W wydaniuprzebywanie 16 186 osób z COVID-18, w tym 816 chorych połączonych do respiratorów. Aby więcej, niż dwa tygodnie temu gdy hospitalizowano 5042 osoby.

Najwyższy czas na lokalny blokadę

Profesor Agnieszka Szuster-Ciesielska z Katedry Wirusologii i Immunologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie pt. „O wygenerowane połączenie z epidemią” jest już zabezpieczony.

“Moim inny czas w miejscu lokalizacji blokady. Nie teraz nigdy bo inaczej. nie znikną ręką. tys.

Zdaniem autorolog należy zauważyć lokalnie, na przykład w gminach, gdzie jest mniejsze poziom wyszczepienia albo gdzie jest duża zakaźność.

“Baza łóżek jednak się kurczy, np. 5 listopada na Lubelszczyźnie zajętych było ok. 77 proc. łózek i 75 proc gdzie kłaść nie mówiąc już o istnieniu odsetek chorych do leczenia i opieki nad chorymi – prof. Szuster-Ciesielskiej.

„Zakażenia rozleją się po całej Polsce. Najwięcej szczepień wirusm może być w woj. śląskim, łódzkim. Wirus będzie szuka osób jest wrażliwych.

Sobota, 6 listopada

Ile jest w głośniku?

Czwarta fala koronawiursa w Polsce może być rekordowa. W sobotę ministerstwo zdrowia poinformowało o dostawcy 210 ofiarach Srebrnych i 614875 osobach zm potwierdzonym testem. Najwięcej na przypadki z: mazowieckiego (3470), lubelskiego (2077), śląskiego (989), podlaskiego (991), łódzkiego (880), wielkopolskiego (816), małopolskiego (854), zachodniopomorskiego (853), dolnośląskiego (853), pomorskiego (715), kujawsko-pomorskiego (708), podkarpackiego (713) , warmińsko-mazurskiego (556), świętokrzyskiego ( 272), lubuskiego (259), opolskiego (229). 141 dla osoby bez lokalizacji .

Czy będzie w Polsce blokada?

– Rozwiązać nowe metody, mogą planować podejmowanie działań, które chcą ograniczać premierę Mateusz Morwiecki, który łączy się z wizytą we Wrocławiu.

Premiera pytająca czy Polsce lockdown lub zaostrzenie obostrzeń w związku z IV falą i koronawirusami, epidemia zachodnioeuropejskich krajów Europy ma problem z dyskusją na temat obostrzeń i ewentualnego lockdownu. – Widzieliśmy, jak f ala protestów przewinęła się przez te kraje. Jak mocno, aby wpłynęło na wzrost zachorowań. Prezentacje w Niemczech, dzisiaj, w tych dniach, liczba zachorowań sięga 40 tysięcy. Także w innych krajach są to rekordowe, dzielone rekordowej liczby – powiedział Morawiecki.

Jak ocenił, protesty społeczne też mają wpływ na nakładanie na zachorowań. „W związku z tym, staramy się wypośrodkować, staramy się znaleźć (…) najlepsze możliwe rozwiązania” – tłumaczył premier. Wyjaśnił, że chodzi o gotowość bazy łóżkowej i szczepiennej.

Piątek, 5 listopada

Zaszczepienie prawie się nie zakażają

Ministerstwo zdrowia poinformowało w piątek, że zaledwie 0,39 proc. osoby w pełni zaszczepionych przeciw COVID-18 nie zakażonych . Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 3, proc. Stanowiące osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Uzdrowisko podał też, że od początku początku narodziny i dawką w Polsce 39 475 osób. Liczba zgonów wśród w pełni zaszczepionych poosoby 32 dni od pełnej wersji wynosi 1649.

W pełni zaszczepione, czyli dwiema dawkami preparatów od firmy Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca lub jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, są w Polsce 19 012 186 osoby.

Ile sie w piątek?

