Aubrey primalbelllift (1)

Aubrey Marcus miał sen. Ani rodzaj głębokiego snu, aniMartina Luthera Kinga Jr.– choć z pewnością była lekcja do nauczenia się.

Marcus rozmawiał ze smokiem na Ayahuasce, a teraz chce zmienić świat.

„Kluczem do nauki jest radykalna, uczciwa i wrażliwa introspekcja” – mówi Marcus. „Mam wiele narzędzi, które mi w tym pomogą. Jedną z nich są moje podróże związane z medycyną roślinną. ”

Kilka lat temu w Peru Marcus wziął udział w ceremonii ayahuasca. Podczas około ośmiogodzinnej podróży, która nastąpiła po wypiciu napoju psychoaktywnego, pojawił się gigantyczny smok z pytaniem do Marka: Dlaczego chcesz władzy?

„Moja odpowiedź brzmiała:„ Pomagać ludziom ”- mówi Marcus. Potem przyszedł czas na retrospekcje z czasów, gdy Marcus używał swojej mocy i przywilejów dla własnego interesu. „Musiałem zbadać swoje prawdziwe motywacje” – mówi.

W tym samym czasie, zgodnie z jego książkąWłasny dzień, własne życie, Michael Aubrey Christopher Marcus postanowił zmienić swoje imię na Aubrey. Po latach walki z depresją, lękami i nadużywaniem alkoholu Marcus odrodził się. W dzisiejszych czasach jest to rodzaj inspiracji, którą Marcus – CEO marki lifestyle i suplementu Onnit, autor bestsellerów i prowadzący podcast – obiecuje swoim obserwatorom.

Stworzyłem to tak samo jak dla mnie [for] reszta świata.

Aubrey Marcus

Marcus, 30, jest gawędziarzem. Zawsze wierzył, że ma przesłanie, by dostarczyć świat, ale do tego czasuImg 9651pierwsza psychodeliczna podróżw 2011 , Marcus nie był do końca pewien, w jaki sposób jego wiara się spełni. Ale jedną rzeczą, którą rozumie, jest przesyłanie wiadomości. Słuchanie Marcusa jest ciągłym ćwiczeniem polegającym na przyswajaniu lekcji motywacyjnych podczas przesiewania modnych słów Doliny Krzemowej i dobrze przećwiczonych nazwisk. To oferta sprzedaży świeższego Tony’ego Robbinsa. A teraz firma Aubrey Marcus urodziła kolejny strumień dochodów: interaktywny trener życia.

Z Fit for Service Marcus stosuje podejście praktyczne, kierując swoich zwolenników – przynajmniej tych dysponujących środkami – w kierunku „Total Human Optimization”. U podstaw wszystkiego, co głosi Marcus, leży idea, że ​​przeciętny Janes i Joes, w tym on sam, działają znacznie poniżej THO. W niektóre dni mamy energię i nasze umysły są bystre; inni jesteśmy zepsute, zmęczeni i przygnębieni. Optymalizacja wymaga lepszego zrozumienia ciała, umysłu i duszy – najlepiej dzięki wskazówkom, suplementom i sprzętowi, które Marcus jest gotowy sprzedać.

„Aby jak najlepiej służyć sobie, naszym rodzinom i światu, najpierw musimy być zdolni do służby”, mówi Marcus.

Za 3 USD, 000 na kwartał lub $ 10, 000 dla przez cały rok najbardziej oddani uczniowie Marcusa biorą udział w zalecanych lekcjach, cotygodniowych odprawach, comiesięcznych czatach wideo i kwartalnych osobistych spotkaniach z Marcusiem i innymi nauczycielami. Obecnie ma mniej więcej 120 studenci – głównie przedsiębiorcy i finansiści. Celem jest zbudowanie społeczności przyszłych mistrzów, którzy „mogą odejść i założyć własne plemię”, podczas gdy Marek trenuje maksymalnie 150 każdego roku dodatkowych wielbicieli.

Img 9651

Przed swoim pojawieniem się jako guru, Marcus próbował wszystkiego po trochu. Urodzony w Kalifornii i wychowany w Austin w Teksasie, gdzie obecnie mieszka, Marcus studiował na University of Richmond w Wirginii, zanim pracował w biotechnologii, bankowości inwestycyjnej i wydobyciu złota. W 2010, po zebraniu nasion kapitału, Marcus założył Onnit jako firmę suplementów na bazie nootropów. Powszechnie nazywane „inteligentnymi lekami”, nootropiki mają usprawniać funkcje poznawcze u zdrowych osób, choć ich skuteczność jest dyskusyjna.

