Odkrycia Bena Greenfielda, z najnowszych wiadomości na temat badań nad kondycją, odżywianiem, zdrowiem, zdrowiem, biohackingiem i przeciwstarzeniowym. Podobnie podsumowuję moje zbliżające się okazje i wyjątkowe stwierdzenia, abyś mógł być na bieżąco z nagrodami, zniżkami i nie tylko!


Nowe odkrycia tygodnia: fajne nowe rzeczy, które próbuję, książki, które czytam, i więcej!

– Nowa niesamowita restauracja Meat-A-Palooza, którą właśnie odkryłem

Przez ostatni tydzień pozostawałem w podcastach nagrywających na LA w ramach przygotowań do premiery mojej książki „bez ograniczeń.„Będąc tutaj, miałem okazję spróbować wielu wspaniałych potraw, jednak na szczycie listy jest„ Belcampo,„założony przez miłośnika mięsa o imieniu Anya Fernald. Z przyjemnością zjadłem tam dwa razy i za każdym razem moje skarpetki zostały zrzucone przez przepyszną wątrobę, serce, żebro, tatar, pieczoną marchewkę i (o mój cholerny rany) frytki łojowe.

Zamierzam zaoferować Ci pełne podglądanie menu i koktajli „za śmierć” poniżej. (Kiedy ostatni raz miałeś suszoną wołowinę jako dodatek do koktajlu przyprawionego sosem BBQ?) Gorąco sugeruję, kiedy następnym razem zostaniesz w LA, sprawdzisz to miejsce; a gdy już będziesz przy nim, spójrz na jego „Meat Camp,„gdzie możesz samodzielnie odkryć możliwości rzeźnictwa i gotowania. Ludzie Game Changers, zjedzcie swoje serce (, a tutaj, metodą, jest doskonałe pisanie, które pokazuje moje przemyślenia na temat ostatniego filmu Game Changers).

Belcampo Dinner-Menu-3


Podcasty I Nagrane dzisiaj na taśmie:

Dzień z życia Bena Greenfielda: Dokładny poranek, popołudnie i wieczór Bena

Artykuły i podcasty Zostałem wyróżniony w tym tygodniu:

Co to jest Ashwagandha i dlaczego wszyscy mają na tym punkcie obsesję?


Unikalne ogłoszenia:

::: Enter the Limitless Sweepstakes! :::

Mój zespół i ja staramy się nadać końcowy efekt 600 strony wybitnych treści w mojej nowej książce, Limitless. To jest duże. W pewnym momencie redaktor poprosił mnie o ograniczenie. Moja odpowiedź? Żaden inny sposób.

Mam wiele zrozumienia z okopów i laboratorium, którymi mogę się z tobą podzielić. Odmówiłem ograniczenia książki, żeby lepiej pasowała na półkę sklepową. Nie dlatego go skomponowałem.

Napisałem, że jest to najobszerniejszy, oparty na badaniach plan optymalizacji ciała, mózgu i ducha. Wyszukaj wielkie ogłoszenie w październiku z wyjątkowymi korzyściami, nad którymi pracuję.

Podpisz tutaj, aby zamówić w przedsprzedaży i wziąć udział w loteriach wczesnego pionu. (Możesz wygrać Joovv Go, dostosowany panel Wellness FX Blood, X3 Bar, roczny zapas Organifi, $ 300 Karta podarunkowa Kion i nie tylko!)


Potrzebujesz pomocy, aby w pełni poprawić swój mózg i ciało?

Właściwie studiowałem naukę, widziałem z pierwszej ręki, co działa, a co nie, a co najważniejsze, wiem, jak pomóc ci dokonać trwałych modyfikacji, aby ostatecznie stać się najlepszą wersją samego siebie – – na dobre. Przeszkoliłem również całą armię trenerów Kion i przy naszej pomocy nie będziesz musiał mieć trudności ze zrozumieniem zderzających się informacji zdrowotnych, aby skończyć zdezorientowany i nieinspirowany.

Skonsultuj się ze mną jeden na jednego

Czy chcesz osiągnąć maksymalną sprawność fizyczną? Próbujesz jak najszybciej zrzucić tłuszcz lub zdobyć chude mięśnie? Gotowy na zastosowanie najbardziej innowacyjnych procedur zdrowotnych, kondycji i długowieczności? Każdego dnia mam do czynienia z ludźmi takimi jak Ty, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów dzięki indywidualnym zaleceniom zdrowotnym oraz unikalnym planom żywieniowym i sprawności fizycznej. Mój harmonogram szybko się zapełnia, więc upewnij się, aby zarezerwować dziś indywidualną konsultację ze mną

Pracuj z moimi osobiście trenowanymi trenerami Kion

Trenerzy Kion są licencjonowani w tej samej całościowej metodzie, którą podchodzę do umysłu, ciała i zdrowia duchowego. Oprócz tego, że są naprawdę szkoleni przez twoich, ci ludzie są certyfikowanymi profesjonalistami, od osobistych instruktorów fitness po dietetyków, chiropraktyków, elitarnych zawodowych sportowców, psychologów, lekarzy i innych.Wystarczy kliknąć ten link, aby wyświetlić pełną stronę katalogu autokarówi znaleźć idealnego trenera dla siebie i swoich wyraźnych celów!