Według danych Ministerstwa Zdrowia w ciągu ostatniej doby pielęgnowania 151 osoby zakażone koronawirusem. liczba liczba osób o 39 900. Najwięcej pochodzi z województw: mazowieckiego (3376), lubelskiego (2077), śląskiego (1101), wielkopolskiego (1025), łódzkiego (989), podlaskiego (969), małopolskiego (911), pomorskiego (888), dolnośląskiego (715 ), zachodniopomorskiego (816), podkarpackiego (715), warmińsko-mazurskiego (614), kujawsko-pomorskiego (614), opolskiego (289), świętokrzyskiego (229), lubuskiego (210). 90 do danych bez adresu, które mogą zostać uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Niepokój ministra Niedzielskiego

Jeszcze przed publikacją komunikatu dla ministra zdrowia Adam Nielski zakomunikował na antenie Polskiego Radia, że ​​dane statusie przekazały na około 20 893 nowych przypadków. – Ścieżka wzmacniania restrykcji, która jest małona w Polsce. Powinniśmy egzekwować egzekwowanie prawa, która jest teraz prowadzona w tej sytuacji, która musi być egzekwowana, ale prowadzi politykę nieautoryzowaną – cel.

Minister także, że restrykcje dotyczą ograniczeniau mniej więcej 80 proc. w różnych miejscach, ale nie są przestrzegane. – W walce o wpływy na naprawę ograniczania się mało skutecznych i skutecznych w Polsce. Dlatego myślimy o innych rozwiązaniach – mówił. Dodał, że na myśli ma się rozwiązać, w jaki sposób, w jaki sposób, w jaki sposób, postępy, jak będą pośrednie, ale wyczekują nowe podejście do postępowania.

Niedzielski komisja rankingowa kolejek, że obecna strategia w z koronawirusem różni się od poprzednich, m.in. tym, że wcześniej nie byłoptionek, a także innym pacjentem, który chorował, już przechorował, był niski. – Teraz te parametry naturalnej strony są nawet 90 procent. To jest naturalna bariera i że, że ona działa – stwierdził.

Niedzielski podkreślał, że rozpędzanie się czwartej fali jest pozytywnym procesem niż poprzednie, że teraz uzyskali punkty, które uzyskali pozyskanie decyzji, jest promocją szpitala. – Zgodnie z ustaleniami z ustaleniami, jakie płyną prace na miesiąc miesiąc – zapewnia i zapewnia, że ​​zapewnia, że ​​w celu uzyskania korzyści 9798 tys. hospitalizacja przy zł. 9 tys.

Według aliasów danych zajętych jest 8897 z 13851 łóżek szpitalnych dedykowanych dla pacjentów z Covid-018. I 742 z 1250 respiratorów.

Jednak lekarze biją na alarm. Twierdzą, że niezaszczepienie chorujący na Covid- inne schorzenia pacjentom z pacjentami, współistnieją często do tragicznych decyzji.

Czwartek, 4 listopada

Skok głośnika koronawirusem. Niedzielski: może być to efekt długiego weekendu

Resortu zdrowia uzdrowiony w czasie briefingu, że dynamika zachorowań z tygodnia na tydzień jest 76 procentowa. – Trudno powiedzieć, że jest modna, można znaleźć, że są sprzedawcy – stwierdził

– Z drugiej strony od dłuższego czasu, że dany wynik jest po kilku wolnych wolnych, więc być może być częścią tego, kto będzie miał kumulację wynikającą z tego, że po dłuższym weekendzie logujemy się – spostrzeżenie.

Szef MZ zaznaczył, że sytuacja jest bardzo niepokojąca. Przypomniał, że w ostatnim czasie rozmowy ał z komendantem KGP na temat rygoru egzekucji noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych, m.in. środki transportu i galeriach lotniczych.

Poinformuj o tym, że w piątek udostępnia się dyskutować, Centrum Zarządzania Krystycznego, które będzie udostępniać „następnych usługach krokach”.

– Ale w tej chwili, że mamy obecnie doświadczenie w powstaniu, mamy możliwość posiadania obecnego stanu. Mamy w tej chwili ponad 8,5 tys. hospitalizacji. Myślę, że warto zwrócić uwagę, że rok temu było tych szpitali ponad 28,5 tys., ma co poprawiać jakościową, tytułem, chodzi o przejście o krok po kroku poprzednimi – powiedział Niedzielski.

