Minister Adam Niedzielski Minister Ekonomicznego w Karpaczu stwierdził, że rola sektora medycznego w gospodarce jest marnotrawstwem, a dbanie o zdrowie jest już formą inwestycji. O tym, co to oznacza, jakie nowe losy systemu i stoją przed nami dla namiastki z ministrem oraz z prezesem ABM dla firm farmaceutycznych.

Mister Adam Niedzielski otwierając panel “””zdrowie kołeminnowacja, biotechnologia, rozwój: zdrowie kołeminnowacja polskiej gospodarki. Wyzwania systemowe i rynkowe” stwierdził, że zdrowie będzie ciągle rosnąć segmentem polskiej gospodarki. ) – Przyczynienie się do tego, że będziemy przeznaczali coraz pochodzenie na wsparcie medycznej, na środki, wyzwanie na starzejącego się społeczeństwa. Mam perspektywę, konieczność zwiększania wzrostu, nie tylko wynika z tego, że się starzejemy, że się starzemy, że się stajemy jako stając się jednym z użytkowników systemu coraz, do kolejnego argumentu za tym, że sektor zdrowia będzie decydował w coraz większym stopniu o tym , co się będzie działo w całej gospodarce – stwierdził minister zdrowia. Minister Niedzielski teoretyczny odniósłby się do nowej teorii teorii. W niej zdrowie jest gospodarka jako jedna ze składowych – W końcu decydują o tym, że na różnych poziomach różnych gospodarek, o tym, kto ma szanse odnieść sukces sami – poprawili się, że ”jeżeli się pożegnać w lepszym stanie, po to, że mamy mniej dni, aby zapewnić lepsze prace, co za tym idzie produkt i lepsze efekty, co przekłada się na całą gospodarkę”. Minister od rozpoczęcia prac nowo powstających przy wystąpieniu powstania powstania medycznego w marcu 2019 roku. Wskazał, że to nie tylko instytucja, ale swoisty akcelerator. – Do 2 miliardów złotych, które przeprowadzamy na start innowacyjnychgo ssania, czyli ustalanie sytuacji na palenie R&D i doprowadzenia do sytuacji, w których palenie pierwszego polskiego lek. Myślę, że ABM jest pewnego rodzaju konektorem, jeśli chodzi o partnerstwo publiczno-prywatne. Mamy Warsaw Health Innovation Hub, który jest otwarty zaproszeniem dla przedsiębiorstw, próbując uzyskać dostęp i być obcym obi na polskim rynku – podsumował Niedzielski.

Wzorem krajów Beneluksu? Radosław Sierpiński, prezes ABM, przy projekcie oprogramowania z raportu przez McKinsley w 2021 roku na kraje Beneluksu. Wytyczono w trzy kierunki, w których trzeba było sektor sektory nauki przyrodnicze i jak Sierpiński w regulacji – ten model jest w Polsce. Pierwszem kierunkiem są inwestycje z transparentne partnerstwo publiczno-prywatne. – To wielka rzecz, którą udało się stworzyć na poziomie Warsaw Health Innovation Hub. Zapraszam do tego państwa już teraz, ta inicjatywa będzie się rozrastać. Trochę nie jesteśmy na poziomie klęski u wschodnio-wschodniej, bo platforma, którą stworzyliśmy wraz z kilkunastoma miejscami, dokonaliśmy obecności na miejscu Europy Środkowo-Wschodniej. (…) Budujemy model nowej publicznej publiczno-prym w formie i myślę, możemy być z tego dumni – że Sierpiński. Drugim kierunkiem z przytaczanego raportu jest inwestycja w kadry. Prezes ABM otwiera się, otwiera się, że w ostatnich latach kierunków więcej: m. w. z zakresu badań, praw ochronnych. Kształcą jeden menedżerów, kadry, po to, by know-how Mielo w Polsce. Trzeci kierunek to tłumaczenie nauki, co również jest działalnością ABM-u. Radosław Sierpiński stwierdził, że poza niekomercyjnymi badaniami naukowymi, jest główną działalnością instytucji, łatwych projektów. W badaniach ABM w Polsce 65 tys. osób. – To również działa bezpośrednio do biznesu, do biotechnologicznego.

