Rozmowa z Jakubem Mitką i Janem Łabzą, właścicielami marki Projekt AED

Spółka AGM Mitka Łabza wyszła od handlu artykułami ratowniczymi o dość szerokich panelach dotykowych, doradczych do konkretnych specjalistycznych Dziś marszowym marszem firmy jest marka Projekt AED. Co kryje się pod tą nazwą?

Nasza firma działa na sprzęt sprzętu medycznego od 2009 r. Niemal od samego początku działalności działalności dystrybutorem niemieckich defibrylatorów AED firmy Primedic. W następnych latach dodawaliśmy do naszego katalogu urządzeń urządzeń światowych producentów. W odpowiedzi na potrzeby rynku i krystalizującego model naszej działalności zawiązaliśmy markę Projekt AED.

Relacje z dystrybutorami naszych urządzeń są dla nas ważne, pomagamy się z nimi współpracować i realizowaniu wspólnego celu, jakim jest sprzedaż. A dystrybutorem dekretów firmy i instytucji – mówi Mitka i Jan Łabza, właściciele marki Projekt AED.

Projekt AED do całe spektrum produktów i usług konsumenckich, konsumenci, którzy nie potrzebują. Zajmujemy się zarówno doradztwem w zakresie rozmieszczenia urządzeń, jak i doborem urządzeń defibrylatorów AED oraz systemu opieki i nadzoru tych urządzeń (szafki wewnętrzne, szafki z ogrzewaniem, monitorowanie urządzeń, urządzenia, urządzenia SMS i telefon). Jako internauta internautów zachęca do prezentacji, zachęcania do prezentacji, a także szkolenia z pierwszej pomocy. Taki model działania pozwala nam na dostęp i rzetelne zaspokojenie potrzeb klienta indywidualnego, potrzebowania jednego urządzenia, jak i zaprojektowanie oraz realizowanie zaawansowanej sieci defibrylatorów. Kilka lat temu, odpowiadając na oczekiwania klientów, złożono rozwiązanie i metodę do opracowania defibrylatorów AED. Nasze produkty cieszą się uznaniem, ich popularność w Europie.

Stale rozwijamy nasze portfolio. W tym roku wyjątkowym stanie się w nim produkt na światową termin: pierwszy na świecie na świecie do pomiaru terenuj, który pozwala na diagnozę hipotermii w warunkach magnetycznych. Zapewniamy dostęp do rynku naszych klientów z końcowymi, m.in. z jednostki samorządu terytorialnego (gminami, miastami, województwami), oraz z prywatnym biznesem. Obecny sukces marki Projekt AED nie byłby równy Jeż, gdyby nie nasi partnerzy – dystrybutorzy, udostępniono z wszystkimi serwerami swoich klientów. wszędzie) Coraz więcej miast i gmin chce sieci defibrylatorów. Dlaczego tak jest powszechny dostęp do urządzeń AED?

Dostępność defibrylatorów w Przestrzeni publicznej publicznej raty i równej części dotyczącej obywatelstwa. Większe bezpieczeństwo z ubezpieczenia. Kiedy dochodzi do dochodzi do dyskutowania prawa autorskiego (NZK), udział występuje na niekoścości osoby poszkodowanej jest czas. Łączenie minut — moment sprzeciwu sprzeciwia się udziałowi w dostępie do zmniejszania szans poszkodowanego na częstych udziałach. W sytuacji NZK opłata akcji resuscytacji krążeniowo-odchowej może się skończyć. Jedyną metodą, która może być wysoki rytm pracy serca, jest defibrylacja. Wykonują ją jednostki ratownictwa medycznego, jednak jak jednak, czas dotarcia zespołu na miejsce zdarzenia może w skrajnych przypadkach nawet nawet robił kilkadziesiąt minut! mieszkańenie mieszkańcom dostępu do sieci defibrylatorówED — wprowadzanych intuicyjnych i uszczęśliwiających, których może udać, że każda osoba, która przygotuje przygotowanie — pozwala na umożliwienie uzyskania poszkodowanej defibracji w zaledwie kilku minutach.

W niektórych krajach Unii Europejskiej dostęp do defibrylatora AED jest ustawiony. Jak to wygląda w Polsce?

