• Praca z domu z powodzeniem zaczyna się od uporządkowania codziennej rutyny, od zasilania organizmu w kuloodporny sposób do wyznaczania granic na koniec dnia do utrzymuj równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
 • Stworzenie wygodnego stanowiska pracy jest kluczowe, co może wiązać się z tradycyjnym biurkiem lub bardziej progresywnym biurkiem stojącym wspieranym przez anty-zmęczenie mat.
 • Wyciszenie się po dniu pracy z zajęciem lub hobby, które daje umysłowi tak potrzebną przerwę od myśli związanych z pracą, pomoże ci zmienić bieg.

Z COVID – 19 nadal pojawia się w 2021, trend pracy z domu to tu zostać (przynajmniej na razie). Jeśli więc z powodu pandemii zostałeś wysiedlony ze swojego biura, najwyższy czas nauczyć się, jak zapewnić sobie wygodę, zmaksymalizować produkcję i zminimalizować stres dzięki przydatnym wskazówkom dotyczącym pracy z domu.

W końcu nie wykonasz swojej pracy zdalnej w efektywny sposób, jeśli twoje domowe biuro nie jest prawidłowo skonfigurowane. Poza tym dobrze jest mieć poranny rutynowy program, który obejmuje paliwo, aby uwolnić swój nieograniczony potencjał podczas pracy w domu.

zakończył ostatnią rozmowę z Zoom i zmienił swój status Slack na „Nie przeszkadzać”, ważne jest, aby zadbać o swoje dobre samopoczucie i życie osobiste, aby zachować zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Niezależnie od tego, czy oznacza to dzielenie się posiłkiem z członkami rodziny, czytanie dobrej książki, przytulanie futrzanego przyjaciela czy słuchanie progresywnego podcastu o zdrowiu psychicznym, ważne jest, aby odłączyć się od pracy (przynajmniej na pewien czas) i cieszyć się innymi aspektami swoje życie.

Znalezienie paliwa

An open tub of Vanilla Bean Complete Daily Energy Collagen Protein

Jedną z głównych zalet nie dojeżdżania do pracy jest dodatkowy czas rano. Zmaksymalizuj te dodatkowe minuty, wykorzystując je do napędzania swojego ciała. W ten sposób możesz skupić się na odhaczaniu wszystkich zadań w swoim harmonogramie pracy.

W końcu produktywny dzień pracy zaczyna się od odpowiedniego, trwałe źródła paliwa. Te kuloodporne opcje zapewniają organizmowi składniki odżywcze potrzebne do utrzymania aktywności mózgu. (To z pewnością się opłaci, gdy następnym razem będziesz musiał porozmawiać z szefem.)

Napełnij swój dzień i zyskaj na drodze do sukcesu w zdalnym środowisku pracy przy integracji:

 • Kuloodporne, kompletne dzienne białko kolagenowe energetyczne : dostępne zarówno w ciemnej czekoladzie, jak i wanilii, ten proszek białkowy ma nie tylko trwałe korzyści energetyczne kompletny profil aminokwasowy, ale niesie ze sobą dodatkowe korzyści płynące z kolagenu. Po prostu dodaj go do porannego smoothie, aby uzyskać smaczny, pożywny zastrzyk i naładować baterię przez cały dzień.
 • Kawa kuloodporna : To nie jest zwykła filiżanka joe. Łącząc sprawdzoną toksynami UberZdrowie Original Coffee z UberZdrowie Brain Octane C8 MCT i Kuloodpornym Ghee z trawy, możesz stworzyć pyszną, tłustą miksturę, która zapewni Twojemu mózgowi trwałą energię, jednocześnie zwalczając zachcianki. (Teraz jest coś, czym można się chwalić, przekomarzając się z członkami zespołu podczas następnej wideokonferencji!) Bonus: aby uzyskać pełny dostęp do porannego wstrząsu, wypróbuj nową innowacyjną kawę UberZdrowie Original Creamer.
 • Kuloodporne suplementy energetyczne : pracownicy zdalni Ci, którzy potrzebują pomocy w postaci suplementacji energii, aby zapewnić sobie energię przez cały dzień, mogą skorzystać z kilku naturalnych opcji. Aby uzyskać skupienie i uwagę, rozważ UberZdrowie NeuroMaster, który zawiera związki wspomagające pamięć i skupienie, a także ekstrakt z owoców kawy, który odgrywa rolę w zwiększaniu BDNF, białka, które pomaga w tworzeniu i wzmacnianiu komórek mózgowych. † jasność i czujność , wypróbuj UberZdrowie Smart Mode . Ten niezawierający środków pobudzających suplement pomaga zwalczać zmęczenie psychiczne dzięki połączeniu mocy 10 Naukowo przebadane składniki, w tym ekstrakt z rozmarynu i liści karczocha. † A jeśli szukasz szybkiego sposobu na zwiększenie ketonów i dostarczaj energię mózgowi (kto nie jest?), dodaj Kuloodporne Kapsułki Brain Octane do swojego stosu. Olej C8 MCT szybko się metabolizuje, dostarczając organizmowi wysokiej jakości energii ketonowej. †

