Odkrycia Bena Greenfielda z najnowszych wiadomości na temat fitnessu, odżywiania, zdrowia, dobrego samopoczucia, biohackowania i badań przeciw starzeniu. Podsumowuję również moje nadchodzące wydarzenia i specjalne ogłoszenia, abyś mógł być na bieżąco z prezentami, rabatami i nie tylko!


Nowe odkrycia tygodnia: fajne nowe rzeczy, których próbuję, książki, które czytam, i więcej!

– Oświecające doświadczenie polowania, które miałem z rodziną w ostatnim tygodniu

Dorastając w obszarze metropolitalnym, nigdy nie miałem dużego kontaktu z polowaniem lub na wolnym powietrzu. W ciągu ostatnich kilku lat i przy pomocy różnych przyjaciół i mentorów nabrałem głębokiego podziwu dla tradycji łowiectwa – przygotowywania mięsa, gotowania, znajdowania dróg, śledzenia i wszystkich innych umiejętności, które się z tym wiążą. To jest powód, dla którego postanowiłem zabrać rodzinę na 4-dniowe doświadczenie w Kettle Falls w stanie Waszyngton zHuman Hunting School School.

Kurs, który wybraliśmy w tym przypadku, nazywa się „Przebudź łowcę”. NIE jest to polowanie z przewodnikiem ani pogoń za trofeami; jest to bardziej holistyczne podejście do uczenia się całego procesu, od planowania i przygotowania, przez prześladowanie i polowanie, po ubieranie w terenie i rzeźnictwo. Podstawowym celem jest uzdrowienie związku między człowiekiem a przyrodą poprzez doświadczenie esencji polowania, która wymaga czasu na polu i myślenia jak dzikie zwierzę. Proces ten jest powolnym, przemyślanym zanurzeniem w celu ustanowienia jak najsilniejszych więzi z ziemią i naszym ekosystemem, w którym to momencie polowanie staje się bardziej aktem dawania i otrzymywania niż zdobywania i chwytania.

Nowy styl medytacji, który pomaga ci mniej stresować i osiągać więcej


Ogłoszenia specjalne:

::: Zapisać 15% na temat nowego probiotyku, na który przełączyłem :::

Niestety, jak można przeczytać tutaj w „Nowy rodzaj probiotyku może się zmienić $ 38 miliard rynku przy użyciu prawdziwej nauki,”większość probiotyków po prostu nie nasienia jelit. Kropka.

Więc zacząłem szukać „SEED”probiotyki po spotkaniu z głównym naukowcem na konferencji zdrowotnej i pod niewiarygodnym wrażeniem. SEED to nowa firma zajmująca się naukami o mikrobiomach, która ma dogłębną grupę naukowców i lekarzy opracowujących terapie mikrobiologiczne, które są poparte zarówno danymi klinicznymi dotyczącymi ludzi, jak i wymiernymi punktami końcowymi wskazującymi, że faktycznie „zasiewają” żołądek (stąd nazwa).

Posiewpierwszym produktem jest konsorcjum 20 + szczepy bakterii popartych wieloma randomizowanymi, podwójnie ślepymi próbami klinicznymi na ludziach, obejmującymi różne punkty końcowe – w tym czas przejścia jelit, konsystencję stolca, regularność, łatwość eliminacji, wzdęcia i integralność bariery jelitowej

Innymi słowy, jest to najlepszy nowy probiotyk, kropka. Popping trzy razy dziennie. Ich strona internetowa jest również fajna do odkrywania.Użyj kodu ZIELONY 10 tutaj dla 15% zniżki na pierwszy miesiąc Daily Synbiotic.

::: Enter The Boundless Sweepstakes! :::

Nagroda nr 1 (Viome Microbiome Test wart $) Został nagrodzony!

Nie chcesz przegapić więcej nagród?

