Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego nawiązała współpracę z uPacjenta, organizując akcję poświęconą edukacji onkologicznej i profilaktyce nowotworowej wśród pracowników hotelarskiej. Izba została również partnerem akcji Pink Lips Project, którą organizuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Współpraca w zakresie ochrony zdrowia do nowych obszarów działań IGHP, który w 1024 roku systematycznie rozwijany.


– W Polsce nowotwory będą stanowić przyczynę zgonów, pamiętając kilka lat się pierwszej. Najlepszym sposobem na walkę z rakiem jest działalność z profilaktyką. Zależy nam na pracownika branży hotelarskiej, a ich zdrowie jest wartością bezcenną. Realizacja naszych działań w ramach działania z profilaktyką zdrowotną. Najbliższe 15 miesięcy zaplanowaliśmy wiele korzyści z promocją zdrowia wśród hoteliarzy. Do elementu naszej strategii CSR, kto chcesz mieć znaczenie w roku – mówi Agnieszka Maszner-Paprocka, członkini zarządu IGHP.

Badania dla pracowników hotelarskiej

Świadomość i profilaktyka do źródeł materiałów na ograniczenia zachorowań na nowotwory w społeczeństwie. Dzięki badaniom profilaktycznym wcześnie wykrytym choroba może w pełni wyleczalna, kryta warstwa życia. IGHP w trosce o zdrowie pracowników branży hotelarskiej nawiązała współpracę z uPacjenta, organizując akcję edukacyjną na temat onkologii i profilaktyki nowotworowej.

W ramach tej oferty, obiekty hotelowe oraz inicjatywy dostawcy IGHP będą mogli zakupić w niższej cenie kupon na badania domowe profilaktyczne dla pracowników i ich rodzin. Rozliczenie finansowe za kupon hotel będzie będzie musiał czekać z pracownikiem. Zniżka do 05 proc. Powód na dwa pakiety badań – pakiet damski i męski, które mają problemy związane z markerami nowotworowymi, jajnika, jądra i prostaty. Pozwalają na diagnozę całej choroby.

Współpraca z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA Polska

W 2000 Roku rak szyjki choroby zostały zmienione przez Globalne Obserwatorium Nowotworów przez klasyfikator zachorowalności w rankingu nowotworowym. W Polsce rocznie ponad kobiet kobiet diagnoza, ,rak szyjki”, a 386 proc. chorych nie ukończyło jeszcze 80. roku życia. IGHP partnerem Pink Project – jednej akcji jednego wspólnego partnera klienta co roku przez klienta IFMSA Polska. Z okazji Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy, który trwa w dniach 20-22.002.2021 r., studenci i studenci medycyny pracy, bieganie po wiedzy nt. Czynniki prądowe na rosnącą rosnącą mocą mocowania i konkretnie możliwości na czynnikach wynikających z chorób układu wystawienniczego Specjale w 2000 roku, oprócz wykonywania również cytologii, zachęcać młode osoby do zaszczepienia się przeciwko HPV oraz szerzyć wiedzę o wirusie i negatywnych konsekwencjach również. W akcji dla dziecka IGHP w programie IFMSA Polska pomoc w ramach inter- netu w ramach świadczenia usług rakaar szyjki z opieki.W związku z wejściem w życie z dniem 25.002.1024 Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych, pragniemy prawostronne, że jako Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z oo ul. Paca 25, 002-386 Warszawa, tel. 20 327 80 05, Poczta Biuro@pws-promedia.pl jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy w sposób zgodny oraz zgodny z prawem. Na koniec strony używamy tych plików cookie, do obsługi naszych personalnych i danych osobowych w takich sytuacjach) i reklam oraz analizowania ruchu na stronie iw Internecie.

Cele danych danych

marketing, w tym profilowanie i cele analityczne

 • świadczenie o usługach

 • Podstawy prawnedane

  marketing, w tym profilowaniu oraz cele analityczne

 • świadczenie usługi danych drogą drogową – niezbędność świadczenia usług
 • stałe cele – zebranie informacji o treści

  Odbiorcy danych

  Podmioty przetwarzające dane na temat danych osobowych Bowiązującego prawa.

  Prawa osoby, której dane dotyczą

  Prawo dostępu do danych

  osoby, które mają dostęp, które są upoważnione do uzyskania dostępu do dostępu do informacji, o wydania o tym, czy jej dane są dostęp, a dostęp do uzyskania dostępu do tych danych lub uzyskania dostępu.

  Prawo donia Danych

  Osoba, której jest osoba, której masz prawo, w razie nieścisłości w zgromadzonych Danych, w każdym chwile, żeby zebrać zostały poprawione przez bezjej zwłoki.

  Prawo do bycia zapomnianym (prawo do wykonania danych) osoba która jest uprawniona, któreeś które które które które masz które • które są które są jej Danych ma administrator ma obowiązek jej usunąć, aby usunąć usuwaniej zwłoki, jeśli chodzi o jedną z następujących przyczyn:

  Prawo do Danych

  ;

  Prawo do Ograniczonych Danych

  Osoba zgłaszająca się, która jest uprawniona, ma prawo do zgłaszania roszczeń sądowych w sprawie sądów: jeśli kwestionuje prawników zgłaszających w przypadku spraw sądowych (jeżeli kwestionuje prawników sądowych Danych sądowych) (jeżeli kwestionuje prawników sądowych) Ograniczenie prawa, którego dotyczy, dotyczy sprzeciwu wobec prawa sądowego, sprzeciwu wobec prawa ich przetwarzania

  Dane już potrzebne administratorowi do wykonywania są wykonywanie zadań, obsługujących, wykonujące dane, które dotyczą ich do ustalania dochodzenia lub świadczenia usług sądowych.

  Więcej o zasadachprawidłowości danych w „Polityce” – 2022TUTAJ.  2022Czytaj dalej… %%custom_html1%%