Odkrycia Bena Greenfielda, z najnowszych wiadomości na temat fitnessu, odżywiania, zdrowia, dobrego samopoczucia, biohackowania i badań przeciwstarzeniowych Podsumowuję również moje nadchodzące wydarzenia i specjalne ogłoszenia, abyś mógł być na bieżąco z prezentami, rabatami i nie tylko!


Nowe odkrycia tygodnia: fajne nowe rzeczy, których próbuję, książki, które czytam, i więcej!

Węgiel Pasta do zębów Mit obalony?

Jakiś czas temu zwróciłem się do artykułu z czasopisma Vice obalającego pewne zdrowie praktyki, aw tym odcinku podcastu wspomniano, że pasta do zębów z węgla drzewnego może nie być być wszystkim, czego się spieszy, aby opierać się na brytyjskich badaniach stwierdzających, że może faktycznie zużyć szkliwo zębów. Niedawno moi przyjaciele z Living Libations napełnili mnie subtelnymi niuanse, które czułem się zmuszony zgłosić.

Oto, co mi przesłali e-mailem:

„Istnieje bardzo niewiele opublikowanych artykułów naukowych na temat węgla aktywowanego i jego wpływu na zęby, z wyjątkiem przeglądu piśmiennictwa medycznego stwierdzającego brak dostępnych danych na ten temat. (Jednak węgiel aktywowany był używany od setek lat do usuwania przebarwień powierzchniowych z zębów.) Podczas badań nad odpowiedzią na twoje pytanie zauważyliśmy również, że istnieje kilka dentystów / stron z produktami dentystycznymi, które twierdzą, że węgiel aktywowany nie jest t bezpieczny, co wydaje się fałszywe, biorąc pod uwagę brak danych pomocniczych.

Artykuł w czasopiśmie British Journal „Środki do czyszczenia zębów zawierające węgiel drzewny”, o którym wspominałeś, wydaje się czerpać z tych samych ograniczonych badań, co w innym artykule w czasopiśmie. Główną obawą był potencjał, że węgiel drzewny może uszkodzić szkliwo (drugorzędne były obawy, że węgiel drzewny jest nieskuteczny), jednak żaden z badaczy nie przeprowadził żadnych testów w celu udowodnienia lub odrzucenia ich obaw. Ich główne stwierdzenie brzmiało następująco: „Biorąc pod uwagę abrazję, należy pamiętać, że użytkownicy środków do czyszczenia zębów na bazie węgla drzewnego mogli zostać przekonani do zakupu produktu, twierdząc, że wybielają zęby… i dążąc do tego celu, mogą myć często, energicznie i przez dłuższy czas okresy użytkowania produktu. ” Zasadniczo ich spór nie dotyczy węgla drzewnego, ale czasu szczotkowania i nacisku wywieranego na szczoteczkę do zębów.

Oto ich końcowe stwierdzenie: „Wnioski: Środki do czyszczenia zębów na bazie węgla drzewnego, przy braku potwierdzających dowodów naukowych, można uznać za modną, ​​marketingową„ sztuczkę ”opartą na folklorze na temat używania różnych formy węgla drzewnego do środków doustnych i dentystycznych lub współczesne zastosowania węgla drzewnego do celów medycznych. Konsumentom zaleca się sprawdzenie składników pasty do zębów z węglem drzewnym, ponieważ może to zwiększać ich ścieralność. ”
Jak widać, nie ma ostrzeżenia o szkodach lub zagrożeniach. Niestety często zdarza się, gdy publikowane są badania, w których media i blogerzy lubią podkręcać dramat i zamieniać neutralne wypowiedzi lub nawoływać do dalszych badań w poważne ostrzeżenia. I tak się stało w tym przypadku.

Oto dlaczego uważamy węgiel aktywowany za bezpieczny do pielęgnacji jamy ustnej. Istnieją dwa sposoby oceny bezpieczeństwa ścieralności w pielęgnacji szkliwa zębów: wartość twardości Moh i RDA. Aby użyć skali Moh w celu ustalenia, czy substancja nie jest zbyt ścierna dla szkliwa, porównuje się wartość twardości Moh związku (węgiel aktywowany) z twardością zębów (szkliwa i zębiny). Węgiel aktywowany to 1-2 w skali Mohsa w porównaniu do 5 dla szkliwa zębów i 2-2,5 dla zębiny. (Dla porównania, soda oczyszczona to 2,5 na skali.) Tak więc węgiel aktywowany nie powinien ścierać ani drapać zębów podczas szczotkowania, ponieważ jest znacznie mniej twardy niż szkliwo i zębina.

