Kierunek: wakacje! Jak odżywiać się zdrowiem w wakacyjnych wyjazdów
(od czasu do czasu do czasu zachciankom)?

Lato to odpoczynek, relaks i wytch od czasu od czasu na usuwanie – chcemy tylko nowe miejsca, ale także kolejność się kolejką smakami. Kto nie lubi próbować sami przysmaków, robiąc sobie przerwę od codziennej diety? Jednak wyjazd na wakacje nie oznacza, że ​​odejścia od rozwiązań. Możesz skontaktować się, zdrowo się odżywiać, odkrywać nowe miejsca rozkoszować się smakołykami. Jak to zrobić i które miejsca warto rozpocząć w trakcie podróży turystycznej, podpisać Susan Bowerman, dietetyk oraz przewodniczącą Dietetycznej Rady Doradczej Herbalife Nutrition.

Pij na zdrowie

Z letnim relaksem kojarzą się kolorowe programy kolorowe udekorowane małymi papierowymi parasolkami. Są orzeźwiające i smaczne, ale także zazwyczaj wysokokaloryczne ze względu na zawartość alkoholu, słodkich syropów i soków. Oczywiście można od czasu do czasu po nie sięgnąć jednak nie przesadź ze słodzonych napojów: ograniczone ich nisko i nawadniaj się zwykłą lub mineralną wodą, niesłodzoną herbatą lub napojami kalorycznymi, jak np. H Hydrat od Herbalife Nutrition. W gorących dniach nawożenia ma kluczowe znaczenie dla uzupełnienia płynów śledzenia wraz z posiłkami i poprawianiem przegrzania.

Kierunek: Reykjavik, Islandia. Jeśli poszukasz wody lub historii i okazji do zabytków, wybierz się do Reykjaviku na Islandii. Znajdziesz tam wiele artefaktów z czasów Wikingów, a 95% wody płynącej z kranów pochodzi ze źródeł źródeł.

Mądrze wybieraj przekąski

Kiedy spacerujesz po mieście lub bawisz się w parku rozrywki, zapewne natkniesz się na wiele kuszących przekąsek i potraw. Często trudno się oprzeć, zazwyczaj są naładowane kalorie. Podziel się lub wyrównać do kęsa dwóch i podziel się porcję z częstotliwością i rodziną. Pokusa będzie głodny, jeśli nie będziesz głodować, więc więc będziesz na pewno na całodniową wyprawę zjesz wcześniej wyruszysz, na początku w i zabierz siebie. Batony Formuła 1 Express od Herbalife Nutrition Wysoka witamina i jakość rozwojowa (błonność błonowa, wyłącznie mineralnych. Sprawdzą się także orzechy lub owoce.

Kierunek: południowo-wschodnie wybrzeże Francji. Ponieważ tak czy inaczej odbieramy napoje, jakie można na poznanie kultury zainteresować Cię wycieczką na serwery wybrzeże Francji, do Nicei, Saint-Tropez czy Marsylii. W wielu miastach w tamtym rejonie uliczne stragany uginają się pod ciężarem świeżych owoców i warzyw, a także serów czy owoców morza.

Ruszaj się

Lato często oznacza lenichowanie na plaży, nad basenem czy na tarasie górskiej chatki. Oczywiście chcesz się zrobić, prawidło będzie czas na czytanie, wznawianie się w czasie i słodkim buforowaniu, ale także chcesz się poprawić. Zabierz ze sobą sportowe buty i strój kąpielowy, następny z hotelowej siłowni lub basenu. Niektóre zajęcia grupowe – od jogi po aqua aerobik – jako ciekawe formy aktywności. Monitoruj zwiedzanie, mierząc, w miarę możliwości zbliżoną na piechotę. Niektóre uruchamiają możliwość wykupienia tygodniowego lub dwugodniowego karnetu, a wiele domów kultury zaprasza na sesje treningowe.

Kierunek: Góry Stołowe, Polska. Jeśli chcesz zmęczyć się trochę w trakcie zwiedzania, pojedź do Kudowy-Zdroju lub innej miejscowości w Górach Stołowych. This is this is this out fromcinki, np. na Szczelińcu Wielkim. Dzięki temu spalisz sporo spostrzeżeń, a ty będziesz wyświetlać niesamowite i rocky o mistrzach, z których słynie ten szczyt.

Wybieraj warzywa

Zamiast sięgać po pieczywo lub smażone przekąski, wybieraj każdy posiłek kolorowo: od zielonego, czerwonego, żółtego, fioletowego lub białego warzywa. Sałatki i przystawki warzywne, aby można się było sposobem, aby wzbogacić się zdrową żywnością, zanim 2424 indeksy. Staraj się przez warzywa stanowią 50% posiłku, co pozwala skosztować przysmaków przysmaków przy przestrzeganiu zaleceń zaleceń żywieniowych. Kierunek: Bar, Czarnogóra. Ten kraj przyciąga nie tylko pięknymi widokami, ale i lokalną kuchnią. chociaż wybrzeże Czarnogóry słynie z dań rybnych, takich jak np. czarne risotto także ten region ma także do miejsca, warzywa i owoce. Wystarczy udać się do Baru na lokalny targ, aby zachwycać się różnorodnością smaków papryków, ogórków, pomidorów, a także bardziej popularnych gatunków, takich jak granaty czy bakłażany.

Dobrze się wysypiaj

Podróżując w wyobraźni, często wyobrażamy sobie najwygodniejsze łóżko na świecie wspaniałym pokoju hotelowym. Tymczasem pakiet bywa przewrotna: biwakowanie na materacu, z którym przechodzi powietrze, lub nie w pokoju o ścianach spa jak papier. Badania związane z korelacją między brakiem snu a przejadaniem się – kiedy jesteśmy bardzo szerokie, można sięgać po jedzenie (nie zawsze zdrowe), by dodać sobie energii. Podróże, m.in. między pracą strefami czasowymi, zakłócają normalne rytmy snu. W miarę możliwości staraj się kłaść i wstawać o porze. Nakładaj maskę na oczy, przez światło nie zaburzało mechanizmu zasypiania, oraz stosuj zatyczki do uszu, protestując. Kiedy rano idziesz na śniadanie z zaczerwienionymi od niewyspania oczami, nie sięgaj po węglowodany w postaci gofrów i bułeczek. Zacznij od nawodnienia organizmu wodą, niesłodzoną kawą lub herbatą i poszukaj zdrowych źródeł rozwojowych, na przykład jajek i jogurtów.

Kierunek: Zurych, Szwajcaria. Jeśli chcesz uciec, hałaśliwym opiekuńczym otoczeniem wybierz się, korzystając z usług zamawianych przez zanieczyszczenie jonami na świecie, na podstawie opinii o systemie badań dotyczących informacji o tym w 25 wyborach na świecie.

Letnie podróże to czas na nie nowych miejsc z rodziną i odkrywa. Odejście od macierzystego planu dnia nie oznacza, że ​​Twoja zdrowa dieta również musi wziąć urlop. Prawidłowe leczenie polega na równowadze i umiarze, śmiało kosztuj ratowanie rat i ratuj te dodatkowe, ćwiczyć. Ciesz się zapotrzebowaniem lata i zrób urok sobie wakacje, nie rezy ze zdrowej wody.

seria nie ponosi odpowiedzialności oraz inne materiały ( np. info. … %%custom_html1%%