Jak zorganizować swoją codzienną pracę od rutyny domowej

A man working from home

Tworzenie pliku większość godzin pracy jest ważna. I podobnie jak w przypadku większości rzeczy w życiu, sukces „WFH” zaczyna się od struktury. Bez solidnego planu gry, który możesz konsekwentnie realizować, może się okazać, że godziny pracy wydają się znacznie dłuższe niż powinny. (I niestety nie wróży to dobrze twojemu domowemu życiu z dala od komputera.)

Od ergonomii krzesła po ustawienia wiadomości, możesz wprowadzić wiele drobnych zmian, które będą miały ogromny wpływ zarówno na czas pracy, jak i na życie osobiste. Oto kilka pomysłów dotyczących domu, o których należy pamiętać podczas planowania codziennych zajęć.

1. Stwórz wygodne miejsce do pracy

Praca w domu przez 8 godzin dziennie oznacza „ Spędzę dużo czasu w pozycji siedzącej. Zadbaj o swoje ciało, znajdując krzesło biurowe, które wspiera kręgosłup, szczególnie w okolicy lędźwiowej. Istnieją również sposoby dostosowania różnych elementów krzesła biurkowego, aby uzyskać odpowiednią równowagę ergonomiczną.

Ale jeśli siedzenie przez cały dzień nie jest w górę, istnieją inne sposoby na stworzenie wygodnego miejsca pracy, które nie wymaga krzesła przy biurku – w ogóle!

Jeśli tradycyjna konfiguracja nie jest twoją rzeczą (szczególnie jeśli masz problemy z dolną częścią pleców), powinieneś rozważyć stojące biurko. Niektóre mają nawet wbudowaną funkcję, która umożliwia regulację wysokości za jednym dotknięciem przycisku. (Uwierz mi, stanie z zaangażowanym rdzeniem może być o wiele lepsze niż próba wstawania po godzinach siedzenia w złej postawie.)

Jeśli zdecydujesz się na ustawienie z biurkiem stojącym, rozważ umieszczenie w pomieszczeniu maty przeciwzmęczeniowej. Ten fajny dodatek ma na celu zapewnienie wsparcia tym, którzy stoją przez dłuższy czas na twardej powierzchni. Dla każdego, kto odczuwa dyskomfort w stopach, nogach i plecach podczas godzinnego stania, mata przeciwzmęczeniowa może zdziałać cuda. W rzeczywistości badanie przeprowadzone przez dwóch profesorów z Loughborough University wykazało, że stosowanie mat miało pozytywny wpływ na doświadczany komfort termiczny i postawy badanych pracowników.

Don nie zapomnij dodać własnego akcentu… To znaczy to w końcu twoje miejsce do pracy, prawda?

Udekoruj swoją przestrzeń zdjęciami rodziny i przyjaciele, którzy sprawiają ci radość. Chcesz pokazać nagrodę? Idź po to. Niezależnie od Twojego gustu lub stylu, umieść to na widoku w swoim osobistym miejscu pracy.