Drugi test, względna ścieralność zębiny (RDA), jest często stosowany do oceny ścieralności produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Wyższa wartość RDA wskazuje na zwiększone prawdopodobieństwo ścierania zębów, a wartość powyżej 200 jest uważana za niebezpieczną dla zębów. Węgiel aktywowany ma wartość RDA 70-90. RDA Crest wynosi 106, a wartość Colgate Total wynosi 70. Według RDA węgiel aktywowany jest całkowicie bezpieczny dla zębów.

Jeśli nadal jesteś zaniepokojony, zamiast pasty do szczotkowania możesz użyć węgla aktywowanego jako maski na zęby. Po prostu pokryj zęby pastą i pozwól jej usiąść przez kilka minut, a następnie wymachuj i pluj przed szczotkowaniem. ”

Więc masz to. Aby uzyskać więcej informacji na temat porad Nadine Artemis dotyczących pielęgnacji zębów lub zaoszczędzić 10% na produktach do higieny jamy ustnej / skóry, eliksirach lub czymkolwiek innym na ich stronie, po prostu kliknij tutaj i użyj kodu: RENEGADEBEN przy kasie.


Podcasty nagrane w tym tygodniu:

Biohacking Fitness w Azji i poza nią: jak jedna mała firma zmienia oblicze testów biomarkerów, rolnictwa, zanieczyszczenia, Zdrowie i więcej!

Ten odcinek przyniósł ci Kion Flex (kod: BGF20), Pszczelarz Naturals (kod: BEN), Vuori (kod: BEN2020) i Four Sigmatic (kod: BENGREENFIELD).

)

Jak być bezgranicznym: sen, nawyki, rutyna, Rytuały, długowieczność, biohacking, rodzicielstwo, duchowość i nie tylko!

Ten odcinek przyniósł ci Kion Clean Energy Bars (kod: BGF10), ButcherBox (kod: BEN20), Gluten Guardian (kod: GREENFIELD) i Magiczna łyżka (kod: BENGREENFIELD).


Artykuły, które opublikowałem w tym tygodniu:

Trzy mało znane, niekonwencjonalne podejścia antywirusowe Do wzmocnienia układu odpornościowego.

Mój pełny kanał z artykułami i wszystko poprzednie archiwa moich artykułów są tutaj, jeśli chcesz sprawdzić poprzednie artykuły.


Artykuły, które polecono mi w tym tygodniu:

Terapia światłem czerwonym: klucz do lepszego seksu czy totalnego pozorowania?


Komunikaty specjalne:

::: Zaoszczędź do 10 $ na witaminie, prawdopodobnie masz niedobór :::

Ostatnie doniesienia z USDA pokazują, że niedobór witaminy B12 może być bardziej rozpowszechniony niż sądzono, a dotyczy to co najmniej 40% populacji. Dodaj do tego fakt, że twoja zdolność do wchłaniania witaminy B12 stopniowo maleje z wiekiem, i możesz zrozumieć, dlaczego niektórzy nazywają to cichą epidemią, która może mieć poważne konsekwencje dla twojego zdrowia.

Jeśli zauważysz którykolwiek z poniższych objawów…

  • Zawroty głowy
  • Zapomnienie
  • Niewyjaśnione zmęczenie
  • Wizja zagadnienia
  • Piny i igły

… to zdecydowanie chcesz rozważyć suplementację B12.

Suplement B12, który biorę i zalecam, nazywa się PuraTHRIVE Liposomal B12 w / kwas fulwowy. Jest to wysoce wyspecjalizowana formuła, która za pośrednictwem technologii liposomalnej dostarcza najwyższej jakości B12 bezpośrednio do komórek, aby zoptymalizować twoje zdrowie, i zawiera kwas fulwowy dla zwiększenia biodostępności. Podczas korzystania mój link, możesz zaoszczędzić do 10 USD za butelkę . Wystarczy kilka rozpyleń w jamie ustnej, a poziom witaminy B12 zostanie uzupełniony bez dodatkowego wysiłku.


Potrzebujesz pomocy w pełni optymalizującej mózg i ciało?

Studiowałem naukę, widziałem z pierwszej ręki, co działa, a co nie, a co najważniejsze, wiem, jak pomóc Ci wprowadzić trwałe zmiany, aby stać się najlepszą wersją samego siebie – na dobre . Przeszkoliłem również całą armię trenerów Kion, a dzięki naszemu wsparciu nie będziesz musiał walczyć o rozszyfrowanie sprzecznych informacji zdrowotnych, tylko skończył się zdezorientowany i nie zmotywowany.

