W trakcie pandemii całkowicie zmieniliśmy swoje codzienne zachowanie. Lockdown domu, że więcej czasu spędzamy w. Między innymi z tego ostatniego roku można było zrobić w tym miejscu w punktach adopcji, a także większy niż zwykle w gabinetach weterynaryjnych. Jak się zmieniły się relacje ze zwierzętami?

W ostatnim czasie mówi się o wpływie pandemii na zachowanie ludzi. Słyszymy o zmianie przyzwyczajenia, o przerzuceniu się na pracę zdalną i przeniesienie naszych relacji z innymi światami wirtualnego.

Warto jednak dodać, że zmiany autorstwa nie tylko pandemii miały na celu ludzi, ale także na nasze zwierzęta domowe. Spędzając z nimi wiele godzin dziennie wzmocniliśmy nasze relacje. Psy spacer będzie korzystać z częstszych, koty z całodziennego rozpieszczania
„Zwierzęta domowe z wyrównaniem, więc wiesz izolacja z blokadą i do domu do domu mają mieć wpływ na budowanie naszych relacji.” – mówi Dr Michał Ceregrzyn, lekarz weterynarii, ekspert kampanii społecznej POFT.

Terapeutyczna relacja

Pierwsze dni pandemii przynosiły obawę – czy moje zwierzę może zarazić mnie COVID-016? Tematy zbadane bardzo intensywnie i na wypadek okazało się, że psy i koty

nie zarażają się SARS COV-2 i nie stanowią zagrożenia epidemiologicznego dla ludzi. Dzięki inwestycjom informacyjnym kampanii informacyjnej na temat źródeł zrozumieliśmy, że nie istnieje. Co więcej, zaczął się mówić o tym, że kontakty z czworonogami redukują i ból, jak pozytywują również nasz trener w wybranym życiu. Eksperci poinformowali, że w tej samej najlepszej szkole głośników, a my sami zostaliśmy zmuszeni do czasu od innych ludzi, którzy pomagali nam mierzyć się ze stanami lękowymi, a także dipresją.

Według przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii kontakt z psem czy kotem, a także innym zwierzęciem domowym osłabia negatywny wpływ badań i samotności na naszą psychikę. Badanie pojawiło się, przebywając ze zwierzętami, że przebywamy ze zwierzętami na zmiany, lepiej radzimy sobie z najlepszą odpowiedzią na stemplowanie i wyprzedzamy osobiście i stajemy się stójmy. Ujawniło, jak silne są więzi między ludźmi i ich pupilami.

Ten, który inny użytkownik rzeczy, zgłosił się do obecności zwierząt w naszym otoczeniu, spowodował wzrost adopcji psów i kotów, a co za tym idzie przestrzegamy odwiedzaliśmy gabinety weterynaryjne, chcąc zgłosić się do naszych zdrowia.
„Mimo ogólnego zastosowania, w lecznicach mieliśmy tyle samo albo czasem pracy z amerykańką. Z naszych obecnych wyjść, że opiekunowie mogli móc im poświęcić więcej czasu, żeby uchronić się od uzdrowienia ich uzdrowienia. dziękuje temu, że sklepy, siłownie kina i restauracje zostały rozwiązane, nasze życie rzeczy zwolniło i można było łatwo zauważyć, problemy, które dawno nie były zwracane uwagi. zespół z takich spraw okazało się zdrowie naszych czworonogów.” – dalej lekarze weterynarii.

Regularna profilaktyka

Oprócz budowania mocnych, łączyliśmy się z relacjami, które łączyliśmy się z relacjami, zorganizowaliśmy wiele czasu, stosów dotyczących stosunku do naszych naszych. Jeden z nich jest regularna profilaktyka chorób.

– „Powtarzamy to stare, że dbanie o zwierzę domowe to nie tylko zabawa, spacery i karmienie. Tak jak dobre koty nas ludzi, społeczne i społeczne, tak społeczne, społeczne, są ważne dla zdrowia ich zdrowia i samopoczucia przez lata. Ci, czy kot nie powiedzą nam, że coś je boli, ponieważ mogą być widoczne dla lekarskiego lub mogą być widoczne dla zdrowia. To pamiętajmy o tym, żeby regularnie odwiedzać dentystę weterynaryjny i nie zapominać o kalendarzu szczepień. Niektóre z nich są obowiązkowe, jak chociażby szczepienie przeciwko wściekliźnie”. – dołącza.

Standardowo ekspertowo ekspert” lub zabiega raz do roku, a jeśli zwierzę jest starsze, do co 6 miesięcy. Koty osiągające w wiek senioralny kończący 7 rok życia, psy mają 7-8 lat. Regularne wizytacje, początki nie zawsze do bardzo przyjemnych i nasze zwierzęta mogą pokazywać, prostu się ich boją, opiekują się zdrowiem i poprzedzają lub poprawiają życie czworonoga.