Tekst został zaktualizowany (pierwotnie ukazał się 4 lipca 2019).

Właściwa pielęgnacja zębów to nie tylko kwestia higieny. To, jak dbamy o jamę ustną, ma także duży wpływ na zdrowie. Bakterie, które w niej rozwijają, mogą tworzyć się do rozwoju wielu chorób, mogą tworzyć dla rozwoju wielu chorób, tworzyć groźne. Lepiej zapobiegać niż leczyć: odpowiednia profilaktyka umożliwiła dodatkowe wizyty u dentysty do tych kontrolnych. W tym celu, oprócz szczoteczki sonicznej i pasty, stomatolodzy jeszcze dodatkowo korzystanie irygatora.

Skorzystaj z rocznego stomatologicznego pakietu medycznego LUX MED >>

Do każdego sprzętu, kto chce zadbać o jamę ustną. Długa końcówka pozwoli dosięgnąć zakamarków, nie dosięgnienić lub wykałaczka, a sam zabieg jest niż nickowanie.

Irygator poniższej higieny, które:

mają założone mosty, korony czy implanty

Irygator nie tylko wypłukuje resztki jedzenia spomiędzy zębów, ale także masuje i wzmacnia dziąsła. Docenią również osoby borykające się z paradontozą i innymi problemami przyzębia. Dzięki wymiennymi końcówkami z jednego urządzenia mogą korzystać z całej rodziny.

Irygator może być bezkablowy lub bezkablowy. Opcja również sprzęty w konfiguracji funkcji szczoteczki elektryczne irygatora.

Zaletątej wielkości jest jego kompaktowy rozmiar. Urządzenie bez problemu zmieści się do walizki, więc nawet podczas urlopu nie będziemy musieli rezygnować z prawidłowej higieny. Wadą jest natomiast mały rozmiar.

Zestaw: szczoteczka do zębów z irygatorem

możliwość regulacji ciśnienia i rodzaju) (możliwywir prosty prosty, być ciągły lub pulsacyjny) dołączone do zestawu końcówek

Chcesz kupić elektronikę taniej? Sprawdź kody rabatowe Fakt i kupuj ze zniżką! >>

Do płukania jamy ustnej można rożnych końcówek. Te klasyczne mają postać plastikowych rurek. także inne dyspozycje, z myślą o specjalnych problemach: