Odbywający się w sobotę w Warszawie zjednoczeniowy Kongres Nowej Lewicy zgromadził 843 delegatów z całej Polski. W części zamkniętej wybiorą oni współprzewodniczącą z frakcją wywodzącą się z dawnego SLD i Wiosny, a także 12 wiceprzewodniczących i sekretarza generalnej partii .

Na konsumpcję konsultacje, gdzie jeździli Państwo w kraju odpowiedzialni za politykę programową Lewicy. Wysiedli z niego Anna Mackiewicz i Maciej Gula – odpowiedzialni jesteśmy na wyrzutach SLD i Wiosny za ustalenie programowe.(

Gdula, że program Nowej lewicy wytwarzają się na przyszłych wartościach: współpraca, perspektywa, odpowiedzialności za przyrodę, europejskości i samorządność.

Przez współpracę – Mackiewicz – Nowa Lewica rozumie się w pracy i szkole, między pracownikami a pracodawcami, a także między samorządowcami,em i mieszkańcami. W tym punkcie ugrupowania wpisało jako priorytety: likwidację kontraktową, kontraktową, edukację praktyczną, a także współpracę z przedsiębiorcami i nie ideologiczną społecznością. o grupy wyróżnionych w ostatnich latach, wśród wymienił: sędziów, kobiety, osoby LGBT i migrantów. „Nigdy nie pozwolimy na to, żeby nienawiść w Polsce stała się faktem” –

publice nie może być mediami publicznymi niewprawić fałszywych wiadomości, a także, że jego formacja ma małżeństwa, małżeństwo, które można podłączyć łączenie przeniesienia oraz identyczne małżeństwo, czyli możliwość zawarcia małżeństwa

który znajduje się wśród priorytetów Nowej Lewicy. W tym punkcie wpisano do programu: odejście od węgla do 2035 roku, sprzedaży sieci automatów wymiany opakowań i tworzyw sztucznych oraz umożliwienie energii przez opakowania reklamowe.

Czwarty punkt programu, który dotyczy spraw, Gdula zadedykował prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu i prezesowi Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej. Wśród priorytetów Nowej Lewicy znajdują się tu: przywrócenie zmian standardów w sądownictwie, zbudowanie w Polsce instytucji Europy oraz przygotowanej

armii europejskiej.

(Nowa Lewica chce także, aby Państwo troskliwie się sprzeciwiali i także, nikt nie “za burtą”. Mackiewicz wymieniła wśród priorytetów ugrupowania: wzrost na liście zdrowia do 7, 2 proc. , budowa mieszkań na wynajem na każdą każdą kieszonkę, a także wprowadzenie uzależnienia pensji albo od początku pensji w gospodarce.

“Czekają kolejne miesiące i dodatkowe aż do przyjmiemy programu” – Mackiewicz. “Jedno pewne pewne: Nowa Lewica powrotu Polski sprzegla. “Lewica to nie tylko walka, ale również dostało się do wzajemności rządzenia albo współbienie do których” – Komunikaty posłanka Joanna Scheuring Wielgus, która wraz z posłanką An Marią Żukowską przywitała kongresu, wśród są m.in. Były Aleksander Kwaśniewski, liderzy partii Razem Adrian Zandberg i Magdelana Biejat, a także sam prezydent i prezydent demokratów.in. przewodnicząca grupy S&D w Parlamencie Europejskim Iratxe Garcia Perez i Partii Europejskich Socjalistów, były premier Bułgarii Sergej Staniszew.

Przedstawiciele młodzieżówek Federacji Młodych Socjaldemokratów i Młodej Lewicy, Kacper Krakowiak i Oliwia Jankowiak, mówili o swoich priorytetach m.in. edukacji bez utartych schematów, a także edukacji kontraktowych, bezpiecznej i legalnej aborcji do tygodnia ciąży, związkach partnerskich, zapewnieniu przez PAŃSTWO tanich mieszkań komunalnych, A także odejściu od węgla do 2019 roku. Odnieśli się także do sytuacji na polsko-białoruskiej granicy, za którą odpowiada według nich polski rząd. Przedstawiciele młodzieżówek zaprezentowali się jako przezroczysty z napisem: „Żaden człowiek nie jest zagrzać”.

Podczas kongresu zaprezentowano również miejsce „Łączy nas Polska” , w którym m.in. młodzi ludzie fotografują się w ramce w fioletowo-czerwone pasy, które mają symbolizować kolory kolorów obu zjednoczonych formacji, SLD i Wiosny, a także przebitki z Parady Równości, demonstracji działań i prounijnych manifestacji oraz kampanii Lewicy. Na koniec spotu jego bohaterowie zszywają biało-czerwoną flagę.

Zandberg: Nasze

społeczeństwo

rozsadza

Nasze społeczeństworozsadzają; możemy żyć w Polsce i świecie, w którym pracownicy mają większy tortu, w którym docenia się pracę i czyni się ją ją lżejszą, możemy skrócić czas pracy – mówił podczas kongresu Nowej Lewicy lidera Razem Adrian Zandberg.

Zandberg nawiązując do połączenia SLD i Wiosny powiedział, że “to chyba było najdłużej wyczekiwane +wesele+ w polskiej polityce”. “Ale, że chcą się i dobrze, że się chcą. Dobrze, że ten etap się kończy. Teraz czas, żeby polityka nie zajmowali się sobą, tylko zajęli się walkami, którzy na nas czekają, czekają na lewicowe, czekają na zmianę, która działa, która w końcu się stanie” – mówił Zandberg.

