” data-lazy-type=”iframe” src=”dane : image / gif; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 “>  -type=”iframe” src=”informacja: image / gif; base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAAP /// yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7″>

Żyjemy w zmieniających się czasach. W ciągu następnych dziesięciu lat każdy pracownik wiedzy na ziemi zmieni się w jedną z dwóch rzeczy: istotną lub przestarzałą. Bez względu na branżę, tempo rozwoju i nowe informacje są dziś szybsze niż kiedykolwiek przedtem w historii ludzkości – i znacznie przyspieszają.

.

W jaki sposób możemy w tej nowej prawdzie zachować?

Jak możemy odkrywać, oduczać i ponownie uczyć się wystarczająco szybko, aby pozostać odpowiednim na planecie, która ma nadejść?

Jak możemy dostosować się i reagować na sytuacje takie jak pandemie na całym świecie i zastępowanie wielu miejsc pracy za pomocą automatyzacji lub systemu eksperckiego?

W swojej nowej książce Jedyna umiejętność, która ma znaczenie: sprawdzona metodologia szybszego sprawdzania się, pamiętaj Więcej, a End Up Being SuperLearner , mój gość w dzisiejszym podcastu, Jonathan Levi, przedstawia skuteczną neurobiologię oparta na szybkiej metodzie uczenia się, dzięki której będziesz czytać znacznie szybciej, zapamiętywać więcej i szybciej odnosić sukcesy.

Tak bardzo podobała mi się ta książka, że ​​podzieliłem się nią z moimi bliźniaczymi dwunastoletnimi dziećmi, które napisały o niej książkę, i wierzyłem, że zdecydowanie spodoba ci się ten tytuł (i znacznie głębsze nurkowanie obsłużyć dzisiejszy podcast z Jonathanem).

Jonathan Levi jest seryjnym przedsiębiorcą, autorem bestsellerów i głównym mówcą urodzonym i wychowanym w Dolinie Krzemowej. W wieku 16 lat założył firmę eCommerce, która przekształciła się w jedną z 5 0 0 najszybciej rozwijających się firm w Ameryce, zanim zostanie zaoferowana w 2011 roku. Biorąc pod uwagę, że 2014, Jonathan był jednym z najlepszych instruktorzy na internetowej platformie informacyjnej Udemy Następnie odniósł sukces dzięki wprowadzeniu szybko rozwijających się produktów informacyjnych firma, SuperHuman Enterprises , która produkuje takie produkty, jak uznany SuperHuman Academy Podcast ; bestseller Ending Being a SuperLearner ® „drukowane, cyfrowe i audiobooki oraz różne inne kursy online za pośrednictwem własnych witryn szkoleniowych online, SuperHuman Academy ® i

Branding You ™ Academy

Z medialnych artykułów Jonathana skorzystało ponad 250,00 0 osób w 205 krajach i terytoriach. Jego najnowsza książka, The Only Skill That Matters , został opublikowany przez Lionscrest w 2019 roku i opisuje jego własną podróż oraz techniki, które każdy może wykorzystać, aby szybciej odkryć. Jonathan posiada tytuł licencjata w socjologii z UC Berkeley i magistra w organizacji z INSEAD Mieszka w Tel Aviv, Izrael ze swoim partnerem, Limmorem.

W trakcie naszej rozmowy znajdziesz:

– Jak koronawirus wpłynął na styl życia i wydajność Jonathana … 10:30

Czytaj więcej