Skonsultuj się ze mną jeden na jednego

Czy chcesz osiągnąć maksymalną wydajność fizyczną? Próbujesz jak najszybciej zrzucić tłuszcz lub uzyskać chude mięśnie? Gotowy na skorzystanie z najnowocześniejszych protokołów dotyczących zdrowia, kondycji i długowieczności? Każdego dnia współpracuję z ludźmi takimi jak ty, aby pomóc im osiągnąć ich cele dzięki spersonalizowanym poradom zdrowotnym oraz unikalnym planom żywieniowym i fitness. Mój harmonogram szybko się zapełnia, więc upewnij się, że już dziś zarezerwuj ze mną konsultację jeden na jednego .

Pracuj z jednym z moich osobiście trenowanych trenerów Kion

Trenerzy Kion są certyfikowani w tym samym holistycznym podejściu, które mam na myśli dla zdrowia ciała i duchowości. Oprócz tego, że są naprawdę szkoleni przez twoich, ci ludzie to wykwalifikowani specjaliści, od osobistych trenerów po dietetyków, kręgarzy, elitarnych sportowców, psychologów, lekarzy i wielu innych. Właśnie kliknij tutaj, aby wyświetlić pełny katalog trenerów i znaleźć idealnego trenera dla siebie i swoich unikalnych celów!


Nadchodzące wydarzenia:

15 lutego – 15 marca: szczyt ds. Nawodnień – online. Dołącz do mnie i mojego taty Gary Greenfield, aby dowiedzieć się więcej na temat ustrukturyzowanego nawodnienia (Nasza rozmowa odbędzie się 7 marca) Szczyt dotyczący rozwiązania w zakresie nawodnienia jest BEZPŁATNY i online, ponieważ woda jest podstawowym prawem człowieka i każdy powinien mieć do niej dostęp. Zacznij tutaj

23–29 marca: Get Off Your Sugar Summit – Online. Bardziej uzależniający niż kokaina cukier wywołuje stany zapalne w mózgu i porywa zdrowie i energię, powodując apetyt i objawy odstawienia, obrzęk i przybranie na wadze. Wreszcie ZAKOŃCZ swoje zadziwiające uzależnienie od cukru i odzyskaj zdrowie i energię! Kliknij tutaj, aby zarejestrować się za darmo

4-6 kwietnia: Wild Health Summit – Versailles, KY. Wybierz się w podróż do świata spersonalizowanej medycyny opartej na genomice. Dowiedz się, czego potrzeba, aby lepiej zarządzać pacjentami, stosując spersonalizowane podejście. Korzystając z genomiki i indywidualnych markerów, jesteśmy w stanie zoptymalizować zdrowie, walczyć z chorobami przewlekłymi i znacząco zwiększyć długość życia. Przyjdź, aby dowiedzieć się, jak zintegrować te metody z praktyką, aby odejść od używania leku jako opaski i zamiast tego używać leku do leczenia. Rejestracja tutaj

24–26 kwietnia: Paleo f (x) – Austin, Teksas. Dołącz do mnie i kilkudziesięciu ekspertów w dziedzinie zdrowia i fitness, aby odkryć najnowsze przełomowe osiągnięcia w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, keto, AIP, nootropów, krwi testowanie, kondycjonowanie siły, sen, stres i wiele więcej. Wypróbuj pyszne nowe potrawy, odkryj nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania. Rejestracja tutaj.

Wyświetl kalendarz Bena tutaj


Polecany produkt: Kion Bar

Jedną z moich ulubionych rzeczy do złapania, gdy podróżuję, wybiegam za drzwi na długą wędrówkę lub przygodę, lub gdy po prostu szukam pysznej czekoladowej przekąski, jest Kion Bar.

Ten pasek to coś, co opracowałem specjalnie dla aktywnych osób, które potrzebują czystego źródła prawdziwej żywności w podróży. Jest hipoalergiczny i wolny od poczucia winy, a także wypełniony wyjątkową mieszanką składników, które wspierają energię bez nadmiaru węglowodanów i sztucznych składników. Nasiona chia, migdały, orzechy kokosowe i jądra kakaowca nadają mu również niesamowitą chrupkość i konsystencję, która jest o wiele bardziej satysfakcjonująca z jedzenia niż lepki zacier, który stanowi średni pasek energii.