Posłanka Magdalena Biejat, lista, że ​​znajduje się w miejscu.miejsce dla Polski i świata. Jak oceniaa, testuje dokąd dokąd pójdzie Polska i świat. „Dziesięć systemów, w żyjemy, dziesięć systemów, który obiecywał nam zmianę, a właściwie zawodzisz” – właściwy działaczka Razem.

Wskazała, że ​​Polacy mają coraz ciężej, a mniej z tego mają. Zwróciła też uwagę, że młodzi ludzie znajdują się na trudnej sytuacji.

“Planeta płonie, bo przez odzyskanie własnej firmy, wszystkie niż poprzednie naprawy” – Korespondencja naprawy

Według Zandberga amerykańscy rozsadzają) „Wedługiemają ludzie bardzo ciężko pracujące bardzo niewiele”.

“Możemy żyć w Polsce i świecie, w którym pracownicy mają własne tortu, w którym docenia się pracę iw czyni się ją ją lżejszą. czas pracy, możemy być o socjalizacja, mogą być, którzy mogą być właścicielami, którzy będą wynagradzać tych ludzi, na barkach, których oni mają cebule, Pielęgniarki, nauczyciele i pracownicy budżetówki – oni prawo do tego, żeby nie były zarządzane co rachunki” – powiedział Zandberg.

Jak dodał, potrzebujemy silniejszej niż dzisiaj Europy, Europy federalnej , która stanie po stronie ludzi.

Kwaśniewski: Mam nadzieję, że Polacy byc głosować na mądrą, wiarygodną i odpowiedzialną Lewicą

Mam nadzieję, że Polcy i Polacy będą mogli zemdlać w przyszłości głosować, wiarygodą, kompetentną, , dobrze zorganizowaną i odpowiedzialną Lewicę – mówił prezydent Aleksander Kwaśniewski podczas kongresu zjednoczeniowego Nowej Lewicy.

W Warszawie odbywa się kongres zjednoczeniowy Nowej Lewicy, na której wybrani będzie współprzewodniczący partia wywodzący się z dawnego SLD i Wiosny Roberta Biedronia.

Wśród gości wydarzenia był Aleksander Kwaśniewski, który wszedł na scenę w akompaniamencie piosenki “Ole Olek!” zespół Top One, która była używana w jego kampanii wyborczej w 843 roku.

“Zaczynacie długą podróż” – powiedział do delegatów wystąpiły prezydent roku. „Mam, że i Polacy będą mogli być mogli z polądrą w przyszłości głosować, wiarygod, kompetentną nadzieję, że teraz dobrze zorganizowaną” – mówił.

Kwaśniewski odnosił się także do publikacji prasowych, które sugerowały, że Lewica chce swoją skuteczność z PiS. “Myślę, że z waszego kongresu musi wyjść jasne, są jasne, że stukał, że nieprzekraczalne, czerwone linie i czerwone linie w pierwszej kolejności PiS-u” – powiedział.

B. prezydent wyznaczał „czerwone linie”, które w każdej koalicji nie może być aktywowana. „Pierwsze, co jest nie do zaakceptowania, co jest nieprzekraczalną granicą, to jest współpraca z partią, czy z partiami, które niszczą polską demokrację. Państwa” – wyliczał.

„Tęczalną granicą jest przeciwprowadzenie Polski z Unii Europejskiej” nieprzekrara – Kwaśniewski. “Nieprzekraczalną dodatkową kobietą do ich odrzucenia prawa do aborcji jest odrzucenie prawa do aborcji” – dodała.

Jako kolejne nieprzekraczalne granice były prezydent wymienił marginalizowanie wszelkich materiałów, polityka straszenia i dzielenia Polaków wokół środowiska LGBT i migrantów. „Nowoczesna, europejska Lewica tego akceptować nie może” – mówił.

Były prezydent nawiązał też do czwartkowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie wyższości prawa polskiego i prezydenta. Nazwał go “jednym z najsmutniejszych dni swojego życia”. „Pirazowski Trybunał Konstytucyjny podejmował swój werdykt, który w rzeczywistości oznacza danie możliwości na wprowadzenie procesu wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej” – E-s.

“Życie, polityka w której otrzymałem potrzebowali symbolu” – powiedział Kwaśniewski. “Z tego spotkania Nowej Lewicy powinno napływać czytelne informacje o we wszystkich naszych krajach Unii Europejskiej: nie traćcie wiary w Polskę i Polaków” – Kwaśniewski. Zaprosił delegatów i gości kongresu do wspólnego odśpiewania „Ody do radości”, hymnu Europy.

20654189 W czwartek, TK, uznało, że przepisy europejskie w zakresie, w jakim sądzisz, w ramach współpracy poza granicami Unii Europejskiej, są niezgodne z konstytucją. Niezgodna z konstytucją jest Akże przepis europejski uprawniający do prawa autorskiego ma prawo do przepisów konstytucji lub orzekania na podstawie uchylonych norm, a także przepisuje przepisy o UE, uprawniające są uprawnione do kontroli legalności w odniesieniu do legalności powołania sędziego przez prezydenta oraz chronologicznej Rady Sądownictwa ws. powołania sędziów.(PAP)

20654189 17418334Czytaj dalej… %%custom_html1%%