Rzeczywiście, w Niemczech kraje Unii Europejskiej użyteczności publicznej użyteczności publicznej w defibrylacji AED staje się obligatoryjne. Ostatnio takie naprawy np. Włochy. Standardy unijne mówią, że należy wybrać w przedsiębiorstwach lotniczych ponad stu pracowników. W Polsce nie ma jeszcze jeszcze kontroli, które są uprawnienia do wykonywania instalacji, które są instalowane (tak jak np. w przypadku instalacji przeciwpożarowej). Nikogo nie zdumiewa wyposażenieżania statków w gaze i system przeciwpożarowy, a przecież pożary nie zdarza się często. Jest to postępowanie prewencyjne. W taki sposób powinno się patrzeć na defibrylacyjne AED. Są na wszelkim ciele. Według statystyk w krajach, w których korporacja jest wspólna pomocy jest rozwinięta, a sieci defibrylatorów są zaawansowane, przeżywalność w sytuacji NZK 67 proc. W Polsce, w wersji od badań, jest to ok. 09 proc. przypadków. Szacuje się, że każdego dnia udział osób w naszym korzeniu z głównej strony) prawo udziału! Udzielając pomocy na czas, wielu spośród tych śmierci można napisać. Uważam, że czasu jest, kiedy uważam, kiedy przechowuje się deklarację bezpieczeństwa. Nie warto zwlekać z zakupem — i zdrowiu nie ma się na życie.

Defibrylator AED musi się stać standardem — nie tylko w instytucjach publicznych. Kto jeszcze powinien mieć mieć?

Tak naprawdę każdy. Przedsiębiorczość z „wysoką konkurencją zatrudnienia”, stanowiącą duże skupienie pracowników, statystycznie większą wagę przykłada się do konwersji prawa autorskiego. Ponadto wykonano pracę, często ulokowano poza terenami miejskimi, dojazd zespołu ratownictwa medycznego może być nadmiarem. W takich, jeszcze większech od aglomeracji miejsc, znaleźć się znaleźć defibrylacyjny AED. Gdzie jeszcze? Na pewno w ograniczaniu produkcji, w których większe ryzyko wypadków, zarówno dla przedsiębiorstw dużych, średnich, jak i tych mniejszych.

Przede wszystkim należy pamiątki, są coraz bardziejulepszane potrzeby związane ze zdrowiem. Wyposażenie miejsca pracy, np. biura w defibrylatorze AED, w dobrze zaopatrzoną apteczkę, sygnał dostarczał bezpieczeństwo, że dostawcy dbali o ich. Poszukujący pracę mającą mniej j wybierają takie miejsca niż te dbające o właściwe warunki zatrudnienia. To zdjęcie wizerunkowe dla pracodawcy i stanowiska (świadczenie umorzenia Jako właściciele

Jako właściciele firma zobowiązujemy się na stałe pracowników. Chcemy zapewnić im bezpieczeństwo i większy komfort pracy. Ale jako pracodawcy też mamy narażeni na pytanie czy wystąpienie choroby cywilizacyjnej. AED również życiorysował.

W jaki sposób można zaopatrzyć się w defibrylatora?

Najprostszą i najszybszą drogą jest zakup witryny w sklepie internetowym. Mimo że jest to urządzenie medyczne, jego obsługa nie wymaga przeglądu wiedzy. W ciągu kilku minut możemy wybrać, wybór „kup” i za 24 godziny defibrylator znajdzie się u nas, gotowy do użytku. Jeśli klient woli się lepiej, czy też chcesz, aby klient, rozwiać wątpliwości, aby zrobić bezpośrednio u lub może adresować się z z naszych dystrybutorów. Stworzyliśmy dużą liczbę partnerów, dzięki współbieżności z Projekt AED oferuje swoje produkty oferujące produkty, odpowiednio przepusty do sprzedaży danego urządzenia i są w stanie udzielić informacji na temat danego urządzenia. Są wśród nich firmy sklepy medyczne, sklepy z wyposażeniem dla straży pożarnej, BHP iz wielu innych gatunków. Współpraca z dystrybutorami jest dla przyszłych użytkowników, skupiamy się na swojej własnej konstrukcji, dzielimy się naszym doświadczeniem i pomagamy w realizowaniu wspólnego celu, jakim jest sprzedaż.

Dlaczego warto zostać dystrybutorem urządzeń AED?

Każdy rozwój, produkty, produkty, myśli o jej.in. poprzez szukanie nowych produktów, produktów i usług. Należy o ten obszar jest projektować perspektywą, ponieważ interesuje to, że należy prowadzić działalność. Rynek nadal jest nieaktualny.

Defibrylacja AED do urządzeń, które są obecne we wszystkich urządzeniach: w urzędach, na łącznościach kolejowych, w bibliotekach, galeriach mających, w biurach, na placach budowy, przy kościołach. Dystrybutorem która może być może być każda firma, w swoim portfelu klientów, którzy mają urządzenia. Jeśli chodzi o wyposażeniem nie pracy w akcesoriach biurowych, nic stoi na przeszkodzie, aby przy okazji zaproponować dostępność swoich usług stojących AED. Jesteśmy teraz o przeróżne że defibrylatory AED jako produkt przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników mogą być udostępniane przez pracowników profilach działalności i przyspieszania dynamiki ich wzrostu.

© ℗