A jeśli szukasz bardziej „pobłażliwego” sposobu na zjedzenie tych rzeczy, wypróbuj je z filiżanką gorącej kawy – lub moim ulubionym – pokruszonym na niektórych lodach Oatmeal Cookie Halo Top. Smacznego!

Sprawdź pasek Kion, i użyj kodu: BGF20, aby uzyskać 20% zniżki.


Najpopularniejszy post na Instagramie w tym tygodniu:

Zobacz ten post na Instagramie

)

Protokół podróży Często jestem pytany, jak radzę sobie z mnóstwem lotów długodystansowych, więc pomyślałem, że zrobię kilka zdjęć i podzielę się z Wami moją konfiguracją podróży lotniczych wycieczka do Indii, która obejmowała cztery osobne 10-godzinne loty. Trzeba przyznać, że nie wybieram takich przystanków na szybki lot krajowy, ale aby zwalczyć stany zapalne, promieniowanie, zaburzenia rytmu okołodobowego, wirusy i wiele innych problemów szczególnie napotykanych podczas podróży długodystansowych, robię wszystko, co w mojej mocy, aby bądź tak zdrowy, jak to możliwe, a także jak najbardziej obecny dla mojej rodziny, kiedy wrócę. Oto niektóre z moich niepodlegających negocjacjom podróży długodystansowych. Linki do wszystkich produktów można znaleźć w mojej biografii. 1. Maska 3M 8511 AN99 – Z powodu koronawirusa dodajemy dodatkową warstwę filtracji powietrza. 2. @kion Serum – Powietrze linii lotniczej jest niesamowicie suche, a serum pomaga mojej skórze w utrzymaniu wilgoci… oczyszcza również skórę z patogenów. 3. Antybakteryjne chusteczki do rąk – na tacę linii lotniczych, deski sedesowe, klamrę siedziska i wszystkie te miejsca z zarazkami, o których nie myślisz / o których nie myślisz. 4. Ketony – estry ketonowe pomagają modulować szlaki przeciwzapalne podczas lotu długodystansowego. 5. Orzechy makadamia – jeden z moich ulubionych apetytów, sycące przekąski o niskiej zawartości węglowodanów 6. CBD – biorę około 100 mg na sen. W tym przypadku mam czapki zdrowia elementu – które są bardzo potężne. 7. Mind Fold Sleep Mask – najlepsza z nich 8. Przewodowe słuchawki redukujące hałas Bose – bez bluetooth 9. J-Hook Poduszka podróżna – najlepsza poduszka podróżna IMO 10. @raoptics Niebieskie światło blokujące okulary 11. @kion Oregano Oil – do wzmocnienia odporność i regularnie jelit, szczególnie. w połączeniu z propolisem. 12. @beekeepers_naturals Propolis Spray do gardła – niesamowity naturalny środek przeciwwirusowy. 13. Czopek podróżniczy. Nie pokazano, ale do podróży międzynarodowych używam teraz zestawu czopków podróżniczych dr. Johna Lieurance. 100 mg CBD, 250 mg glutationu i 200 mg melatoniny na pierwszą noc snu, kiedy docieram do celu. Jeśli jesteś zainteresowany moimi najbardziej aktualnymi wskazówkami dotyczącymi budowania odporności, przejdź do mojej biografii i zapisz się do mojego biuletynu e-mail, aby opublikować artykuł we wtorek! Jak podnosisz odporność na samolotach i na lotniskach

Wpis udostępniony przez Ben Greenfield Fitness (@bengreenfieldfitness) w dniu

Najpopularniejszy tweet tego tygodnia:

Okazuje się, że odważniki o wysokiej masie i o niskiej masie biją biją odważniki o wysokiej masie i o niskiej masie w celu kontroli poziomu glukozy we krwi: https://t.co/BnOui9wnMN

– Ben Greenfield (@bengreenfield) 8 marca 2020 r.

Mój najpopularniejszy post na Facebooku w tym tygodniu:

)

Zabrałem chłopców surfujących po raz pierwszy dzisiaj – i mój trzeci. Ludzie @konatownsurfadventures są absolutnie…

Wysłane przez Ben Greenfield Fitness w dniu Sobota, 7 marca 2020 r.

Zostaw poniżej swoje komentarze i wszelkie wiadomości lub odkrycia, które Twoim zdaniem przegapiłem!

Twoje zdrowie,

BenCzytaj więcej