Firma dodała Josh Luman do swojego zarządu. Luman, który zasiada w radzie doradczej Koios od maja 2018 r., Wcześniej pełnił funkcję wykonawczą w Molson Coors, drugim co do wielkości browarze piwa w w Stanach Zjednoczonych , dla którego Luman był globalnym dyrektorem marki, a także dyrektorem generalnym stowarzyszonego browaru Blue Moon. Ponadto Luman był współzałożycielem River Dog Brewing Co., z siedzibą w Ridgeland, SC . Absolwent programu MBA College of Charleston , oczekuje się, że Luman będzie odgrywał kluczową rolę w zarządzie Koios w pośrodku wzrostu asortymentu firmy, a także jej zasięgu poprzez wiele kanałów sprzedaży detalicznej.

VANCOUVER , 5 marca 2020 r. / PRNewswire / – Koios Beverage Corp. (CSE: KBEV; OTC: KBEVF) („Firma” lub „Koios”) ma przyjemność ogłosić, że mianował Josh Luman , doświadczonego dyrektora branży napojów, do swojego zarządu dyrektorów. Luman zostaje przeniesiony do tej roli z rady doradczej Spółki, w której pełni funkcję od 15 maja 2018 r. . Dzięki większemu zaangażowaniu w działalność Koios na tym stanowisku, firma wierzy, że wiedza specjalistyczna Luman w branży napojów będzie miała zasadnicze znaczenie dla rozwoju firmy w 2020 r. I później.

Doświadczenie Lumana w branży napojów obejmuje funkcję wykonawczą w Molson Coors Beverage Company („ Molson Coors ”, dawniej znany jako MillerCoors ), w którym Luman był globalnym dyrektor marki, a także dyrektor generalny stowarzyszonego browaru Blue Moon Brewing Company („ Blue Moon ”). Ta pozycja wyjątkowo pozwoliła Lumanowi zapoznać się z działalnością konglomeratu warzenia piwa na dużą skalę (Molson Coors jest drugim co do wielkości producentem piwa w w Stanach Zjednoczonych ), a także porównywalnie mniejszy browar „rzemieślniczy”. Podczas gdy Blue Moon był pod przywództwem Lumana, otworzył Browar Blue Moon w Dzielnica River Denver w 2016 r., Jej pierwszy stały browar 1 . W browarze Blue Moon znajdował się również otwarty dla publiczności taproom, jako element marki Blue Moon skierowany do klientów.

Ponadto Luman był współzałożycielem własnego browaru, River Dog Brewing Co. („River Dog”) w Ridgeland, Karolina Południowa . Luman posiada tytuł MBA ze specjalizacją marketingową College of Charleston w Południowej Karolinie.

W zarządzie Koios Luman będzie współpracować z innymi członkami zarządu, w tym z założycielem Koios Chris Miller , wiceprezes ds. Sprzedaży Erik LeVang oraz Sherron Lewis , starszy wiceprezes Denver – bank hipoteczny o wartości przekraczającej USA 100 milionów USD rocznie przychody. Firma przewiduje, że doświadczenie i wiedza Luman mogą zwiększyć obecne i przyszłe wysiłki Koios w zakresie rozwoju produktu, produkcji, dystrybucji i marketingu. Ponadto uważa się, że powiązania Luman z wysokiej klasy specjalistami w zakresie dystrybucji i sprzedaży mogą odblokować nowe możliwości dla Spółki.

Luman otrzyma w Spółce 350 000 opcji na akcje po cenie 0 USD . 16 za akcję, cena, po której Akcje Spółki zostały zamknięte pod koniec notowania 4 marca , 2020. Opcje na akcje wygasną 4 lata od daty grant będzie podlegał ograniczeniom w zakresie nabywania uprawnień.

Dyrektor generalny Koios Chris Miller skomentował: „Z przyjemnością witamy Josha w naszej Radzie Dyrektorów w tym bardzo ekscytującym okresie dla naszej firmy. W miarę rozszerzania naszej działalności w zakresie funkcjonalnej przestrzeni na napoje, zarówno poprzez nowe produkty, a także nowi partnerzy detaliczni i dystrybutorzy, mając Josh na pokładzie, będą mieli kluczowe znaczenie podczas poruszania się po tym rozszerzeniu. Podczas swojej pracy w Molson Coors, Josh uzyskał perspektywę Kierownictwo ustry miało przywilej zdobycia i jesteśmy przekonani, że jego perspektywa pomoże Koiosowi osiągnąć bardzo pozytywne wyniki. ”

Josh Luman dodał: „Jestem wdzięczny Chrisowi, a także pozostałym członkom zarządu Koios za mianowanie mnie na to stanowisko, ponieważ firma nadal zyskuje na popularności dzięki temu, co według mnie będzie jeszcze większym wzrostem na horyzoncie. Zawsze wierzyłem w rynek napojów funkcjonalnych, będąc świadkiem ewolucji wielu różnych trendów w dziedzinie napojów w ciągu mojej kariery. The KOIOS ™ i Fit Soda ™ funkcjonalne produkty z napojami do tej pory wykazywały imponującą wydajność i nie mogę się doczekać, aby przyczynić się do tego, aby Koios stał się jeszcze bardziej znaną marką w branży napojów. ”

Odniesienia:

1 – https: //www.denverpost. com / 2016/07/22 / blue-moon-brewery-denver-rino /

Informacje o Koios Beverage Corp.