Dodatkowo, aby zachować zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie na czele, nie bój się dopełnić konfiguracji swojego miejsca pracy kilkoma inspirującymi elementami. Niezależnie od tego, czy chodzi o kryształy lecznicze, czy codzienny kalendarz afirmacji, aby utrzymać motywację, postaw na pozytywny sposób myślenia – i złagodź stres – dzięki tym końcowym akcentom.

2. Przejrzyj swój harmonogram

Pamiętasz cały fragment o strukturze?

Niezależnie od tego, czy będzie to dzień, czy cały tydzień, z wyprzedzeniem nadaj ton i zrozum swoje zaangażowanie w pracę, przeglądając harmonogram. Nawet jeśli nie musisz tracić cennych minut siedząc w korku jadąc do pracy, możesz zdać sobie sprawę, że nie masz tyle wolnego czasu, ile myślisz.

Aby uniknąć niespodzianek w ostatniej chwili, zrób listę rzeczy do zrobienia, aby zachować porządek. Może to oznaczać dosłowne wypisanie go na tablicy lub w programie albo pobranie aplikacji kalendarza na telefon lub komputer, aby śledzić wszystko, co musisz zrobić.

Tylko dlatego, że pracujesz w pełnym wymiarze godzin, nie oznacza, że ​​Twój czas musi być w pełni skoncentrowany na pracy. Zwykłe siedzenie przy kuchennym stole w każdą niedzielę wieczorem może zapewnić ci sukces na cały tydzień.

Związane z: 9 porannych nawyków, które poprawią Twój dzień podczas samoizolacji

3. Rób przerwy

A woman walking her dog outdoors

Najważniejsza wskazówka dotycząca domowego wellness, o której należy pamiętać, jest niezwykle prosta: zrób sobie przerwę.

to nie oznacza godzinnego grania w gry wideo lub zagubienia się w serialu dokumentalnym o prawdziwym kryminale Netflix.

Zamiast tego dzień pracy z zajęciami prozdrowotnymi.

Potrzebujesz rozprostować nogi i zapewnić przepływ krwi? Zaczerpnij świeżego powietrza i zabierz psa na spacer (jeśli masz) i wchłoń trochę witaminy D.

Nie zapomnij też o swoim odżywianiu. Łatwo może się zgubić w ważnym projekcie, ale nadal musisz karmić swoje ciało odpowiednim paliwem, aby pracować z maksymalną wydajnością. Przygotuj pożywny lunch, który pasuje do Twojej diety. (Na przykład wypróbuj ten przepis na meksykańską rozdrobnioną wołowinę Keto Slow Cooker, który możesz bezproblemowo gotować , podczas gdy pracujesz.)

Możesz nawet zechcieć przerwać długie popołudnie przy filiżance herbaty lub kuloodpornej kawy. Wystarczy kilka minut, aby oczyścić umysł, zrelaksować się i ponownie skalibrować.

Wskazówka dla profesjonalistów : Nie jesteś pewien, ile przerw powinieneś zrobić? Jeśli pracujesz w tradycyjny 8- lub 9-godzinny dzień, postaraj się wstawać od biurka co 60 – 90 minuty.

4. Znajdź czas na ćwiczenia

Pandemia mogła na chwilę zamknąć siłownie, ale nawet jeśli musisz ćwiczyć w domu, ważne jest, aby znaleźć czas na ćwiczenia. Możesz uwzględnić to w swoich przerwach lub odłożyć na bok oddzielny blok czasu.

A jeśli myślisz, że to ćwiczenie jest tylko ważne dla tych, którzy chcą budować mięśnie lub stracić tkankę tłuszczową, tak nie jest. Według 2013 nauka, ćwiczenia (wraz z dietą) mogą być skutecznymi sposobami przeciwdziałania zaburzeniom neurologicznym i poznawczym. [2]

Więc jakie są sposoby na poruszanie się?

Jeśli chcesz uzyskać ostateczne połączenie ciała i umysłu, dobrze skonstruowane ćwiczenia rozciągające lub jogi może złagodzić stres i napięcie z mózgu i ciała. (Jeśli jesteś podobny do mnie i siedzisz na krześle przy biurku przez cały dzień, dolna część pleców i biodra będą Ci wdzięczne za zwiększenie elastyczności.)

