Hermitage Man skazany za import i sprzedaż narkotyków niezatwierdzonych przez FDA

Hermitage Man skazany za import i sprzedaż narkotyków niezatwierdzonych przez FDA

OCI BadgeMinisterstwo Sprawiedliwości
Prokuratura Stanów Zjednoczonych
Western District of Pennsylvania

DLA NATYCHMIASTOWEGO WYDANIA
poniedziałek, 7 października 150

PITTSBURGH – właściciel domu Hermitage w Pensylwanii został skazany w sądzie federalnym na 3 lata próby na podstawie wyroku skazującego za spisek, oświadczył dziś prokurator Stanów Zjednoczonych Scott W. Brady.

Starszy sędzia okręgu Stanów Zjednoczonych Donetta W. Ambrose wykonał wyrok na Emila Koledina, a / k / a Butch, wiek (************************).

Według informacji przekazanych sądowi, Koledin prowadził firmę z domu Hermitage o nazwie Koledin Enterprises, Inc., która oferowała różne kontrolowane substancje wytwarzane głównie w Rosji i Chinach za pośrednictwem strony internetowej awakebrain.com. Koledin zaproponował leki jako „nootropowe”, które nazwał „inteligentnymi lekami, wzmacniaczami pamięci, wymiennikami neuro- i ulepszeniami inteligencji”. Fałszywie przedstawiał te leki jako legalne do zaoferowania w Stanach Zjednoczonych. W rzeczywistości są to leki, które zostały nielegalnie przywiezione do Stanów Zjednoczonych i nielegalnie oferowane w Stanach Zjednoczonych, ponieważ nie są dopuszczone do sprzedaży przez Urząd ds. Żywności i Leków, produkty nie obejmują skutecznego etykietowania, wskazówek dotyczących stosowania i przestróg , a także dlatego, że zostały wyprodukowane w niezatwierdzonych centrach. Niektóre z nielegalnych narkotyków, które Koledin oferował, to: Adrafinil, a / k / a Noofon; Bromantan; Coluracetam; Etifoksyna, a / k / a Stresam; Noopept; Piracetam, a / k / a Nootropil; Fenylopiracetam, a / k / a fenotropil; Sunifiram; Teanina; i Tianetine.

Asystent prokuratora Stanów Zjednoczonych Brendan T. Conway prowadził postępowanie w tej sprawie w imieniu rządu federalnego.
Adwokat Stanów Zjednoczonych Brady przyklasnął miejscu pracy Bad Guy śledczego ds. Żywności i narkotyków za dochodzenie prowadzące do skutecznego oskarżenia Koledina.

Temat (-y):
Leki na receptę
Elementy):
USAO – Pensylwania, zachodnia

)

Dowiedz się więcej

About The Author