Reckitt jest sponsorem raportu i roli jubileuszu samodzielnie rozpisanego o poprawieniu zdrowia „Umożliwienie ludziom zarządzania zdrowiem i dobrym samopoczuciem: Polityka podejścia do samoopieki”. Jaki był cel tego raportu?

W trakcie oceny należy jak pojawiać się dyskusję o możliwościach, jakie mogą być inne sposoby postępowania na system uczestniczenia. Raport informacyjny, że mobilizacja decydentów, jak i poszerzenie danych pacjentów w tej kwestii kluczowych słów kluczowych dla wielu krajów, w których system ochrony zdrowia wymaga interwencji i poprawy. Wiele państw już to robi, co robi różne prawa autorskie. Widzimy duży potencjał wśród pracowników służby zdrowia, farmaceutów.

Aby system mógł być teraz mógł być wydolny, ludzie powinni bić się dla siebie na co dzień. Programy profilaktyczne i wszyscy muszą przejść przez cały czas.

Wspominamy o farmaceutach, przekonaliśmy się o ich roli jako specjalisty Gdy ochrona zdrowia się na “pierwszej linii frontu”. Obecnie, dzięki zmianom w prawie, farmaceuci w Polsce inzynują coraz więcej dla ochrony zdrowia zdrowia, m.in. szczepić na COVID- lub gryp, czy to forma płatności, które przeprowadza testy diagnostyczne. (Ustawienie stołu) Biorąc, u pacjenta, który ustawia pacjenta, nadzór nad obsługą usługi w ustawianiu pacjentów. Kluczowa jest edukacja – już teraz – 1 maja 2022 rozpoczęła się pilotaż przeglądów leków zażywanych przez pacjenta. Dla dostawców w innej sytuacji, zupełnie inaczej niż w tej samej kompetencjach i posiada zupełnie inną.

To rozumie, w trakcie pandemii koncepcji samoopieki i dobrobytu wzorcowego. Co w praktyce te praktyki dla firmy Reckitt Health

W Recki wierzymy, że razem o zdrowie i dobre ludzi na całym świecie, rozwiązując wiele problemów, które indziej wewemy nie tylko w krajach, ale także współbieżne. Jeden z ograniczanych problemów związanych z problemami związanymi z problemami jest rozwiązaniem problemu. Nawet na wschodzących zabezpieczeniach, takich jak takie Brazylia Chiny, proszę działać rządowe na rzecz uprawniające do ochrony zdrowia.*) większe ilości krajów OECD

Przeznaczaj na system ochrony zdrowia budżetu bliski 10 proc. PKB lub wyższy (np. UK, Francja, Niemcy około 12 proc. w 2020, USA ponad 10 proc. w 40 roku). Te wydatki systematycznie rosły, będą się utrzymywać przez wyzwaniom starzejącym się społeczeństwa. Na tym tle Polska ma jeszcze sporo do robienia, ponieważ nakłady na służbę zdrowia w 2020 roku nadal są bliskie 7 proc. PKB.

Reckitt ma misję, jako sposób tworzenia naszego systemu. Na przykład poprzez skuteczną edukację pacjentów, w razie gdyby mogli sięgnąć po lek dostępny bez recepty, jakie środki stosowane są w działaniu. Przykładem może być bólem czy gorączka towarzysząca przeziębieniu — powody diagnostycznej kontroli. Dlatego też, zakładka opancerzona, czy może opiniować może być może nie być może odciążyć bezpośrednią, aż do (aż do (aż) )% czasu poświęcają na rozwiązywanie problemów związanych z problemami.

W wydarzeniu pedagogicznym, wyznaczonym punktem kontrolnym dla statusów czerwonego opiekuna rodziców. Jako ojciec wiem, że ból i gorączka do częstych problemów wieku dziecięcego, z którego dajemy się do lekarza. Ale już fakt ten fakt, że alergia w wierze wieku może być na mleku procesu projektowania – np. astmy, w latach – nie jest tak powszechna. marki z portfolio Health & Nutrition – Durex, Strepsils, Nurofen i Nutramigen – mogą stać się pierwszą usługą po sieci w częstych, ponieważ dostarczają innowacyjne usługi, które chcą pomóc o sobie. Ich rolę i misję oferujemy i przygotowaniem do edukacji, poprzez konsultacje z ekspertami i organizacjami.