Gdy zarezerwujesz swoją kopięBez ograniczeń: Ulepsz swój mózg, zoptymalizuj swoje ciało i przeciwstaw się starzeniu, otrzymasz ekskluzywne bonusy i automatycznie zostaniesz zgłoszony do wygrania jednego innych niesamowitych nagród, które rozdaję od teraz do lutego 2020. (Możesz wygrać Joovv Go, dostosowany panel Wellness FX Blood, X3 Bar, roczny zapas Organifi, $ 300 Prezent Kion Karta i wiele więcej!)

Bezgranicznyto najbardziej wszechstronny, oparty na badaniach plan optymalizacji ciała, mózgu i ducha.

Następnie rozdajemy 06 Pudełka czterech pieczęci Sigmatic Lion’s Mane. To $ 281 wartość.Uzyskaj wszystkie szczegóły tutaj.


Potrzebujesz pomocy w pełni optymalizującej mózg i ciało?

Studiowałem naukę, widziałem z pierwszej ręki, co działa, a co nie, a co najważniejsze, wiem, jak pomóc ci dokonać trwałych zmian, aby stać się najlepszą wersją ciebie – na dobre. Przeszkoliłem również całą armię trenerów Kion, a dzięki naszemu wsparciu nie będziesz musiał walczyć o rozszyfrowanie sprzecznych informacji zdrowotnych, tylko skończył się zdezorientowany i nie zmotywowany.

Skonsultuj się ze mną jeden na jednego

Czy chcesz osiągnąć maksymalną wydajność fizyczną? Próbujesz jak najszybciej zrzucić tłuszcz lub uzyskać chude mięśnie? Gotowy na skorzystanie z najnowocześniejszych protokołów zdrowia, kondycji i długowieczności? Każdego dnia współpracuję z ludźmi takimi jak Ty, aby pomóc im osiągnąć ich cele dzięki spersonalizowanym poradom zdrowotnym oraz unikalnym planom żywieniowym i fitness. Mój harmonogram szybko się wypełnia, więc pamiętaj, abyzarezerwować konsultację jeden na jednego ze mną dzisiaj.

Pracuj z jednym z moich osobiście trenowanych trenerów Kion

Trenerzy Kion są certyfikowani w tym samym holistycznym podejściu, które mam na względzie zdrowie ciała i duchowe. Oprócz tego, że są naprawdę szkoleni przez twoich, ci ludzie to wykwalifikowani specjaliści, od osobistych trenerów po dietetyków, kręgarzy, elitarnych sportowców, psychologów, lekarzy i innych.Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełny katalog autokarówi znaleźć idealnego trenera dla siebie i swoich unikalnych celów!


Nadchodzące wydarzenia:

Kwiecień 24 – 26, 2020: Paleo f (x): Austin, TX.Dołącz do mnie i dziesiątek ekspertów ds. Zdrowia i fitnessu, aby odkryć najnowsze przełomy w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, keto, AIP, nootropów, badań krwi , warunkowanie siły, sen, stres i wiele innych. Wypróbuj pyszne nowe potrawy, odkryj nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania.Zarejestruj się tutaj i otrzymaj swoją Expo Pass za jedyne $ 99 (44% zniżki!).

Zobacz kalendarz Bena tutaj


Wyróżniony produkt: Kion Serum

Twoja odpowiedź na swędzącą, suchą, zimową skórę jest tutaj.

Poprzez skrupulatne badania i pasję do opracowywania zdrowych, wysokiej jakości naturalnych produktów do pielęgnacji ciała opracowałem Kion Serum. Innowacyjny produkt kosmetyczny zawierający takie składniki, jak organiczny aloes, lawenda organiczna, kurkuma organiczna i jagoda jałowca (czy mówiłem, że to organiczne?) Kion Serum to pozbawione poczucia winy i odżywcze serum dla kobiet i mężczyzn, które pozostawia uczucie odświeżenia skóry i świeci.

Dowiedz się więcej o Kion Serum w artykule „

Będziesz zaskoczony tym, jak łatwo utrzymać młodą skórę 12 Naturalne związki”

Jeśli jeszcze nie próbowałeśKion Serumjeszcze, brakuje Ci!


