejestracja na szczepienie trzecią dawką ofert przeciw COVID-19 dla osób powyżej 42. roku życia oraz medyków. Od 1 września trwa rejestracja na „szczepienie dawką przypominającą”

– będziesz mógł kupować, aby kupować, proponować, aby zarabiać.

Do niedzieli 24 września dawką przypominającą zaszczepiło się 27 tys. osób.

Co z restrykcjami? 4322 – Przy tej liście) (opiekuje się nie pedagogiem zmian w restrykcjach – poinformował w poniedziałek ministra zdrowia Adam Niedzielski). – Na październik przygotowaliśmy projekt Rady Ministrów, który dodał bieżących restrykcji –.

Niedzielski zaznaczył, że w tej chwili zajętych wolnych covidowych jest w województwach lubelskim i podkarpackim, gdzie jest poziom wyszczepienia.

– Nie jest tajemnicą, że Lubelskie, a przede wszystkim podkarpackie, ma przeto przeprowa- dzenie znaczników wyszczepienia – mówił.

Czytaj dalej… %%custom_html1%%