Moja rutyna wcześnie rano, uproszczona.

Ktoś ostatnio poprosił mnie o mój schemat porannego poranka. Oto w skrócie. Mam nadzieję, że uznasz to za przydatne i nie krępuj się zostawić swoje obawy lub swój własny program wcześnie rano w sekcji komentarzy tego podsumowania!

  1. Obudź się i łącznie dziennik wdzięczności podczas leżenia w łóżku. Nie wyjmuj telefonu z trybu samolotowego.
  2. Po zapisaniu dziennika udaj się do strefy gotowania i napij 30 uncji wody ze szklanego pojemnika. Do wody umieść 2 opakowania lub fiolki Quintonowych minerałów hipertonicznych LUB łyżeczkę dobrego ) sól , wraz z 1 łyżeczką soda oczyszczona i 2 tabletki wodorowe
  3. Napój, a następnie idź dalej na zewnątrz w słońcu boso, nosząc tylko możliwe. Wykonaj 10-15 minut rozciągania, walcowanie pianki i głęboką pracę tkanek – szczególnie koncentrując się na wszystkim, co jest ciasne lub bolesne. W tym czasie nie wahaj się słuchać motywującej muzyki poprawiającej duchowo lub audiobooka lub podcastu, ale nadal utrzymuj telefon w trybie samolotowym.
  4. Po zakończeniu przedłużania i oddechu , skorzystaj z toalety, a następnie, jeśli masz pozwolenie na czas, przejdź do 20-30 minut na spacer w świetle słonecznym lub

sauna (gorąca) i terapia lodowa (zimna) (w przeciwnym razie może zachować zimno i ciepło na później w ciągu dnia).


Podcasty nagrane w tym tygodniu:

Poza nią Post: Jak biohackować szybkie przyspieszanie odchudzania, powstrzymać głód węglowodanów i zwiększyć autofagię komórkową.

Ten odcinek przyniósł ci Kion (kod BGF20), Organifi Gold Chocolate (kod BENG20), ButcherBox (kod BEN20) i Woda i wellness (kod GREENFIELD).

Cokolwiek musisz wiedzieć na temat korzystania z wody wodorowej: czas, dawkowanie, systemy wysyłki, Tabletki wodoru, urządzenia do wodoru, inhalatory wodoru i wiele więcej!

Ten odcinek przyniósł ci BioCharger (kod BENG500), Kion (kod BGF20), Organifi Green Juice (kod BENG20), JOOVV (Wykorzystanie zamówienia mój link i zdobądź moją zupełnie nową książkę Bezgraniczna

zdecydowanie całkowicie za darmo!) i Powerdot (kod BEN).


Artykuły, które opublikowałem dzisiaj:

Zdrowy grillowanie w lecie Przewodnik po grillowaniu: Jak pozyskać najzdrowsze mięso, wiodące wskazówki dotyczące zapobiegania niezdrowemu, błędnie opisanemu mięsu i jak przygotować jeden z najdoskonalszych, soczystych steków!

Mój pełny artykuł i wszystkie poprzednie archiwa moich postów są tutaj, jeśli chcesz przejrzeć poprzednie posty.


Unikalne ogłoszenia: )

::: Oszczędź 10% na wodorze molekularnym za pomocą chromu :::

Robert Slovak, tata odwróconej osmozy, i ja niedawno zanurzyłem się głęboko w wodór molekularny we wszystkich moich podcastach Najmniejsza cząsteczka w kosmosie wodór molekularny ma wyjątkowe możliwości dyfuzji tkanek i może odbyć podróż do tkanek podkomórkowych, aby uzyskać znacznie większy wynik ogólnoustrojowy w porównaniu z innymi przedmiotami. Badanie naukowe faktycznie ujawniło, że poprawa stężenia wodoru może wspierać odporność, zdrowie mitochondriów, wydajność sportową, gojenie, radzić sobie z utlenianiem i wiele więcej.

