FRANKLIN, Tenn.,Oct. 10, 2019/ PRNewswire / – Czterech na dziesięciu dorosłych w użycie 30 lub starsze mają jakąś formę utraty pamięci związanej z wiekiem,zgodnie z ustaleniami opublikowanymi wThe British Medical Dziennik. “O 10% osób w wieku 65 lat lub starszych łagodne upośledzenie funkcji poznawczych i prawie (************************************************************************) u każdego z nich co roku rozwija się choroba Alzheimera ”, badanie trwa.

Farmaceuci i eksperci nauk o mózgu w BIPRI Wellness pomagają dorosłym w każdym wieku i różnym zdrowiu zoptymalizować ich odżywianie w celu promowania poprawy zdrowia mózgu i wsparcia funkcji poznawczych. )                                       

              

                

                                     

                                                                                  

BRAIN & MEMORY FUEL MEMORY, FOCUS, AND CONCENTRATION BOOSTING FORMULA         

)                              MÓZG I PAMIĘĆ FORMUŁA PAMIĘCI PALIWA, OSTROŚCI I STĘŻENIA       

                                                                                   

                

                               

                           

                        

Ulepszenia w życiu: pamięć i funkcje poznawczeBRAIN & MEMORY FUEL MEMORY, FOCUS, AND CONCENTRATION BOOSTING FORMULA           

Jeden z najnowszych preparatów nootropowych opracowanych przez farmaceutę,Paliwo do mózgu i pamięcijuż teraz wpływa na użytkowników chcących poprawić swoją pamięć i umiejętność koncentracji. Według jednego klienta: „Podobnie jak większość ludzi, kiedy się odwróciłem 50, czułem, że moja pamięć nie była już tak dobra, jak kiedyś. aby szybko przypomnieć sobie fakty i liczby, zauważalnie zwalniało i to mnie martwiło. Zacząłem brać suplement z BIPRI i teraz czuję, że moja pamięć nie była tak dobra w 30 lata. ”

Badania nad mózgiem i paliwem pamięci

Mieszanka składników odżywczych i roślinnych, Brain & Memory Fuel zawiera silne nootropiki, takie jak acetylo-1-karnityna, bakopa, Sharp-PS (fosfatydyloseryna) i huperzina A.

Według 2016 badanie, „Bacopa monnieriwykazano również, że poprawia określone dziedziny poznania, wrażliwe na spadek funkcji poznawczych związany z wiekiem (szczególnie szybkość przetwarzania i pamięć). ”

A 2014 raporty z badań, „Poprawa niektórych funkcji pamięci zaobserwowano u osób z zaburzeniami poznawczymi w wynikuPSsuplementacja […] „

Leczenie HupAznacznie osłabiło markery zapalenie nerwów i stres oksydacyjny u zranionych myszy. Podsumowując, HupA był skuteczny w zmniejszaniu zapalenia neurologicznego, stresu oksydacyjnego i regeneracji behawioralnej po TBI, ”zgłasza 2017 badanie.BRAIN & MEMORY FUEL MEMORY, FOCUS, AND CONCENTRATION BOOSTING FORMULA

„Jesteśmy bardzo podekscytowani potencjałem Brain & Memory Fuel wśród dorosłych, którzy chcą zoptymalizować swoją pamięć, skupienie i wydajność poznawcza ”- mówi założyciel BIPRIMickey Mitchell.„ Informacje zwrotne od klientów są zachęcające, zachęcając nas do kontynuowania misji tworzenia narzędzi do zdrowszy mózg. ”

O BIPRIBRAIN & MEMORY FUEL MEMORY, FOCUS, AND CONCENTRATION BOOSTING FORMULA

BIPRI został założony przezMickey Mitchellz odważnym celem: znaleźć lepszy sposób na promowanie dobrego samopoczucia mózgu i zapewnić nadzieję osobom cierpiącym na mózg problemy związane z naszymi programami reprezentującymi siedem lat intensywnej pracy z lekarzami, terapeutami, dietetycy, kręgarze i inni pracownicy medyczni.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, zadzwońBob Hutchinsw 888 – 549 – 5519 lub e-mail5519 @ email4pr.com.BRAIN & MEMORY FUEL MEMORY, FOCUS, AND CONCENTRATION BOOSTING FORMULA

ŹRÓDŁO BIPRI, LLCBRAIN & MEMORY FUEL MEMORY, FOCUS, AND CONCENTRATION BOOSTING FORMULA

)BRAIN & MEMORY FUEL MEMORY, FOCUS, AND CONCENTRATION BOOSTING FORMULA

Powiązane linki

http://www.bipri.com/
BRAIN & MEMORY FUEL MEMORY, FOCUS, AND CONCENTRATION BOOSTING FORMULA                              

          

  

3983716576Czytaj więcej