Gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne, gabinety medycyny estetycznej, sale rehabilitacyjne, siłownia, strefa spa, a nawet restauracja – to wszystko można znaleźć w początku na początku roku Klinika Ogrodnicza. Obiekt, którego teren obejmuje aż 1,3 tys. m kw., ma właściwą jakość w opiece.

Kompleksowa opieka dla zdrowia

Jak otrzymać Światową Organizację Zdrowia (WHO), najlepsze efekty dla zdrowia i wnioskować życia, przynosi korzyści profilaktyka oraz kompleksowa opieka medyczna. W związku z tym z tymi dawkami pacjent w Klinika OgrodniczaMapka płyn przejdzie z gabinetów lekarskich, przez sprzedaż rehabilitacyjną, aż po aktywację działania. Wszystko po to, aby uzyskać wsparcie współpracy lekarzy, fizjoterapeutów, trenerów medycznych, dietetyków i psychologów.

– Stworzyliśmy nowoczesne centrum zdrowia, aby wspomóc działania profilaktyczne, diagnostycznych i leczniczych. W odpowiedzi na potrzeby pacjentów, w naszych przestrzeniach zadbaliśmy o wysoki komfort i interdyscyplinarny zespół. Dzięki temu, każdy chce jak oceniać dobry wygląd, zdrowiem i wyglądem sprawdzać swoje miejsce w Garden Clinic – mówi Dyrektor Operacyjny Garden Clinic, Michał Gajewski.
Garden Clinic to koncepcja, która została zbudowana przez lata. Właśnie dlatego nowe centrum zdrowia wyróżnia się tak specjalistycznym wyposażeniem niezwykle przydatnym i zaangażowanym w różne specjalizacje. Każde wsparcie na każdym badaniu – od profilaktyki, aż po diagnostykę i leczenie. Co istotne, tu nie ma mowy o przypadku – wszystko, co jest wskazane w wykazie, o dostarczenie doniesienia medycznego i wsparte specjalistycznych specjalistycznych.

– Proces powrotu do zdrowia pacjenta cierpiącego na schorzenia ortopedyczne zwykle wymaga współpracy zespołu osób, które w różnych aspektach zostaną uznane za znane im terapie, aby chory mógł uzyskać sukces leczenia. Leczenie daje początek pewnej drogi, na którą wstępuje pacjent – opowiada dr n. med. Sławomir Osiński, specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu z Garden Clinic. – Kolejnym krokiem jest leczenie rehabilitacyjne, które ma na celu usprawnienie pacjenta. Rehabilitanci mają szeroki wachlarz działań manualnych, jak i fizykoterapeutycznych służących do pracy z pacjentem. Ostatni etap, często pomijany, do trwałego zwiększenia aktywności ruchowej, zwiększania masy mięśniowej, jak i obserwacji o sprawności. Powinien on przeprowadzić pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego, który pomaga, jakie leczenie chorego pochodzi, ma wiedzę, jak poprowadzić zajęcia.

Więcej niż fitness

Garden Clinic trudno utworzyć klub fitness. W ramach kompleksowych pakietów goście mają do swojej dyspozycji atrakcyjną przestrzeń treningową, gdzie ćwiczenia łączą się z naturalnymi drzewami, wzbogacają kolekcję roślin doniczkowych i mchu. Co więcej, każdy członek Garden Clinic może bezpłatnie korzystać z wyjątkowej strefy spa, w której znajdują się nie tylko sauny, ale i basen treningowy oraz tepidarium z tężnią solankową.

– Niejednokrotnie spotykałem się z lekarzem, w którym proces leczenia pacjenta był pojedynczy na trzy niezależne od siebie etapy: diagnostyka, rehabilitacja oraz etap utrwalania efektów leczenia poprzez – mówi mgr Mateusz Daszkielewicz, fizjoterapeuta Garden Clinic. – Konsultacja została przeprowadzona przez lekarza lekarza w jednym z nich, a następnie po kilku procedurach leczenia odbyła się już w innym miejscu. W wielu przypadkach trzeci etap został pominięty ze względu na możliwości metrażowe lub co doskonałe działanie w domu pacjenta, gdzie wykonanie fizjoterapeuty nie ma możliwości kontroli nad wykonaniem. W Garden Clinic ze względu na to, że miejsce jest w stanie kontrolować każdy etap procesu zdrowienia – co powoduje od części diagnostycznej, przez co trwa wszystko na utrwalaniu skutków i zapobiegania nawrotowi choroby.

Założyciele Garden Clinic stawiają na kompleksową opiekę zdrowotną, dlatego pakiety „Więcej niż fitness” obejmują również konsultacje ze specjalistami oraz zwykłe badania krwi. W końcu wiadomo, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

– To, co nas wyróżnia fakt, że kadra Garden Clinic składa się z trenerów medycznych, trenerów personalnych i trenerów przygotowania motorycznego, którzy dostosują ćwiczenia pod każdą założoną przez klienta cele i potrzeby – wyjaśnienie mgr Grzegorz Życki, trener procesu motorycznego i trener personalny. Można odnosić się zarówno do prewencji lub leczenia dziecka, jak i do nauki oceniania wzorców czy osiągania idealnej sylwetki. Co więcej, w Garden Clinic znajduje się odpowiedni sprzęt, który sprawdził się w każdym treningu, a kameralne urządzenie zapewnia komfort trenujący.

Nowa jakość w naturze regeneracyjnej

Garden Clinic imponuje również wsparciem medycznym w zakresie medycyny estetycznej. Urządzenia, które w swojej ofercie oferują Garden Clinic, to najnowocześniejsze certyfikowane rozwiązania. W swoich działaniach stawiają na procedury działania naturalnych procesów skóry i terapie łączone, które wpływają na skuteczność.

– Każdy pacjentka ma nową historię, potrzeby i możliwości. Jak wiemy, ciała są różne, dlatego niezwykle ważne w zabiegach kosmetologicznych jest indywidualnym podejściem i kompleksową opieką. Opracowanie preparatu w kosmetologii i medycyny estetycznej ze zdrowym stylem życia, to przepis na sztuczną skórę i ciało, które z nami na dłużej – mówi mgr kosmetologii, Natalia Munda.

Edukacja i wsparcie w drodze do zdrowia

Misją Garden Clinic jest wspieranie portalu społecznościowego w drodze do lepszego zdrowia i człowieka. W centrum medycznym będzie można regularnie korzystać z edukacyjnych wydarzeń i bezpłatnych akcji profilaktycznych. Pierwszy z nich zaczyna się już 6 lutego. Tego dnia startuje Tydzień dla Zdrowia, w ramach której placówki organizuje bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne i kosmetologiczne oraz zajęcia personalne i medyczne. To może być pierwszy krok do zadbania o swoje zdrowie – warto go wykonać.

Czytaj dalej…%%custom_html1%%