Czy szukasz metody na poprawę funkcji poznawczych, która nie obejmuje pompowania mózgu kompletnymi stymulantami? Jeśli tak, czas rozważyćnootropicsA jeśli chodzi o nootropics, nikt nie robi tego znacznie lepiej niżTruBrain

Każdego dnia ponad 200 miliony Amerykanów polega na używkach, aby czuć się bardziej czujnym. Dla większości stymulantem z wyboru jest kofeina. Szacuje się, że około 196 miliony ludzi pije co najmniej jedną filiżankę kawy co dzień. Jednak coraz więcej osób korzysta ze stymulantów na receptę. W jednymbadaniuprzeprowadzonym przez American Journal of Psychiatry stwierdzono, że 16 milion Amerykanów w wieku 10 używaj narkotyków takich jak Adderall lub Ritalin, a około 5 milionów zażywa je nielegalnie. Niestety problem z praktycznie wszystkimi stymulantami polega na tym, że chociaż są one bardzo dobre w sprawianiu, że czujesz się rozbudzony, to tak naprawdę nie pomagają ci zachować spokoju i koncentracji. Stymulanty mają również niepożądane skutki uboczne, takie jak kraksa i oparzenie, zmiany nastroju, zaburzone wzorce snu i zmęczenie nadnerczy. I te skutki boczne po prostu kończą się, tworząc błędne koło, w którym polegamy na większej ilości stymulantów, aby je pokonać.

Na szczęście TruBrain może ci pomócprzerwaćten cykl, ponieważ nie promuje on mózgu. Żywi go.

TruBrain Nootropics

TruBrain active nootropics boost.
TruBrain

Stworzony przez neurologów przeszkolonych w UCLATruBrain jest zastrzeżoną mieszanką nootropów, które są składnikami odżywczymi , minerały, aminokwasy i inne związki, które mózg wykorzystuje jako paliwo do neurotransmisji. Podczas gdy wiele nootropów na rynku biznesowym jako „mądrych narkotyków”, w rzeczywistości nie zwiększą twojego IQ ani nie zmienią cię w badacza rakiet. To, co zrobią, to zwiększenie koncentracji, poprawa płynności werbalnej i zwiększenie ogólnej wydajności umysłowej, pomagając zapamiętać więcej i szybciej tworzyć.

Jak to wszystko działa? Cóż, aktywne nootropiki w TruBrain robią 2 bardzo szczególne rzeczy w twoim mózgu.

Po pierwsze, zwiększają krążenie krwi w mózgu, dostarczając więcej tlenu i glukozy do komórek nerwowych. Zwiększa to metabolizm komórek mózgowych, co z kolei zwiększa neuroplastyczność, która jest zdolnością komórek mózgowych do tworzenia zupełnie nowych połączeń neuronowych.

Po drugie, nootropowe substancje w TruBrain regulują receptory w mózgu , dzięki czemu są bardziej otwarci. Pozwala to na szybszą i bardziej efektywną komunikację między neuronami, co skutkuje wyższą funkcją mózgu.

TruBrain nie działa po prostu w teoriiZewnętrzne badania medyczne i analiza fal mózgowych EEG wykazały, że zwiększa aktywność fal mózgowych alfa, poprawia płynność werbalną oraz poprawia pamięć i wiedzę. A najlepsze jest to, że nie ma znanych negatywnych skutków. TruBrain ma niższą toksyczność niż sól, witamina D, aspiryna lub cola.

Zmieniającą grę mieszankę nootropów TruBrain można znaleźć w 1 uncji płynnych zastrzyków i są oferowane w ilościach 20, 30, i60 I powala członkostwo z miesiąca na miesiąc 10 procent od kosztu pojedynczego zamówienia. Zaliczka za kilkuletnie ujęcia odrzuca kolejny 18 procent . To zasadniczo zmniejsza szybkość każdego wystrzelonego 1 uncji domniej niż filiżankę kawy

Więc jeśli jesteś przygotowany na naturalny sposób na osiągnięcie szczytowej wydajności psychologicznej, taki, który pozostawia Ci jasne i skuteczne myślenie bez wahań i awarii umysłu,kliknij tutaj, aby spróbować TruBrain dzisiaj

Fani futuryzmu: Aby wyprodukować ten materiał, zespół nie redakcyjny współpracował z podmiotem stowarzyszonym partner. Możemy pobierać niewielką prowizję od przedmiotów zakupionych za pośrednictwem tej strony. Ten post nie zawsze pokazuje poglądy lub poparcie redakcji Futurism.com.
Czytaj więcej