Po lipcu 2019 r. wprowadzeniu na rynek linii napojów funkcjonalnych Fit Soda ™ firmy Koios dla dobrego samopoczucia fizycznego, firma zawarł umowę dystrybutora z firmą Wisconsin DSD, firmą Bill’s Distributioning, dotyczącą dystrybucji wszystkich czterech smaków Fit Soda ™. Bill’s Distributioning reprezentuje ponad 1500 SKU napojów alkoholowych i bezalkoholowych w ponad 500 markach, działających na terenie zakładu dystrybucyjnego o powierzchni 153 000 stóp kwadratowych w północno-zachodniej Wisconsin . Firma uważa, że ​​współpraca z Bill’s Distribution uzupełni istniejące działania promocyjne linii napojów Fit Soda ™, a także pomoże marce Koios w penetracji regionalnego Wisconsin rynek.

VANCOUVER , luty. 25, 2020 / PRNewswire / – Koios Beverage Corp. (CSE: KBEV; OTC: KBEVF) ( „Firma” lub „Koios”) z przyjemnością informuje, że zawarła umowę dystrybutora z Bill’s Distributing, Ltd. („Bill’s Distributioning”) , główny dystrybutor napojów w Wisconsin oferujący usługę bezpośredniej dostawy do sklepu („DSD”) w celu dystrybucji Spółki Linia napojów funkcjonalnych Fit Soda ™ . Bill’s Distributioning obsługuje przede wszystkim region północno-zachodniej Wisconsin , reprezentujący ponad 500 marek napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Firma uważa, że ​​jej zaangażowanie w Bill’s Distributioning odegra kluczową rolę w penetracji rynku tego regionu na poziomie lokalnym, koncentrując się na Fit Soda Linia napojów ™, obok obecności Koios w sklepach krajowych sieci handlowych.

Koios Beverage Corp. (CNW Group / Koios Beverage Corp. )

Z siedzibą w Menomonie, Wisconsin , Bill’s Distributioning został założony w 1954 roku jako dystrybutor piwa, pracujący w jego wczesne lata z markami, w tym Schmidt i Pfeiffer’s. Obecnie reprezentuje ponad 1500 jednostek magazynowych („SKU”) w swoim portfolio 500 marek napojów, obejmujących godne uwagi produkty marki domowej w kategoriach obejmujących piwo (np. Budweiser, Busch, Michelob), parzone napoje herbaciane (np. Teavana, Arnold Palmer , Arizona ) i sody (np. 7 Up, A&W, Canada Dry). Bill’s Distributioning działa poza centrum dystrybucyjnym o powierzchni 153 000 stóp kwadratowych z zespołem sprzedaży złożonym z osiemnastu członków, z których trzej pracują w firmie od 1991 roku. W 2006 roku, kiedy napoje funkcjonalne były stosunkowo nowe w Stanach Zjednoczonych, Bill’s Distributioning zaczął reprezentują napoje Monster Energy iw pewnym momencie przewożono ponad 35 produktów napojów opatrzonych marką Monster, w tym cały Rehab i Linie Ultra .

Więcej informacji na temat rozpowszechniania Billa można znaleźć na jego stronie internetowej: http://billsdist.com

Firma jako pierwsza ogłosił swoją linię napojów funkcjonalnych Fit Soda ™ we wrześniu 2018 r., jako napój, który ma poprawić fizyczne samopoczucie użytkowników poprzez połączenie naturalnie występujących elektrolitów i aminokwasów rozgałęzionych. Napoje Fit Soda ™ nie zawierają kofeiny, nie zawierają kalorii i nie zawierają cukru ani sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów . Fit Soda ™ została oficjalnie wprowadzona na rynek w Orange Cream i Root Beer Vanilla Float smaki na 19 lipca 2019 r. , osiągając obecność w ponad 500 sklepach detalicznych w USA pod koniec pierwszego kwartału 2020 roku. Dwa dodatkowe Dopasuj smaki Soda ™ ( Czarna wiśnia i Sparkling Citrus ) zostały wydane w grudniu 2019 r. . Bill’s Distributioning będzie nosił wszystkie cztery Fit Soda ™ smaki.

Koios CEO Chris Miller skomentował: „Uwielbiamy współpracować z dystrybutorami DSD, ponieważ więcej niż tylko dystrybuują produkty, są partnerami w naszym sukcesie jako producenta napojów. Naszym celem jest całościowe budowanie i utrzymanie silnego wizerunku marki jako firmy, która tworzy najnowocześniejsze napoje funkcjonalne. Aby tego dokonać, potrzebujemy bystrego oka i uszy w naszych różnych punktach sprzedaży, aby stale zbierać opinie i spostrzeżenia, a także aby upewnić się, że obecność naszego sklepu jest zawsze na miejscu. Bill’s Distributioning spędził ostatnie sześćdziesiąt sześć lat, robiąc to tylko w przypadku niektórych z najbardziej rozpoznawalnych napojów nazwiska w kraju, w tym tych, którzy produkują napoje funkcjonalne. Cieszymy się, że możemy współpracować z Bill’s Distributioning, ponieważ mają one zasięg, zasoby i wiedzę fachową, aby pomóc nam wywrzeć wpływ na lokalizację Wisconsin rynek, ze szczególnym naciskiem na naszą linię Fit Soda ™. ”

W imieniu Zarządu Spółki,

KOIOS BEVERAGE CORP. Koios Beverage Corp. (CNW Group/Koios Beverage Corp.)

