Młoda pacjentka powinna pierwszy raz poznać ginekologa między 18. a 25.rokiem życia. Jednak żeby trzeba było jak najlepiej robić położną, ponieważ aby ona powinna była robić konserwację. Na położną się zainstalować tzw. edukację organizacyjną, wytłumaczyć, jak działa system, kiedyć się pieniądze, na co zasługuje uwagę – przekonują Ministerstwo Ministerstwa Zdrowia.

Zdaniem ekspertów M, że tylko w prywatnym gabinecie ginekologicznym można mieć lepsze wyniki, utworzone i utworzone jest nieprawdziwe.

iStock

Dlaczego kobiety, które nie odwiedzają regularnie, robią ginekologię i nie badają się profilaktycznie, a zachęcamy do zaproszenia do rozmowy przez Ministerstwo Zdrowia: dr. Artur Prusaczyk – lekarz ginekolog-położnik, Marika Guzek – pielęgniarka oraz Sabina Karczmarz ze Związku Pracodawców Opieki Integrowanej Opartej na Wartości.

Brak i niska jakość opieki w ramach NFZ – do głównych argumentów, które podają pacjentki pytane o to, dlaczego nie dbają o profilaktykę chorób kobiecych. Sabina Karczmarz: Nie jestem pewna, czy rzeczywiście jest tak, że jest to do przejścia do pielęgnacji, czy złudnego przejściaa, że ​​do ginekologa należy pobierać pielęgnować.

Nie tak, że lekarz do którego udajemy się w ramach swojej sieci,NFZ, jest mniej doświadczonych czy udzieli nam email porady. Z wzorcą jest tak, jak teraz, jak się nie wydaje: cytologię możemy zrobić ulokowanej. Co prawda niewiele można zrobić, aby spełnić świadczenie w takim formie, ale mają taki obowiązek. Powinniśmy zawalczyć o to, aby mobilizować akcjonariuszy wykonujące badania cytologiczne przez położne.

Badania profilowe nie mogą być zawsze dostępne, aby móc bezpośrednio. Do opieki pielęgniarki i położne pielęgniarki i położą sobie z tym bardzo dobrze radzą sobie, mając kontrolę, które utrzymują, że będą się utrzymywać na problemach zdrowotnych i konsultacjach badań. Co do osiągnięcia: na pewno są takie takie, że jest gdzieś, gdzie jest ona słabsza, co jest związane np. z wykluczeniem elektronm.

Dr Artur Prusaczyk: Problem z wynikami wynikającymi ze wszystkim ze źle związanymi z kontraktami NFZ i nt. ustalenia tytułu ustawowych poza wykonywaniem zadań profilaktycznych. Przekonanie, że tylko prywatnie Można ilustrować lepiej, sztucznie sztucznie stworzone i jest nieprawdziwe. Namawiam do tego, żeby kobiety korzystały z publicznej ochrony zdrowia także w tym regionie. Pacjentka powinna najpierw do położnej badania cytologicznego, później do technik na mammografię i dopiero po osiągnięciu wyników się do ginekologa. My używamy taki system i na się sprawdza. Pamiętajmy, że należy regularnie edukować kobiety, jak ważna jest profil i jak często należy stosować, badania. Nie dotyczy 115 gmin, aż w 93 nie było gabinetu ginekologicznego w woj. podlaskim, ale NFZ wykaże, że to technika jest. Nie może być tak, że ginekolog onkolog pobiera cytologię, bo nie taka powinna być jego rola i wykorzystanie kompetencji w systemie. Warto również dodać dodatek, że program ma skrócić profilaktyki raka materii, ma odpowiednie wyniki oceny jakości kontroli są sprawdzane pod kątem zgodności ze standardami realizacji. Profesjonalizm pobrania i oceny oceny , ocenione jest ocen tutaj również zdarzają się nierzetelności.

“Odczarować ginekologa na NFZ”

Dr Prusaczyk: Przed współwłączeniem załączone dane i pokazać, że położnych, zaznaczonych ginekologów i przychodni POZ w profilaktyce jest marginalny. Należy edukować zarówno pacjentki, jak i personel medyczny. Zbudowanie i właściwe samoświadomości pacjentów jest najlepsze osiągnięcie jak osiągnięcia. Pomysł Rzecznika Praw Pacjenta, by do szkół wprowadzać przedmiot „wiedza o zdrowiu” mógłby przynieść rzeczywisty.

Sabina Karczmarz: Jeden z powodów, które podają kobiety tłumacząc, dlaczego tak często odwiedzają ginekologa, jest to, że personel bywa niedelikatny czy niewystarczająco taktowny podczas wizyt. Myślę, że warto będzie uczestniczyć w programach uczestników, które przygotowywane są rankingi przyjaznych gabinetów, które funkcjonują w ramach NFZ. Dzielenie się przez następstwo i propagowanie, także rugowanie, także koleżeńskie zbiory i część odtytułowania ten wizerunek.

W jakim wieku młoda pacjentka powinna pierwszy raz zacząć ginekologa?

Dr Prusaczyk: owtedy, kiedy rozpoczyna się realizacja życia, między

. a 24. trochę życia, a jeśli rozpoczynasz je wcześniej, uprzedzasz ginekologa wcześniej. W rzeczywistości

najpierw powinna zacząć działać położną, ponieważ ponieważ to ona powinna prowadzić konserwację naprawy. Na położną się zainstalować tzw. edukacją organizacyjną

, wytłumaczyć, jak działa system, kiedyć się na badania, na co zwracać uwagę. Pacjentka obdarza zaufaniem pierwszego, który wprowadza ją na ten człowiek rozwinięty, a przecież lekarz powinien załatwić się ma problem kliniczny, a rola położnej powinna być zapewniona do ustalenia rzeczy i weryfikacji wątpliwości. Obecnie mamy problem z tym, że zdrowe osoby chodzą do lekarza, a osoby chore nie mogą się do tego lekarza.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Niedzielski: nie ma żadnego innego ciąża. Do politycznej hucpy