Szukasz czegoś bardziej intensywnego? Cardio i podnoszenie ciężarów z pewnością będą wyzwaniem dla Twoich mięśni, w zależności od tego, jak szybko i ciężko chcesz iść. Bez względu na to, jaką formę ćwiczeń preferujesz, ważne jest, aby ruch stał się częścią codziennej rutyny – w jakiejś formie lub w jakiś sposób.

Związane z: Jak lepiej spać i radzić sobie ze stresem za pomocą ćwiczeń

5. Ustaw granice na koniec dnia

Kiedy nadejdzie koniec dnia , czas pożegnać się z Google Hangouts i przywitać rozmowy twarzą w twarz (lub te zdystansowane społecznie). Nie oznacza to jednak, że musisz odłączyć router Wi-Fi i wyjść z pokoju.

Ogólnie rzecz biorąc, Powinieneś wyznaczyć granice na koniec dnia, które zapewnią, że nie będziesz prowadzić wideokonferencji ze swoim menedżerem przez Skype długo po oficjalnym zakończeniu dnia pracy.

Więc jaki jest najlepszy i najłatwiejszy sposób na wykonanie tej pracy z domu wskazówka?

Zacznij od całkowitego zamknięcia Twój komputer. Możesz nawet chcieć przykryć swoje miejsce pracy kocem (jeśli jest widoczny) i ustnie przysięgać, że odłączysz się, abyś mógł zrobić zdrowe t odejście od dnia pracy do czasu osobistego.

Ostatecznie, zanim całkowicie wyrejestrujesz się z pracy, powinieneś mieć sposób, aby pożegnać się z pracą na wieczór do następnego dnia. Niezależnie od tego, czy oznacza to wysłanie ostatniej wiadomości ze Slacka na grupowy czat w pracy, wykonanie codziennego zameldowania lub wyłączenie komórki w pracy, aby rodzinny obiad nie został przerwany telefonami, ważne jest, aby mieć granice, które pozwalają na zdrowe życie zawodowe saldo.

Do czego zrobić, gdy kończymy dzień roboczy

A person closing a silver laptop

Jeśli twoje domowe biuro jest w zasadzie rogiem salonu w mieszkaniu z jedną sypialnią, przejście do trybu wyciszenia może być trudne, gdy w rzeczywistości nie opuszczasz “ miejsca pracy ”, aby wskoczyć do następna faza dnia.

Istnieje jednak kilka skutecznych strategii, które możesz zastosować, aby uwolnić swój umysł od myśli o pracy. Rozważ poniższe wskazówki, które pomogą Ci oderwać się od pracy i wzbogacić drugą część dnia:

 • Zaangażuj się w samoopiekę : Poświęć trochę czasu dla siebie po długim dniu w domu. Weź kąpiel solną Epsom, aby ukoić zmęczone mięśnie i więzadła. Lub po prostu ciesz się ciszą medytacji, aby dać umysłowi bardzo potrzebną przerwę.
 • Wytęż umysł z dala od ekranów : Wpatrywanie się w ekran komputera przez 8 godzin dziennie może być uciążliwe. Szczególnie pracownicy zdalni muszą odpocząć od ekranów (dotyczy to kont w mediach społecznościowych na telefonie) i zaangażować się w inną działalność. Odbierz książkę z lokalnej biblioteki; możesz uznać nowy gatunek za bardziej interesujący, niż się spodziewałeś. Zwiększ swoją wiedzę (lub po prostu się pośmiej), słuchając podcastu – doskonała opcja dla każdego, kto lubi chodzić na spacery. Możesz nawet zagrać w grę planszową, aby dać mózgowi coś innego niż osiąganie celów sprzedażowych lub dotrzymywanie terminów.
 • Stwórz coś : Odblokuj swoją kreatywność poprzez malowanie, pisanie, rysowanie, rzeźbienie lub jakąkolwiek inną aktywność, która wymaga twoich rąk i mózgu . Gra na instrumencie może być również zajęciem terapeutycznym z domowej praktyki odnowy biologicznej, która pozwala się zrelaksować.
 • Uspołecznij się : Mimo że pandemia koronawirusa zmusiła nas do nauczenia się wszystkiego o dystansie społecznym, nadal ważne jest, aby planować z krewnymi lub przyjaciółmi, aby spędzić trochę czasu i przestrzeń (ale nie za blisko) razem, gdy zaczyna się nowy rok. A jeśli minęło kilka miesięcy, odkąd spędzałeś czas ze swoją drugą połówką, zaplanuj sensowną randkę, aby spędzić razem czas.
 • Ciesz się dobrym posiłkiem : Gotowanie to kolejny twórczy proces z satysfakcjonującym finałem. Wejdź do kuchni po długim dniu w pracy i daj się ponieść umiejętnościom kulinarnym. Pocieszający, domowy posiłek (taki jak ten przepis na smażoną wołowinę o niskiej zawartości węglowodanów), który wykorzystuje wysokiej jakości składniki, nie tylko sprawia, że ​​czujesz się dobrze, ale ma moc utrzymywania sytości. I nie zapomnij o deserze! Zaspokój rodzinę słodyczy w rozsądny sposób, wypiekając jeden z tych przepisów na ciastka keto. (Uwierz mi, za sam wysiłek zarobisz kilka poważnych punktów – widzisz, co tam zrobiłem?)