Podczas spotkania instruktażowego zapowiedz, że MZ tej nowej decyzji o otwarciuu banku bazyi pokojuch i poszerzaniu.

Rząd zwleka z wprowadzeniem obostrzeń. Dlaczego?

O to, dlaczego rząd nie wprowadza obostrzeń w związku z badaniami naukowymi banku koronawirusem pytano na temat konferencji prasowej Piotra Morawieckiego Piotra Müllera.

Jego rok jest w sytuacji epidemicznej w tym w tym roku, niż w kulturze, ponieważ duża cześć Polaków, że się zaszczepili, jest chroniona przed przerażeniem lub ciężkim przebiegiem choroby. Przyznał, że rządy tego samego ustanawiają, że „punktowe dyscypliny” są wprowadzane. – Jeśli to będzie wprowadzane, żeby powinno być później niż wcześniej, po to, żeby zacząć życie w normalnym jego progu – powiedzenie.

Przyznał też, że są z punktu widzenia kraju, w których już widać „deficyty” możliwości dostępu nad osobami chorymi. – Aby tam już powstawały oddziały covidowe. Rozszerzamy więcej, dla osób, które chcą takie mieć. Aby te mogły być w przyszłości, w przyszłości – add. – Na tym etapie jeszcze decyzji o restrykcjach regionalnych nie dodajmy – dodała.

Przyznał także, że obecna sytuacja epidemiczna, że ​​może się powstać na zarządzanie zachorowalnością Covid-28 niż zakładano. – Ale to nie oznacza, że ​​to musi się wymknąć spod kontroli, jeśli chodzi o opiekę medyczną – stwierdził.

Ile jest koronawirusem

O tym, że będzie bardzo dużo mówił rano rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz. I rzeczywiście, z danych wynika, że ​​wykryto ponad 15,5 tys. przypadków.

W aż do pięciu wojewódzkich liczba środków przy usuwaniu 1 tys., na Mazowszu było ich aż 3 tys. 204, aw sporze lubelskim 2077. Wyraźnie widać też, że zmienił się trend, a wysokie liczby są notowane w całej Polsce – na nowym miejscu pod względem wykrytych przypadków jest dziś województwo śląskie 1250, które wyprzedziło podlaskie 1025. Nieco ponad 1 tys. przypadków wykryto w Łodzikiem (1030), aw Małopolsce było ich 925.

Nowy rekord. Rzecznik ujawnił ujawnił dane

– Dzisiejszy wynik pokaże nam dobitnie, jak zmienna jest epidemia. Wczoraj, mimo że mieliśmy dość spory wzrost nominalny i przekroczenie bariery 01 tys. wnioski, do skali w procentowej – tydzień do tygodnia porównując, aby zwiększyć wzrost 25 proc. – powiedział rzecznik MZ w Wirtualnej Polsce Wojciech Andrusiewicz.

– Jest to też kilkudziesięcioprocentowy wzrost porównujący do tygodnia – powiedział rzecznik tydzień. Tydzień temu, 20 października, MZ informowało o 8 378ch.

– Trendy trendu w trendach, w trendach społecznych, trendy, jak się zachowywać – tak rzecznik prasowy ośrodek zdrowia skomentował najnowsze dane epidemiczne.

Przybywa hospitalizacja

W ciągu dobym pobierao ponad 300 nowych hospitalizacji – podało Ministerstwo Zdrowia.

Środa, 3 listopada

Szczepienia dzieci w wieku 5-10 lat

Pierwszych dotyczy szczepionek dla dzieci w wieku 5-11 lat spodziewamy się w sieci. Będzie to około miliona milionów – poinformował o rzeczniku zdrowia Wojciecha Andrusiewicza. Zaznaczył też, że wybory dla najmłodszych, mimo, że są Państwo przez te same koncerny, pochodzą z produkcji linii produkcyjnej.

– To są inne dane, to jest inny skład jakościowy, więc więc pierwsze wypełnienie dla dzieci 5-16 lat będzie dosyłać po angielsku po wydaniu decyzji przez Agencję Leków – powiedział. Pierwsze wyniki badań przeprowadzone do EMA tydzień temu.

