Cotygodniowe podsumowanie: Twój przewodnik po wszystkim, czego mogłeś przegapić w tym tygodniu i nie tylko! 11/16 – 11/22

Cotygodniowe podsumowanie: Twój przewodnik po wszystkim, czego mogłeś przegapić w tym tygodniu i nie tylko! 11/16 – 11/22

Odkrycia Bena Greenfielda z najnowszych wiadomości na temat fitnessu, odżywiania, zdrowia, dobrego samopoczucia, biohackowania i badań przeciw starzeniu się. Podsumowuję również moje nadchodzące wydarzenia i specjalne ogłoszenia, abyś mógł być na bieżąco z prezentami, rabatami i nie tylko!


Nowe odkrycia tygodnia: fajne nowe rzeczy, których próbuję, książki, które czytam, i więcej!

– Nowa guma do żucia

Często jestem pytany, jaki rodzaj gumy żuję w moich filmach. Szczerze mówiąc, chociaż kopię LUCY gumę nikotynową
, żuję coraz mniej tych nikotyny dni i zamiast tego przejście na gumę wykonaną z olejku eterycznego, zwaną
Slique . Po prostu czułem, że mogłem przesadzić z nikotyną, a ta guma Slique dotyczy najbardziej niewiarygodnie smaczne i zdrowe rzeczy, jakie możesz dostać. Starożytni podróżnicy na całym Bliskim Wschodzie używali surowej żywicy kadzidłowej ze względu na jej wartość odżywczą i zdolność kontrolowania głodu. Slique Gum oferuje te same korzyści w nowoczesnym systemie dostarczania, który pomaga kontrolować głód i poprawić zdrowie jamy ustnej.

Składniki są następujące: żywica kadzidłowa (Boswellia frereana), gumbaza, izomalt, sorbitol, naturalne aromaty, stearynian wapnia, naturalne słodziki, kolory (sok z czerwonej kapusty, kurkuma), odchudzające świeże Miętowa mieszanka olejków eterycznych: (olejek miętowy (Mentha Piperita), olejek mięty zielonej (Mentha Spicata)], ksylitol
† 100% olejku eterycznego o czystości terapeutycznej

Nie ma sztucznych barwników ani smaków i chociaż czasami żuję gumę nikotynową, ta Slique rzeczy to kolejny poziom. Wybierz trochę tutaj w „Popularne produkty Zdrowe i Fit.”
Podziękujesz ja później. Pamiętaj też o wpisaniu kodu: 165028.


Podcasty nagrane w tym tygodniu:

Wszystko zaczyna się od jelit: jak twoje bakterie i zapalenie jelit wpływają na twój nastrój, zdrowie, długowieczność & Więcej!


Specjalne ogłoszenia:

::: Zapisać 15% „Superfoods From The Hive” :::

Ostatnio dużo podróżowałem, w samą porę na sezon zimny i grypowy, a oprócz Kiona Oregano Oil , mam inny mniej znany hack samolotem. Mówię o propolisie pszczół. Rozpylam te rzeczy w ustach za każdym razem, gdy jestem w samolocie lub naprawdę, gdy gdziekolwiek jestem, mogą pojawić się zanieczyszczenia w powietrzu.

Propolis pszczół ma niesamowite właściwości zwalczające zarazki. To się skończyło 300 różne witaminy, minerały i związki w nim zawarte. Jest najlepszym obrońcą natury i też smakuje całkiem nieźle.

Firma, która ją produkuje, nazywa się Pszczelarz Naturalny, a na ich stronie znajduje się również wiele innych dodatków – w tym Brain Fuel, Hive Superfood Complex, Superfood Cacao Honey i wiele innych.

Wystarczy przejść do BenGreenfieldFitness.com/beekeepers i wprowadź kod: BEN przy kasie, aby zapisać 15%. Będziesz „szczęśliwy”, że tak.


Potrzebujesz pomocy w pełni optymalizującej mózg i ciało?

Studiowałem naukę, widziałem z pierwszej ręki, co działa, a co nie, a co najważniejsze, wiem, jak pomóc ci dokonać trwałych zmian, aby stać się najlepszą wersją siebie na dobre. Przeszkoliłem również całą armię trenerów Kion, a dzięki naszemu wsparciu nie będziesz musiał walczyć o rozszyfrowanie sprzecznych informacji zdrowotnych, tylko skończył się zdezorientowany i nie zmotywowany.

Skonsultuj się ze mną jeden na jednego

Czy chcesz osiągnąć maksymalną wydajność fizyczną? Próbujesz jak najszybciej zrzucić tłuszcz lub uzyskać chude mięśnie? Gotowy na skorzystanie z najnowocześniejszych protokołów dotyczących zdrowia, kondycji i długowieczności? Każdego dnia współpracuję z ludźmi takimi jak Ty, aby pomóc im osiągnąć ich cele dzięki spersonalizowanym poradom zdrowotnym oraz unikalnym planom żywieniowym i fitness. Mój harmonogram szybko się wypełnia, więc pamiętaj , aby umówić się ze mną na indywidualne konsultacje dzisiaj.

Pracuj z jednym z moich osobiście trenowanych trenerów Kion

Trenerzy Kion są certyfikowani w tym samym holistycznym podejściu, które mam na względzie zdrowie ciała i duchowe. Oprócz tego, że są naprawdę szkoleni przez twoich, ci ludzie to wykwalifikowani specjaliści, od osobistych trenerów po dietetyków, kręgarzy, elitarnych sportowców, psychologów, lekarzy i innych. Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełny katalog autokarów i znaleźć idealnego trenera dla siebie i swoich unikalnych celów!


Nadchodzące wydarzenia:

– styczeń 11, 2020: Bouley Test Kitchen – New York, NY. Dołącz do mnie i szefa kuchni Davida Bouleya w kluczowej dyskusji „21 Sposoby stawania się bezgranicznymi: Ulepsz swój mózg, Zoptymalizuj swoje ciało i Oprzyj się starzeniu. ”Moja prezentacja będzie śledzona inspirowana wellnessem pięciodaniowa kolacja przygotowana przez szefa kuchni Davida Bouleya w towarzystwie wina. Każdy gość otrzyma promocyjną kopię mojej nowej książki Bezgraniczna . Przestrzeń jest ograniczona, więc zdobądź teraz swoje bilety .

Kwiecień 24 – 26, 2020: Paleo f (x) – Austin, TX. Dołącz do mnie i dziesiątków ekspertów ds. Zdrowia i fitnessu, aby odkryć najnowsze przełomy w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, keto, AIP, nootropów, badań krwi, siły warunkowanie, sen, stres i wiele więcej. Wypróbuj pyszne nowe potrawy, odkryj nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania. Rejestracja tutaj.

Zobacz kalendarz Bena tutaj


Wyróżniony produkt: Kion Flex – Nowa formuła!

Całkowicie nowy Kion Flex to jedyny tego rodzaju suplement zdrowotny dla stawów: Sprawdzony klinicznie, naturalny, szybko- działając i skutecznie.

Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, entuzjastą sportu na świeżym powietrzu, czy też chcesz czuć się jak najlepiej z wiekiem, zdrowie stawów jest kluczem do utrzymania aktywnego stylu życia. Kion Flex to naturalny suplement na zdrowie stawów, o którym udowodniono:

About The Author