Spółka zachowała spółkę maklerską CSM z siedzibą w San Antonio , której celem jest pozycjonowanie produktów Koios na półkach sklepowych w całych południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych Oprócz wprowadzenia produktów Koios do swoich partnerskich sklepów detalicznych, CSM będzie również świadczyć bieżące usługi polegające na nadzorowaniu wyboru miejsca w regale i przeprowadzaniu regularne kontrole w sklepie produktów Koios.

VANCOUVER , 18 lutego 2020 r. / PRNewswire / – Koios Beverage Corp. (CSE: KBEV; OTC: KBEVF) („Firma” lub „Koios”) z przyjemnością ujawnia, że ​​faktycznie zachował Firma handlowa Imaginative Sales & Marketing, Inc. („CSM”) z siedzibą w San Antonio umieszcza produkty Koios w nowych sklepach na południowym zachodzie Stany Zjednoczone , ze szczególnym uwzględnieniem sprzedawców detalicznych produktów spożywczych „big box” i wyspecjalizowanych sprzedawców produktów naturalnych. CSM przedstawi wszystkim obecnym napojom Koios i suplementy potencjalnym nowym sprzedawcom. CSM jest prowadzony przez jego założyciela Davida H. Smitha , który ma wszechstronne doświadczenie w branży detalicznej; szczególnie w sieci sklepów spożywczych HEB w Stanach Zjednoczonych , gdzie był liderem zespołu ds. zamówień opieki zdrowotnej i osobistej, a także dyrektorem ds. rozwoju nowego biznesu . Portfolio partnerów detalicznych CSM można zobaczyć na stronie internetowej: https://www.creativesales.org/retailers-served/

W celu rozszerzenia istnienia Koios w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych , CSM przedstawi produkty Spółki obecnym kontaktom nabywców u partnerów detalicznych, nawiąże również nowe kontakty z nabywcami poprzez wydarzenia takie jak konwencja handlowa. Z każdym sprzedawcą CSM opracuje dostosowaną strategię „wejścia na rynek”, aby zoptymalizować synergię między unikalnymi atrybutami dostarczonego sprzedawcy a linią produktów Koios. W sposób ciągły CSM będzie również oferować usługi w sklepie, które obejmują taktyczny wybór powierzchni półki i podejmowanie rutynowych kontroli w sklepie (np. Kontrole stawek, badanie systemów wyświetlania, zbieranie statystyk klasyfikacyjnych itp.). CSM został utrzymany przez początkowy okres jednego (1) roku, aby wziąć pod uwagę czynnik pieniężny i 5% sprzedaży netto produktów, które mają możliwość efektywnie umieścić u swoich partnerów detalicznych.

CSM ma siedzibę w San Antonio w Teksasie , gdzie ma swoją siedzibę główną i inną salę wystawową. Więcej informacji na temat CSM można znaleźć na stronie: https://www.creativesales.org/

Dyrektor generalny Koios Chris Miller skomentował: „Ponieważ nasze produkty zyskują na atrakcyjności, musimy bardzo strategicznie podchodzić do niezawodnego zaopatrzenia naszych produkty w sklepach, aby zaspokoić i utrzymać istniejący popyt, a także sprzyjać nowej potrzebie. Udane umieszczenie nowego produktu w sklepie wymaga znacznie więcej niż tylko zakupu sieci lub zakupu zapasów; wymaga to wyników strategia od samego początku, uważne oczy i uszy na bieżąco oraz dynamiczna metoda działania na podstawie danych sprzedaży i informacji zwrotnych od konsumentów, aby utrzymać obecność produktu w sklepie na najwyższym poziomie. Jesteśmy niezmiernie zaskoczeni, jak CSM ma faktycznie nawiązał relacje z tyloma kupcami w południowo-zachodniej Stanach Zjednoczonych , reprezentując ponad 7000 drzwi, przez które ostatecznie nasze produkty mogą być oferowane. Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z CSM i ich zespół, który będzie działał jako nasi partnerzy, wykorzystując swoją wiedzę specjalistyczną do naszej linii produktów do napędzania brzeczki h i długotrwały wzrost. ”

W imieniu zarządu spółki,

KOIOS BEVERAGE CORP.

„Chris Miller”

Chris Miller , dyrektor generalny i dyrektor

Informacje o Koios Drink Corp.

Firma jest rozwijającą się firmą produkującą napoje funkcjonalne, która ma dostępną sieć dystrybucji obejmującą ponad 4400 punktów sprzedaży detalicznej w całym Stanach Zjednoczonych , w których można sprzedawać swoje produkty . Koios współpracuje z kilkoma największymi i najbardziej szanowanymi dystrybutorami w Stanach Zjednoczonych , w tym z Europa Sports, Muscle Foods USA , KeHE i Wishing-U-Well. Koios korzysta z zastrzeżonej mieszanki nootropów i naturalnych związków organicznych, aby zwiększyć wydajność człowieka bez użycia szkodliwych chemikaliów lub stymulantów. Odkryto, że przedmioty Koios poprawiają koncentrację, koncentrację, zdolność umysłową, zachowanie pamięci, funkcje poznawcze, czujność, zdolność mózgu i zapewniają ciągłą jasność umysłu. Jego aktywne składniki są specjalnie zaprojektowane w celu ukierunkowania funkcji mózgu poprzez zwiększenie krążenia krwi, poziomu tlenu i połączeń nerwowych w mózgu.

Koios produkuje jeden z niewielu napojów na świecie zaszczepiony olejem MCT.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera „informacje dotyczące przyszłości” w znaczeniu obowiązującego kanadyjskiego ustawodawstwa dotyczącego papierów wartościowych. Informacje dotyczące przyszłości w niniejszym komunikacie składają się z oświadczeń odnoszących się do: Perspektywicznych rezultatów zatrzymania CSM przez Koios, zdolności CSM i wszelkich wyników uzyskanych z ich możliwości pozycjonowania produktów Koios najwyższej jakości w sklepach partnerów detalicznych CSM oraz wyników uzyskanych przez CSM zindywidualizowane strategie „wejścia na rynek” pomiędzy konkretnymi sprzedawcami detalicznymi a firmą. Informacje wybiegające w przyszłość odzwierciedlają obecne oczekiwania kierownictwa w oparciu o obecnie dostępne informacje i są narażone na szereg zagrożeń i niepewności, które mogą powodować, że wyniki będą się znacznie różnić od tych mówił o pozytywnych informacjach.

Oświadczenia w niniejszym komunikacie nie zostały ocenione przez Health Canada ani amerykańską Fda. Ponieważ każda osoba jest inna, ewentualne korzyści z zabrania przedmiotów Spółki będą się różnić w zależności od osoby. Nie można składać żadnych roszczeń ani zapewnień dotyczących wpływu przedmiotów Spółki na zdrowie i dobre samopoczucie osoby. Produkty firmy nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani unikania jakichkolwiek chorób.

ŹRÓDŁO Koios Drink Corp.

Powiązane linki

https://www.mentaltitan.com/

Dowiedz się więcej