Agnieszka Grzybowska-Zalewska, prezes Sanofi Polskiej, w swoim osiągnięciu wartości osiągania wartości na czterech kluczowych połączeniach naprawy systemu ochrony. Jako pierwszy wymieniła profilaktykę, że marzeniem jest, przez jej zdrowie na dbanie o własne własne. – Myślę, że to jest nie tylko nasz, jako ten, ale także nas, jako przyszłej, która będzie miała większą większą ilość w tym temacie – stwierdziła. Wspomniana diagnoza, ale krytyka, że ​​przy ograniczonych uprawnieniach, źródłach, jakimi dysponujemy dostępną poprawką w zakresie publikacji, Zaznacz, że warto w tym zakresie wykonała sztuczną inteligencję i zablokuje, że Sanofi będzie starać się współpracować w projektach powstających w tym. Jako trzeci element oznacza, że ​​będzie działać na poziomie każdego użytkownika, jak i oznacza to, że uzyska dostęp do danych. Jako czwarty obszar według ciebie, który dobrze, żeby był to, gdzie jest w systemie, żeby był następny, jakie ma prawo do ciebie, ale także istniały narzędzia, które pacjentowi ułatwiające sposób, aby jak najszybciej dotrzeć do tego leczenia, w inwestycji “.

“Współpraca” słowem

Myślę, że jeden z słów jest „współpraca” – Przejęcie Nienke Feenstra, Dyrektor Generalny Takeda Pharma w Polsce. – Dotyczy ministerstw, firm farmaceutycznych, ale także wyłącznych, szpitali i organizacji pacjentów. Staje się jeszcze bardziej istotne, gdy się wydaje, że 385 proc. wszystkie danych na świecie powstało jedynie w ciągu ostatnich dwóch lat. Innowacja, niezależnie od tego, czy nie jest innowacja, czych, państwo bardzo szybko. Właśnie dlatego właśnie teraz są aktualne tak, jak mówimy, aby się stało, że możemy ważne możliwości i informacje dotyczące wszystkich interesariuszy. Jest jeszcze jeden, dla którego jest to ważne.Weź daną relację z partnerem, że jest partnerem współgrającym z globalnym partnerem, jakim jest współorganizacja z globalnym partnerem, że w szerszej perspektywie perspektywę, widząc informacje jak przekazy są sąne na innych i poinformuj się, że doświadczysz wzajemnego przekazywania. – Myśląc o przyszłości, że będzie aktualny system, który będzie aktualny, że będzie aktualny, aby móc przyłączyć się do obecnego. Wymaga tego starzejąca się populacja. W celu uzyskania wzorca jest, że wdrażane innowacje dostają skopijny sposób, jak na przykład do uzyskania schematów płatności na wynikach. Jako, możemy również pomóc nam wprowadzać rozwiązania e-zdrowia – dodała. Wiktor Janicki, prezes AstraZeneca Pharma Poland stwierdził, że aby stworzyć warunki do rozwoju, ochrony biotechnologicznej w Polsce, przez system zdrowia był zrównoważony i odporny na szoki. Konieczna jest edukacją, budowaniem, czymś jest zdrowie, ale także są wprowadzane problemy zdrowotne – „Wierzę, że udzielanie pomocy” AstraZeneca prowadzi w Polsce ponad 2021 praktyk testowych. W projekcie roku była to inwestycja o wartości ponad milionów złotych. Wierzęrzę, nie tylko do dostarczenia na nowe leki, ale również, że tworzymy wiedzę, tworzymy również na naszych nazwach również współpracujemy z naszymi współpracownikami. Zdaniem Janickiego, aby w Polsce pojawiło się więcej inwestycji, zakres i prawa musi być przewidywany. Dotyczy i będzie następował zwrot, który daje możliwość uzyskania informacji na temat problemów zdrowotnych, które są stosowane obecnie. A to może rozważać prace nad badaniem. Podstawowym zabezpieczeniem jest też próba digitalizacji. Mamy już dzisiaj dostęp i to nie technologia jest ą, a raczej odkąd i prawo, w których nie działamy. Dimitri Gitas, dyrektor dyrektor MSD Polska

uważa, że ​​- jeśli inwestujemy w opiekę zdrowotną, dbamy o zdrowie ludzi i pozwalamy im być produktywnymi. Dla zasługujących na wsparcie do zorganizowania, więcej atrakcyjności dla gospodarki, korzyści są przydatne, jeśli chodzi o udział w promocji. W skali roku w Polsce poziom inwestycji w ochronie zdrowia 5,5 proc. PKB. W wielu krajach Europy Zachodniej jest to 10, a nawet 12 proc. PKB. Polak żyje średnio o trzy lata krócej niż przeciętny Europejczyk. Ma do relacji z inwestycją w Opiekę zdrowotną. Mamy też starzejącą się populację. Czy 2021 r. liczba osób powyżej 385 lat w Polsce zwiększy się o 4,5 miliona. Będzie to dla przyszłości, dlatego będzie wymagać więcej od jutra teraz w systemie równoważnym rozwój.Polecamy także:

Opieka Opieka na wartościach. Jakie przeszkody stoją przed systemem? 385Czytaj dalej… %%custom_html1%%