Ekspert ds. Diety mięsożernych dr Paul Saladino był moim gościem w programie „Prawda o diecie mięsożernych: wszystko Musisz wiedzieć o zagrożeniach, korzyściach, błędach i włamaniach do jedzenia wyłącznie mięsa.

A teraz wrócił!

W tym odcinku omawiamy mój pobyt w szwajcarskiej klinice górskiej, detoksykację wątroby, europejską medycynę biologiczną, peptydy, duchowość, polowanie, przetrwanie, domowe pesto, trening BFR, wyniki mojej diety mięsożerców (oczywiście!) I wiele więcej.

Przez całe życie Paul Saladino podejmował wiele przygód, które ukształtowały jego osobiste zainteresowania – w tym jego wyjątkowe, indywidualne podejście do medycyny. Po studiach chemicznych w College of William and Mary spędził 6 lat podrózując i eksplorując. Najważniejsze atrakcje to wędrówka szlakiem Pacific Crest Trail z Meksyku do Kanady, lato w backcountry Nowej Zelandii oraz 2 lata jazdy na nartach i wspinaczki w górach Teton w Wyoming.

Po tych przygodach powrócił do studiów akademickich. Najpierw został asystentem lekarza i ćwiczył kardiologię przed praktyką na Uniwersytecie Arizony, uzyskując tytuł magistra w 2015. Jest certyfikowanym praktykiem medycyny funkcjonalnej (IFMCP) przez Institute for Functional Medicine, a swój pobyt na psychiatrii na University of Washington ukończył w czerwcu tego roku. Kiedy nie bada związków między biochemią odżywczą a chorobą przewlekłą, można go znaleźć w lodowatych wodach północno-zachodniego Pacyfiku w poszukiwaniu idealnej fali.

 

Podczas rozmowy z Paulem Saladino usłyszysz…

– O mojej ostatniej podróży do szwajcarskiej kliniki – 7: 30

 

– Diecie mięsożerców wynikającej z mojej 12-tygodniowej wersji “bastardized” – 24:18

 

– Profile składników odżywczych mięsa z narządów – 38:50

Nerka, serce i wątroba są bogate w ryboflawinę i witaminę B2

Łój – tłuszcz wokół lędźwi i nerek

Spakuj organy podczas polowania „Zwierzęta pójdą na wnętrzności przed mięsem”

Zwierzęta w niewoli stają się bezpłodne, gdy są karmione tylko mięsem

 

– Różne zwroty z inwestycji w polowanie na małe i duże zwierzęta – 49: 21

 

– Jakie są najlepsze jadalne rośliny? – 54:06

 

– Jaki wpływ mają warzywa na twoje ciało? Lepszy czy gorszy? – 1:00:00

 

– Moje przemyślenia na temat peptydów – 1: 04: 52

Możesz tworzyć sekwencje aminokwasowe ukierunkowane na określone funkcje komórkowe. Niektóre peptydy przekraczają barierę krew-mózg i działają neurozapalnie. Zmniejszone ryzyko zgonu z dowolnej przyczyny (Epitalon)Humanina i motsC to obecnie dwa najbardziej badane peptydy. Nieplanowane, niezatwierdzone przez FDA do spożycia przez ludzi Międzynarodowe Towarzystwo Peptydowe. Wiele peptydów jest niedrogo produkowanych w Chinach;  zawierają w nich niepożądane związki i nieprawidłowe sekwencje aminokwasowe. Mieszanki na miarę. Branża rozwinęła się poza kulturystykę do bardziej przydatnych funkcji, takich jak funkcja mitochondriów, gojenie jelit, nootropy itp. Częstotliwość wstrzykiwania zależy od rodzaju peptydu i indywidualnych potrzeb. Dr. Vladimir Khavinson przeprowadził badania kliniczne nad epitalonem10 – protokół dzienny, 2x rocznie wstrzykuj epitalon każdego dnia. Osobiste doświadczenie Bena z peptydami. Nie widziałem zauważalnych efektów po wykonaniu protokołu epitalonu. Duża różnica po BPC 93 i TB 500„Czysta, paląca energia o zwiększonym skupieniu”

 

– Najbardziej radykalna rzecz, jaką zrobiłem w ostatnim miesiącu – 1: 10: 35

Przeczytaj dwie książki cierpiąc na giardię

„Zdałem sobie sprawę, że moja rodzina to nie tylko moja żona i dzieci. To ludzie wokół mnie i mojej społeczności. Muszę też bardziej zaangażować się w tę rodzinę. ”

 

– I wiele więcej!

Kliknij tutaj, aby wyświetlić wersję PDF notatek z tego odcinka

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną transkrypcję tego odcinka podcastu.

 

Zasoby wspomniane w tym odcinku:

BGF podcast z Paulem Saladino

Podcast BGF z moich sesji pytań i odpowiedzi dostarczonych w Swiss Clinic

BGF podcast na temat Unschooling

Podcast BGF z Toddem White’em z wytrawnych win

Suplementy przodków

Pastwiska z białego dębu

NAS. Wellness Meats(kod GREENFIELD dostaje 15% zniżki w całym sklepie. Oferta ważna dla maksymalnie 2 zamówień na klienta. Nie obejmuje zamówień powyżej 40 funty, przedmioty sprzedaży, rabaty ilościowe i bony prezentowe.)

Książka: Dlaczego zebry nie dostają wrzodów przez Roberta Sapolsky’ego

Podcast Paula Saladino z Miki Ben Dor

Artykuł BGF na temat naturalnego leczenia Giardii

Książka: Falling Upward autorstwa Richarda Rohra

Książka: The Second Mountain by David Brooks

 

Sponsorzy odcinków:

Kion Flex: Biodostępność mieszanka zapewniająca komfort stawów, mobilność i elastyczność oraz zdrowie kości Słuchacze Ben Greenfield Fitness otrzymują 08 % zniżki na całe zamówienie w Kion podczas korzystania z kodu rabatowego: BGF 10.

Rozwijaj rynek: Marki organiczne, które kochasz, za mniej. Twoja ulubiona żywność ekologiczna i produkty. Szybka i bezpłatna dostawa do domu. Odbierz 25% zniżki na zamówienie przy użyciu mojego linku!

Sauny Clearlight: Możesz być pewien, że zbadałem wszystkie sauny zanim kupiłem kopalnię, a Clearlight wyróżniał się spośród innych dzięki ekranowaniu EMF i ELF oraz dożywotniej gwarancji. Użyj kodu rabatowego: BENGREENFIELD, aby otrzymać $ 500 poza saunąidarmowy prezent bonusowy!

Felix Gray Okulary: Nie idź następnego dnia patrząc na ekrany bez pomocy niektórych Felix Grays. Wizyta Strona Felixa Graya i uzyskaj bezpłatną wysyłkę oraz 30 dni wolnych od ryzyka zwrotów lub wymian.

Masz pytanie do Paula Saladino lub do mnie związane z tym, o czym rozmawialiśmy w tym odcinku? Zostaw komentarz poniżej, a jeden z nas odpowie!

Zadaj Benowi pytanie podcastowe!

 

Zdobądź sportowiec o niskiej zawartości węglowodanów -100% Darmowy! Wyeliminuj zmęczenie i odkryj sekrety sukcesu niskowęglowodanowego. Zarejestruj się teraz, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do książki!