Pamiętaj, że nie musisz codziennie angażować się w te czynności. To tylko sposoby na wypełnienie czasu, abyś wiedział, że możesz oderwać się od codziennej pracy i realizować inne cele. Ostatecznie chodzi o osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, która pozwoli ci wykonywać zadania – bez uszczerbku dla twojej zdolności do zabawy i cieszenia się życiem.

Stosuj suplementy wspomagające

A hand holding a Bulletproof Eye Armor supplement

Omówiliśmy już, w jaki sposób kuloodporne suplementy energetyczne mogą wspierają i pomagają utrzymać energię podczas dnia pracy, ale są też inne suplementy, które mogą pomóc w odzyskaniu sił po psychicznych i fizycznych obciążeniach pracy zdalnej.

Następujące, poparte naukowo suplementy UberZdrowie mogą zapewnić dodatkowe wsparcie po zakończeniu dnia roboczego:

 • Kuloodporna zbroja oczu : Patrzenie na ekrany przez cały dzień zdecydowanie nie jest dobre dla zdrowia oczu. Wypróbuj Eye Armor, aby chronić je przed zmęczeniem i zmęczeniem oczu. Dzięki naturalnym karotenoidom i przeciwutleniaczom możesz zadbać o swój wzrok i zdrowie oczu – w kuloodporny sposób! †
 • Kuloodporny tryb Zen : Potrzebujesz odprężenia? Gotowy do powiedzenia Namaste ? Tryb Zen pomaga osiągnąć ostateczny stan spokoju dzięki magnezowi, L-teaninie i witaminie B6. †
 • Kuloodporny tryb uśpienia : W celu zapewnienia wysokiej jakości odpoczynku wyłączanie jest tak samo ważne, jak włączanie. Tryb uśpienia wykorzystuje L-ornitynę i melatoninę pochodzenia roślinnego, aby pomóc Ci osiągnąć lepszy wypoczynek i pozostawić uczucie odświeżenia, gdy wrócisz do pracy zdalnej następnego dnia. †

Dolna linia : Praca w domu ma swoje zalety, ale wymaga również dyscypliny. Skuteczna rutyna WFH zaczyna się od dostarczenia organizmowi składników odżywczych i cegiełek potrzebnych do podtrzymania energii i skupienia się przez cały dzień. Ponadto codzienna struktura i właściwa organizacja pracy mogą prowadzić do bardziej satysfakcjonujących i uporządkowanych dni pracy zdalnej. Na koniec rób przerwy, aby dać odpocząć swojemu umysłowi i ciału, poćwiczyć i poświęcić trochę czasu na odłączenie i zrobienie czegoś poza godzinami pracy dla siebie i swoich bliskich.

Czy zbyt dużo czasu przed ekranem zakłóca Twój sen? Znajdź wszystko, co musisz wiedzieć o niebieskim świetle, aby uzyskać niezbędny dźwięk.

Dołącz do ponad 1 miliona fanów

Zapisz się na listę mailingową UberZdrowie i otrzymuj najnowsze wiadomości i aktualizacje!