Wiele suplementów diety nootropowych na rynku biznesowym jako cudowne sprytne leki, składające wszelkiego rodzaju bezpodstawne twierdzenia na temat tego, co mogą zrobić. Niemniej jednak istnieją firmy, które poważnie podchodzą do „nauki” i „badań”. Wśród nich jest KalifornijskiNeurohacker Collective, któregoQualia FocusiQualia Mindto dwa najlepiej przebadane, najskuteczniejsze suplementy nootropowe na rynku.

W przypadku, gdy nie słyszałeś, podczas gdy badania pokazują, że suplementy nootropowe mogą poprawić wydajność poznawczą – szczególnie funkcje wykonawcze, takie jak skupienie, pamięć, samodyscyplina i kreatywność – nie ma nic „niesamowite” w ich przypadku. Tak zwane „inteligentne leki” to tylko aminokwasy, składniki odżywcze, minerały i inne związki, które mózg wykorzystuje jako paliwo do poznania. Dostajemy to paliwo głównie z naszego planu diety, a niektóre, takie jak kofeina lub L-teanina, otrzymujemy codziennie z takich rzeczy jak kawa i herbata. Niemniej jednak istnieje wiele innych nootropów, których nigdy nie otrzymujemy, ponieważ współczesny zachodni plan dietetyczny nigdy nie zintegrował ich z naszą typową kulturą dietetyczną: naturalne składniki aktywne z roślin, korzeni, nasion i minerałów, takich jak rodiola, bakopa i celastrus ekstrakt z nasion, żeby wymienić tylko kilka.

Więc jak uzyskać więcejtychsubstancje wzmacniające mózg w naszych ciałach? Oczywiście z suplementami. Problem polega na tym, że skuteczny suplement nootropowy nie jest tak prosty, jak by się wydawało niektóre firmy. Nie możesz po prostu podejść do zlewu kuchennego, zrzucić razem kilka nootropów i nazwać to mądrym narkotykiem. Opracowanie niezawodnego suplementu nootropowego wymaga głębokiego zrozumienia neuronauki oraz złożonej interakcji i synergii między poszczególnymi składnikami w określonych dawkach.

Toto, co ustawia Neurohacker Zbioroweod innych firm.

Zespół badaczy i lekarzy Neurohacker Collective szczyci się podejściem do nauki całego systemu. Oznacza to, że badają wzajemne relacje między wszystkimi systemami w ludzkim ciele i nie szukają po prostu zwiększenia aktywności w jednym systemie kosztem innego. W szczególności w przypadku suplementów nootropowych Qualia, Neurohacker Collective wykorzystał pionierskie modelowanie całego systemu i złożonych systemów, wraz z tysiącami godzin badań w neurobiologii i chemii organicznej, w celu wytworzenia przedmiotów stworzonych specjalnie do napędzania neurotransmisji, budowy komórek nerwowych i synaps oraz napraw ściany komórkowe.

Suplementy Qualiamożna znaleźć w dwóch różnych mocach, ale oba pomogą ci poczuć się skoncentrowanym, na czele i przygotowany do podjęcia dowolnej pracy.

Qualia Focus Nootropics – kod kuponu użycia FUTURISM For 15%Poza

Smart drugs from Neurohacker Collective.
Neurohacker Collective
Nootropics from Neurohacker Collective.

Qualia Focus jest wstępnym suplementem nootropowym Neurohacker CollectiveJest to szybko działająca mieszanka 5 substancji nootropowych, 7 neuro-witamin, s ix ekstrakty adaptogenu, pięć aminokwasów i jeden dawca choliny. Składniki te promują rozwój neuronów i synaps, neuroplastyczność i neurogenezę, energię, zdrową strukturę komórek i mózgowy przepływ krwi. I w przeciwieństwie do niektórych suplementów, Qualia Focusnienaraża cię na drgania lub nieoczekiwane awarie.

Qualia Mind – użyj kodu kuponu FUTURISM dla 15%Poza

Nootropics from Neurohacker Collective.)Neurohacker Collective

Qualia Minddąży do osiągnięcia tych samych celów, co Qualia Focus. Po prostu podnosi wysiłek, w tym kilka dodatkowych składników, zwiększone dawki i dodatkowe synergie składników odżywczych.Qualia Mind zawiera 6 związków nootropowych, 7 neuro-witamin, 2 przeciwutleniacze, 6 ekstraktów adaptogenu, 5 aminokwasów i 2 dawców choliny. Najważniejsze dodatki, których nie stwierdzono w Qualia Focus, to PQQ, fosfatydyloseryna, DHA i CDP-cholina, które poprawiają reakcję na neuroprzekaźniki i tworzenie połączeń synaptycznych w komórkach nerwowych wykorzystywanych do pamięci. Tak więc, suplement nootropics Qualia Mind zapewnia silniejsze wsparcie dla uwagi i skupienia się w trudnych lub wymagających scenariuszach.

Wybór odpowiedniej nootropiki dla ciebie

Jak rozumiesz, który z tych suplementów nootropowych jest dla Ciebie odpowiedni? To naprawdę zależy od twoich szczególnych wymagań. Qualia Focus jest mniej skuteczny, ale bardziej ekonomiczny. Qualia Mind ma większy efekt, ale jest też bardziej kosztowny. Tak czy inaczej, możesz mieć pewność, że otrzymujesz doskonały produkt.

Przejrzystość i kontrola jakości

Najlepszą cechą Neurohacker Collective jest ich zaangażowanie w jakość i przejrzystość. Zamiast utrzymywać w tajemnicy swoje preparaty nootropowe, oferują obszerne zestawienia swoich rozwiązań, które dyskutują w fantastycznych informacjach o każdym pojedynczym składniku, oprócz tego, co ten składnik robi. Możesz je przeczytać samodzielnietutaj

Neurohacker Collective pragnie również upewnić się, że jesteś zadowolony z tego, jak działają ich przedmioty. Właśnie dlatego twój pierwszy zakup obejmuje całkowicie bezpłatne oceny poznawcze przed i po z Cambridge Brain Sciences, których oceny zostały już wspomniane powyżej 87 publikacje scholastyczne. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swoich wyników, Neurohacker Collective oferuje 100 – gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu dnia.

Oczywiście jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz potrzebować tej gwarancji zwrotu pieniędzy. Według pilotażowego badania przeprowadzonego przez Cambridge Brain Sciences użytkownicy Qualia Mind doświadczyli 85. 4 procentowy wzrost ich zdolności do koncentracji i uniknięcia rozproszenia, 37. 7 procent wzrostu zdolności planowania, 13. 9-procentowy wzrost myślenia mówionego i (**********************************************). 3 procentowy wzrost pamięci krótkotrwałej.

To całkiem wybitne. Jeśli więc próbujesz znaleźć suplement nootropowy pobudzający mózg, kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o Qualia Focus i Qualia Mind. A kiedy zdecydujesz się rozpocząć, nie zapomnij użyć kodu kuponu FUTURISM przy kasie, aby uzyskać dodatkowe 07- procent z.

Fani futuryzmu: Aby wyprodukować te treści, zespół niebędący redakcją współpracował z partnerem stowarzyszonym. Możemy pobierać niewielką prowizję od produktów uzyskanych za pośrednictwem tej strony. Ten post nie zawsze pokazuje poglądy lub poparcie redakcji Futurism.com.

Ucz się więcej