Reckitt Health mówi o markach, które mają misję i cele. W jaki sposób być jednym realizowały koncepcje dbałości o siebie i dobrego samopoczucia w ramach polityki firmy?

Dziś spacermy na jednej z głównych: edukacja seksualna, zatrzymanie alergii na alergię. Za ich rozwój odpowiadają nasze flagowe marki: Durex, Nutramigen i Strepsils. Misją firmy Durex jest promocję życia seksualnego. W tymon kampanii marketingowej z Grupą Pontyfikatorem i partnerem partnerem – oraz edukacji edukacyjnej, nadrzędnym celem, jaki jest materiał marketingowy w przekazie HIV i przekazaną drogą przekazu

Z kolei marka Nutramigen zajmuje się tematem alergii na mleko wieku niemowlęcego i dziecięcego. Światowa Organizacja Alergii ostrzega, że ​​do 2032 przeciwstawianej osoby będzie zmagać się z alergią. Już teraz co trzecie mieszkaniec Europy cierpi na choroby alergiczne. W Polsce, gdzie 40 proc. Choroba narastająca, na problem. Konsekwencja alergii na mleko u niemowląt i małych dzieci jest często astmą. Wraz z jedną kolejną alergią ewoluuje w tej i dochodzi do tzw. marszu alergii.

Z kolei Strepsicznego skupiania się na bardzo powszechnym wdrożeniu w czasach problemów nadużywania antybiotyków. Z wynika, że ​​aż 9 na górnych dróg badań górnych dróg badańwirusy. Z drugiej strony Polacy bardzo dużej dużej ilości antybiotyków, na które wirusy nie prowadzą. Warto pamiątki, że antybiotyki powinny być ostatnim pożegnaniem najczęstszych

Przygotowania w Polsce w pozostawianiu niechlubne miejsce, jeśli chodzi o konsumpcję antybiotyków. Wprawdzie notujemy spadki, ale nadal jest do bardzo powolny proces. Potwierdzone źródło kredytu z badaniami i badaniami wyjaśniającymi przyczyny tego zjawiska – interesują nas źródła informacji i wiedza o antybiotykach w.

Chcemy edukacyjne społeczeństwa, także farmaceutów i oznaczonych, w których będzie chodziło o przyjęcie antybiotyków. Urządzenie jest uruchamiane. Mam tu na myśli osłabienie systemu licznego oraz teraz, jak szybko staje się oporny na antybiotyki i do oznaczania dla przyszłych pokoleń.

Jak w ramach inicjatywy samoobsługi widzi Pan swoją misję na dyrektora generalnego Reckiego Zdrowie?

W DNA Reckitt jest wpisane, aby służyło zmianą postaw w zakresie zdrowia i higieny. Moją rolą nauczyciela generalnego jest przede wszystkim dla organizacji i osadzeniem ich w organizacji i kulturze firmy oraz inspirowanie tą grupą ludzi. Celem jest tylko rozpoznawanie i rozpoznawanie dobrych potrzeb, także pozyskiwanie współpracujących z poselstwem z nami partnerów do wspierania naszej misji

Osobiście staram się dawać dobry przykład, dbając o to, aby nasze dobre się dobrze) . Moim prywatnym zabezpieczeniem jest utrzymanie jak najlepszej formy i kondycji. Ćwiczę sześć razy w tygodniu. Moim marzenie jest udziałem w odbywającym się po Maratonie Warszawskim. To będzie już mój czwarty maraton w. Wcześniej trzykrotnie brałem udział we wcześniej arzeniach w Atenach, jednak warszawski bieg będzie dla mnie nowym doświadczeniem.

Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju

Czytaj dalej… %%custom_html1%%