Najpopularniejszy post na Instagramie w tym tygodniu:

Zobacz ten post na Instagramie

Czy masz dzieci, planuj mając dzieci lub znając je, cudowny jest fakt, że żyjesz w uprzywilejowanej erze, w której masz możliwość umożliwienia dzieciom w życiu bycia małymi nadludziami, którzy wyglądają, czują się i zachowują się jak zoptymalizowane ludzkie maszyny. ⁣ ⁣ W naszej współczesnej erze po prostu zapomnieliśmy, jak pielęgnować i rozwijać niesamowite ludzkie ciało i umysł. Oto moje najlepsze 10) wskazówki dotyczące uprawy drobni nadludzi: Let ⁣ 1. Pozwól im się ubrudzić – układ odpornościowy dziecka staje się silniejszy, gdy jest narażony na brud, zarazki, bakterie i wirusy. ⁣ 2. Niech jedzą tłuszcz- Wiesz, jak orzechy włoskie mają kształt małych mózgów? Są również bardzo dobre dla mózgu twojego dziecka. Moje dzieci mają dużą garść surowych orzechów włoskich każdego ranka – tuż przed zjedzeniem jajecznicy jajecznicy w tłuszczu z boczku. Let 3. Pozwólcie im walczyć – Mieszkanie i walka jest bardzo ważna dla waszych dzieci. Uczy ich, jak szybko dostosowywać się do nieprzewidzianych sytuacji. Uczy ich, jak radzić sobie z bólem i dyskomfortem. 4. Pozwól im stać – Powszechny brak aktywności fizycznej jest powodem, dla którego powinieneś pozwolić swoim dzieciom stać. Dużo. Let ⁣ 5. Uwolnij stopy – Kształt i gęstość kości twojego dziecka jest bezpośrednim wynikiem obciążeń i geometrii nałożonej na jego ciało. Oznacza to, że sposób obciążenia stopy dziecka wpłynie na kształt miednicy, bioder, kolan i pleców przez całe życie. Let 6. Niech się bawią – dzieci, które nie podejmują własnych decyzji i podążają za wewnętrznym kompasem moralnym, dorastają, czując się mniej w kontroli własnego życia i losu. ⁣ 7. Pozwól im się przyłączyć – zejdę mi z drogi aby w jak największym stopniu włączyć nasze dzieci do moich treningów. Let 8. Pozwól im odłączyć się od sieci – Dzieci pochłaniają znacznie więcej pól elektromagnetycznych niż dorośli. Let 9. Niech śpią – Niestety dziecko śpi średnio o godzinę mniej w ciągu nocy niż trzydzieści lat temu. ⁣ 10. Pozwól im się odprężyć – aby uzyskać tę odpowiedź i wiele innych niesamowitych informacji dla rodziców, musisz wysłuchać mojego drogiego przyjaciela i współzałożyciela @kion @angelokeely na podcastie @wellnessmama. ⁣ ⁣ Jest jednym z najlepszych rodziców, których znam. W tym podcastu szczegółowo opisuje, jak równoważy pracę dyrektora generalnego Kion, rozwijając małżeństwo i rodzinę swoich marzeń. Kliknij link w mojej biografii, aby teraz posłuchać!

Wpis udostępniony przezBen Greenfield Fitness(@bengreenfieldfitness) w dniu


Najpopularniejszy tweet tego tygodnia:

Nowa technika CRISPR może naprawiają choroby genetyczne bez ryzyka starej technologii CRISPR:https://t.co/FLVpLPM4aC

– Ben Greenfield (@bengreenfield)Październik 26, 2019

)


Mój najpopularniejszy post na Facebooku w tym tygodniu:

Bob Weir Grateful Dead o tym, jak zostaje „oszukany” w 72:

Wysłane przezBen Greenfield Fitnessw dniuNiedziela, październik 27, 500

Zostaw swoje komentarze poniżej – oraz wszelkie wiadomości lub odkrycia, które Twoim zdaniem przegapiłem!

Twoje zdrowie,

Ben

 

Zadaj Benowi pytanie podcastowe

 

1188153502327029760Czytaj więcej