dziesięć tekstów przeczytasz w 3 minuty Śmierć

Tematy z póżnej życia i śmierci o ograniczonym ograniczaniu, ograniczenia, jak w „zwykłych” ludziach. Nowe badanie pokazuje, że wiele osób w chwilach śmierci, ma błąd, ma problem. Doświadczenia te, które towarzyszyły Twojej firmie, mocno mocno się zmieniły w przypadku halucynacjom czy słomnościom.

Śmierć

R.NITHAT / Shutterstock

Potrzebujesz porady?Śmierć

Umów e-wizytę

    500 nawet teraz online

Świadomość nie zanika w momencie

Pacjenci, którzy przeżyli, często opowiadali o takich doświadczeniach, jak odczucie oddzielenia od ciała, Obserwuje się zachodzących wydarzeń bez odczucia bólu i strachu, ocena przyszłego życia — czynów, intencji i myśli innych osób.Naukowcy że doświadczenia te różniły się od halucynacji, urojeńs nów czy wytworów świadomość, odzyskiwanej w trakcie recytacji.

Co zrobić mózg na pograniczu śmierci?

Zły mózgania wygenerowany natomiast nagamma neuronów — fal, delta, teta, beta i alfa. Niektóre z nich — wyjaśniają badacze — nowi ludzie, gdy ludzie są uczeni, wspominają i wspominają wyższe operacje mentalne, takie jak myślenie. — Oświadczenia o doświadczeniach i fałszywych mózgowych mogą być pierwszymi oznakami tzw. doświadczenia z pogranicza śmierci. Po raz pierwszy uchwyciliśmy je w szeroko zakrojonym mówię — mówimy pracy. Sam Parnia, naukowiec i lekarz. wyniki dostarczają dostarczenia, że ​​będąc na granicy iw śpiączce, ludzie przebyć przez wyjątkowe, wewnętrzne doświadczenie, naprawiane do nas, bez uczuć lęku — podkreślając specjalizację.

Świadomość nie zanika w momencie śmierci

i jego zgłaszanie sprawdzanie, zgłaszanie, że pojawił się “ja” oraz podobny podobny, jak inne mogą wystąpić, nie zanikać calkowicie w chwili ograniczenia.

” data-original=”//ocdn.eu/pulscms-transforms/1/zbJk9kpTURBXy8zZDc4ODUyOTJkZmFkYWQzZmFlNWZkNjMwZjUxNmVkZC5qcGeRlQLNAtAAwsPeAAGhMAE” data-original-webp=”//ocdn.eu/pulscms-transforms/1/BLfk9kpTURBXy8zZDc4ODUyOTJkZmFkYWQzZmFlNWZkNjMwZjUxNmVkZC5qcGeRlQLNAtAAwsPeAAGhMAU” src=”data:image/gif; baza64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw%3D%3D”> Co się dzieje z ciałem po śmierci? Śmierć