„Chris Miller”

Chris Miller , dyrektor generalny i dyrektor

O Koios Beverage Corp.

Firma jest rozwijającą się firmą produkującą napoje funkcjonalne, która ma dostępną sieć dystrybucji obejmującą ponad 4300 punktów sprzedaży detalicznej w całym Stany Zjednoczone , w których będą sprzedawać swoje produkty. Koios współpracuje z największymi i najbardziej renomowanymi dystrybutorami w w Stanach Zjednoczonych , w tym z Europa Sports, Muscle Foods USA , KeHE i Wishing-U-Well. Koios wykorzystuje zastrzeżoną mieszankę nootropów i naturalnych związków organicznych w celu zwiększenia produktywności człowieka bez użycia szkodliwych chemikaliów lub stymulantów. Wykazano, że produkty Koios poprawiają koncentrację, koncentrację, zdolność umysłową, zachowanie pamięci, funkcje poznawcze, czujność, pojemność mózgu i zapewniają całodzienną jasność umysłu. Jego składniki są specjalnie zaprojektowane, aby celować w funkcję mózgu poprzez zwiększenie przepływu krwi, poziomu tlenu i połączeń nerwowych w mózgu.

Koios produkuje jeden z niewielu napojów na świecie nasyconych olejem MCT. Olej MCT pochodzi z orzechów kokosowych i wykazano, że pomaga ciału efektywniej spalać tłuszcz, wytwarzać trwałą energię z naturalnego źródła pożywienia, wytwarzać ketony w mózgu, pozwalając na lepszą funkcjonowanie i przejrzystość mózgu, wspieranie zdrowej produkcji hormonów i poprawę odporności. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową: https://koiosbeveragecorp.com/ .

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera „informacje wybiegające w przyszłość” w rozumieniu obowiązujących kanadyjskich przepisów dotyczących papierów wartościowych. Często, ale nie zawsze, informacje i informacje wybiegające w przyszłość można zidentyfikować za pomocą słów takich jak „plany”, „oczekuje” lub „nie oczekuje”, „oczekuje”, „szacuje”, „zamierza”, „ antycypuje „lub” nie antycypuje ”lub„ uważa ”lub odmiany takich słów i zwrotów lub stwierdza, że ​​pewne działania, zdarzenia lub wyniki„ mogą ”,„ mogłyby ”,„ mogłyby ”,„ mogłyby ”lub„ będą ” podjęte, występować lub zostać osiągnięte. Informacje dotyczące przyszłości zawarte w niniejszym komunikacie zawierają oświadczenia dotyczące: potencjalnych wyników dystrybucji Fit Soda ™ poprzez dystrybucję Billa; że zaangażowanie Billa w Dystrybucję odegra kluczową rolę w penetracji rynku Wisconsin ; oraz warunki funkcjonalnego rynku napojów. Informacje dotyczące przyszłości odzwierciedlają bieżące oczekiwania kierownictwa oparte na aktualnie dostępnych informacjach i podlegają szeregowi ryzyka i niepewności, które mogą spowodować, że wyniki będą się znacznie różnić od tych omówionych w informacjach dotyczących przyszłości. Chociaż Spółka uważa, że ​​założenia i czynniki wykorzystane przy przygotowywaniu informacji prognozujących są uzasadnione, nie należy nadmiernie polegać na takich informacjach i nie można zapewnić, że takie zdarzenia wystąpią w ujawnionych ramach czasowych lub w ogóle. Czynniki, które mogą sprawić, że rzeczywiste wyniki lub zdarzenia będą się znacznie różnić od obecnych oczekiwań, obejmują: (i) niekorzystne warunki rynkowe; (ii) zmiany wzrostu i wielkości rynków napojów funkcjonalnych; oraz (iii) inne czynniki niezależne od Spółki. Firma działa w szybko ewoluującym środowisku. Od czasu do czasu pojawiają się nowe czynniki ryzyka, a kierownictwo Spółki nie jest w stanie przewidzieć wszystkich czynników ryzyka, ani nie może ocenić wpływu wszystkich czynników na działalność Spółki ani zakresu, w jakim dowolny czynnik lub kombinacja czynników może powodować, że rzeczywiste wyniki różnią się od tych zawartych w informacjach dotyczących przyszłości. Informacje dotyczące przyszłości zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są sporządzane na dzień publikacji tego komunikatu, a Firma wyraźnie zrzeka się jakiegokolwiek zamiaru lub obowiązku aktualizacji lub zmiany jakichkolwiek informacji prognozujących w wyniku nowych informacji, przyszłych wydarzeń lub w inny sposób , z wyjątkiem przypadków wymaganych przez obowiązujące prawo.

Oświadczenia w niniejszym komunikacie prasowym nie zostały ocenione przez Health Canada ani US Food i Drug Administration. Ponieważ każda osoba jest inna, korzyści wynikające z przyjmowania produktów firmy będą się różnić w zależności od osoby. Nie można zgłaszać żadnych roszczeń ani gwarancji dotyczących wpływu produktów Spółki na zdrowie i samopoczucie osoby fizycznej. Produkty firmy nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Cision

Cision

Wyświetl oryginalne treści, aby pobrać multimedia: http://www.prnewswire.com/news -releases / koios-fit-soda-funkcjonalny-napój-linia-do-dystrybucji-przez-wisconsin-dsd-firm-bills-Disting-301010242.html

ŹRÓDŁO Koios Beverage Corp.


Czytaj więcej