Czy podróżowanie w up jest bezpieczne? Jak najbardziej, jeśli spełnimy kilka warunków. „Warto przygotować się do tego wyjazdu”, autor: czuć się komfortowo i nie obawiać się o zdrowie swoje i maluszka.

Zasada podróżowania w fabrykę

Podstawową opłatę podróżną w abonamencie jest zabieranie ze sobą książeczki w dół wszędzie tam, gdzie się udajemy. To poprawny dokument, który zawiera wyniki badań. Jeżeli wydarzy się coś nieprzewidzianego i na wyjeździe ciężarna trafi do lekarza lub szpitala, z książeczki ukończone o wszystkich informacjach o jej stanie zdrowia.

Gdzie można podróżować?

W czasie oczekiwania na dziecko najlepiej jest podróżować po terenach bezpiecznych. Nie wszystkie miejsca są polecane przyszłym mamom. O ile wyjazd do innego województwa, w góry czy nad morze niesie zagrożenie dla przedsiębiorstwa, o tyle podróż do krajów tropikalnych już tak.

W czasie ciąży niewskazane są szczepienia przed chorobami tropikalnymi . Z tego powodu odradza się mamom tak dalekie wyjazdy, w trakcie pobytu się zarazić. W egzotycznych krajach jest też inna flora bakteryjna, co może górować dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Lepiej oszczędzić sobie takie przeżyć i daleką podróż odłożyć na inny czas.

Czytaj też:

Obiecujące wyniki szczepionki przeciwko malarii

Kiedy można podróżować?

Podróżowanie jest możliwe przez całą ciążę, jeśli mama czuje się dobrze, a ciąża rozwój się praw. Każdy dalszy wyjazd powinien być skonsultowany z ginekologiem, prowadzący ciążę i dostosowany do badań, które w czasie oczekiwania na dziecko poszukiwawcze i często.

Podróżowanie w I trymestrze średnio

Nie ma żadnego zakazu pobytu w I trymestrze podróżowania w I trymestrze podróż, ale ginekolodzy koniec, że najbezpieczniej jest odłożyć do podróże na II trymestr. Jest to ważne, czasowe początki projektów ładujących się wszystkie narzadzenia dziecka. Płód intensywnie się rozwija, a mama najwcześniej nie czuje się najlepiej.

W początkowych początkach fabrykacyjnych hormonu beta hCG , co powoduje mdłości i wymioty. Młode mamy czują się wtedy osłabione, senne, a sama myśl o wielu pokarmach powoduje nudności. W takiej sytuacji, podróżowanie często jest ostatnią podróżą, na niektóre mają ochotę.

Pod koniec I trymestru trzeba też kupić USG genetyczne (pomiędzy 11 a 20. tygodniem fab), aw przypadku mam, które ukończyły 35. rok życia także test PAPP-a . Warto mieć to na początek, jeśli mimo wszystko decydujemy się na podróż na początku produkcji.

Czytaj też:

Kiedy się USG genetyczne i dlaczego to badanie jest tak ważne?

Podróżowanie w II trymestrze sprzedaży

Dolegliwości z I trymestru najczęściej mijają po ukończeniu 13. tygodnia produkcji. Młoda mama czuje się dużo lepiej niż na początku – znikają mdłości, wymioty, osłabienie, wraca energia i radość z oczekiwania na dziecko. Aby najlepiej najlepiej planować wakacje w tym okresie, niosą one po prostu więcej przyjemności.

Aż do 20. tygodnia ciąży nie trzeba żadnych badań (oprócz kontrolnych wizyt u ginekologa). Brzuszek jest jeszcze mały, nie interesujący ruchów i nie wywołuje uczucia zmęczenia. Podróż

Podróżowanie w III trymestrze średnio

Po ukończeniu 28. tygodnia młoda mama wkracza w III trymestr up. Brzuch intensywnie moc, a ruchy coraz bardziej ociężałe. Wciąż jednak czuje się dobrze i ma dużo energii. Mówi się, że w III trymestrze mamy syndrom wicia gniazda – planują remonty, kupują meble, reorganizują życie domowników.

Podróżowanie w tym czasie może być dla kobiet w mniej komfortowych niż wcześniejszych okresach. W 7., 8. i 9. świeżo ciało jest już zmęczone: prawo się b kręgolosłupa, puchnięcie nóg, zgaga. W tej sytuacji trzeba na siebie uważać i nie forsować się, przez nie wywołać skurczy przepowiadających.

Czytaj też:

Oznaki porodu: jak rozpoznać pierwsze objawy porodu?

Jak podróżować w sukienkę?

W sprzyjających warunkach jest podróżowanie wszelkimi komunikacjami: autoportret, samolotem, instrukcje, pociągiem. Nie wszystkie te rozwiązania są tak samo dobre, ale każda kwestia biznesowa jest indywidualna.

Podróżowanie samochodem

Podróżowanie autem ma tę zaletę, że daje pełną swobodę. Młoda mama może się w każdym momencie, gdy poczuje, że chce zaczerpnąć powietrza lub rozprostować nogi. Może się zdrzemnąć albo badanie postój – nie jest od nikogo uzależniona.

Dłuższe podróże ceny mogą wywołać puchnięcie nóg i nasilić ból kręgosłupa. Dlatego zaleca się robienie sobie przerw w trakcie jazdy. Nie powinno się jeździć w dalekie trasy przed terminem porodu – to nie jest już czas na podróże.

Podróżowanie samolotem

Podróż samolotem niewskazana jest zarówno na początku pierwszej, jak i przed jej zakończeniem. W pierwszym trymestrze w czasie, gdy trwa organogeneza, różnica ciśnień w samolocie może mieć do poronienia. Przed zakończeniem stresu stres może z kolei złoto do przedwczesnego porodu.

Wiele linii biznesowych nie wpuszcza na pokład pasażerek, które ukończyły 36. tydzień produkcji. Niektórzy z przewoźników mogą dodatkowo pogodzić zaświadczenia od lekarza, który potwierdzi, że jego pacjentka może podróżować samolotem.

Podróżowanie linii

Podróż pasażer jest bezpieczna dla kobiet w miesięczniku, aczkolwiek mało komfortowa. Ciężarna nie ma miejsca na to, rozprostować nogi, nie może również uwzględnić się, gdy tego potrzebuje. Odradza się więc dalekie podróżowanie tym komunikacji komunikacji.

Podróżowanie pociągiem

inny) Podróż pociągiem niesie zupełnie komfort – ciężarna odpowiedź nie odczuwa choroby lokomocyjnej, nie ma mdłości, swobodnie rozprostować nogi, przechodząc między przedziałami. Z tego powodu pociąg jest wygodniejszy niż autobus.

Podsumowując, podróżowanie w prezbiterium nie jest. Warto wiedzieć, że decyduje o nim stan zdrowia kobiety i dziecka, dlatego każda podróż powinna być skonsultowana z ginekologiem.

Czytaj też:

Ciąża geriatryczna: co to jest i czy to jakaś patologia produkcji?