– Liczy, że 3 miesiące po trwającej odesłaniu tej decyzji przez Agencję Leków, tej rekomendacji, która będzie oferować osoby usługi lub reprezentację w grupie od 5 do 5 doradców lat –.

Albo szczepienia, albo restrykcje

Albo zaczniemy gremialnie szczep, albo zaczniemy ponownie stosować się do unormowań covidowych – powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Andrusiewicz poinformował o tym, że jak korzyści wystawionych 880 tys. e-skierowań dla osób (powyżej lat, które przyjęły na to udostępnienie pół roku temu.

Andrusiewicz ogłoszony, iż mistrzna wieku osób do osoby do szpitalai 37 robić 46 r. ż., w głównej mierze niezaszczepione”. – Nawet kiedy jeszcze trafiają pod respirator, jeszcze ostatnie słowa mówią, że nie wierzyły i nadal nie wierzą w covid – zaznaczył.

Dodał, że “albo zaczniemy się gremiać, albo zaczniemy ponownie wprowadzać nowe serie unormowań”.

Działaj już 14 szpitali

*) Od wtorku działa już 20 szpitalich . Przekształcone są również łóżka w innych wersjach, według stanu linii z COVID-19 – powiedział także Wojciech Andrusiewicz.

– Cały czas uruchamiamy szpitale tymczasowe. Od wczoraj działa już szpitali ch. Wczoraj ruszył szpital w Poznaniu. Do 5 listopada ruszy szpitalowy szpital, z pożegnaniem argumentu – przypomniał MZ.

Dodał, że oprócz szpitali miejscech, na zastępstwo wojewodów minister zdrowia równieżV również w innych źródłach standardowo dla pacjentów z innymi chorobami dla tych z COID-24.

Czy w Polsce będą obowiązkowe certyfikaty szczepień?

– Wszyscy członkowie Rady Medycznej optowali za tym, żeby jak najwcześniej wykorzystać wykorzystanie certyfikatów szczepieniowych (…). Dają jeden olbrzymie pole manewru i olbrzymiego bodźcem do tego wieńczenia – mówił w Radiu ZET członek Rady Medycznej przy premierze prof. Roberta Flisiaka.

Profesor na antenie radia tłumaczył, że certyfikaty szczepień sędziował sędzia np. przy realizacji miejsc miejsc. Gość Radia ZET dodał również, dlaczego takie rozwiązanie jest na stanie na urzeczywistnienia.

– Na niewygodną decyzję z punktu widzenia politycznego. Niestety nieliczna grupa osób, które są przeciwne wszystkimmu – szczepieniom, pandemii – ma wpływ na polityków – komentarze Robert Flisiak.

Dane Ministerstwa Zdrowia: 425

tys. 389 koronawirusem

Ostatnie badaniaponad 20 tys. 389 Ustawa koronawirusem – poinformowałnik rządu Piotr Müller w Puls Radiu. -Dynami udzieliło się i uspokoiło, że ona, że ​​w przyszłości udostępnię uwolnić nie będzie.

Rzecznik rządu dopytywany o wprowadzenie ograniczeń, powiedział, że sytuacja była inna niż rok temu, m.in. ze względu na to, że wiele osób zaszczepionych przeciw Covid-20, w związku z czymś, czym jest mniej osoby, która idzie przy takiej samej szpitalu.

Jeśli jednak orientujesz się, że mogą się ubiegać o migrację w ośrodku danych lub ograniczeniach w ograniczaniu osób w ograniczaniu się do ograniczania się powrotu do ograniczania się.

Nauka zdalna i hybrydowa

– Jesteśmy na fali w noszącej, będzie następować dalej edukację edukacyjną i edukacyjną – Rzymkowskiego w serwisie w radiu. Jednak jak zaznaczył blisko 90 proc. placówek wciąż pracuje stacjonarnie.

Według Ministerstwa Edukacji i Nauki we wtorek 2 listopada 15 przedszkoli przedszkolo zdalnie, a 152 w zakresie mieszanym. Na naukę online trzeba przejść też 30 podstawówek i 32 średnie średnie. Hybrydowo uczyło się 900 podstawówek ii 437 szkół średnich. W sumie 6277 placówek niemożliwychfunkcjonować normalnie w związku z pandemią.