Firma jest rozwijającą się firmą produkującą napoje funkcjonalne, która ma dostępną sieć dystrybucji obejmującą ponad 4400 punktów sprzedaży detalicznej w Stanach Zjednoczonych w którym sprzedawać swoje produkty. Koios utrzymuje relacje z największymi i najbardziej renomowanymi dystrybutorami w w Stanach Zjednoczonych , w tym Europa Sports, Muscle Foods USA , KeHE i Wishing-U-Well. Koios wykorzystuje zastrzeżoną mieszankę nootropów i naturalnych związków organicznych w celu zwiększenia produktywności człowieka bez użycia szkodliwych chemikaliów lub stymulantów. Wykazano, że produkty Koios poprawiają koncentrację, koncentrację, zdolność umysłową, zachowanie pamięci, funkcje poznawcze, czujność, pojemność mózgu i zapewniają całodzienną jasność umysłu. Jego składniki są specjalnie zaprojektowane, aby celować w funkcję mózgu poprzez zwiększenie przepływu krwi, poziomu tlenu i połączeń nerwowych w mózgu.

Koios produkuje jeden z niewielu napojów na świecie nasyconych olejem MCT. Olej MCT pochodzi z orzechów kokosowych i wykazano, że pomaga ciału efektywniej spalać tłuszcz, wytwarzać trwałą energię z naturalnego źródła pożywienia, wytwarzać ketony w mózgu, pozwalając na lepszą funkcjonowanie i przejrzystość mózgu, wspieranie zdrowej produkcji hormonów i poprawę odporności. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową: Cision https://www.koiosbeveragecorp.com .

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera „informacje dotyczące przyszłości” w rozumieniu obowiązującego kanadyjskiego ustawodawstwa dotyczącego papierów wartościowych. Często, ale nie zawsze, informacje i informacje wybiegające w przyszłość można zidentyfikować za pomocą słów takich jak „plany”, „oczekuje” lub „nie oczekuje”, „oczekuje”, „szacuje”, „zamierza”, „ antycypuje „lub” nie antycypuje ”lub„ uważa ”lub odmiany takich słów i zwrotów lub stwierdza, że ​​pewne działania, zdarzenia lub wyniki„ mogą ”,„ mogłyby ”,„ mogłyby ”,„ mogłyby ”lub„ będą ” podjęte, występować lub zostać osiągnięte. Informacje wybiegające w przyszłość w niniejszym komunikacie obejmują oświadczenia dotyczące: Potencjalnych rezultatów powołania Josh Luman do zarządu Spółki dyrektorzy. Informacje dotyczące przyszłości odzwierciedlają bieżące oczekiwania kierownictwa oparte na aktualnie dostępnych informacjach i podlegają szeregowi ryzyka i niepewności, które mogą spowodować, że wyniki będą się znacznie różnić od tych omówionych w informacjach dotyczących przyszłości. Chociaż Spółka uważa, że ​​założenia i czynniki wykorzystane przy przygotowywaniu informacji prognozujących są uzasadnione, nie należy nadmiernie polegać na takich informacjach i nie można zapewnić, że takie zdarzenia wystąpią w ujawnionych ramach czasowych lub w ogóle. Czynniki, które mogą sprawić, że rzeczywiste wyniki lub zdarzenia będą się znacznie różnić od obecnych oczekiwań, obejmują: (i) niekorzystne warunki rynkowe; (ii) zmiany wzrostu i wielkości rynków napojów funkcjonalnych; oraz (iii) inne czynniki niezależne od Spółki. Firma działa w szybko ewoluującym środowisku. Od czasu do czasu pojawiają się nowe czynniki ryzyka, a kierownictwo Spółki nie jest w stanie przewidzieć wszystkich czynników ryzyka, ani nie może ocenić wpływu wszystkich czynników na działalność Spółki ani zakresu, w jakim dowolny czynnik lub kombinacja czynników może powodować, że rzeczywiste wyniki różnią się od tych zawartych w informacjach dotyczących przyszłości. Informacje dotyczące przyszłości zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są sporządzane na dzień publikacji tego komunikatu, a Firma wyraźnie zrzeka się jakiegokolwiek zamiaru lub obowiązku aktualizacji lub zmiany jakichkolwiek informacji prognozujących w wyniku nowych informacji, przyszłych wydarzeń lub w inny sposób , z wyjątkiem przypadków wymaganych przez obowiązujące prawo.

Oświadczenia w niniejszym komunikacie prasowym nie zostały ocenione przez Health Canada ani US Food i Drug Administration. Ponieważ każda osoba jest inna, korzyści wynikające z przyjmowania produktów firmy będą się różnić w zależności od osoby. Nie można zgłaszać żadnych roszczeń ani gwarancji dotyczących wpływu produktów Spółki na zdrowie i samopoczucie osoby fizycznej. Produkty firmy nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Cision

Wyświetl oryginalne treści, aby pobrać multimedia: http://www.prnewswire.com/news-releases/koios-appoints-former-molson-coors-global-brand- dyrektor-josh-luman-to-jego-zarząd-301016913.html

ŹRÓDŁO Koios Beverage Corp.


Czytaj więcej