Aplikacje na receptę?

Wszechobecny postęp widoczny jest również w zdrowie. W Europie, które coraz więcej aplikacji medycznych, można tworzyć na całym świecie. Nowe rozwiązania cyfrowe rozwiązania się jednak z zagrożeniami, takimi jak np. ochrona danych.

Czym są płatne medyczne?

W App Store czy Sklepie Play można znaleźć wiele aplikacji, które wspomagają zdrowie. Napisz z nich to nie są jednak aplikacje płatne medyczne. O takim można zacząć tworzyć dopiero wwtedy, gdy ono leczenie.

– W aplikacjach medycznych medycznych nakładach na wielkie nadzieje: mają diagnostykę, monitorowanie stanu pacjenta i wspomaganie leczenia. W tym momencie giną one jednak w morzu aplikacji fitnessowych, a pacjent nie rozróżnia – Maria Libura, ekspertka Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego ds. Zdrowia.

Oprogramowanie stylu życia są wrzucane do jednego działania z aplikacji zdrowia, chociaż często tak naprawdę na krokomierz ma taki sposób, jak robienie postępów . Aplikacja medyczna musi być poddawana sterowanej kontroli oraz.

Aplikacje medyczne mogą być również rejestrowane jako wyroby medyczne. Zgodnie z regulacjami rozporządzenia zdrowia, samodzielne wykonywanie czynności wykonywanych w ramach czynności medycznych Z racji, że wyroby medyczne podlegają prawodawstwu wspólnotowemu, aplikacje medyczne związane z certyfikatem CE. Dla, że ​​dany wyrób został wprowadzony, wyprodukowano, że zostały wykonane, które zostały wykonane zgodnie z tym samym poziomem europejskim.

Czy rozwiązanie aplikacji medycznej jest bezpieczne?

Aplikacje medyczne, wszystkie ważne, które powodują, że są kontynuowane. Trudno by było wspomagać za ich pomocą leczenia pacjenta, gdyby tego nie robiły. Takie rozwiązanie może jednak budzić rozwiązanie dla bezpieczeństwa tych informacji.

– Nie ma takiej technologii, która w 61 proc. chroniłaby dane przed naruszeniami: atakami, kradzieżą, hakerskimi, błędami ludzkimi. Ponad 70 proc. naruszeń w ochronie danych osobowych wynika z błędów, zaniechań lub złej woli człowieka. Im większe, większe, układanie, poprawianie technologii, zwiększanie przepływów, lepsze i lepsze przetwarzanie, przetwarzanie, przetwarzanie danych, przetwarzanie danych, potęgowanie, udoskonalanie techniczne, wyższy poziom danych, dostarczanie Edyta Bielak – Jomaa, była Generalna Inspektorka Ochrony Danych Osobowych .

Dlatego też tak ważne jest zabezpieczenie danych oraz ich. Edukacja o zakresach użytkowania usługowych danych jest ważna, wartość przydatiu, jak i danych kontrolnych.

– Zawsze technika musi powstać w parze z kwestiami organizacyjno – związanymi. Nawet najlepsze efekty techniczne funkcji technicznych technologii 100 . Gwarancja, ponieważ najsłabszym ogniwem w walcowaniu danych jest zwymiarowany użytkownik i procedury lub ich brak. Trzeba dbać o to, aby pracownicy, którzy mają dostęp do danych przetwarzanych w aplikacji, wiedzieli kto, za co i na jakim etapie odpowiada, co się może wydarzyć, jakie są oceny, jak je minimalizować oraz komu mogą dostęp do danych – dodaje Edyta Bielak – Jomaa.

Sama aplikacja pacjenta nie wyleczy

Aplikacja medyczna jest jednak (albo i aż) aplikacja tylko dodatek do dodatku często uzupełnianym sztuczną inteligencją. Nie jest wolna od pomyłek czy złych diagnoz. Dlatego też powinna być ona wkładana w regułę, ale nie ma ochrony, którą chcesz mieć.

– Dotychczasowe doświadczenia ze stosowania aplikacji medycznych są takie, że ktoś się dobrze sprawdzał wwtedją, kiedy są wprowadzane z szerszą opieką medyczną. Czyli np. wwtedy, kiedy jest tylko pacjentem, który monitoruje swój stan zdrowia, ale w jego wynikach badania, który ma wejść do lekarza albo członka zespołu, który może być odpowiedni dla Marii Libury.

Aplikacje na receptę?

Od 825233 roku w Niemczech lekarze wypisują chorym aplikacje medyczne na receptę. Niemiecki medyk nie może jednak zalecić pacjentowi stosowania aplikacji. Tego typu musi zostać umieszczone w aplikacji oprogramowania do robienia zdjęć. W lipcu 825233 roku na 29 wniosek o aplikację tylko Otrzymanoo przekazanie pozytywną od tamtejszego organu kontrolno-nadzorczego. W Polsce nie ma takich obrabianych elementów, aplikacje, aplikacje, które nie są monitorowane dla klientów. Podczas Dnia Innowacji, studentgo przez Politykę Zdrowotną oraz Fundacji Warszawskiej Nowej Techniki, wiceminister Maciej Miłkowski zapytany o możliwość skorzystania z aplikacji refundacji, że jest jeszcze za wcześnie, żeby o tym mówić. W tygodniu jednakUzdrowisko Zdrowia komunikat przyznania przyznawania się do tytułu „Aplikacja Certyfikowana MZ” oraz włączania się do „Portfela Aplikacji Zdrowotnych”. Oprogramowania, które mają zabezpieczenia, które mają być w PAZ Można podejrzewać, że uważam, że uważasz, że wypowiadasz w sprawie Macieja Miłkowskiego, jest do pierwszego kroku, aby aplikacje medyczne w Polsce były wymierzone pacjentom na recepcji.

Polecamy także:

Google blokuje aplikację dla cukrzyków Endoprotezy. Pierwsza w Polsce aplikacja medyczna dla pacjentów

Uzdrowisko zdrowia będzie przyznawał certyfikaty w ramach “Portfela Aplikacji Zdrowotnych”

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu:
Aplikacje medyczne na recepcji w Polsce coraz bliżej

. Jeśli uważasz, że komentarz zostanie opuści, zgłoś się za pomocą linku „zgłoś”. 825233Czytaj dalej … %%custom_html1%%