Zbliżające się zdarzenia:

Listopad 23: AT&T Park Arena Sprint Spartan, San Francisco, Kalifornia.Kiedy ostatni raz mogłeś biegać po boisku baseballowym dużej ligi? Przewiduj, że rzucisz kilka zakrzywionych piłek (że tak powiem) podczas przeglądania schodów, ziemianek i tuneli, które składają się z 5 poziomów AT&T Park.Wskazanie tutaj

Kwiecień 24 – 26, 2020: Paleo f (x): Austin, TX.Dołącz do mnie i wielu ekspertów ds. Fitnessu i zdrowia, aby znaleźć aktualne postępy w dziedzinie epigenetyki, biohackowania, keto, AIP, nootropów, badań krwi , warunkowanie siły, sen, stres i wiele innych. Wypróbuj pyszne, zupełnie nowe jedzenie, odkryj nowe treningi, a nawet wypróbuj nowe gadżety w laboratorium biohackowania.Zarejestruj się tutaj, a otrzymasz kartę ekspozycyjną za jedyne $ 99 (44%Poza!)

Zobacz kalendarz Bena tutaj


Polecany przedmiot: Kion Serum

Jeśli jeszcze nie próbowałeśKion Serumjeszcze, brakuje.

Dzięki drobiazgowym badaniom i entuzjazmowi w tworzeniu zdrowych, najwyższej jakości naturalnych produktów do pielęgnacji ciała opracowałem Kion Serum. Pomysłowy urok produktu z aktywnymi składnikami, takimi jak naturalny aloes, organiczna lawenda, organiczna kurkuma i organiczne jagody jałowca (czy powiedziałem naturalne?) Kion Serum to pozbawione poczucia winy i odżywcze serum dla kobiet i mężczyzn, które pozostawia uczucie odświeżenia skóry i promienna.

Dowiedz się więcej o Kion Serum w krótkim artykule „Będziesz zaskoczony tym, jak łatwo jest zachować młodość skóry 12 Związki naturalne„…

… ikliknij ten link, aby kup teraz w Kion


W tym tygodniu jest większość popularnych postów na Instagramie:

.

Zobacz ten post na Instagramie

Jestem rozdarty na temat tatuaży . Są niesamowitym rodzajem twórczej ekspresji na ciele … ale … określone składniki pigmentów atramentowych są z pewnością ryzykowne. Na przykład czerwony pigment często powoduje jedną z najbardziej reakcji skórnych i jest uważany za najbardziej szkodliwy, ponieważ składa się z kadmu, rtęci lub tlenku żelaza. Zamiast tego możesz wybrać czerwony atrament z naftolem. W przypadku fioletu możesz wybrać karbazol lub dioksazynę dla tego pigmentu i spróbować zapobiec fioletowi manganowemu. W przypadku żółtego wybierz pigmenty na bazie arylidu lub Tumeric. W przypadku niebieskiego i zielonego pigmenty ftalocyjaninowe miedzi są najbezpieczniejszą opcją, szczególnie Monoazo dla zielonego i sodowego dla niebieskiego. W przypadku brązu zwróć uwagę na tlenek żelaza, a w przypadku czarnego unikaj atramentów pochodzenia zwierzęcego, które często określa się mianem „atramentów indyjskich” (lepiej jest używać czarnego tuszu pochodzącego z drewna logarytmicznego i kryształów magnetytu). Tusze do tatuażu prawdopodobnie nigdy nie będą nazywane 081% – bezpieczne, naturalne, zdrowe składniki, które są idealne dla organizmu, ALE, istnieją dobre marki, które starają się mieć mniej toksycznych substancji w tuszu, składających się z @painfulpleasures. Alla Prima Tattoo Pigments, Arcane Tattoo Ink, Bloodline & Skin Candy, Everlasting Ink, Inenze Tattoo Ink, Solution 51, Kuro Sumi, tusze mamusi, święte kolory i atramenty Starbrite. W każdym razie, czy dostałbyś kiedyś tatuaż, jeśli go nie masz? Jeśli masz go obecnie, co to jest? A jakie jest twoje ogólne zdanie na temat zdrowia tatuażu?

Wpis udostępniony przezBen Greenfield Fitness(@ bengreenfieldfitness) w dniu


Dzisiejszy wiele popularnych tweetów:

Studium Johnsa Hopkinsa Ujawnia tajemnicę naukową, by podwoić szybkość uczenia sięhttps://t.co/0LjvMFt3Wi

– Ben Greenfield (@bengreenfield)Październik 21 , 2019

)


Mój najpopularniejszy post na Facebooku dzisiaj:

5 × 10 ćwiczenie @ goldsgymvenice1 … Dwie minuty cardio przy maksymalnej, zrównoważonej prędkości, a następnie 10 nacisk na klatkę piersiową, 10 podciąganie, 10 …

Wysłane przezSprawność fizyczna Ben Greenfieldaw dniuNiedziela, październik 20, 2019

Zostaw swoje komentarze poniżej – oraz wszelkie wiadomości lub odkrycia, które Twoim zdaniem przegapiłem!

Twoje zdrowie,

Ben

Zapytaj Ben o problem z podcastami

10158580637924179 Ucz się więcej