Adrian Lamo jest najbardziej znany z tego, że zwrócił się do władz, wywiadu i informatora armii amerykańskiej Chelsea Manning, jednak był już powszechnie znany wśród hakerów i dziennikarzy od czasu penetracjiThe New York Źródłowa baza danych City Times, późniejsze przekonanie o włamaniu i jego lśniąca postać. Onzmarł tajemniczo w ubiegłym rokuw tym, co wielu uważało za samobójstwo lub morderstwo, jednakDina Temple-Raston z NPR zbadała swój ostatni miesięcyi odkrył tragiczną postać w zaprzestaniu pracy zdrowia, zmuszoną przez swoich opiekunów i chronicznym bólem. Prawdopodobnie zmarł po przedawkowaniu leków na receptę, kratomu i nootropów po skręceniu nogi.

Jego lekarz pozostał przy procedurze odstawiania mu kilku leków, w tym minimalizując trzy różne benzodiazepiny, które brał. Jest to szczególnie interesujące, ponieważ około miesiąc przed śmiercią Lamo FDA ogłosiła alarm medyczny – przestroga przed mieszaniem benzosów z kratomem. Ta kombinacja została powiązana z dziesiątkami zgonów.

„Kilka możliwych do oceny przypadków z śmiertelnymi skutkami budzi obawy, że kratom jest stosowany w połączeniu z innymi lekami wpływającymi na mózg, składającymi się z… benzodiazepin”, czytamy w komunikacie. Rohrig stwierdził, że Lamo ma w swoim systemie garść tego, co nazwał projektantem benzyn, z których kilka nie było łatwo dostępnych na receptę w USA

„Najczęstszą metodą uzyskania tych konkretnych jest w zasadzie Internet” – powiedział nam Rohrig. „Możesz je kupić i wysłać do dowolnego rozwiązania.” Debbie Scroggin założyła, że ​​wiele tabletek i suplementów wchodzących do twojego domu pozostało w tych pakietach rozstrzygniętych przez Adriana Alfonso.

Sprawdź więcej