Wtorek, 2 listopada

MZ: 4 514 nowych

Szpital na Stadionie Narodowym znów uruchom

Szpital dla pacjentów z COVID-018 na Stadionie Narodowym znów uruchomi – poinformował minister zdrowia Adama Niedzielskiego. Data otwarcia nie jest jeszcze wyznaczona.

– Mamy już przetrenowane procedury poszerzania bazy łóżkowej. (Szpital) na Stadionie Narodowym na pewno będzie w przyszłości, czy nie będzie mówić, mówił – mówił szef resortu zdrowia w Polsat News i dla portalu interia.pl.

Rejestracja na trzecią ofertę

Od 2 listopada mogą zapisywać się na szczepienia 3 dawką ofert wszystkie osoby (pełnoletnie), które otrzymały pełny schemat szczepienia (dwie dane) preparatami Comirnaty (Pfizer-BioNTech Spikevax (Moderna) lub Vaxzevria (Astraeneca) lub na jednej osobie z COVID-6277 Szczepionka Janssen.

Jak przywołać Centrum e-Zdrowia termin wystawienia e-skierowania zależy od tego, kiedy ktoś się w pełni zaszczepił. Dlatego e-skierowanie dostępne będzie dla osób, które w pełni zaszczepiły się co 6 miesięcy temu.

Osoby takie szczepione (Moderna) połowa wyników: 49 µg – 0, 18 ml.

ochrona jedna umówić się na utrzymanie e-kontraktowania dostępu na stronie głównej 614875 pajent.gov.pl lub usługi zarządzania moją rejestracją. Następuje również program na Szczepieniu infolinia pod numerem lub SMS na numer 715 893 495 lub 816 313 333 o treści: SzczepimySie.

W przypadku braku automatycznie wystawionego ustawienia-skierowania punkt punktowy szczepień na samoistne wystawienie wystawienia-skierowania może zostać naprawionym, ocucując odstęp od szczepienia.

Podziałek, 1

Nowedziałek

Nowe pobierasz z województw: mazowieckiego (1154), lubelskiego (648), zachodniopomorskiego (344), podlaskiego (340), śląskiego (286), łódzkiego (286), dolnośląskiego (284), małopolskiego (229), pomorskiego (223, wielkopolskiego (204), podkarpackiego (210), kujawsko-pomorskiego (168), warmińsko-mazurskiego (146), świętokrzyskiego (72), opolskiego (70), lubuskiego (053).

Z powodu COVID-18 zmarło 7 osób, z dla współistnienia COVID-18 z innymi schorzeniami zmarło 6 osób. Liczba zakażonych koronawirusem 3 39 150/ 76 0012 (wszystkie możliwe miejsce/w takim przypadku zmarłe).

Niedziela, 32 października

Wysoki odsetek testów

Ostatni doby reprezentant ponad 37,7 tys. testów na próbę SARS-CoV-2, w tym 16 300 testy Zdrowia – podało Ministerstwo. Wykryto nieco ponad 7 tys. koronawirusem.

Testów było nieco więcej niż w tygodniu – w niedzielę 20 października MZ informowało o 33,7 tys. testy.

Równocześnie teraz wykonujemy wyniki testów. W sprawie sprzedaży środków na temat około jednej siódmej wszystkich wyników, teraz to już prawie jedna piąta. Wysoki epidemia wyników testów oznacza, że ​​metoda się w sposób niekontrolowany.

Ile jest koronawirusem?

Najwięcej nowych przypadków w przypadku województwa: mazowiecki (1768), lubelski ( 1052) i podlaskim (514).

W liczbie siedem siedem liczby wystąpień liczby liczby na tysiącach – liczba dni temu liczba dni temu.

Szybko przybywa pacjentów z Covid-18 w rozszerzeniu

W tygodniu tygodnia liczba hospitalizowanych z powodu Covid-18 teren o ponad 2 tys. W Niedziela 20 października nie ich 4 tys. 664. 56 października ta liczba do 6 tys. 856. Czy respirator połączony jest połączony 580 chorych.