„Koncepcja wykorzystania naturalnych składników w celu poprawy samopoczucia istnieje od wieków”, mówi dr James Valek, dyrektor medyczny w Chicago Family Health. „Ważne jest, aby wyjaśnić, że substancje te nie są lekami medycznymi.… Jest zbyt mało danych, aby potwierdzić, czy te produkty naprawdę działają.”

Onnit wypuścił swój sztandarowy produkt Alpha Brain w lipcu 2011. Firma ukończyła dwa randomizowane, kontrolowane placebo badania kliniczne z podwójnie ślepą próbą – „z ponad 38) zdrowi, młodzi pacjenci ze standardowym odchyleniem wyższym niż średnie IQ ”- dodaje Marcus – w Boston Center for Memory; wyniki zostały opublikowane wPubMed. Konkluzja? Sześć tygodni używania Alpha Brain poprawiło ostatnią pamięć werbalną i funkcję wykonawczą, chociaż zalecane są dalsze badania.Suplementy, takie jak Alpha Brain, nie wymagają zatwierdzenia przez Food and Drug Administration przed wejściem na rynek.

Marcus zwerbował sportowców, takich jak wojownik UFC Donald „Cowboy” Cerrone, Jonathan Toews z Chicago Blackhawks i narciarz olimpijski Bode Miller jako zwolennicy, i w dużej mierze wystartowali dzięki wczesne partnerstwo reklamowe z podcastem komika Joe Rogana (rutynowo jeden z 10) najczęściej pobieranych programów audio na świecie). Rogan jest teraz pełnym partnerem. Onnit odmówił ujawnienia swoich przychodów, ale wskazał namniedawnoPlayboyzgłasza, że generuje więcej niż $ 70 milionów na rok.

W pewnym momencie wczesnych lat Onnit, Marcus próbował również zrobić lakier do paznokci dla mężczyzn z „męskim alfa psem”. Dwa inne wczesne produkty – RollOn i RollOver – były sprzedawane jako suplementy do zażywania przed i po użyciu ecstasy.

Podczas gdy Marcus wydaje się dojrzewać od tych początków bractwa chłopca, sceptycyzm obfituje, szczególnie, że rozszerza się na sprzedaż programów treningu sportowego pod Marka Onnit. „Jego filozofia optymalizacji polega na tym, aby dobrze wyglądać i czuć się dobrze” – mówi trener zapaśniczy z Connecticut, Jack Conroy. „To działa dla przeciętnego faceta, ale dlaczego sportowiec miałby stosować metody treningowe kogoś, kto nigdy nie występował?”

Online, najgłośniejsi przeciwnicy twierdzą, że rodzice Marcusa – handlowiec towarami Michael Marcus i Kathy Shubin, współzałożyciel zabawek erotycznych Fleshlight – i jego macocha akupunktury, prawdziwy mózg Alpha Brain, Janet Zand, są odpowiedzialni za sukces lidera. Ze swojej strony Marcus był otwarty na temat roli swojej macochy. Marcus twierdzi, że Zand był lekarzem żywieniowym „dla wszystkich zespołów NBA Pat Riley” (nie ma na to dowodów). „Miała dużą wiedzę na temat używania naturalnych składników w celu zwiększenia wydajności” – mówi. „Miałem stos suplementów na dzień gry [in high school football and basketball], stos na dzień testu [in classes]. Właśnie dlatego Onnit jest tak potężny. Stworzyłem to dla mnie tak samo, jak to zrobiłem [for] reszta świata. ”

Marcus powie ci, co zbudował, od Fit for Service i Onnit poAubrey Marcus Podcast, jest dla każdego, kto chce zainwestować w polepszenie siebie lub całego świata. Do pewnego stopnia to prawda. Ale Marcus znalazł swoją niszę na skrzyżowaniu diagramu Venna między Roganem a osobowością przedsiębiorcy i InternetuGary Vaynerchuk. Na siłowni Onnit Academy Gym w Austin możesz spotkać trenującego Lance’a Armstronga wraz z Timem Kennedym, wojownikiem MMA, który został gwiazdą mediów społecznościowych.

Sportowcy pomagają sprowadzić akolitów. Za odpowiednią cenę Marcus zabierze ich na wycieczkę.

Czytaj więcej: Wellness w 30, 000 stopy –teraz linie lotnicze konkurująo Twój spokój.

Czytaj więcej