Dziesięć lat temu pionierzy w tworzeniu tabletek z wodorem, grupa Roberta opracowała pierwszy element do integracji wodoru molekularnego z chromem chromaksymalnym (poparty ponad 35 badaniami medycznymi) w celu optymalizacji zdrowia metabolicznego.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat wodoru molekularnego i uzyskać Active H2 Chromax. Upewnij się, że używasz kodu GREENFIELD przy kasie, aby zaoszczędzić 10%.

::: Zaoszczędź 10% na niesamowitym nowym narzędziu, które wykorzystuje twoje DNA, aby zapewnić Ci spersonalizowane zalecenia zdrowotne :::

Po moim podcast z Joe Cohenem, założycielem i CEO SelfDecode, Mam mnóstwo pytań na temat jego niesamowite nowe narzędzie analizy dziedzicznej.

Jak rozumiesz, jestem ogromnym maniakiem informacji, a moja genetyka nie jest wyjątkiem.

W SelfDecode w mniej niż 30 minut czytałem mój pierwszy spersonalizowany raport zdrowotny na temat tego, jak moje geny łączą się z moją wytrzymałością, składający się z praktycznych, łatwych do zrozumienia sugestii przygotowanych dla mnie.

SelfDecode zapewnia ponad 14 zindywidualizowanych raportów, w tym nastroju, funkcji poznawczych, snu, a nawet zdrowia sercowo-naczyniowego.

Jeśli chodzi o precyzję: zacytowano każdą sugestię, abym mógł głębiej zbadać badania leżące u podstaw ich raportów. Wykorzystują wiele genów i SNP do identyfikacji twoich zagrożeń dla zdrowia (Polygenic Risk Score) i wykorzystują więcej SNP niż jakiekolwiek inne narzędzie do analizy DNA …

Gotowy na początek z kodem własnym? Kliknij ten link, a otrzymasz 10% zniżki, nawet jeśli wysłałem


Potrzebujesz pomocy w pełni optymalizującej mózg i ciało? )

Właściwie studiowałem naukę, widziałem z pierwszej ręki to, co działa, a co nie, a przede wszystkim zrozumienie, w jaki sposób pomóc Ci dokonać długotrwałych zmian, aby stać się najlepszą odmianą samego siebie – na dobre. Przeszkoliłem również całą armię trenerów Kion, a przy naszej pomocy nie będziesz musiał mieć trudności ze zrozumieniem sprzecznych informacji na temat zdrowia, tylko skończyć z zaskoczeniem i bez inspiracji.

Consult One-On- One With Me

Czy chcesz osiągnąć maksymalną wydajność fizyczną? Próbujesz jak najszybciej zrzucić tłuszcz lub zdobyć chude mięśnie? Wszystko gotowe do skorzystania z najbardziej zaawansowanych procedur dotyczących zdrowia, kondycji i długowieczności? Każdego dnia współpracuję z osobami bardzo podobnymi do ciebie, aby pomóc im osiągnąć ich cele dzięki spersonalizowanym wskazówkom zdrowotnym oraz charakterystycznym strategiom żywieniowym i sprawności fizycznej. Mój harmonogram szybko się zapełnia, więc upewnij się, że zarezerwuj dziś indywidualną konsultację ze mną

Pracuj z pośród moich Osobiście wyszkoleni trenerzy Kion

Trenerzy Kion są akredytowani w tej samej całościowej metodzie, którą mam na myśli, zdrowie ciała i duchowości. Wystarczy kliknąć tutaj, aby wyświetlić pełną stronę katalogu trenerów i znaleźć idealnego trenera dla siebie i swoich specjalnych celów!


Nadchodzące okazje:

14-16 lipca 2020 r .: Paleo f (x) – – Austin, Teksas. Zarejestruj się z dziesiątkami specjalistów ds. Fitness i zdrowia, aby odkryć najnowsze przełomy w epigenetyka, biohacking, Keto, AIP, nootropics, badania krwi, kondycjonowanie siły, sen, napięcie i wiele innych. Spróbuj przepysznych nowych potraw, znajdź zupełnie nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania. Rejestracja tutaj

Wyświetl kalendarz Bena tutaj


Zawarty produkt: Kion Aminos

Czy zamierzasz …

… lub po prostu skorzystaj z dodatkowych aminokwasów w ich najbardziej przyswajalnym rodzaju, aby wspomóc starzenie się lub dietę wegańską, wegetariańską lub ketozową , Kion Aminos niezbędne aminokwasy masz.