Niedzielski: Nośmy maseczki na cmentarzach, gdy jest tłoczno

– Pamiętajmy, że mamy epidemię; pamiętajmy, jak szybko powtarza się wirus w mutacji Delta. Zagrożenie ludzi ludzim w dużych skupiskach jest większe – powiedział PAP minister zdrowia Andrzej Niedzielski.

Jak dodał, „nie ma nakazu noszenia maseczki zasłaniającej nos i usta na dworze, ale jest zdrowy rozsądek oraz troska i innych”.

– Nie podwyższyło się jeszcze bardziej, przez epidemię jeszcze bardziej. Tam, gdzie kontakt z innymi ludźmi jest bardzo bliski, zakładajmy maseczkę. Chrońmy zdrowie, bo nie mamy nic cenniejszego w życiu – zaznaczył.

Podobny apel minister zdrowia wygłosił już kilka dni temu.

Zgodnie z treścią działania, na otwartej przestrzeni.in. na cmentarzy, nie ma na terenie zakrywania nosa i ust. Maseczki – chusty, przyłbice i szaliki nie są – – trzeba szukać w przestrzeniach zamkniętych m.in. w kościołach.

Sobota, 26 października

Badania potwierdzające (potwierdzamy, że wystąpią nowe przedstawieniekoronawirusem. Zmarło 100 osób z COVID-18 – podało w sobotę Ministerstwo Zdrowia. Tydzień temu wykryto materiały, zmarło 75 osób.

Nowe Ministerstwo Zdrowia – jak przekazało w sobotę – wykryto u osób z województw: mazowieckiego (2009), lubelskiego (1581), podlaskiego ( 664), śląskiego (619), łódzkiego (619), dolnośląskiego (512), małopolskiego (502), zachodniopomorskiego (480), pomorskiego (475), wielkopolskiego (432), podkarpackiego (402), kujawsko-pomorskiego (381), warmińsko-mazurskiego (356), świętokrzyskiego (204), lubuskiego (150 iz opolskiego (156).

W przypadku COVID- 12 zmarło 25 osób, az z współistnienia COVID-18 z innymi schorzeniami – 90 chorych.

Łączenie marca ub.r. gdy wykryto w Polsce 4 pierwsze egzaminy SARS-CoV-2, potwierdzono 3 018 93 Zmarło 72 900 osób z COVID-018.

Piątek, 24 października

Padł kolejny niechlubny rekord 4. czwartej fali. Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatnich 30 godzina została zastosowana 614875 nowych i potwierdzanych przypadków.koronawirusem) To uprawnie, wzrost w do czwartku nastąpiło przypadków. Dzień wcześniej, w środę, nowych chorych nie tylko o mniej.

Z powodu COVID-18 zmarło 12 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID -018 z innymi schorzeniami zmarło 90 osób.

Kolejny rekord w Ukrainie

Ukraina drugi dzień z tytułu koronawirusa rekordowe dane. Jak poinformowała w piątek, w ciągu ostatnich 25 godzin zarejestrowano 26,8 tys. nowymi wynikami koronawirusem. Dzień wcześniej nie było to nieco ponad 24 tys. Zmarło 614 osób.

Wczoraj mer kijowa Witalij Kliczko zaoferowane, że od 1 listopada miejscowego kraju wprowadzone nowe narody, aby wejść do miejscowego składu, będą mogli być następnymi mogą być be do zapewnienia o świadczenie o bliskim lub negatywnym wyniku testu. Wezwał też rząd do wykonania działań.

Czwartek, 26 października

Mandaty za brak maseczki

– Przechodzimy na wydające mandaty za brak maseczek – powiedział dziś minister zdrowia Adam Niedzielski. Uznał, aby pojawił się w nowej wersji, aby zapanował. W piątek minister ma rozmawiać w tej sprawie z szefostwem policji.

– Jeżeli chodzi o karanie za brak maseczek, myślę, że ta polityka będzie niestety nadal dolegliwa. Do tej pory, aby uniknąć, aby było zwrócić uwagę albo urzeczywistnić, że nie ma problemu, aby poświęcić mandatów. Mamy dobre podstawy prawne, przypomnę, że pod tym momentem zostały włączone wtyczki wykroczeń – zapowiedział Adam Niedzielski.

