Firma faktycznie utrzymała San Antonio detaliczną spółkę maklerską CSM, której celem jest pozycjonowanie Koios „produkty na półkach sklepowych w południowo-zachodniej Stany Zjednoczone CSM faktycznie umieścił ponad 4000 SKU na półkach sklepowych, biorąc pod uwagę, że powstała w 2001 r. CSM współpracował z setkami różnych dostawców w swojej historii od prawie dwudziestu lat, z zasięgiem obejmującym około 7000 punktów sprzedaży detalicznej w całym kraju. Oprócz wprowadzania produktów Koios do swoich partnerskich sklepów detalicznych, CSM będzie również świadczyć bieżące usługi polegające na nadzorowaniu wyboru obszaru regałów i przeprowadzaniu rutynowych kontroli w sklepie dla produktów Koios.

VANCOUVER , 18 lutego 2020 r. / CNW / – Koios Drink Corp. (CSE: KBEV; OTC: KBEVF) („Biznes” lub „Koios”) to z przyjemnością informujemy, że faktycznie zachował firmę San Antonio z siedzibą w Imaginative Sales & Marketing, Inc. („CSM”), aby wprowadzić produkty Koios do nowe sklepy w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych , ze szczególnym naciskiem na sprzedawców produktów spożywczych „big box” i wyspecjalizowanych sprzedawców artykułów naturalnych. CSM wprowadzi wszystkie istniejące napoje i suplementy Koios do potencjalnych nowych sprzedawców. Firma uważa, że ​​wysiłki CSM przyczynią się również do budowania świadomości na wczesnym etapie wprowadzonej niedawno linii napojów funkcjonalnych Fit Soda ™, pasującej do istniejących promocji wysiłki, które są obecnie w toku.

Założony w 2001 r. CSM współpracował z setkami różnych dostawców produktów konsumenckich, w tym uznanych w całym kraju markowych produktów, a także z producentami produktów marek własnych sprzedawanych pod zastrzeżonymi markami sprzedawców detalicznych. Portfolio partnerów detalicznych CSM można zobaczyć na stronie: https: //www.creativesales. org / detaliści obsługiwane /

W celu poszerzenia istnienia Koios w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych , CSM zaprezentuje produkty Spółki swoim obecnym kontaktom kupującym na swoim partnerzy detaliczni, a także nawiąże nowe kontakty z nabywcami poprzez wydarzenia takie jak programy handlowe. Z każdym sprzedawcą CSM stworzy dostosowany plan „wejścia na rynek”, aby jak najlepiej wykorzystać synergię między unikalnymi cechami danego sprzedawcy a linią produktów Koios.

CSM ma siedzibę w San Antonio w Teksasie , gdzie ma swoją siedzibę główną i oddzielny salon wystawowy. Więcej informacji o CSM można znaleźć na stronie internetowej: https: // www. creativesales.org/

Koios Ceo Chris Miller skomentował: „Ponieważ nasze produkty zyskują na atrakcyjności, musimy bardzo strategicznie podchodzić do budowania wiarygodnej podaży nasze produkty w sklepach, aby zaspokoić i utrzymać istniejący popyt, a także promować nowy popyt. Skuteczne umieszczenie nowego produktu w sklepie wymaga znacznie więcej niż tylko pozyskania sieci do zakupu lub magazynowania towaru; wymaga strategii zorientowanej na wyniki na początku uważne oczy i uszy na bieżąco oraz dynamiczna technika działania na podstawie informacji o sprzedaży i opiniach klientów, aby utrzymać obecność produktu w sklepie na szczycie jego gry wideo. Jesteśmy bardzo zdumieni, jak CSM zrobił relacje z wieloma kupcami w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych , reprezentujące ponad 7000 drzwi, przez które ostatecznie nasze produkty mogą zostać sprzedane. Z niecierpliwością czekamy na kontakt z CSM i ich zespół, który będzie służyć jako nasi partnerzy, wykorzystując swoją wiedzę do naszej linii produktów, aby zwiększać wartość i długoterminowość d rozwój ”.

W imieniu zarządu firmy,

KOIOS DRINK CORP.

„Chris Miller”

Chris Miller , dyrektor generalny i dyrektor

Informacje o Koios Drink Corp.

Firma jest rozwijającą się firmą zajmującą się praktycznymi napojami, która ma dostępną sieć obrotu obejmującą ponad 4400 powierzchni handlowych w Stanach Zjednoczonych , w których sprzedać swoje przedmioty. Koios ma relacje z kilkoma największymi i najbardziej szanowanymi dostawcami w Stanach Zjednoczonych , w tym z Europa Sports, Muscle Foods USA , KeHE i Wishing-U-Well. Koios wykorzystuje ekskluzywną mieszankę nootropów i naturalnych substancji organicznych w celu zwiększenia wydajności człowieka bez użycia niebezpiecznych chemikaliów lub stymulantów. Wykazano, że przedmioty Koios poprawiają koncentrację, koncentrację, zdolność umysłową, zachowanie pamięci, funkcje poznawcze, czujność, zdolność mózgu i zapewniają jasność umysłu przez cały dzień. Jego składniki są tworzone specjalnie w celu ukierunkowania funkcji mózgu poprzez zwiększenie przepływu krwi, poziomu tlenu i połączeń nerwowych w mózgu.

Koios produkuje jedne z niewielu napojów na świecie zaszczepionych olejem MCT. Olej MCT pochodzi z orzechów kokosowych i wykazano, że pomaga ciału efektywniej spalać tłuszcz, wytwarzać długotrwałą energię z naturalnego źródła pożywienia, wytwarzać ketony w mózgu, umożliwiając lepszą funkcjonowanie i przejrzystość mózgu, wspierać produkcję zdrowych czynników hormonalnych i zwiększać odporność . Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową: https: //www.koiosbeveragecorp. com

Pozytywne stwierdzenia

Niniejsza informacja prasowa zawiera „informacje pozytywne” w rozumieniu odpowiednich kanadyjskich przepisów dotyczących papierów wartościowych. Pozytywne szczegóły w tej informacji prasowej składają się z oświadczeń dotyczących: Potencjalnych wyników związanych z zachowaniem CSM przez Koios, możliwości CSM i wszelkich otrzymanych wyników z ich zdolności do pozycjonowania produktów marki Koios w sklepach partnerów detalicznych CSM oraz wyniki z dostosowanego przez CSM „go- strategie rynkowe między poszczególnymi sprzedawcami a Spółką. Informacje wybiegające w przyszłość pokazują obecne oczekiwania kierownictwa oparte na informacjach, które są obecnie łatwo dostępne i podlegają wielu zagrożeniom i nieprzewidywalnościom, które mogą powodować znaczne różnice w wynikach od tych, o których mówiono w informacje dotyczące przyszłości.

Oświadczenia w niniejszym komunikacie nie zostały zbadane przez Health Canada ani US Food and Drug Administration. Ponieważ każda osoba jest inna, ewentualne korzyści z zabrania przedmiotów Spółki będą się różnić w zależności od osoby. Nie można wnosić żadnych roszczeń ani gwarancji dotyczących wyników produktów Firmy dotyczących zdrowia i samopoczucia danej osoby. Produkty firmy nie służą do wykrywania, leczenia, leczenia lub unikania jakiejkolwiek choroby.

ŹRÓDŁO Koios Drink Corp.

Więcej informacji: Gina Burrus, 844-255-6467, [email protected]

Powiązane linki

https://www.mentaltitan.com/

Dowiedz się więcej