Kion Aminos są tworzone w dokładnie potwierdzonych naukowo proporcjach wymaganych do maksymalnego wykorzystania i wchłaniane przez organizm w ciągu dwudziestu minut. Jeśli więc wybierasz się z klubu zdrowia, potrzebujesz szybkiego wzrostu energii, odpędzania głodu lub w trakcie długich ćwiczeń, możesz z łatwością zapewnić swojemu ciału wsparcie – i to szybko.

Spróbuj dziś Kion Aminos Tablets lub Cool Lime lub Mixed Berry Powders!

FDA nie zbadała tych deklaracji . Przedmioty Kion nie mają na celu diagnozowania, radzenia sobie, leczenia ani unikania chorób.


W tym tygodniu jest wiele popularnych postów na Instagramie: )

)

W tym tygodniu większość popularnych Tweet:

)

Hej, Reddit! Dołącz do mnie w poniedziałek, 8 czerwca o dwunastej w pacyfiku w r / KetoScience, aby uzyskać AMA na wszystkie rzeczy: keto, carb-kolarstwo, układanie suplementów, biohack keto, dietę drapieżników, skuteczność metaboliczną i wszystko inne związane z keto: https://t.co/HSXpA9GMDT pic.twitter.com/ul2hE5Chai

– Ben Greenfield (@bengreenfield)

3 czerwca 2020 r.

)

Mój popularny post na Facebooku w tym tygodniu: )

)

W ciągu ostatnich kilku godzin przeszedłem ze stanu radosnego braku wiedzy na czysty szok i przerażenie. Zasadniczo unikam cyklu negatywnych wiadomości i nie czytałem ani nie oglądałem wiadomości od kilku dni, ale po zobaczeniu kilku plotek w sieciach społecznościowych i usłyszeniu od kilku znajomych, że w tej chwili wydarzyło się poważne wydarzenie, poczułem, że moim obowiązkiem jest zanurkować za kilka godzin wstecz i zbadać, co dzieje się z obecną parodią George’a Floyda – i odkryłem, że jest to szokujące, niefortunne i przerażające pod każdym względem. Moim pierwszym pomysłem po zobaczeniu pojawiającej się przemocy i podziałów było kontemplowanie fragmentu Biblii w Kolosan, w którym Paweł Apostoł stwierdza, że ​​„… nie ma ani Greka, ani Żyda, obrzezania ani nieobrzezania, barbarzyńcy, scytyjskiego , więź ani wolność: ale Chrystus jest wszystkim i we wszystkich. Z tego powodu, jako wybrani Boga, święci i umiłowani, wnętrzności łask, współczucie, pokora umysłu, łagodność, cierpliwość; wzajemne wzajemne znoszenie się i wybaczanie siebie nawzajem, jeśli ktokolwiek ma kłótnię z kimkolwiek: tak jak Chrystus wam przebaczył, tak i wy czyńcie ”. Jest to moje najgłębsze pragnienie i będzie to moja modlitwa za godziny i dni idące naprzód, aby każdy lud – czarno-biały, mężczyzna i kobieta, obfity i biedny – mógł zachować wszelką nienawiść, gorycz i przemoc i obdarzyć hojnością i kochający duch przebaczenia, łaski i pokoju. Pamiętaj, że w takich czasach – MIŁOŚĆ obejmuje wszystko, a absolutnie najlepsze, co możesz zrobić, to iść naprzód i lubić innych z jak największym entuzjazmem i altruizmem. To jest moja modlitwa za ciebie w tej niepokojącej godzinie.

Wysłane przez Ben Greenfield Fitness w poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.

Zostaw swoje uwagi i wszelkie wiadomości lub odkrycia, które Twoim zdaniem przegapiłem na wymienionych poniżej!

Twoje zdrowie,

Ben

Dowiedz się więcej