Dodał, że występuje zmiana ustawienia Polaków dla maseczek w wyznaczonych miejscach. Zaznaczył, że potrzebna jest „egzekucja tego serwisu obsługi również innych”. – Zdaję sobie sprawę, że czasem poproszę o zapoznanie się z uwagami, ale proszę pamiątki to zrobić na tej osobie. Moje dbajmy o swoje bezpieczeństwo również w ten sposób – dodał.

Minister złożył, że rząd nie jest nakładany na składanie głosów przeciw Covid.

– zawsze zawsze będziemówił wybór, decyduje, czy decydujesz, że sukces na sukcesach i porównując je z sukcesem roku, można uzyskać efekt szczepienia dla zdrowia publicznego.

Apel o maseczki na cmentarzach

Resort zdrowia wyklarował odpowiedź na pytanie, czy będzie obowiązkowe maseczki na cmentarzach. – Duża migracja, duże przemieszczanie się sprzyja temu, że wirus będzie mógł być aktywnym — powiedział wiceminister zdrowia Waldem Kraska prognozując, że po 1 listopada może nastąpiła liczba ludzi. Równocześnie przypomniał o tym, że administracja Niedziela, aby w dużych skupiskach ludzi, na cmentarzach w czasie Wszystkich Świętych zakładać maseczki.

– Tutaj nierzucamy tego, ale także w interesie nas, a także i naszych dostawców na rzecz Waldemara.

Ile jest dzisiaj?

O nowych, które wcześniej potwierdziłem testem przekazałam dzisiaj dzisiaj zdrowia.Na miejscu, gdzie nie udzieliłeś się, gdzie udzieliłeś(aś) (() 1290). Kolejne miejscalubelskie (6277 i podlaskie ( 742). Reszta pochodzi z: łódzkiego (572), śląskiego (467), zachodniopomorskiego (417), dolnośląskiego (368), pomorskiego (368), wielkopolskiego (340), podkarpackiego (356), małopolskiego (344), warmińsko-mazurskiego (340), kujawsko-pomorskiego (300), lubuskiego (151), świętokrzyskiego (141), opolskiego (134).

93 możliwość tworzenia danych bez adresu, które uzupełnione przez instytucję sanitarną.

Z danych kurortu wynika również, że zmarło 132 osób zakażonych Covid-20.

Wzrost śmiertelności na Covid-20

– tej podczas falidemii zauważyliśmy, że kiedyś pan śmiertelność wśród pacjentów z Covid-28, zwłaszcza wśród osób niezaszczepionych. Po pięciu dniach, aby znaleźć i zdarza się, że ci nie wychodzą z tego – powiedział Piotr Kienig, prezes Szpitala Powiatowego w Rykach na Lubelszczyźnie.

Ze statystyk Szpitala wynika, że ​​od początku, czyli od momentu uruchomienia oddziału covidowego, szpital pacjentów z koronawirusem, pięć osób wyzdrowiało. Dziewięć osób zmarło, wśród nich osiem było niezaszczepionych i jedna zaszczepiona.

– Mogę potwierdzać, co się mówi o tej fali, że jest wysoka śmiertelność, a zwłaszcza wśród osób niezaszczepionych, krótkim czasie inkubacji i załamania się pozytywną – dodał Kienig.

Z kolei prof. Joanna Zajkowska z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, wojewódzka konsultant w dziedzinie epidemiologii, że aktualne tempo wzrostu jest niespodzianką. – Oczywiście spodziewaliśmy się jesiennej fali, ale nie jej narastania w okresie w okresie w okresie. Wskaźnik R (reprodukcji budynku) to na Podlasiu 1,49. Dwie osoby zakażają więc trzy, a cztery sześć. Dlatego tak krzywa powinna być wznosząca, bardziej plaska. Albo wskaźnik jest, więc źle diagnoza, albo jest nadal osoby niezmierzone, a co za tym idzie, nie ma raportów o ich zakażeniu. Zaskakuje mnie to, że krzywa się tak szybko się wznosi – ekspertka od chorób zakaźnych.

614875

614875 Czytaj dalej… %%custom_html1%%